Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Miaza radikális feminista?

Torolt_felhasznalo_507422
Torolt_felhasznalo_507422
Létrehozva: 2012. január 26. 23:41

Sziasztok!

 

Egy tévésorozat kapcsán egy angol nyelvű fórumra tévedtem, ahol azt hittem, azok a nők gyűlnek össze, akik nem kedvelik a sorozatot és szeretik cikizni. Olvasgattam, olvasgattam őket, aztán regisztráltam én is, mert nagyon jópofán cinkelték az egészet és azt hittem, vicces és humoros fórum, ahol kellemesen lehet tereferélni.

 

Hát nem tudom hogyan, de ez a sorozat bevonzott egy egész vagonnyi "radikális feministát". Most én még az életemben nem beszéltem ilyenekkel, de erről a szóról eleve a megveszekedett férfigyűlölő jut az eszembe, akinek az élete folyamán valahol olyan törés keletkezett, hogy azt csak vak gyűlölködéssel tudja kompenzálni.

 

Ennél is többről van szó.

 

Ezek a nők náci-liberálisok. Nem hisznek a férfiak és nők közötti különbségben. Megemlítettem én kis naiv, hogy basszus álljunk már le, férfiak és nők között eleve biológiai különbségek vannak, izomzat, hormonok, csontszerkezet - erre mit kaptam? Szánalmas nőgyűlölő vagyok! Vittem nekik egy ötödikes bioszkönyvből linket, látják-e mennyivel magasabb, izmosabb, erősebb a férfi? Addigra már legalább 10 ilyen elmebeteg nő szállt rám, és a capslockot kipöckölve ordibáltak velem, hogy miért vagyok ilyen szemét szexista nőgyűlölő kirekesztő egyéb divatszavak.

 

Hát feladtam és leléptem. Olvasni még mindig olvasom őket. Ilyenek hangzanak el:

Feljelentettem a kisfiam tánctanárát mert egy állami balettiskolában nem adtak rá tütüt.

 

Egy másik szintén odatévedt naiv hülyét elküldtek, mert azt mondta, hogy a transznemű férfi az transznemű férfi és nem olyan, mint egy nőnek született nő. Nahát azt is látni kellett volna.

 

Elkezdik, hogy mindkét szülőnek egyforma, semleges szerepet kell betöltenie a nevelésben. Nem lehet az apuka ilyen, az anyuka meg olyan, legjobb ha egyformán közömbösek maradnak, hogy a gyerek ne érezze a nemek közötti különbséget.

 

Mindenfajta megkülönböztetés, pld. olyan megjegyzések, hogy legalább egy nőnek illik tudni takarítani, vagy illik ezt vagy azt jobban csinálni mint egy férfinak, heves PMS rohamokat hoz elő belőlük.

 

Nekem vannak meleg, leszbi, travi barátaim. Az egész kérdést letojom, ha jó fej kedvelem, ha seggfej nem kedvelem! A lakás tiszta. Tudok főzni bár eljárunk enni itthonról. Tudok vezetni, de ha nem akarom, nem kell. Afrikai nőket támogatok, hogy megfizessék a munkájukat és tanulni tudjanak. És én vagyok a nőgyűlölő? ahogy a székely bácsi mondta vala: a #@&!om nem kéne?!!

 

Nem tudom mik azok a radikális feministák vagy mi szeretett volna lenni ez az irányzat, de elmondom, hogyan jön le nekem. Abszolút férfigyűlölő, nemsemlegességet pártoló, mániákus, paranoiás, nagyhangú, ártalmas, agresszív, gyűlölettől fröcsögő, visszataszító elmebeteg antinő bagázs! Kíváncsi voltam, ki visel el ilyeneket otthon: mindnek van férje. Hát kb amire gondoltam: teljesen passzív, kiszolgáltatott antiférfiak, és nem viccelek, nem egynek nincsenek meg bizonyos férfi nemzőszervei.

 

Én nem tudom mit akarnak elérni ezek a radikális feministák, milyen hasznot akarnak hozni, de nem csinálnak semmit csak veszettül ugatnak, ordibálnak, és gyűlölik őket mind a férfiak, mind a nők, ezt ők is bevallották. Nem tudom mi történik az ilyennel - mostohaapu? vagy már az sem?! - de betegek és pszichiáterhez kéne vinni őket.

 

Ez a fajta tevékenység ártalmas a nőkre! Ilyen gyűlöletet ne sugározzon senki egy bizonyos nem felé! Szégyellem magam a nevükben! Őszintén remélem, hogy még nem olyan pipogya a férfinép, hogyha szembetalálja magát egy ilyen zaklatott szipirtyóval, aki osztja neki az észt arról, hogy a férfiak alacsonyabbrendűek és szemetek, akkor ne kínálja meg azzal emberesen, ami jár neki.

 

Teljesen rosszul vagyok! Ehhez képest az ss tisztek elsőáldozók voltak.

 

Ha nem lennék, a mosdóba mentem....

  1. 2013. szeptember 27. 21:4829.

    Zavaros lelkű nők, akik férfiak akarnak lenni és bajuszkötőjük is van.

     

    Amúgy meg egy nő nem akarjon férfi lenni.

     

    Nő és férfi sosem lesz egyforma. (Gondolkozás, fizikai erő)

     

    Különböznek.

     

    A házimunka szerintem a nők reszortja és a nehéz fizikai munka+családfenntartás a férfié.

     

    Női munkák - iroda, szellemi munka, trafikos, pénztáros....ahol nem kell 30 kilókat emelgetni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_507422 (1)
    2012-01-26  23:41
  2. 2012. január 27. 14:1628.

    "Mielőtt ugrasz, gondolj arra, hogy a nők szintén kb 98 százaléka nem tud vízcsapot szerelni és szekrénysort sem áttolni a szoba másik falára. Szóval 1:1."

     

    Ez igaz, de vízcsapot szerelni meg szekrényt tologatni többévente egyszer kell, mosogatni meg majd' minden nap. 

    Ha egy városi, lakásban lakó családban a nő végzi a "női munkákat", a férfi pedig a "férfimunkákat", akkor az esetek többségében az a helyzet áll elő, hogy a nő munka után főz, mosogat, takarít, a férfi meg lazít a tévé előtt. Ti. a házimunka nemszeretem-mivoltát nem csak a fizikai nehézsége adja (sőt, a legtöbb "női munka" nem nehéz fizikailag), hanem az idő, amit elvesz.

    előzmény:
    eda-1952 (20)
    2012-01-27  11:28
  3. 2012. január 27. 11:5227.

    JAJJ BOCSÁNAT, EZT A MACSKÁS TOPIKBA AKARTAM ÍRNI!!!

    Bár végül is itt is utalok nemi kérdésekre.  

    előzmény:
    Qattt (25)
    2012-01-27  11:45

Címlap

top