Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hullahopp karikázásról

Pudingocska
Létrehozva: 2012. január 8. 11:18

Az a problémám, hogy amúgy is vékony vagyok mindenhol, de az oldalamon (ahol a nadrágból kibuggyan a kis hájam) hájas vagyok, meg lehet markolni a hájamat szó szerint. Hallottam a hullahopp karikázásról, hogy az segít eltűntetni, viszont máshonnan nem szeretnék lefogyni. Értem én a fenekemről például és a mellemből. Azt hallottam hogy ha fogyunk, utoljára fogyunk a hasunkról. A hasam az nem zavar, csak ez az úszógumi.. nem tudok testhez simuló koktélruhát felvenni, vagy hosszított felsőket, mert idétlenül nézek ki bennük.

Szívesen olvasgatom a tanácsotokat. 

  1. 2013. május 25. 00:0730.
    Forradalmian új hullahopp karika fitnesz kizárólag a Hooping Hungary-nál. Speciális karikáink a legoptimálisabb súlyúak a zsírégetéshez, amit természetesen biztosítunk az órákhoz.
    Bárki elkezdheti, kipróbálhatja ezt az újfajta fitneszt kortól függetlenül. Órákra előzetes bejelentkezés szükséges, a létszám korlátozott.
    - Gyere és HOOPING-olj velünk!
    - Megy mint a karika csapás! +36 30/204-0061 www.hooping.hu
  2. 2012. november 19. 15:1029.
    De bizony, hogy karcsúbb leszel a hulahopptól! Olyat kell választani, aminem súlya van és belül dumók találhatók rajta. Garantált a hatás.
    előzmény:
    Elza (20)
    2012-03-01  17:27
  3. Torolt_felhasznalo_257239
    Torolt_felhasznalo_257239
    2012. szeptember 18. 19:2528.

    Az  neeeeeem  HULLA-hoop  ti  szamarak!

    Semmi  koze  a  hullakhoz!!!

    A helyes nev:

     

    hula-hoop!!!

     

    a hawaii hula-hula tancbol,  ered,  amikor  a  csipoiket  ringatjak  a nocik.

     

    előzmény:
    Pudingocska (1)
    2012-01-08  11:18
  4. 2012. Április 27. 16:2527.
    Az egyik legjobb alakformáló!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top