Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szemkörnyék ápolása

zsofi8601
Létrehozva: 2012. október 1. 15:07

Sziasztok!

 

Elég karikásak a szemeim. Erre próbáltam a fórumon keresni. Kidobott pár topicot, igaz nem voltak túl frissek, de azért átnéztem őket, hátha..

Sok ötlet felmerült, amikre én is már gondoltam, és szerencsére nem ez a gond. Pl hogy vese elégtelenség vagy vérszegénysék okozná. Ezeknek utána jártam és szerencsére nincs ilyen gondom.

Alváshiány, stressz és alvászavar sem jellemző szerencsére.

A topicokban ezeket a problémákat kilőve arra jutottak a fórumozók, hogy öröklött dolog lehet, ami nálam is előfordulhat. Hogy nincs semmi bajom, egyszerűen csak ilyen.

 

Na de ha ez már ilyen akkor is csak lehet valamit tenni hogy kevésbbé legyen ilyen. :) Szintén a topicikban olvastam, hogy valaki szemkörnyék ápolóval tudott javítani a helyzeten valamennyit. Ebben szeretném a segítségetek kérni, hogy Ti milyet használtok?

 

Olyanra lenne szükségem, ami ha van rá lehetőség akkor nem valamelyik állatokon tesztelő, minden multiban ész nélkül kapható nagy vállalat terméke és nem is katalógusos termék. Nem szeretnék cégnevet írni és megbántani vagy minőséteni egy céget és terméket se, de én nem nagyon használok ilyet. Nem vagyok fanatikus bio,öko, natur stb de tény, hogy előnyben részesítem a tartósítószer mentes arc-, test-, haj-, stb ápoló szereket.

 

Sokat használom Tulasi, Hauschka és Ilcsi termékeit pl. De a dm-nek van saját márkája, ami nautrkozmetikumnak mondja magát és bár ott se minden összetevőbel értek egyet, de azért sokkal jobb, mint a nagy márkák kőolajszármazékoktól hemzsegő termékei. És még az árai elfogadható.

 

Szóval van olyan, aki használ ilyen szemkörnyék ápolót, és esetleg még az natúrkozmetikum is?  

  1. 2012. október 15. 14:5355.

    Pár napig nem tudtam jönni, csak most volt időm végig olvasgatni a hozzászólásokat.

     

    Köszönöm szépen az ötleteket és tapasztalatokat. Jó sok dolgot mondtatok, érdemes szép sorjában kipróbálgatni, hogy melyik használ melyik nem.

     

    Nyilván az is együtt jár a dologgal, hogy öröklött és punktum. Ha így van ezt is elfogadom, de attól még teljesen beletörődni nem kell szerintem. Lehet javítani a helyzeten talán.

     

    Nálam vannak jobb és rosszabb napok, és ahogy többen írtátok sok műlik a fényviszonyokon is. Táskás kevésbbé, inkább csak karikás. Hol nem annyira, hol sötétebben.

     

    Amit talán elsőre meg kéne próbálni amit többen is megközelítettek csak más módon, az a szem alatti terület hűtése. Hideg teafilte, vagy vatta, de hallottam már hűtőbe tett kávéskanálról is.

     

    Gondolom ezek is és a krémezés is olyan dolgok, amit rendszeresen kéne csinálni hogy karban tartsa az ember a dolgot.  Ez se lesz ki feladat, hogy rendszeresség legyen a dologban.

     

    Ivás része rendben van részemről. Mármint a vízivás része. És a Biolát is ismerem, szeretem is, lehet még arra is így elsőre beruházok és meglátjuk.

     

    Ha van, aki most a fórum kapsán kezdett ez dolgozni az ügyön és vannak pozitív eredményei azt nagyon szívesen olvasnám. 

  2. 2012. október 11. 15:4254.
    csúcs!
    előzmény:
    Télapó*** (53)
    2012-10-11  14:14
  3. 2012. október 11. 14:1453.
    Ezt most találtam! Karikás-táskás szemű Barbie:-)))))))))))))))))))
  4. 2012. október 11. 14:0652.
    Ahogy nézegettem a képeket, bevillant nekem is, hogyha ezt mind használnám, egész egyszerűen totál hülyének nézne a férjem, és szerintem igaza is lenne. A fiam az csak simán sírva röhögne:-)
    előzmény:
    lopiciG (50)
    2012-10-10  15:10

Címlap

top