Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kos pasik..milyenek?

micimaci766
Létrehozva: 2012. október 27. 22:59

Sziasztok!

 

Érdeklődnék, hogy a kos pasik milyenek? Jellemrajzuk nagyon érdekelne, és a tapasztalatok.

  1. 2015. szeptember 16. 10:2531.

    Egy tipikus Kos 


    - szenvedélyes


    - tüzes


    - őszinte ("ami a szívén, az a száján")


    - domináns


    - nyílt


    - egyenes


    - életvidám


    Rossz esetben erőszakos, érzéketlen, törtető. 

    előzmény:
    micimaci766 (1)
    2012-10-27  22:59
  2. 2015. július 20. 14:1030.

    Sziasztok!


    Nem tudom él e még az oldal, olvassa e valaki, de segítséget szeretnék tőletek kérni kos férfiakról!


    Személyes tapasztalatokra nagyon kíváncsi lennék kos férfiakról főleg a szerelem terén. Nagyon örülnék kos jegyű férfiak véleményeinek is, hogy ők hogyan látják saját magukat, hogyan viselkednek párkapcsolatban, amikor szerelmesek lesznek hogyan élik meg az érzelmeiket.

    tehát kos jegyű férfi: kígyó kínai horoszkópban, föld elem
    kos napjegy,
    oroszlán hold,
    vénusz a kosban,
    mars az ikrekben,
    merkúr a bikában,
    jupiter az ikrekben,
    szaturnusz, uránusz, neptunusz a bakban,
    plútó a skorpióban
    aszcendensét nem tudom kiszámolni, mert órára, percre pontosan nem tudom a születési idejét, a többi bolygó meg nem változott akárhogy változtattam az időt
    Ha valaki aki jártas az asztrológiában, a horoszkópelemzésben és tudna nekem segíteni nagyon hálás lennék. Milyen jellemre utalhat? Előre is köszönöm

  3. 2012. november 20. 22:2629.

    Tényleg elég indulatos, és vannak kitörések, de én inkább hisztinek mondom.

     

    Teljesen kiszámíthatatlan, ahogy ébred, olyan lesz a napja, és néha nehezen tud magán uralkodni. Ha jó kedvem van, akkor tolerálom a hisztit, és csak nevetek, ha rossz, akkor viszont idegesít, mert akkor elég tapintatlan, bántó tud lenni. Soha nem kér bocsánatot, nem érez megbánást.

     

    Egyébként furcsa, hogy mi alapvetően jól kijövünk lelkileg, mert én meg voltam győződve, hogy egy Rák jegyűvel soha nem állna szóba.

    Neki túl érzékeny vagyok.

    előzmény:
    ARZSmamaja (26)
    2012-11-20  12:55
  4. 2012. november 20. 22:1728.

    Ahogy írod, engem azért kedvelhet, mert őszinte vagyok, tiszta, érdek nélküli érzésekkel, és ő ezt tudja, nagyra értékel/heti.

     

    Nagyon figyelmes, és tényleg érezhető az óvó, védő természet, én mindig elcsodálkozom.

     

    El tudja hitetni, hogy nincs ilyen ember még egy a földön.

    előzmény:
    ARZSmamaja (26)
    2012-11-20  12:55
  5. 2012. november 20. 22:1327.

    Most már szép estét!

    Csak most olvasok vissza.

     

    Ismerősöm egy haver, de valószínűleg több annál, mert igaz nehezen nyílik/nyílt meg, de néha mond olyan dolgokat, amiket talán másnak nem, persze ezt is úgy, hogy ne vegyem természetesnek. 

    Én ahhoz vagyok hozzászokva, hogy természetesen beszélgetek, ha kedvelek valakit, őszintén. Ő meg ezt ajándéknak adja, és hát örüljek neki.

     

    Szeret hallgatni, meghallgatni, kiváncsi mások magánéletére, de magáról keveset beszél, inkább elraktározza az információt.

     

    Teljesen más nők vonzzák, tényleg szereti a nőies nőket, de az üresfejű bigéket csak ideig-óráig viseli el szerintem, fontos neki az érzelem, és gondolom a gyengédség is, bár csak találgatok.

     

    Én is ezt gondolom amit írtál, hogy nagy tanítók, és igen, el tud mozdítani egy mélypontról, neki sikerült, talán más csak értetlenül állt volna.

     

    Igen, kiváncsi vagyok.

    előzmény:
    ARZSmamaja (26)
    2012-11-20  12:55

Címlap

top