Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Evészavar-dietetikus

Yogo
Létrehozva: 2012. november 6. 23:25

Sziasztok!

 

Stressz-evésről, evészarról lenne kérdésem. Néha falási rohamaim vannak, járok pszichóhoz. Most azon kezdtem el gondolkozni, hogy hátha más oka van a dolognak, mint amire jutottunk. Illetve más oka is.

Rengeteget stresszelek, ez kihat az adrenalin szintre, aminek nyílván további hatásai vannak. Itt arra gondolok, hogy lehet, hogy a stressztől a szervezetem egy bizonyos dolgot kíván - és ha azt enném, akkor nem falnám be "az egész hűtőt".
Magnéziumot szedek.

  1. Torolt_felhasznalo_339032
    Torolt_felhasznalo_339032
    2012. november 7. 12:0928.

    Leirom meg egyszer: a csokiban tul keves a feniletilamin ahhoz, hogy a hatasa merheto legyen!

     

    Az ujabb kutatasok szerint NEM a feniletilamin hat, hanem a csokiadas tenye. Vagyis az, ahogy elohivja azokat az emlekeket, amiket akkor ereztünk, amikor ´korabban csokit kaptunk.

    előzmény:
    semiramis (27)
    2012-11-07  10:28
  2. 2012. november 7. 10:2827.

    na, akkor mar csak annak kellene utananezned, milyen hatassal van a "jutalmato" hormon a TELJES hormonhaztartasra, az a HHNA-ra es az az egesz szervezet energiaellatasara... 

     

     

     

    magique, amit mondtam, nem vitatema, hanem teny. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_339032 (21)
    2012-11-07  01:44

Címlap

top