Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tanítási szünet:-(

Basszkulcs
Létrehozva: 2012. augusztus 19. 10:51

Sziasztok!

 

Nem érint mostanában, csak kíváncsi lettem - én vagyok a hülye, vagy "állambácsi"?

 

Megjelent a kerületi újságban a jövő évi tanrend: szept. 2- jún. 14-ig tart a suli, közben okt. 29- nov. 4-ig 7 napos őszi, dec. 24- jan. 2-ig 10 napos téli végül márc. 28- ápr. 2-ig 6 napos tavaszi szünet. Ha el is tekintek a beleeső hétvégéktől és ünnepnapoktól, ez 23 nap.

 

Amit itthon sikerült fellelnem: 1991-92-es tanév. Eleje-vége hasonló, őszi szünet még nem volt, de: téli szünet dec. 20- jan. 6-ig 18 nap + tavaszi ápr. 10- 21-ig 12 nap, ez 30 nap. Hová tűnt egy hét lazulás a gyerekek életéből?

 

Ha valakinek van emléke /ellenőrző.../ a 80-as évekből, idézze már fel, hogy jól emlékszem-e pl. két hetes tavaszi szünetre?

  1. 2012. augusztus 20. 22:3177.

    nekem egy tipp topp

    amerikai tipusu suliban tetszene a dél után négyig maradás

    ahol kultúrált környezetben,különböző foglalkozásokat tartanak a gyerekeknek..van kis előadó vagy színházterem,tanmedence,sport pálya,igazi jó kis játszótér persze ez már nagyobbacskáknak

    és bennt végzik a tanulást..nem pedig otthon házi feladatként

    szuper lenne..lenne kézműves foglalkozástól,a barkácsolás tanulásig..mindenféle szakkör

    egy ilyen suliba én is szívesen visszamennék az időben

    ehez modell és jól felszerelt sulik kellenek,és kiváló tipp topp modern pedagogusok-és foglalkozást vezetők

     

    hajrá magyarország

    én eddig két szupi sulit láttam.az egyik veresegyházon,a másik gödöllőn új iskola..aztán hogy valóban pontosan mi megy iskola keretein belül,nem tudom..de az egyikbe jártam úszni szaunázni,és mindíg látom hogy nyüzsi van bent..meg van aerobick oktatás felnőtteknek,a környezet is igényes

    gondolom,van pénz az önkormányzatnak ezt finanszírozni

    mert ahol nincs..ott még fűtés sincs,nemhogy foglalkozások

    előzmény:
    zeneovi (61)
    2012-08-19  22:39

Címlap

top