Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Letrox mellékhatás?

looser
Létrehozva: 2012. október 30. 19:04

Sziasztok!

 

Június óta Letrox 100-ast szedek (fogamzásgátló, vérnyomás csökkentő és asztma gyógyszerek mellett) és azóta nagyon fájdalmas és rendszertelen a menstruációm és rettenetesen lelassult az anyagcserém.

Okozhatja ez a gyógyszer a tüneteket?

Volt másnak is ilyen tapasztalata?

 

 

 

 

 

Előzmények: 

Májusban elküldött a házidoki endokrinológushoz, mert hirtelen elkezdtem hízni és napi 4-5 liter vizet megittam (tudtam volna többet is).

Endokrinológus nézett vérképet és pajzsmirigy uh-t ami alapján júniusban felirta ezt a gyógyszert.

3 hónap múlva kellett volna visszamennem kontrollra, persze időpontot  nem tudtak adni, várólistán vagyok, pedig még júniusban szerettem volna bejelentkezni.

Sajnos ő az egyedüli sztk-s endokrinológus, többször próbáltam telefonon elérni, de se rendelési idő előtt, se alatt, se után nem veszik fel a telefont.

 

Kérdeztem a nődokit és a háziorvost is, hogy szerintük szedjem e tovább a gyógyszert vagy az okozza e ezeket a tüneteket. Az egyik szerint ne szedjem, a másik szerint igen, mert a vérképen látszik hogy használ.

 

Szóval voltam dokinál, ha lehet ne küldjetek oda, tényleg csak személyes tapasztalatra vagyok kíváncsi.

(Magánrendelésre sajna nem futja)

  1. 2016. október 18. 09:3529.

    Kedves B. Ági!


     


    Nekem is durva szorulásom van tőle. Azt szeretném kérdezni, megoldódott-e már ez a problémád? 


     

    előzmény:
    B. Ági (28)
    2015-10-05  18:51
  2. 2015. október 5. 18:5128.

    Nekem is gondom van a Letrox-al.


    Istentelen szorulást csinál.


    Mióta szedem /régebben naponta mentem WC-re/csak hashajtóval tudok 3 naponta WC-re menni.


    Mióta szedem alig tudok aludni /régen semmi gondom nem volt az alvással/.


    Elmondtam mindezeket az endokrinológusnak, kértem írjon más gyógyszert, mert ezt nem bírom. Azt mondta nincs másik és szedjek hashajtót és altatót.


    Választhatok, hogy vállalom e a Letroxot vagy keresek valami természetes gyógymódot vagy marad a 15-ös TSH-m és élek ameddig élek.

  3. 2012. október 30. 23:0927.

    nem kell, csak ha nem, akkor - pl - az törtenik, ami. nem az igazi, ha ket hormon a feje tetejere allitja a teljes HHNA-rendszert.

     

    de ha nem, hat nem. akkor ez van. 

    előzmény:
    looser (26)
    2012-10-30  22:48

Címlap

top