Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2013 márciusi babavárók :)

Natty
Létrehozva: 2012. július 9. 08:14

Sziasztok!

 

Várok ebbe a topikba, olyan kismamákat, akik 2013 márciusára várják pocaklakóikat. Gyertek beszélgessük, osszuk meg egymással az élményeinket, bajainkat, örömünket, szomorúságunkat, aggódásunkat stb.

 

Remélem egy jó kis csapat fog összejönni...

  1. 2013. február 17. 19:37429.

    Sziasztok Csajok,

    Délelőttjeimet a kórházban töltöm, szerencsére „tata taxi” itt van, apum hordoz a kezelésekre, vett ki szabit, aztán az unotkáért mindent. Én meg hálás vagyok…

    Anyu ma ment haza.

     

    Palacsinta:

    Attól tartok jön a vírus a gépemre, a elmeélem, hogy anyutól rakott palacsintát rendeltünk a férjemmel.

     

    Anyuci:

    Nagyon köszi a felajánlott segítséget, neked is van elég teendőd….nagyon rendese vagy hogy felajánlottad. Apu most szerencsére itt van. Anyu is rengeteget segített én gyakorlatilag alig tudok vmit csinálni.

     

    Mindkét kezem fáj (csak a kézfejemen találnak vénát, amibe be tuják tolni a 4-5 cm-es műanyag csövet, az egyik mert épp gyógyul, a másikban meg épp benne a „branű”. Ha mozdítom fáj. 3 nap után begyullad, akkor kiveszik és szúrnak másikat, jó esetben másodikra sikerül, tiszta kék és zöld a kézfejem, nem is beszélve a lyukakról és a felpüffedésről.

    Nem nyavalyogni szeretnék, csak jelentkezni mért nem írok J)))))))))

     

    Vízszűrő:

    Több éve Brita kancsót használunk, nekünk nagyon bevált. Ha elutazunk is magunkkal visszük.

     

    Babaszoba:

    Alakul, még nincs azért készen. Anya kivasalta az ágyneműt, stb. amit az uncsitesótól kaptunk, meg vettünk a Tescoban is pár dolgot, köszi hogy szóltatok az akcióról.

    Ha elpakoltam, akkor csinálok egy fotót ígérem és felteszem.

     

    Olyan sok mindent akartam írni, de nem bírja a kezem…..:(((((

     

    Puszi mindenkinek, itt vagyok időközönként.

     

    Ja, holnapi CTG és infúzió után mér a doki néni, jó lenne ha Niki nőtt volna egy nagyot J)))

    Remélem már nem varrnak vissza a kórházba J))

     

    Szép estét nektek!

     

    Gabi:

    Húúúú már nagyon a végén vagy és Edina te is J))

    Jajj, szorítok mindenkinek. Nagyon sokat gondolok rátok.

     

    Mindjárt elolvasom ma mit írtatok.

     

     

     

  2. 2013. január 16. 12:29428.
    Sziasztok Lányok! A 31. hétbe járok, március 25.-ére vagyok kiírva. Szerintem nagyon jó kis topik. Lene egy pár kérdésem: mennyi most az anyasági támogatás, a gyes, és a családi pótlék? Csak tisztába szeretnék lenni vele, hogy mennyi pénzünk lesz a családi kasszába. Ha valaki tudja, légyszi írjatok. Előre is köszi!
  3. 2013. január 5. 00:14427.

     

    Kedves olvasók, fórumozók!

     

    A segítségeteket szeretném kérni az alábbi dologban:

    Szakdolgozatomban azt vizsgálom, hogy hogyan vélekednek a szülésről azok a fiatal nők, akik még nem szültek.

    Ennek érdekében olyan 18 és 35 év közötti nőket szeretnék megkérni egy kérdőív kitöltésére, akik jelenleg éppen első gyermeküket várják.

    Ha Te magad megfelelsz ezeknek a feltételeknek, akkor kérlek, töltsd ki a kérdőívet!

    Emellett kérlek, küldd tovább ezt a linket azoknak az ismerőseidnek, akikről úgy tudod, hogy első gyermekükkel várandósok, és kérd meg őket is a kitöltésre. Illetve kérlek, továbbítsd azoknak az ismerőseidnek is, akik – életkoruk, foglalkozásuk, stb. okán – ismerhetnek ilyen hölgyeket!

    A kérdőív elérhetősége:

    http://www.surveygizmo.com/s3/1083956/Sz-l-s-kutat-s-20 12-v1

     

    A kitöltés átlagosan kb. 30-35 perc, tehát nem rövid, de még vállalható és sok érdekes kérdőív van benne. A kitöltés önkéntes, és teljesen anonim!  A kérdésekre adott válaszok csak összesítve, statisztikai adatok formájában kerülnek feldolgozásra.

     

    Előre is köszönöm a segítséget!

    Bármilyen kérdést, véleményt szívesen fogadok a szuleskerdoiv@gmail.com címen!

Címlap

top