Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gömbölyű nők tetszenek a férfiaknak

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. január 11. 12:44
Most már tudományosan is bizonyított: a férfiak a gömbölyűbb nőkre buknak. Soma különvéleménye.

Tovább a cikkre...
  1. 2012. január 12. 12:50101.

    Úgy látom, a topic elment a -hiába eszem, ilyen sovány maradok- hölgyek önigazolása felé. Ezzel nincs mit tenni. Szerintem Soma a magukat csonsovánnyá aszaló, önsanyargató nők figyelmét hívja fel annak hiábavalóságára. Nekem ez jött le a cikkből. S egyébként meg cseppet sem érdekel,mit gondolnak a férfiak az alakomról. Nekem és annak az egyetlen egynek kell ezzel elégedettnek lennie. A többi pasi véleménye....kit érdekel!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2012. január 12. 11:11100.
    Basszus szó szerint leírtad azt ami engem is bánt. A napokban a 11 éves lányom szégyenlősen kérte tőlem, egyek többet, mert a atöbbi anyuka azt mondta neki hogy én biztos anorexiás vagyok, vagy beteg. A szivem szakadt meg a kétségbeesett arca láttán. Igen lassan divat lett "soványozni" Bár őszintén szólva az engem edzésen, boltban, munkában dicsérő férfiaknak, és nőknek, somával teljesen ellentétes a véleménye...
    előzmény:
    szívószál (86)
    2012-01-12  00:51
  3. 2012. január 12. 10:5199.
    Szerintem már a "törékeny" szó is elég árulkodó... Eltörhető, fizikailag eltiporható... Véleményem szerint az a férfi nem normális, akinek "törékeny" nő kell. És itt nem a vékony nőkre gondolok. Csak a szóhasználat idegesít - ha nő használja, ha férfi.
    előzmény:
    Jasmine* (42)
    2012-01-11  16:25
  4. Torolt_felhasznalo_868256
    Torolt_felhasznalo_868256
    2012. január 12. 10:4398.

    Hát bizony kapott-kap a duci is, nem is egyet, de teljesen egyetértek veled, és a többi sovány nővel. Egyik oldalról sem elfogadható ez.

    De az emberek nagy részét ez élteti, hogy beszólhat a másiknak, akármilyen indokkal is. Akkor ő több lesz, úgy gondolja. 

    előzmény:
    szívószál (83)
    2012-01-12  00:08
  5. 2012. január 12. 10:3797.

    Igazad is van, sokan nem értik hogy vannak nők akik nem hízékonyak.

    Nálunk ez olyan családi"hagyomány"! 

    előzmény:
    zanzara (91)
    2012-01-12  09:06
  6. Torolt_felhasznalo_676311
    Torolt_felhasznalo_676311
    2012. január 12. 10:2396.

    Szerencsére máshol én is kaptam, de az a lekicsinylő nézés a csajtól, mintha 150 kilo lennék :-).. az nem volt semmi. Ő volt 18 és nagyon vékony én meg 2 gyerekes anya, és kicsit idősebb tőle. 

     

    előzmény:
    Tiheli (94)
    2012-01-12  10:06
  7. Torolt_felhasznalo_676311
    Torolt_felhasznalo_676311
    2012. január 12. 10:2095.

    Na a hozzászóklások után elolvastam a cikket is.

    Sok igazat találok benne.

     

     

     – A divatot gyakorta homoszexuális férfiak diktálják, egy sovány kislány pedig inkább (kis)fiús (vagy nemtelen), mint nőies.


    – Hatalmas pénz van a nők  (egyáltalán az emberek) manipulálhatóságában.

     

    De mint látjuk, mindez a mozi, ami kifele megy, a valóság pedig azt mutatja, hogy igenis, bejön a fiúknak a hús varázsa. Nem a kövér, de még csak nem is a súlyfelesleggel rendelkező (áprilisig 10 kilóval leszek kevesebb!) , hanem a normális, egészséges női test. 

     

    Annak a nőnek, aki állandóan megvonja magától a falatot, nemcsak a teste fog kiszikkadni, de a bőre és a szeme fénye sem lesz egy idő után csillogó. Feszült lesz, ingerült, és monotematikusan a kalóriákra koncentrál, mint egy kényszeres. 

    Mikor hisszük el már végre, hogy hosszú távon MINDENBEN az arany közép a jó?

     

    A ma nagyon népszerű éhezést nem tekinti jónak. Amivel maximálisan egyetértek.

    A kövérséget sem isteníti,  azt mondja normális, egészséges női test.

    Szóval nem látom, hogy aki alkatilag vékony és nem éhezéssel az mit lát benne sértőnek, biztos a bőrébe kellene bújnom, hogy megértsem, hiszen nem az ő cipőjében járok, tehát érezheti ezt. Így mivel nem abban a cipőben vagyok azt gondolom a cikk célja nem a sértegetés.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-01-11  12:44
  8. 2012. január 12. 10:0694.

    OFF

    az volt a baj, hogy ami ruha csípöben jó lett volan rám, abból vayg 20 centit fel kellett volna hajtani. A nö meg közölte, hogy akkor elmegy a szabása... Érdekes, másik helyen tudtak ruhát mutatni, igaz a felhajtást nem úsztam meg.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_676311 (93)
    2012-01-12  09:51
  9. Torolt_felhasznalo_676311
    Torolt_felhasznalo_676311
    2012. január 12. 09:5193.
    Ilyen velem is megtörtént. Ilyen méretben? Kérdezte a csaj. Közben a 40-42-es ruha simán jó volt rám... Úgy látszik az estélyi ruháknál ez van...
    előzmény:
    Tiheli (92)
    2012-01-12  09:44
  10. 2012. január 12. 09:4492.

    Én :D

    Báli ruhát kerestem. Bementem az üzletbe, az eladó végigmért, majd némi lesajnálással a hangjában közölte, hogy rám biztosan nem tud ruhát adni.

    Poén: kb. 162 centihez vagyok max. 55 kg, idönként kevesebb, azt hiszem ezzel elég messze vagyok a kövértöl...

    előzmény:
    szívószál (83)
    2012-01-12  00:08
  11. 2012. január 12. 09:0691.
    Én sem írtam még fórumra, de ezt már én sem hagyhatom! Szerintem már a cikk címe is sértő! Én is a vékony nők táborát erősítem, ugyanis 163 cm vagyok és 46 kg. De nem azért, mert nem eszem, mert így jó nekem, hanem mert ilyen alkat vagyok!!
    Anya vagyok, szoptattam a kisfiamat, van mellem, van fenekem, NŐ VAGYOK!!!
    Szeretnék hízni, de az nem egyszerű. Nekem is elegem van abból, hogy lesajnálva néznek az emberek. Az is igaz, hogy ha elfogadnánk magunkat, akkor nem érdekelne, hogy más mit mond. Valószínű, hogy Soma sem akart bántani minket, inkább arra szeretne rávilágítani, hogy "mesterségesen" ne akarjunk vékonyak lenni.
    Mindenki fogadja el magát olyannak amilyen, hagyja békén a másikat!
    Egyszerűen csak LEGYÜNK NŐK! Merjünk NŐK lenni!!! (ez rám is vonatkozik:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_676311
    Torolt_felhasznalo_676311
    2012. január 12. 08:4390.

    Nem reccsen szét rajtuk a fölső és nem buggyan ki a hasuknál a póló. Persze aberráltabb emberek mindig voltak s lesznek ezért Soma mamagésa hozzáértése néha még "be fog igazolódni"!!

     

     

    ???? 

    Ezt most komolyan írod?

    Hogy szétreccsen-e valakin a polo, vagy kilóg a has ez pedig megfelelő méretválasztáson múlik.

    Van rajtam többlet, de sose reccsen szét a polóm, se a blúzom, mert jó méretet választok. Hasam se teszem ki, mert a 2 gyerek kissé megviselte, így nem fogok 2 részest felvenni pl a strandra. 

    De rohadt sok általad aberráltnak titulált férfival találkozom az utcán plussz kilóim ellenére is....

    A törékenység? Van aki az életében sose lesz törékeny, mert nem olyan az alkata, vastagabb csontozata van, más a testfelépítése, az majd megy és felköti magát, mert neki csak aberrát pasi jut. Uramatyám ennyi zöldséget.

     

    előzmény:
    Jasmine* (42)
    2012-01-11  16:25
  13. 2012. január 12. 08:0489.

    Három és féléves gyereket még szoptatsz?

    Ez már kóros!

    előzmény:
    ardian (32)
    2012-01-11  15:06
  14. 2012. január 12. 01:2088.
    ok. amint indítom, jelzem:) nagyon bennem van már, úgyhogy hamarost:)
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-01-11  12:44
  15. 2012. január 12. 01:0287.

    Ha komolyan gondolod akkor meg pláne, hogy csatlakoznék.

    Én mióta az eszemet tudom ilyen vékony voltam. Három évvel ezelőtt csupán 45 kilót nyomtam. Engem egyébként nem zavar, hogy vékony vagyok, jól érzem magam a bőrömben de a társadalom szemében csak egy pálcika. Emlékszem gimiben volt, hogy megállítottak a folyosón és elkezdtek faggatni, hogy milyen érzés anorexiásnak lenni miközben épp egy nagy szendvicset ettem. Az a baj, hogy sokan tényleg azt hiszik csak azért mert valaki vékony akkor annak már biztos nem esik rosszul ez a sok szurkálódás.

    Ez a cikk is gusztustalan, Soma elmehet a fenébe. Mégis mi az, hogy " egy sovány kislány pedig inkább (kis)fiús (vagy nemtelen), mint nőies" ??? Már elnézést de én nagyon is nőiesnek tartom magam és egy kicsit sem fiúsnak.

    előzmény:
    szívószál (86)
    2012-01-12  00:51
  16. 2012. január 12. 00:5186.

    Csatlakoznál? Újságíró vagyok és már régóta gondokodom ezen. Nem bántani akarok senkit, de tényleg tök elegem van. Mi is lehetünk szépek, sőt! Én spec. nem örülök, hogy ilyen sovány vagyok, de ez van, nem kardinális kérdés, az alfa meg az omega

     

    előzmény:
    Manna1987 (85)
    2012-01-12  00:44
  17. 2012. január 12. 00:4485.

    Teljes mértékben egyet értek veled. Ugyan én csak 168cm vagyok és ahhoz 51-52 kiló mégis rendszeresen megkapom, hogy miért nem eszek, de betegesen sovány vagyok stb... stb... persze ez nem bántó áááá nem. Ugyan úgy mint neked nekem is nagyon sokat beszólogatnak (általában eleresztem a fülem mellett) de ugye én vékony vagyok nekem szabad ilyet mondani. Senkit nem érdekel, hogy ezzel megbánt mert nem vagyok 90+ szóval nekem nem eshet rosszul. De ugye mi vékonyak vagyunk nekünk hurrá és happy az egész élet és persze mi mindig mindenhol találunk magunkra megfelelő ruhát, mi mindenkinek tetszünk mi.... blablabla

    Ha elindítod a mozgalmad had csatlakozzak már én is :) Nem mintha nem szeretném hallgatni mikor legebéznek, sőt... kimondottan imádom, na de azért mégis csatlakoznék :)

    előzmény:
    szívószál (83)
    2012-01-12  00:08
  18. Torolt_felhasznalo_139320
    Torolt_felhasznalo_139320
    2012. január 12. 00:3284.
    Ez egyébként tényleg így van. Képzeld el, pl. Soma hogy hörögne, ha valaki lezsírdisznózná, de anorexiásozni, piszkafázni, gebézni, elöl deszka, hátul lécezni azt lehet. Pedig ezek a megjegyzések is ugyanolyan bántóak.
    előzmény:
    szívószál (83)
    2012-01-12  00:08
  19. 2012. január 12. 00:0883.

    Még életemben egy fórumra sem írtam, de már nem bírom szó nélkül. Előljáróban, 180 cm és 50 kiló vagyok és tökéletesen elegem van abból, hogy minden folyamatosan a molettség, kövérség védelmében szól, észre nem véve, hogy mennyit cikizik a soványakat. Mindenki pontosan tudja, hogy a férfiak ősidők óta, ösztönösen, genetikailag a teltkarcsúbb nőket szeretik. Mégis minden cikk ezt hozza újra és újra nyilvánosságra, közben végig cikizve a soványakat. belegondolt egyetlen, kisebb túlsúlyával küzdő nő, milyen az, amikor a boltban az eladó azt mondja: nem a mi ruháink nagyok, maga extrém gebe? Hogy naponta kapja meg az ember, hogy adnék neked 10 kilót? Hogy mit ettél ma? Hogy amikor inretjúra megyek, a dokinő összecsapja a kezét, milyen katasztrófálisan sovány vagyok? Valamikor, valakitől kapott már egyetlen duci is ilyen direkt beszólást? Eszébe jutna bárkinek beszólni a boltban, hogy fogyjon le és aztán biztos magára megy majd a ruhánk?

    Esküszöm, mozgalmat indítok már a sovány nők védelmében....folyton azt hallgatom, hogy mi senkinek sem kellünk, hisz ez tudományosan is igazolva van 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-01-11  12:44
  20. 2012. január 11. 23:1482.

    Az elsö egy nagyon szep, formasan vekony hölgy. A masodikat inkabb nem velemenyezem...Innen is latszik hogy a plussz kilok nem biztos hogy format is adnak , ahhoz jo helyekre kellene hizni.

     

     

    előzmény:
    kysslina (60)
    2012-01-11  19:52
  21. 2012. január 11. 22:4581.

    Szerintem a túlsúly önnmagában még nem probléma. A kövérség viszon fáj. Fáj és fárasztó. Tudjátok, ha nem futhatok 1 hétig, betegség vagy bármi más miatt az nekem ugyanolyan nehéz, mint a cukrászda mellett elmenni és nem enni meg a habos málnás sütit ami a kedvencem. Igen, könnyen beszélek, mert nem voltam kövér soha. De tegyünk már különbséget aközött ha valaki molett, és guszta, és imádnivalóan tudjátok olyan fogdosnivaló, és aközött amikor valaki egészségtelenül és taszítóan kövér. És még attól sem lesz mindenki boldogtalan, vagy depressziós. Csak akkor, ha ŐT Így ahogy van, nem szereti senki . Na attól mi soványak is tök kiborulunk. Ha van tartásod, akaratod, és ERŐD akkor te vagy a világ legjobb nője. Akkor is, 50, akkor is, ha 110 kg vagy.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_895848 (77)
    2012-01-11  22:28
  22. 2012. január 11. 22:4380.
    száz69-hez nekem terhesen volt 65 és ez már sok volt nekem
    de persze ekkor volt rá ok.
    de soknk éreztem
    előzmény:
    linda27 (70)
    2012-01-11  21:59
  23. 2012. január 11. 22:4079.

    ő száz75 cm és 59 kg

    most ment férjhez

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672736 (69)
    2012-01-11  21:56
  24. Torolt_felhasznalo_868256
    Torolt_felhasznalo_868256
    2012. január 11. 22:3778.
    És mi van a kapcsolatokkal? Arról egy szót sem írtál, hogy így sikeresebb vagy azokban is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_895848 (77)
    2012-01-11  22:28
  25. Torolt_felhasznalo_895848
    Torolt_felhasznalo_895848
    2012. január 11. 22:2877.
    Én 173 cm magas vagyok és 58-59 kg. Sajnos azonban azt kell mondjam a súly igenis számit a kapcsolatokban. Kb. 10 éve még 20 kg-mal több voltam. Nem érdekelt ki mit mondd, és imádtam - ma is imádok - enni. Voltak kisebb komplexusaim, pl. állandóan feketében jártam, meg hasonlók, de nem volt vészes. Voltak barátaim, volt párkapcsolatom meg minden. Aztán az történt, hogy meghalt a édesanyám, aki már akkor 100 kg fölött volt, nem kis túlsúlyal, súlyos betegen, amelyeket a túlsúlyának köszönhetett. Próbáltam anyámat rávenni a mozgásra, de nem ment. Söt az se ment, hogy egészségesen egyen. Ette a finomlisztes, cukros kajákat, meg ami éppen jött. Ebbe aztán bele is halt. Akkor kezdtem utánaolvasni annak, hogy mi is a túlsúly valójában. S rájöttem itt ad ideje nálam az életmódváltásnak, merha nem akkor én is úgy végezhetem ahogy az anyám, meg az összes rokonom. Elkezdtem edzeni, meg elöször csak lecsökkentettem, majd szinte a nullára redukáltam a finomliszt, cukor fogyasztást. Nem lassan, hanem úgy 1-2 év alatt lefogytam, és azóta is tartom a súlyom. S akár hiszed, akár nem jobban érzem magam a börömben. Sokkal jobban. A mozgás most már önmagáért öröm számomra. Azért, mert szeretek mozogni, és hiányzik, ha kimarad. Ha tehetem lift helyet lépcsözök, autózás helyet gyaloglok, hétvégente tv helyet kimegyek a természetbe. Nem eszek gyorséttermi kaját... stb. Amiben nem hiszek, az az, hogy valaki fogyókurákkal le tud fogyni. A másik meg amiben nem hiszek, hogy nagy túlsúllyal boldogan és egészségesen lehet élni.
    előzmény:
    bársonyera (74)
    2012-01-11  22:15
  26. 2012. január 11. 22:2276.

    Ahhoz képest, hogy nem szólsz hozzá semmihez most beletrafáltál. Én is ezt szajkózom minden nálam fiatalabbnak, amit most írtál. Nem hiszik el. Majd talán rájönnek maguktól. Én már belefáradtam.

     

     

    előzmény:
    bársonyera (74)
    2012-01-11  22:15
  27. Torolt_felhasznalo_895848
    Torolt_felhasznalo_895848
    2012. január 11. 22:1775.
    Big LIKE...
    előzmény:
    kysslina (68)
    2012-01-11  21:44
  28. 2012. január 11. 22:1574.
    Na ebből elég mert ez már terror. Tudjátok, még soha de soha nem írtam semmihez kommentet, és talán ez így is van jól, de azt hiszem ez az a téma amihez nem tudok nem hozzászólni. Közel 40 éves vagyok, és gyakorlatilag egész életemben sportoltam. a 170 -es magasságomhoz 53 kg vagyok, és azt kell hogy mondjam: mindegy. Csajok ez bazira nem számít. Mindegy hány kilót mutat a mérleg, és az is, te mit látsz a tükörben, meg az is, hogy a barinők mit mondanak, és az se számít hogy mit ír az újság. NEM vagy boldogabb soványan és karcsún. Semmi de semmi nem múlik a súlyodon. A legjobb barátnőm 113 kg, és azt szoktam neki mondani: Kövér vagy, de szép. Ennyi. És igen, rosszul esik , ha anorexiásnak neveznek, csak mert alaktilag sovány vagyok. A pasiknak meg mindegy. Higgyétek el csajok, ők aztán nem kilóra mérnek. Mi a fenét számít egy másik nő véleménye??? Mit számít bárki véleménye?? A francba, hát mióta mérik a nőiességet, a szeretet az odaadást, és a befogadást kilóra????? Attól vagy nő bakker nem pedik a zsírpárnáktól vagy a kockahasadtól.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  29. Torolt_felhasznalo_895848
    Torolt_felhasznalo_895848
    2012. január 11. 22:1573.
    165 cm-hez a 65 kg normál súly. Tehát ezzel nincs baj. Ez nem modellalkat, de nem is kell, hogy az legyen. A probléma inkább azzal van, ha valakin nem jó helyen - mondjuk a hasán, meg a derekán - van a háj. Ha elmész egy sportorvoshoz, akkor felmérik hogy mennyi a zsir-izom arány nálad. Ha a zsirarány kicsit több, mint ami normális, illetve az is hasrészen van, akkor érdemes elgondolkodni egy életmódváltáson. Egyébként meg az önbizalmadat csak te épitheted magadnak újjá... senki más nem teszi meg helyetted.
    előzmény:
    linda27 (70)
    2012-01-11  21:59
  30. 2012. január 11. 22:1572.

    Hogyhogy nem tudod??!! 

     

    Hát, Johnny Weir, egykori korcsolyázó, elsi1 nagy szerelme.

     

    Sose olvastad a róla indított topikjait?

     

    Szégyen!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672736 (69)
    2012-01-11  21:56
  31. Torolt_felhasznalo_895848
    Torolt_felhasznalo_895848
    2012. január 11. 22:1171.
    Teltkarcsú és kövér között nagy különbség van. Monica Bellucci pl. teltkarcsú, Soma meg kövér, bár lehet hogy Soma mama is Monica Bellucival hasonló kategoriába sorolja saját magát. Somának mindenröl van persze véleménye.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  32. 2012. január 11. 21:5970.
    Ez nagyszerű akkor mivel én 165 cm-emhez képest 65 kg vagyok huzzam le magam a wc-n.Az nem baj hogy kövérnek és undorítónak tartom magam,önbecsülésem és önbizalmam a béka feneke alatt még ilyeneket olvashatok és csalódhatok emberbarátaimban.Nem baj majd máskor nem olvasok egy hozzászólást sem.A cikkel meg nem foglalkozom mert mindenki külön egyéniség mindenki más és mindenkinek más áll jól.Pl azzal hogy majdnem 10 kg-ot fogytam már nem vagyok ugyan az.Beesett az arcom és karikás a szemem.Én csak azokat sajnálom a legjobban akik betegség álltal híznak- vagy fogynak-meg vagy le.Pajzsmirigy probléma,cukorbetegség,depresszió,bulimia,anorexia.Rajtuk biztosan a cikk sem és a hozzászólások sem segítenek. Nem értem miért kell ez, ez senkinek sem jó.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  33. Torolt_felhasznalo_672736
    Torolt_felhasznalo_672736
    2012. január 11. 21:5669.

    Ki ez a szortelen kis buzigyerek?

    előzmény:
    elsi1 (61)
    2012-01-11  19:52
  34. 2012. január 11. 21:4468.

    Igazán nekem sem konkrétan a súlyával van bajom, mert - mint írtam is - tartok szépnek olyan nőket, akiken van súlyfelesleg. Valószínű, hogy esetemben az van, hogy szerintem a mérhetetlen ostobasága látható a külsején. Azaz:

    1., Egy normális, magára valamit is adó szakértő képes felmérni, hogy a súlyfeleslegnek nagyon nagy a rizikófaktora, azaz még véletlenül sem "ajánlja", főleg nem mint példakép említi.

    2., Ma már azért mindenki számára tökéletesen nyilvánvaló, hogy mennyi az a súly, ami egészségügyi szempontból benne van a még elfogadható kategóriába, és mi az, ami nem. Tehát egy magára valamit is adó szakértőnek azt kellene hangsúlyoznia, hogy az emberek, és abból is a nők igen sokszínűek mind alkatra, mind formára, mind metabolizmusra, csontrendszerre, tehát aki az elfogadott (egészséges mértékben) méreteken belül van, az teljesen mindegy, hogy alma, körte, vagy tudomisén milyen alkatú, az elégedjen meg a saját testével, adottságaival, vagy hibáival, és éljen a lehető legboldogabban a saját bőrében. Ezzel szemben ez a Soma nevezetű madárijesztő azzal van elfoglalva, hogy a saját életét, alakját, küllemét bizonygassa mint követendő példát minden cikkében, amit lekörmöl, és az azzal nem megegyező példákat úgy emlegeti, mint valami csökevényt a világ palettáján. ha egyszer képes volna arra, hogy elismerje, hogy neki is dolgoznia kell még valamin, vagy belátná, hogy hordott a Föld a hátán nála szebbet, jobbat is, akkor talán volna némi hitelességre való esélye.

     

    Mert egyelőre úgy néz ki, hogy azok, akik együtt élnek a családjukkal, akik nem hordanak a fejük tetején egy madárfészket, akiken nem reng a háj, akik nem élnek nemi életet mindennel, és mindenkivel amit bármilyen női nyilásba bele lehet dugni, akik nem hugyoznak az utca közepére, és nem tartják magukat ősi istenségnek, azok csak valami legyintésre sem méltó izék, akiknek térdre kell borulniuk Soma őnagysága előtt, aki megmutatja nekünk tudatlan állatoknak, hogy mi is nőnek lenni. boooááá 

    előzmény:
    birerzsi (66)
    2012-01-11  21:19
  35. Torolt_felhasznalo_652128
    Torolt_felhasznalo_652128
    2012. január 11. 21:3467.

    Annyira tetszik, hogy, ha megjelenik egy gömbölyűséget reklámozó cikk mindenki utálkozva dagadtoz. Azonban, ha megjelenik egy olyan, amiben a cingárokat veszik górcső alá, akkor mindenki fikázza a vékonyakat.

    Ilyen egyszerűen manipulálhatóak az emberek. 

     

    Ja, és azt bezzeg sokan nem veszik észre, hogy mennyi mindenkinek tönkrekúrják az életét. Amikor az iskolában csúfolják a kövéreket, aztán persze a vékonyakat azzal basztatja mindenki, hogy miért nem hízik egy kicsit, ne éhezzen. Ezt tanítják a gyerekeknek is, és az egész megy szépen tovább, körbe-körbe. 

    S, persze a teltek/molettek/kövérek fikázzák a vékonyakat, a vékonyak meg kövéreket, mert ezzel akarják megvédeni magukat. 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  36. 2012. január 11. 21:1966.

    Nekem nem az a bajom Somával, hogy dundi. Nekem tetszenek a molett nők, mint pl. Ella Fitzgerald, Montserrat Caballe, és még sorolhatnám. 

    Somával az a baj, hogy semmije nem a helyén van. Mintha egy rossz szobrász összehajintotta volna a testét.  

    előzmény:
    kysslina (57)
    2012-01-11  19:29
  37. Torolt_felhasznalo_868256
    Torolt_felhasznalo_868256
    2012. január 11. 21:0565.

    Annyira nem bírom ezt a bumburnyákfejű kis akárkit....

    persze ízlések és pofonok:-) 

    előzmény:
    elsi1 (61)
    2012-01-11  19:52
  38. 2012. január 11. 21:0264.
    WTF?
    előzmény:
    elsi1 (61)
    2012-01-11  19:52
  39. 2012. január 11. 21:0063.
    előzmény:
    kysslina (60)
    2012-01-11  19:52
  40. 2012. január 11. 20:3062.
    Értem én. 
    előzmény:
    elsi1 (61)
    2012-01-11  19:52
  41. 2012. január 11. 19:5261.
  42. 2012. január 11. 19:5260.

    1., Itt egy mai csinos nő. Ha Soma szerint inkább őt (Soma) választanák ehelyett a helyes, csinos csajszi helyett, akkor Somának sürgősen vissza kell mennie az őt kezelő orvoshoz!

    2., mellette Soma elrettentésül 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-01-11  12:44
  43. 2012. január 11. 19:4159.
    Mindegy milyen vagy az a lényeg, hogy érezd jól magad!
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-01-11  12:44
  44. 2012. január 11. 19:3158.
    Azért nem mindegy , hogy egy nő arányosan gömbölyű vagy csak a hasán van egy nagy úszógumi és ettől gömbölyödik.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-01-11  12:44
  45. 2012. január 11. 19:2957.

    Ha hiszed, ha nem, nekem semmiféle önigazolás nem kell. Lassan 34 éve, hogy pozitív visszajelzésben élek. 

    De ezzel az erővel írhatnám, hogy mindenkinek kell önigazolás, mert senki nem tetszik mindenkinek. 

    idézet:
    Maxim (26)
    2012-01-11 14:41:12

    Ez nem igaz. Attól még, hogy valaki tisztában van a hibáival, és az adottságaival, nem kell neki önigazolás, mert normális ember tudja, hogy nem lehet tökéletes, azaz nem kell neki, hogy tökéletesnek titulálják.

     

    Mint ahogyan felszabadulva énekelhet az is, akinek se hallása, se hangja, de maga az éneklés boldoggá teheti, így egy tökéletlen alakú ember is lehet boldog a saját testében. Soma láthatóan nem egészséges lelkű, mivel már a sokadik cikke szól arról, hogy márpedig ő, és a hozzá hasonló túlméretezett hájtömeg maga a szépség/egészség megtestesítője.

     

    ha már egészséges lelkű telt hírességekről akarunk beszélni, akkor legyen Adele, aki tudja mit vegyen fel ahhoz, hogy kiemelje a szépségét, és ne tűnjön fel csak a súlya, és láthatóan teljesen rendben van magával, nem akar állandóan úgy kinézni, mint egy vágási disznó paradicsommadárnak öltözve. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_567762 (26)
    2012-01-11  14:41
  46. 2012. január 11. 19:2556.
    kiegészítés: pushuppal meg ugye a 75A-s cicit is látványossá lehet tenni. :-)
    előzmény:
    meecon (55)
    2012-01-11  19:24
  47. 2012. január 11. 19:2455.

    Elsi,

    Jessica Alba minden, csak nem gömbölyded, atipikus latin nő. Utoljára a Machetében láttam, kb. 40 kilót nyomhatott vasággyal. Persze egy vékony nő is lehet nagyon formás és homokóra alkatú (pl. Nina Dobrev). Amúgy gyönyörű nő, de ugye nem ez a nem vékony nő? mert ha ő nem vékony, akkor nem tudom, mi a vékony:

    http://www.howmuchdotheyweigh.com/wp-content/upl oads/2011/04/Jessica-Alba.jpg 

    előzmény:
    elsi1 (40)
    2012-01-11  16:10
  48. 2012. január 11. 19:2354.

    1., Sisi

    2., Mata Hari

    3., Lola Montez

    4., még egy Mata Hari kép

     

    Nos, egyikük sem neveuzhető hájasnak. Az más kérdés, hogy idősebb korukra akár meghízhattak, de nem kövérségük idején tette őket híressé a szépségük 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-01-11  12:44
  49. 2012. január 11. 19:1953.

    Soma utána nézhetne a történelmi tényeknek ahelyett, hogy hülyeségeket beszélne! Elég volna megnéznie néhány a történelemben szereplő híresen szép nő képét mielőtt a témában cikket írna. Akármennyire is szeretné igazolni az eldeformálódott malacfejét a turcsi orrával, és a rárakódott hájat, ő csak egy hájas disznó marad, a szépséghez köze sincs. Soha nem is volt, soha nem is lesz.

     

    1., Lucrezia Borgia

    2., Madame de Pompadour

    3., Madame de Pompadour

    4., Anna Boleyn

     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-01-11  12:44
  50. 2012. január 11. 18:4252.
    Aki alkatilag nem képes a hízásra, az már nem is ember? Aki meg betegsége miatt hízik el az sem? Ugyan már. Ha a férfi szeret egy nőt, nem azt nézi mekkora a súlya.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top