Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Booking.com hoz segítséget

erika48
Létrehozva: 2012. március 24. 11:59

hello

foglaltam a booling-com-on szállást.

 

Visszajött egy mail, hogy : "Úgy tűnik, hogy az Ön által megadott hitelkártya-adatok érvénytelenek. " Visa Elektron kártya volt

 

Utána módosítottam, egy MaestroCard kártyával ugyanezt, ez sem felel meg.  

 

Mi lehet a gond és hogy lehet ezt megoldanom? Sajnos angolul nem tudok, és az ügyfélszolgálaton, csak angonyelvü ügyintézés van.

 

 

 

 

  1. 2016. július 19. 09:0630.

    http://www.booking.com/index.html?aid=1158805 az egyik legmegbízhatóbb foglalási oldal. Munkámból kifolyólag rengeteget vagyok külföldön, mindig a bookingon foglalok, még nem volt gondom. sokféle szállás, jó áron.

  2. 2012. május 2. 13:4729.

    Erika48!

    A booking nagyon megbízható szállásközvetítő, mondhatom, hogy "törzsvendég" vagyok náluk, még soha nem volt semmi problémám és nemcsak Europában foglalok.

    Egyébbként telefonon magyarul is elérhető, 06-800-16956 éjjel-nappal, helyi tarifával hívható. 

    A kiválasztott szállodádat nézd meg, hol lehet még foglalni, pl.: tripadvisor, Venere, stb. Egy bizonyos kontingenst adnak ki a szállásközvetítőknek, a többit saját maguk értékesítik. 

    E-miatt eszedbe ne jusson lemondani az utazásról !!!

    Egyébbként a világon mindenütt van a repülőtereken, pályaudvarokon információ, ahol szállásokat is közvetítenek.

    Üdv:M

    Püppi azt írja, hogy "ott dolgozik", talán kérdd meg, hogy foglalja le Nektek 

    idézet:
    Alsórákosi (26)
    2012-03-24 17:48:54

    Sziasztok!

     

    Mi épp most jöttünk meg egy toszkán hétvégéről, két szállást foglaltam a booking.com-on, az első OK volt, a másodiknál a seaview szoba helyett egy kis lyukat kaptunk volna, nem kértük, főleg ugyanazért az árért.

    Írtam a booking.com-nak, egyelőre semmi visszajelzés.

     

    Viszont felhívtam ezt a telefonszámot (06-800-16956), ahol egy bájos női hang megköszöni, hogy hívtam a booking.com-t, majd közli, hogy ez egy teszt-szám és you will be disconnected. Majd pitty és vége.

     

    Alsórákosi - te használtad már ezt a számot? Valakinek bármi tapasztalata?

     

     

    előzmény:
    Alsórákosi (26)
    2012-03-24  17:48
  3. 2012. március 24. 23:2728.

    Tudod valahogy megemesztettem nagy nehezen hogy tonkretettek a naszutunkat, mert a hotel amit aztan mi valasztottunk, mindenert kompenzalt minket. Jol is jott, mert az elso este a booking.com miatt egy szornyu veszekedessel kezdtuk a naszutat.

    Minden rosszbol tanul az ember. Amint irtam, mi soha tobbe semmifele kozvetitovel sehova. Meg utazasi irodat sem veszunk igenybe. Mindent intezunk mi magunk. Kulomben fura amit irsz, mert a ferjem kerdezte a recepciosokat hogy hogyan is mukodik. Nos, azt valaszoltak, amit a booking.com is. A penz a foglalaskor a booking.com kezebe kerul es tartja mint biztositekot. A hotel semmit nem zarol. Ok kapnak foglalasi mailt a vendeg nevevel es hany nap. Mikor megerkezel, a recepcion kikell fizetned a total osszeget a napokra amit foglaltal. Igy a hotel visszajelzesere szabaditja fel csak, a booking.com a zarolt penzedet a bankba.

    Na nekem ez magas. Amint irtam neked, es mi van akkor ha a bankartyadon mar nincs annyi penz, mint amibe a hotel kerul? 

    Ugye nem mindig 20 euros hotelekrol van szo. 1-2 het elegge sokba is tud kerulni. Ami meg a top volt a booking.com reszerol, a jo tanacsuk! hogyha nincs fedezet a bankba akkor kerjunk segitseget a csaladtol. Koszonjuk szepen.Nekem volt penz a kartyan, de ez a fajta megoldas nekem nagyon jon be. Tovabbi szep utazast, nyaralast mindenkinek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_766720 (22)
    2012-03-24  13:20
  4. 2012. március 24. 18:5227.
    Lehet, hogy félreérthető voltam, szállodában dolgozom az értékesítésen, innen tudom, hogy mi lehet a topiknyotó hibaüzenetének oka.
    előzmény:
    Alsórákosi (26)
    2012-03-24  17:48

Címlap

top