Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Pozitív terhességi tesztek

Enita
Létrehozva: 2012. február 18. 09:33

Sziasztok azt szeretném kérni hogy aki tudja azok tegyék már fel a pozitív terhességi tesztjüket és írják már hozzá hogy hanyadik dpo-n vagy ciklusnapon csinálták!

És hogy mennyi idő alatt jött ösze!

Esetleg azt is hogy 1 vagy 2 baba! :)

Előre is köszönöm szépen!! :)

  1. Lia
    Lia
    2017. május 23. 08:55104.

    Sziasztok!Valoszinü nem vagyok egyedül azzal hogy mindig is rettegtem attol h talán nem lehet babám,ezért is hitetlenkedem még most is😌.A Vőlegényem november ota nem védekezünk.Ugy gondoltam 2évet adok magamnak h sikerüljön a baba projekt😊.Áprilisben már késet 2hetet de nem foglalkoztam vele.Tehát most is arra számítottam h május 8ig meg kell jőnie de 18dikán már csináltam .....5tesztet😂mert nem akartam hinni a szememnek.19dikén egy hatodikat is megcsináltam ami kimutatta h több mint 3hetes terhes vagyok.

  2. 2016. december 10. 18:53103.

    Sziasztok!Segitsegeteket szeretném Kern i,hogy ez most pozitív teszt lenne vagy sem?!Mert utánna csináltam egy másikat és azt írta ki hogy nem vagyok terhes!Meg lehet hogy meg is jött mert meg nem teljesen verzek!Orultem volna ennek a babának mert már 3 elment tőlem és nagyon felek ezek után a probalkozasoktol is!

  3. 2016. december 5. 11:41102.

Címlap

top