Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

12 szabály, amit nem szeghet meg Katalin

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. július 4. 10:22
Házassága első évében még mondhatni ,,türelmi időt\" kapott Katalin a királyi családtól. Az elmúlt napokban azonban többször nyilvánosan bírálták a ,,beházasodott hercegnőt\", valamint felszólították, hogy ne szegje meg királyi család tagjaira vonatkozó szabályokat. Így például nem vásárolgathat szupermarketben, és nem csókolhatja meg férjét nyilvánosan.

Nők Lapja Café: A királynő 12 aranyszabálya, amit nem szeghet meg Kate Middleton
  1. 2012. július 26. 10:28103.

    Gyilkossag???

    Baleset volt, ha volt gazolo, hat nem volt eleg hulye, vagy becsuletes, hogy szoljon, o gazolt. Ha volt gazolo, mert ez is csak feltetelezes.

    A sofor nem veletlen volt reszeg, hanem egy altalaban reszeges ember volt.

    Mi jott kapora a kiralyi csaladnak, hogy meghalt az unokajuk, a gyermekuk anyja???? EZ kapora jon? Karoly mar el volt valva, azt csinalt, amit akart.

    Diana nem huzgalt volna muzulman kolkot a kiralyi udvarba, ahova ezek utan, avalas utan nem volt belepese. A gyerekeit a kiralyi udvaron kivul meghatarozott idoben lathatta. A kiralyi csladnak mar nem volt tagja. Nem ertem. Kinek mi jott kapora. Diana mar artalmatlan volt ekkor, ugy ertem,mar nem arthatott senkinek, sajat magan kivul, hat artott is, ekkor is. Ha addig nyirtak volna ki, amig meg feleseg, leendo kiralyne volt es K-kodott,az mas lett vola. De igy, semmi ok nem volt a kinyirasara. Ugy halt meg, ahogyan elt. Egy rendes artatlan nonek miert is kell ejszakankent reszegen reszeg selyemfiukkal rohangalni egyik barbol a masikba reszeg soforrel? Miert is? Beke poraira.

     

    előzmény:
    teaivó (100)
    2012-07-25  01:40
  2. Torolt_felhasznalo_368791
    Torolt_felhasznalo_368791
    2012. július 26. 10:27102.
    És hova lett az én hsz-em, mi szerint: Her Majesty elkezdett unatkozni. - ??
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-07-04  10:22

Címlap

top