Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fánk frissen tartása

khk
khk
Létrehozva: 2012. február 16. 10:42

Sziasztok!

 

A segítségeketeket kérném.

Jövőhétre az óvodába a farsangra fánkot akarok sütni. Van receptem, szoktam csinálni, de  másnapra már nem olyan finom, friss.

Valakinek van-e ötlete, tapasztalata arra, hogy mit tudok tenni, hogy friss maradjon másnapra a fánk? Esetleg egy olyan recept?

Köszönöm az ötleteket, javaslatokat! 

  1. 2014. szeptember 18. 09:2355.

    Az en Whirpool micromon lehet allitani a hofokot mert sutni is lehet vele.


    en a kozepes hofokon 1 kistanyeron 2 fankot kb 25 masodpercig szoktam melegiteni es finom lesz.


     


    de van aki a 150 fokra elomelegitett sutobe beteszi egy sutolemezre vagy racsra es egy pohar vizet is beallit a sutobe . ellenorizni kell hany perc utan melegszik (talan 5-10 kozot_ es ha eleg forro lehet talalni.

    előzmény:
    antironia (41)
    2012-02-16  18:48
  2. 2014. szeptember 16. 08:3554.
    Sziasztok, egy karŕcsonyi piacon lángos szeretnék árulni. Mikor érdemes a tésztát elkészíteni, lehet-e fagyasztani? Köszönöm a választ.
  3. khk
    khk
    2012. február 28. 13:1453.

    Szia!

     

    Aranyos vagy!!! :) Előtte való hétvégén kipróbáltam  jó pár receptet. A hétvégém ráment, de legalább tudtam, hogy melyiket csináljam meg, melyik marad frissen. :)

     

    Az éjjel kelesztettet választottam, hogy ne keljek azért hajnalok hajnalán. S bizony nagyon finom lett, 6-kor  aztán gyors kisütöttem, s 10 órára még nagyon finom maradt.  :)

    Nagy sikere lett! :) 

    előzmény:
    szőrész (48)
    2012-02-22  21:24
  4. 2012. február 22. 23:3752.

     

     Jó időben én is így szoktam, mutatom a tavaly húsvéti kalácsot, napon kelt, remoskában sült.

     

    A második kivételesen itthon a sütőben.

     

    Az említett bugyolált fánk éppen őszi, esett és hűvös volt.

    előzmény:
    bigacsiga2 (51)
    2012-02-22  21:44

Címlap

top