Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nem tudom elfelejteni.((

Torolt_felhasznalo_863856
Torolt_felhasznalo_863856
Létrehozva: 2012. január 8. 13:01
Mindent megpróbáltam már, hogy elfelejtsem az exemet, de nem megy. Az eszemmel tudom, hogy nem működött, de a szívem megszakad most is. Több hónap már eltelt és nem hogy jobb lenne, egyre rosszabb!:( Reggel kinyitom a szemem és bőgök, egész nap levert vagyok csak nézek, mint aki nem is ezen a földön van. Egy ismerős szerint akivel 10 éve jó a viszonyom azt mondja nem látott soha ennyire padlón és teljesen tönkrementem. Este lefekvéskor, mikor már 5 perce be vagyok takarózva remegés jön rám, akkor kezdek el vacogni amikor már nem kéne. És csak Rá tudok gondolni, nem tudok elvonatkoztatni. Már arra gondoltam direkt kínozom magam. Amit kötelező megcsinálni vagy aminek régen örültem, az se érdekel már. HOgy lehet így tönkremenni? Mikor múlik már ez el? :(
  1. 2017. szeptember 5. 04:3259.

    Kulonben rohadt dolog ez valakibol kiszeretni. Persze, ha az ember belelovallja magat, annal rohadtabb a helyzet. Egy szep napom el fog mulni, magatol az egesz, pikk pakk, es az ember csak nez, bambul, hogy mindez hova lett, ezt nevezem en felszabadulasnak. Sot, te joszagu Uristen, hogy lehettem olyan hulye hogy ebbe a silany peldanyba bambultam igy bele??? Ez a szrelem, a kiszeretes a rohadt resze, amig nem megy. 

  2. 2017. szeptember 5. 04:2758.

    Igen, ha mar szakitottatok, attol a perctol, mit perctol, masodperctol semmi kozod ohozza. Ha oszerinte jo az a korkulonbseg, neked mi kozod? Ideje lenne magaddal foglalkozni, ahogy o is teszi.


    Legtobbszor nem is a masik utan nyigas, hanem a sertett onerzet, a sertett ego beszel az emberbol. 

    előzmény:
    Szilárd990826 (55)
    2017-08-27  22:10
  3. 2017. augusztus 29. 00:1957.

    Errol ez jut eszembe:Engem   nem lehet elfelejteni,ertem konnyeket illik ejteni.....

  4. 2017. augusztus 28. 08:0156.

    Arra gondolj, amikor nekikeseredsz, hogy okos ember nem fut olyan szekér után, ami nem veszi fel.


    Régen is tudták, ma is érvényes a bölcselet.

    előzmény:
    Szilárd990826 (55)
    2017-08-27  22:10
  5. 2017. augusztus 27. 22:1055.

    Mar 3 hónapja kb hogy szakitottunk baratnommel


    es most egyutt van egy sraccal aki sztem nagyon idős hozza exem 16 baratja 25


    es o kb 1-2 hónapra a szakításra mar egyutt volt a sraccal


    en is megpróbáltam mindent ismerkedni mas lanyokkal es valahogy nem sikerult ki verni a fejemből vagy tul lepni nincs nap hogy ne gondoljak ra ezzel tudna valaki segiteni?

  6. 2012. február 22. 10:2454.

    Kezembe vettem a dolgokat... azaz nem is annyira kellett, mert Ő tett egy kezdő lépést, kis lépés, egy kis üdvözlet, de erre én :) úgy gondoltam, nincs vesztenivalóm, tudnia kell, hogy szándékaim vannak Vele :) szóval adtam az egyértelmű jeleket, és azóta szinte minden nap kommunikálunk valamilyen formában, van, hogy órákat esténként, illetve megbeszéltük, hogy hamarosan találkoztunk, ami napokig fog tartani :)  

    Kockázatos volt, persze az elutasítás veszélye mindig fennálll... de azért "nyomultam " egy picit, azaz aktív szerepet vállaltam az elején abban, hogy én is kerestem Őt, sőt eleinte én többször, mint Ő engem, de rájöttem, ha egyszer ezt érzem, ennyire vágyom rá, akkor meg kell lépnem, majd lesz valami.

    Szóval azt mondom: a határok tágabbak, csajok, nyugodtan ki lehet mutatni a szándékot, teljesen egyértelműen a pasi felé, sőt jobb is ha valaki kimutatja, mert ha nem, akkor a kérdés örökre ott marad: mi lett volna, ha?  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850192 (53)
    2012-01-17  09:02
  7. Torolt_felhasznalo_850192
    Torolt_felhasznalo_850192
    2012. január 17. 09:0253.

    Jótanács:

     

    Szeretünk birtokolni,szeretjük birtokolni amit megszereztünk,szeretnénk, ha úgy viselkedne,úgy (működne) ahogy mi szeretjük.

    Az egészséges egyensúlyt kell megtalálni ,mert megmérgezheti a kapcsolatokat. 

    előzmény:
    Luszi (52)
    2012-01-16  14:52
  8. 2012. január 16. 14:5252.

    Köszi :) kezembe is veszem... :D érdekes, elgondolkodtam, hogy igen, abból is látszik, hogy az ember nem tette túl magát az exén, hogy csak olyanokat vesz észre, akik az exre emlékeztetik, és mind külső jegyeikben, mind pedig egyébként hasonlók hozzá. 

    Akit most kipécéztem magamnak, Ő teljesen más, mint az exem volt, külsőleg is, amúgy is, és ez nagyon jó. Persze, nem az alapján néztem ki, hogy NE olyan legyen, mint az exem, hanem ami a lényeg, tőle, extől teljesen függetlenül, és végre eljutottam arra a pontra, hogy nyitott szívvel tudnék párkapcsolatot létesíteni.

     

    A másik meg, ami fontos, a közöny. Ha totál objektíve, kívülállóként veszem tudomásul, hogy az ex összejött mással, és ez nem vált ki belőlem semmilyen érzést, és szikrányi harag, bosszúvágy, rosszkívánság sincs bennem.  Most szerencsére ez a helyzet.

     

    Ezen kívül igazad van, át kell értékelni a dolgokat, és ehhez a múltbeli kapcsolatok nagyban hozzájárulnak, és az idő, amit egyedül töltök. Magát azt értékeltem át, milyen partnert keresek, mi legyen fontos szempont a párválasztásban és erről nagyon - nagyon megváltozott a véleményem. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850192 (51)
    2012-01-16  13:06

Címlap

top