Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kajarendelés IR, PCOS

curious
Létrehozva: 2012. június 6. 17:00

Sziasztok!

 

Optimista vagyok és úgy gondolom, nem vagyok egyedül azzal, hogy nem főzőcskézem otthon magamra (nem mondom, hogy soha, de általában nem, hétköznap meg főleg nem) és kajarendelésben utazom inkább.

 

Ti, akik IR-esek, PCOS-esek vagytok és követitek a diétát, honnan szoktatok rendelni és mennyire vagytok megelégedve a kajákkal? Ízvilág, ár-érték arány, változatosság. Ételfutárokra gondoltam, nem étteremből rendelésre. 

 

Köszi 

  1. 2017. november 20. 14:3727.

    Én egy csomó blogot olvastam az IR-ről, mivel kiderült, hogy én is IR-es vagyok. Kipróbáltam recepteket, viszont sajnos nem tudtam biztosítani magamnak minden napra az ebédet és vacsorát.. :( Sok időt elvesz a főzőcskézés, szeretek egyébként kísérletezni, de hétköznap esténként nem arra vágytam, hogy munkából hazaesve nekiálljak főzni.. Lehet, hogy én vagyok béna, de egy csomó ideig nem találtam olyan oldalt, ahol inzulinrezisztencia barát ételeket tudnék rendelni. Aztán véééégre megtaláltam egyet, ami annyira megkönnyítette az életemet... Az IR miatt kialakult tüneteim is eltűntek.


    Hátha érdekel titeket is :) https://metodic.hu/rendeles/


    Tök jó, mivel megfizethető az ára, meg az ételek is egész jók :) Viszont annyi, hogy még nem lehet bankkártyával fizetni, de utána érdeklődtem, és hamarosan azzal is lehet. :) 

Címlap

top