Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szemétszállítás-FKF

Torolt_felhasznalo_511611
Torolt_felhasznalo_511611
Létrehozva: 2012. augusztus 11. 22:44

Röviden leírnám történetemet az FKf-ről:

 

Április végén új helyre költöztünk(Bp),így megrendeltük a szemétszállítást természetesen.Azt az információt kaptuk,hogy a kuka közbeszerzési pályázat alatt van,így max.8 héten belül tudják biztosítani.Eléggé furcsálottam már akkor is,de túlzottan nem lepeődtem meg,ez Magyarország.Ami azonban azóta történt az botrány:

Július elején(mikor nem jött meg a kuka) hívtam őket,telefonon max.2 héten belülre ígérték a kukát.Nem jött meg..Tegnap voltam bent az ügyfélszolgálaton és kiderült a kukát ősszel,legkorábban november elején tudják szállítani.

-Kötöttem velük tehát egy szerződést,és folyamatosan becsapnak

-2x 20 percet telefonáltam,2x voltam bent személyesen,mindig más információt kapok,teljesen hülyének néznek

-semmilyen kártérítést nem kapunk,ugyannyit fizetünk,mintha lenne kukánk

-nagyon kellemetlen volt a nagy melegben folyamatosan takarítani,gyümölcshéjat(pl.dinnyét) egyszerűen nem is lehet kidobni,hiába veszek akármilyen zsákot,mert jönnek rá a méhek

-kértem,hogy legalább szemeteszsákot biztosítsanak(10 db erős szemeteszsák úgy 1500ft a tescoban,ezt vehetem meg minden héten),de ezt sem adnak

-az első hónapokban el sem akarták a kukás fiúk vinni a szemetet(óriási volt reggel,köntösben 8-9 hónapos terhesen a szerződést mutogatni,hogy legyenek méltóságosak elvinni) 

 

Nyilvánvaló,hogy tiszta hülyének nézik az embert,ha ezt tudom nem rendelem meg,hanem hetente mi elvisszük a szeméttelepre,meg veszünk egy kukát is.Soha,sehol egy elnézést vagy bocsánatot nem kaptunk.

 

 

ui:Szerintetek miből készülnek az új kukák?Aranyból?Zafírból?Argentínából hozzák őket? 

Címlap

top