Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Pókok

Torolt_felhasznalo_379840
Torolt_felhasznalo_379840
Létrehozva: 2012. március 8. 11:59
  1. Torolt_felhasznalo_653692
    Torolt_felhasznalo_653692
    2012. június 19. 23:1627.

    A képeket meg sem mertem nézni,csak a hozzászólásokat olvastam el. Bár rémlik, mintha régebben láttam volna ilyen inváziót - képeken!

    Én nem élném túl, az biztos. Nekem egyetlen pók is majd a halálomat okozza, annyira félek tőlük.

     

    Látom, közben az egerekre terelődött a szó. Attól azért nem annyira tartok. Erdő mellett lakunk és a cicám mindig hoz ajándékba kis erdei egereket. Olyan édesek! Nem eszi őket természetesen,csak látom, hogy lóg a szájából. Ilyenkor szólok,hogy köpje ki,aztán őt megfogom, míg a kisegér kereket old. 

    Viszont fel tud ugrani az ajtófélfa tetejéig, így leszed minden legyet és jóízűen meg is eszi őket. 

     

    Megpróbálok képet feltenni a nagy vadászról:-)

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     

Címlap

top