Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hasfajos a kisbaba

tudu30
Létrehozva: 2012. június 17. 08:30

Sziasztok!

 

3 hetes a kisfiam, eddig nem volt vele gond, evett, aludt, de 2 napja olyan hasfajos lett, hogy a szenvedeset borzaszto nezni, es ennem tudok neki segiteni. A doktorno nekem csak annyit mondott, hogy ne fogyasszak tejtermeket, mert nagyreszt amiatt van a hasfajossag. En ezt be is tartom, a gyerek megis uvolt. Szoptatom is es tapszert is kap potlaskent, mert csak az egyik cicibol eszik, a masik mellbimbom befele fordulo, azon csak jol felhuzza magat... Abbol fejni szoktam, de kozel sem tudok olyan mennyiseget, mint amit a kisfiam megenne.

Legyszi irjatok, hogy nektek mi valt be hasfajasra? Szelcso, Grippe water, Infacol-ezekrol olvastam itt a neten, de tapasztalatom nulla -e teren.

Meg arra is gondoltam, hogy az anyatej+tapszer kombinacio banthatja a kis hasat.

Koszonom szepen!

  1. 2014. Április 3. 15:3328.
    jut eszembe a BIogaiat mi is használtuk együtt a Colief-el.
    előzmény:
    Rega (27)
    2014-04-03  12:00
  2. 2014. Április 3. 12:0027.
    Nálunk a biogaia volt a nyerő! Nyugodtan lehet adni, mert nem gyógyszer! nekünk segített, azóta többeknek is. kb. 3600 ft egy üveg a gyógyszertárban, és kb 4 hétre elég, szóval kicsit drága, de ha beválik, akkor ok! :)

Címlap

top