Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Egér a lakásban:(

Saratoga
Létrehozva: 2012. január 16. 23:42

Sziasztok.

 

A tél beköszöntével az egerek csapatostul megszállták az otthonomat.

Ez nem jött jól mert szétrágott és összehugyozott  ruhák  tömkelegét kell kiselejteznem vagy kimosnom.

Kimosni most amikor így is alig száradnak meg mert nincsen meleg és nincsen helyem sem ahova teregetni tudjak. 

 

Van valakinek valami tipje egerek ellen? Van egérfogóm csak gyorsabban jönnek az egerek mint sem meg tudjam fogni Őket.

Macska sajnos kizárt.

Karácsony óta csak a szobámban 13 egeret fogtam. 

Nincsen egérluk mert befalaztam mindet, de a szekrények aljában és a ruhák között jól megélnek.  Pedig minden nap átmozgatok mindent, hogy ne legyen nyugtuk.

 

Rühellem , hogy egy normális szekrény sincsen ami hermetikusan záródna, hogy ne tudjanak belemászni.

A ruháim ruhazsákokban vannak de azt is kirágták.

 

 Második kérdésem, hogy tud valaki olyan helyet (Győrben leginkább) ahol  műanyag tároló dobozt lehet venni  amiben lehet ruhákat tárolni? Jó nagy kellene mert sok ruhám van.

Lehetőleg ne legyen méreg drága.  

 

Köszi mindenkinek a segítséget.  

  1. 2016. december 17. 22:0430.

    Én az egyik ejszaka zajt hallottam az ágyam alatt. Meg aznap kitakarítottam. Pár napra rá az öcsém szobájában találkoztunk a kis mocsokkal. Anyukámék vettek élő csapdát. Még semmi. Lezártunk minden lyukat, de egyenlőre fogalmunk sincs hogy hol jöhetett be az első emeleti panellakásunkba. Ha van bármi ötlet kivácsian hallgatom.


     

  2. 2015. december 10. 22:3929.

    Létezik, hogy az egér egymást is eszi ? Történt ugyanis, hogy ismerősöm mérget rakott ki. Több példány elhullt. De csapda is ki lett vetve. És amit a csapda megfogott, azt valami kikezdte. Lehet, hogy nem is csak egér van a házban ? Rengeteg mérget fal fel valami, vagy valamik.


     

  3. 2015. január 27. 12:5528.

    Műanyag doboz? Kimásznak belőle úgy, hogy közben kiszedik a kaját. Tapasztalatból mondom.....napok óta egész éjjel egerészek. Megoldás. A dobozka alá egy nagy tálca, rá a dobozka, egérke bele, majd rádobni egy nagy szűrőt. ........és már meg is van.

    előzmény:
    bigacsiga2 (2)
    2012-01-17  00:06
  4. 2015. január 27. 12:4527.

    Ne is mond! Én eddig kb. 30 egeret szedtem össze a konyhában. Egész éjjel nem alszom, mert a csapdával fogom őket össze. A takarításról nem is beszélve.........

    előzmény:
    Saratoga (1)
    2012-01-16  23:42

Címlap

top