Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2012 szeptemberi babázók

tengerész22
Létrehozva: 2011. december 20. 20:29

Sziasztok!

 

Remélem, összejön egy jó kis csapat itt, akik szintén szeptemberre várják a babájukat...Én ma reggel teszteltem, és a 3. babám lesz.

  1. 2012. július 21. 19:17376.

    Köszi, csak a melltratók nem jók már nagyon fenn vannak a babák és nincs hely a cicitartónak.  :-ÖÖÖÖÖ

     

    Judili: Fogalmam sincs! 

    előzmény:
    bettere (372)
    2012-07-19  08:55
  2. 2012. július 20. 21:58375.

    Szia!

     

    Nézegettem én is...és hasonlóra jutottam. Az UH-n nem mondott semmit sem a doki, majd 2-án kell hozzá mennem, akkor úgy is mondja, vagy ha nem, akkor én biztos kérdezem. Végül is nme azt írja, hogy passzív helyen van, hanem azt, hogy eléri. Gondolom, ha nagyobb bajt jlente, akkor mondta volna ott helyben.

    Kímélni kímélem magam, az biztos. Mostanában megint egyfolytában fáradt vagyok. Úgyhogy megvannak a szokásos pihenőim :)

     

    Hopgy fiú vagy lány? Hát nem tudjuk. Az igazság az, hogy kissé szégyenlős babóca. Az utóbbi két alkalommal hason feküdt, lehetetlen pózokba. A doki meg is jegyezte, hogy teljesen összevissza van ez a gyerek. A vásárlás nagy része még hátra van. Most lesz festés, majd utána. A lista már meg van írva. Bár már vannak dolgok, amik megvannak. Van kiságyunk, ma meg megvettem a kiskádat is. A babakocsi is arra vár, hogy elhozzuk.

     De már várom, hogy minden rendben legyen, és meglegyen. Hogy szépen berendezzem a szobát :)

    előzmény:
    bettere (374)
    2012-07-20  21:17
  3. 2012. július 20. 21:17374.

    Szia,

    én sem hallottam még ezt a kifejezést, remélhetőleg semmi rosszat nem jelent. 

    Közben rákerestem és abból annyit bogarásztam ki, hogy jobban kell vigyázni, ágynyugalom, sőt kórházi befekvés is kellhet, nehogy leválljon a lepény, mert az végzetes lehet.

    De ha ott és akkor nem mondtak neked ilyesmit, akkor talán tényleg csak kis rész esik passzív helyre és nem olyan nagy a kockázat. 

     

    Kíméld magad, az a biztos!! Az nem árthat, ha annyit pihensz, mint akit ágynyugalomra parancsoltak.

     

    Na és fiú lesz vagy lány? Bevásároltatok már neki? Írj, én biztos itt leszek és írogatok néhány naponta.     

     

     

     

    előzmény:
    Judili (373)
    2012-07-20  15:34
  4. 2012. július 20. 15:34373.

    Sziasztok!

     

    Szeretnék Hozzátok csatlakozni. Szeptember 20-ra várjuk az első babánkat.

    Tegnap voltam UH-n, 31. hétben járok most.

     

    Lenne egy kérdésem, hátha valaki tudja, hogy mit is jelent.

    Lepény: hátsó falon, passzív szakaszt eléri

     

    Az eddig is tudtam, hogy a hátsó falon van, de az mit jelent, hogy a passzív szakaszt eléri?

     

    Mondtak már valakinek hasonlót?

     

     

  5. 2012. július 19. 08:55372.

    De jó!!!!

    És jó a felsőd is!  

    előzmény:
    verano26 (371)
    2012-07-18  18:14
  6. 2012. július 16. 14:02370.

    Bevallom, rá kellett keresnem, mi az...   úgyhogy nem, de nem is nyerte el a tetszésemet, nem élek majd vele.   

     

    A többiek milyen rég nem írtak!! Remélem mindenki megvan és jól van. 

     

     

     

    előzmény:
    verano26 (369)
    2012-07-13  11:25
  7. 2012. július 13. 11:25369.
    Intim kérdés: gátmasszázst alkalmazott valaki? 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  8. 2012. július 11. 13:48368.

    Nem valami olcsó!

     

    Hát bizti lesz néhány érdekes esetem az ikrekkel :-))) 

    előzmény:
    bettere (367)
    2012-07-11  09:01
  9. 2012. július 11. 09:01367.

    Szia!

    A kiságyat ki meddig használja... Utána még úgyis gyerekágyat szoktak kapni, aminek van 15-20 centis széle, hogy ne essenek le róla, csak egy kis részen nincs, ahol felmászhatnak rá. Szerintem átlag két évig használják. Ennyit mindegyik kibír, a nagyon masszívak sajnos 2-3-szor annyiba kerülnek. Amelyik meg átalakítható sima gyerekággyá, az meg végképp drága, de egy barátnőm jó olcsón vette használtan.

     

    A tesómék egyáltalán nem használták a kiságyat, mellettük alszik a kezdetektől a gyerkőc... míg unokanővéremé elmúlt egyéves, de nyilvánvalóan még sokáig abban alszik majd.

    Ahol kistesó érkezik, ott meg a nagyobbnak, akkor teszik ki a szűrét a kiságyból.  

     

    Hát neked külön változatod lesz erre az ikrekkel!! :)

    Én két évre tippelek, hogy addig fog kelleni. Amit mi vettünk, abból azt hiszem nem lehet kivenni leceket, hogy kijöhessen ha akar, amikor már jönne-menne, így talán az dönti majd el, mikor kell a sima ágy neki.

     

    A textilpelus ára 230-ra jött ki így, 10 db-os csomagban az Elefáni Babadiszkontban. Az Auchanban is 240 körül volt a múltkor, aztán amikor venni akartunk, már 270. Ezért néztünk szét máshol is.

     

     

     

     

    előzmény:
    verano26 (366)
    2012-07-10  19:44
  10. 2012. július 10. 19:44366.

    Meddig használják a kiságyat? Hány éves korig? 

     

    Csak azért hogy érdemes e minőségibbre beruházni ami4-5 éves koráig is jó lehet agy nem 

     

     

    Hát tuti nem lesz könnyű, de már nagyon várom. Én most sem alszom a melegtől :-)))

     

    Na nekem ezekből még semmi sincs. Mennyi a textil pelus neten 249,- láttam.

     

    Nekem még vagy 5-5 fiú és lány név van a listámon.

     

    Én is a 31 körül megyek a dokihoz 

    előzmény:
    verano26 (364)
    2012-07-09  07:56
  11. 2012. július 10. 17:44365.

    Szia!

    Én megvagyok, csupán eseménytelenek a napok. Alig van energiám a melegtől, még itt ülni a gép előtt is fárasztó.

    Viszont hogy tapasztalódjak, a júniusi babázós topikba beleolvastam már néhányszor. Hááát, nem lesz könnyű az első pár hét babával, alig bírják a kialvatlanságot és a szobafogságot. Tutira nehéz lesz, magamat ismerve az alváshiány lesz a legrosszabb. 

     

    Apránként veszegetjük a dolgokat, persze ezeket már boltból: 10 db-os textilpelenkát, nagy tégelyes Sudocream-et, matracvédő gumilepedőt, fürdető- (tengeri) szivacsot, utántöltő zsákot a peluskukába. Jó sok minden fog kelleni, úgyhogy muszáj. 

     

    Mostanra végképp nagyokat mocorog a kis lakóm, mi lesz később?? Név ügyben kettőre szűkült a listánk, első helyen a Gergő, másodikon a Balázs áll. Nálunk ez is haladás. 

    És ma megnéztük végre egy bababoltban, milyenek testközelből azok a   babakocsik, amiket a neten nézegettem eddig, kettőt tologattunk is.

      Egész jók. Már nagyon várom, hogy itthon legyen a kiszemelt "gép". 

     

    Jövő héten meg mehetek a cukorterhelés-ismétlésre és aznap kerül sor a nagy 3. ultrahangra is. Nekem csak 31. héten kell menni, a dokim így javasolta, pedig 30. hetinek nevezik... 

    Remélem nő rendesen a picúr, mert se kívánós nem vagyok még mindig, se többet nem eszek a szokásosnál. Igaz a mérleg egyre többet mutat, úgyhogy nyilván ennyi is elég. 

     

    Ez a helyzet velem. Írj, írjatok!!

    előzmény:
    verano26 (364)
    2012-07-09  07:56
  12. 2012. július 9. 07:56364.

    Halihó

     

    Ki hogy van???? Mindenki ngyon eltűnt! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  13. 2012. július 2. 15:12363.
    Pumini bocs hog bezavarok a háttérből A súly az majdnem mindegy  a fej nagysága a lényeg. Lehet pici babád, ha nagy a kis feje, akkor megszenvedsz vele. Ha nagy a baba , kicsi fejjel, az sokkal jobb, hiszen ha a fej kinn van, a többi kicsusszan majd meglátod. /Az is más kérdés, hogy milyen hoszú lesz a babád. Lehet 4 kg, ha eloszlik a magassághoz képest. De lehet kis súlyú, pici tömör gyönyör babád is. /
    előzmény:
    Pumini (347)
    2012-05-27  19:20
  14. 2012. július 2. 14:38362.

    bettre: Nekem a patikában kellett kiváltanom a cukoradagot és megmondták 2,5-3 dl vízben oldjam fel fél citrom levével. Én otthon meg is tettem.

     

      

    Ma voltam dokinál. Nem uh zott meg mert ő nem híve a sok vizsgálatnak és 3 hét múlva meg lesz valami nagy kötelező uh. 30 héten valamikor. Viszont a alulról jól megturkázott és minden rendben teljesen zárt a méhszájam. :-) Azt mondta szó szerint még szexelhetek is az apukéval. :-)))

     

    Ja meg közben szét tett lábakkal ilyeneket mondott, milyen szép barna szolárium? Mondtam dehogy reggeli napfény a kertben. CSak azért gondolta mert nem látja a bikinivonalat. Mire én meg lennék lepve ha látná: -)))) Jót mosolygott. Ő is járt prszor naturista strandon a szereti ő is. Ilyenekről diskuráltunk. :-))) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  15. 2012. július 2. 12:28361.

    Szia!!

    A cukros löttyöt rájuk bízom, mert szőlőcukor van tán benne és nem is mindegy, hogy mennyi. Hidegen adták és citromosan, szavam nem lehet, csupán délelőtt egyáltalán nem vágynék még édességre... 

    Na meg úgyis a szúrás része a rosszabb.  

     

    Ja igen, ez a meleg már tényleg túlzás, kizárólag boltban voltunk a hétvégén is, amúgy ki sem merészkedünk a félig lesötétített és hűtött lakásból. Főzni még így is szenvedés, a tűzhely jól fűt...

     

     

     

    Nem tudom, ti mivel mossátok majd a babacuccokat, de kb. csütörtökig akciós a Tescoban az összes Tomi mosószer, így a Tomi Baby mosógél is. Mi vettünk, olvastam, hogy az elég jó, nem allergiások rá a babák. Öblítő nem kell, úgyis jó gyerek-Orbit rágó illatú ez a mosószer!!  

     

    Írjatok, kivel mi van....!!!   

    előzmény:
    verano26 (360)
    2012-06-29  12:35
  16. 2012. június 29. 12:35360.

    bettere: Sajnálom. A cukros lötyit készítsd el otthon hűsd le fini limonádi citrommal. Iható

     

    helyes poci. nekem is kb ekkora. 27. hétben vagyunk. 

     

    hál istennek a derekam már jól szuperál. Ettől a nagy melegtől rettegek. És tényleg nei kéne állnom vásárolni mert semmink nincs még a babáknak.

     

    brigucy: Örülök, hogy jól nyaraltatok! Kell az embernek. Végre mi is tudjuk folytatni a házat bár nagyon bele kell már húzni. Mi az a Tégel????

     

     

    előzmény:
    bettere (357)
    2012-06-13  09:04
  17. 2012. június 28. 14:00359.

    Sziasztok!

    Na másodjára "átmentem" a teszten.  Nem kell diétáznom. De hogy örüljek, meg kell ismételni a biztonság kedvéért a 31. héten. Ma töltöttük a 29-et.  Hihetetlen, hogy elvileg 11 hét van hátra és még ezután fog kb. háromszorosára nőni-hízni a baba. Jól bele kell húznia!!!

     

    Brigi, örülök, hogy jó volt a nyaralásotok, az utazás részéért viszont nem irigyellek, hosszú lehetett.

    A cukorterheléseden háromszor szúrtak téged is, vagy csak itt szadiznak ezzel?  Az 5,33 melyik érték, előtte vagy az egy órás? Citromlevet meg itt tettek bele alapból, szerencsére, de így is alig bírtam meginni... 

     

    Most már mi is megvettük a kiságyat kókuszmatraccal, és ahogy azt terveztem is, a jófogásról. Így jobbat vehettünk, mintha újat vettünk volna. Akik eladták, 23-ért vették, plusz a matrac, 30 felett fizettek egy kicsivel, nekünk 13-ért adták el matraccal. 


    Nekünk nagyon aktív a baba (még mindig nincs neve), veled ellentétben a miénk alig alszik vagy alvás közben is mászkál...    Néha még aúúú-gatok is, mert nem kímél. Kíváncsi vagyok, idekint is ilyen izgő-mozgó lesz-e. Azzal szoktunk viccelődni, hogy kénytelenek leszünk megkötözni, hogy ne essen baja, úgyhogy nem kizárt, hogy régimódiasan pólyázva lesz szükség esetén. 

     

    Végül megmutatom, milyen vagyok most.... tegnap fotóztattam magam a férjemmel. A fejemet ne nézzétek, nagyon álmos voltam... :D

     

    előzmény:
    Brigucy (358)
    2012-06-15  19:32
  18. 2012. június 15. 19:32358.

    Sziasztok Csajok!

     

    Végre sikerült jelentkeznem. :)

     

    A nyaralás jól sikerült nagyon, végig szuper idő volt 28-30 fok. A tenger és a tengerpart is jó volt. Igaz, csak combközépig fürödtem, de így is jó volt. Egész nap sétálgattunk a parton és közben kagylót gyűjtöttünk, a végére már nagyon elfáradt a lábam. A hazafelé út volt rosszabb, mert az előtt lévő aktív napok után a 11 órás ülés egy kicsit megviselt, főleg a lábaimat. Térdtől lefelé úgy bedagadt, hogy a lábújjaim kis virsliknek néztek ki. A poén pedig az volt az egészben, hogy másnap mentem a védőnőhöz méreckedésre, aztán rögtön 5 hét alatt 5 kg-t mutatotta a mérleg. De szerencsére ez csak vizesedés és 4 nap alatt le is ment belőle 2 kg.

     

    Megvolt a második teljes vérképem is vizelettel, szerencsére jó lett, és persze a terheléses vércukrom is jól alakult. Vigyáztam is az előtte lévő napokban, nehogy az éhgyomri magas legyen aztán a terhelésesen elszálljon, de 5,33 lett a végére. Nálunk cukros vizet itatnak a kismamákkal, annyira nem volt vészes, főleg, hogy beleöntöttem egy adag citrom levet. Még szerencse, hogy megengedik, mert amúgy tuti rosszul lettem volna tőle.

     

    Nagyon el voltunk mostanában havazva, mert a nyaralás után nekiálltunk a házat intézni, hogy minél hamarabb befejezzük és intézhessük a lakhatási engedélyt és végre beköltözhessünk. Most már szerencsére csak apróságok vannak hátra, és július végére remélemhetőleg már ott is leszünk. Még holnap is rohangálunk, vásárolgatunk. 

     

    Hát én babacuccokkal egy kicsit bevásároltam. A neten nagyban babakocsi után nézelődtem és megláttam az egyik online áruházban egy olyan kiságyat, amit venni akartam korábban, de a vaterán már az aukció lezárult és amúgy pedig drága volt nekem, 28000-el. Itt pont júniusban akciózták le 18000-ra, így rögtön lecsaptam rám, meg még egy két dologra, ami kell a babához. Tök jó dolgok vannak náluk és elég jó árban is van, ja és a csúcs az egészben, hogy 1500 Ft-ért hozták ki. Ez az oldal lenne, ismeritek? http://bababoltolcso.hu/

     

    Szerintem még biztos nézek innen egy pár dolgot.

     

    Sikerült a babakocsit is megvennünk, ebből is rengeteget nézelődtem, olvasgattam a neten és persze már gyerekes szülőkkel beszélgettünk, mire meg lett a választás. Itt Miskolcon a Tégel Babaszakáruházban és a Brendonban néztem ki őket. A Brendonban a választék annyira nem tetszett és árban is elég drága volt, a Tégelben pedig már az elején beleszerettem az egyikbe. Másnap visszamentünka a férjemmel, kinéztük, félrerakattuk, majd másnap elvittünk egy másik színűt, de nagyon tetszik. Mivel télre érkezik ezért szempont volt, hogy nagy legyen, hóban és egyéb rossz úton is jól lehessen tolni, és a másik, hogy nem akartam mózeskosarat külön, ennél egyben van a sportrésszel. Bergon-t vettünk 2DX Dimension modellt a hordozójával együtt. Most már várhatja a gazdáját.

     

    A kiscsajról.... Hát nem igazán aktív, szerintem egész nap csak alszik, mert csak néha rugdos és esténként sem nagyon  mutatja meg magát. Remélem, amikor már kint lesz, akkor is ilyen nyugodt baba marad. A nevével eddig előrébb jutottunk, egy kicsit már sikerült leszűkítenünk a kört, a Grétára és a Biankára, de hogy mi lesz a vége, az nagyban függ a férjemtől, mert aztán neki nem mindegy.

     

    Hát a ruháim lassan kezdenek lekorlátozódni, próbálok én is variálni egy két dolgot. A kismama nadrágom még jó, van egy két szoknyám gumis derékkal, amit még fel tudok venni. Ja és a melegítő gagyók a legjobbak én is pártolom őket. Ha az a legkényelmesebb, akkor én sem fogok másban szenvedni. :)

     

    Bettere: remélem a terheléses eredményed legközelebb már jó lesz. Kérdezz rá, hogy önthetsz-e bele citromlevet. Nálunk megengedték, igaz ez változó kórházanként. 

     

    Rituu: a párnáról én is gondolkodom, főleg, hogy mostanában egyre rosszabb oldalt feküdni, valahogy a háton alvás most a kényelmes nekem. 

     

    Verano: a derékfájást tényleg a terhességre fogják. Nekem az elején volt egy 1 hónapos időszakom, amikor folyamatosan fájt, még öltözködnöm is nehéz, volt de valahogy egy idő után elmúlt, úgy hogy nem is csináltam vele semmit sem. A tiéd is csak múlik majd, jól meg kell masszíroztatni az illetékessel, ő is vegye ki a dolgát a baba projektből.

     

    Legyetek jók csajok!

     

    Brigi

    előzmény:
    bettere (357)
    2012-06-13  09:04
  19. 2012. június 13. 09:04357.

    Hát én nem jártam tegnap szerencsével a leegyszerűsített cukorterhelésemen... magas lett. Az éhgyomri eredményt már nézték pár hete, így most csak 2 dl tej, 1 zsemle fogyasztása után egy órával kellett mennem vérvételre. 4 óra múlva csörgött a telóm, miszerint menjek vissza, mert magas lett. Ezzel a frászt hozták rám. Holnap megyek a három-szúrásosra, utálni fogom.

    Azóta rá is kerestem a neten az eredményemre és eszerint a 7,6 nem olyan vészes,  mert 7,8-tól van baj. De nyilván már ez is értékhatár és biztosra akarnak menni. Remélem jobb lesz az eredmény... most már nem úszom meg az ő cukros löttyük ivását. 

     

    Ez az első eredményem, ami nem lett jó. Le is hangolt.

     

    Verano: én az elején voltam nagyon fáradt és most ez kezd visszatérni...  annyi mindent halogatok, mert nincs kedvem-erőm megcsinálni. A jópofa könyv, amit olvastam, azzal vígasztal, hogy ha csak pihenni van erőnk, akkor se bánkódjunk, mert kis embert "növesztünk" a hasunkban (te kettőt is egyszerre) és ez nem semmit-tevés, igenis nagyon megterhelő a szervezetünknek. Még az állatok is pihenéssel töltik ezt az időszakot, márpedig ők tudják, mit kell tenni, az ösztön vezérli őket.

     

    A szabadidő cucc is megfelel a dokihoz, erre nem legyen gondod, egy lány tegnap itt a pesti kórházba abban jött és biztos mások is, de ezalatt a röpke negyed óra alatt őt láttam. Ha az kényelmes, akkor azt kell felvenni. Ja és még félidőnél járhatott csak, a pocakmérete alapján... A lényeg úgyis az, hogy az eredmények jók legyenek.   

     

    Hát és derékfájásra (plusz ha a baba rúgja a szerveinket!!) javasolt négykézlábra ereszkedni, hogy lógassuk a pocakot, kicsit hintáztatni is lehet, illetve a cicahát-homorítás váltogatása segíthet. Próbáljátok ki! Könyv is írta és a doki is mondta. A sógornőm se görcsölt volna be talán évekkel ezelőtt, ha ezt csinálja. Neki elnyomta a babája a vese-vezetékét (vagy mit), mentő vitte kórházba és katéterezték. Igyekszem tanulni az esetből...  

    előzmény:
    verano26 (356)
    2012-06-11  10:38
  20. 2012. június 11. 10:38356.

    Rituuu: Én is akarok mad olyan párnát. De rendesek a barátaitok. Figyu nyugi nekem még az otthonom sincs meg, gyerekszobáról nem is álmook még örülök, ha egy szoba kész lesz mire jönnek a babák...............pár ruhadarab van ennyi, semmi más nincs még.

     

     

    Mi már 24. hét végén járunk........ a meleget imásom ezt a zar időt nem szeretem. Nagyon sokat mozognak már néha egy-egy helyen olyan kemény lesz mintha valamlyik odadugta volna a popóját............sokat mozognak..............én meg nagyon fáradékon lettem, már egy zuhany, testápolózástól lihegek pedig hasam még alig van

     

    betere: Igen visszamegyek majd, e nem tudom mkor lesz kedvem, most ott tartok ha nem rágok rajt keményet nem fáj..............derekammal nem tudom mi van vannam aki azt mondják a terhesség miatt, de még nem nagy a poci szerintem iszonyúan megfázott, de ez a sántikálás rémes.........

     

    poci: Nem nagyon hiszik el hogy 2 baba van benn és már 6 hónaposak!!!!!!!!!!!! Majd lefotózom

     

    ruha: Itton fürdőruha alsó póló................utca van pár szknyám aminek jó a dereka olyanvastag a dereka nem tuom jól leírni............de kényelmes meg a szoknyákat lehet poci alá rakni...............ég a csípő halásznacim is rámjön, mert jól tágul, s van egy zöld rövidnacim vászon az cspő az is jó még............remélem ezekkel el leszek egy darabig az utsó hónapban még rejély..............de hát ez van én dokihoz is szabadiső alsóba megyek ha más nem fog rámjönni, nem akarok beruházni ruhára 

    előzmény:
    bettere (355)
    2012-06-10  21:13
  21. 2012. június 10. 21:13355.

    Sziasztok!

    Na, mégis megvagytok még.... :D

     

    Brigiért én is aggódtam, mert pont a földrengés-rázta országba mentek nyaralni. Remélem, hamarosan ő is ír ide pár sort.

     

    Verano: borzasztó lehet most még fogfájással is küzdeni, fogsz menni fogdokihoz? Épp elég nehéz most egyébként is léteznünk. A derekad a babák miatt szakad le? Kíváncsi vagyok, hogy az ikrek miatt mennyire nő nagyra a hasad, vajon leelőztél-e már pocakméretben.... 

     

    Rituu: én 26 és fél hetes vagyok és a meleget rosszabbul viselem, mint tavaly. Nevünk még nincs, de úgy 6-ra szűkült a lista. Ja és nagyon sokat mocorog a babánk, azért szoktam a férjem kezét a hasamra rakni, mert akkor visszavesz a rúgkapálásból. És érzem, ahogy a gyomromnak egyre kisebb hely marad, de nem baj, mert így lassultam hízás terén.

     

    A párnával szoktam aludni, de most, hogy a takaró nem kell ránk, abból gyűrögetek magam alá. A szopipárna tényleg csörög egy kicsit, így igyekszem ritkábban csörögni vele. De éjszaka közepétől már szenvedés feküdni, sehogy sem jó.  Biztos ti is mind így vagytok vele.

     

    A babakocsi ajándék nagyon jó!!!! Ejha!! Olyan, amilyet szerettél volna?

    Mi a jófogásról vettünk a héten egy fiúbaba-ruhacsomagot... amihez ajándékba adták a játszószőnyeget és a kengurut. Nagyon sok ruhacsomagot hirdetnek és ez is csupa jó márka...

    Más dolgokat is onnan keresgélek, szeretem a jobb, márkás dolgokat, de újonnan.... most nem megy.

     

    Jaj, olyan jót találtam ki tegnap este!! Egy vékony laza térdnacim még rámjön, teljesen kigombolva... és az övbújtatóin befűztem egy széles rugalmas gumiszalagot, elől összevarrtam kézzel (ronda, de mindegy) és így nagyon kényelmes, hosszú felsővel, ami bőven takarja a tákolmányomat, lett egy utcai nadrágom mostanra.

     

    Ti mit hordtok?? Itthonra könnyű öltözni, de utcára.... Egy hosszúujjú felsőm, egy rövidújjú és semmi más. Nadrág meg a kölcsönkapott terhesfari és egy sima vékonyabb nadrágom van, amit befőttesgumival hordtam, de úgy már nem jó... holnap abba is veszek gumiszalagot....  és ez a térdnadrág-kreálmány kánikulára és kész.

     

     

    előzmény:
    Rituuu (354)
    2012-06-10  16:21
  22. 2012. június 10. 16:21354.

    Sziasztok Lányok!

     

    ki hogy van?

     

    bettere : jó a kismama párnád. Aludtál már vele? én most kezdetm el vele aludni és imádom annyira kényelmes

     

    mi még nem tudjuk mi lesz de csütörtökön megyek babamozira és akkor nem ússza meg a gyermek , hogy ne mutassa meg milye van így 29-30. hét környékén már nem ártana ha tudnánk.

    Kaptunk a barátainktól egy babakocsit nagyon örültünk neki, jött egy futár  és mondta, hogy meghozta a meglepetést, valami kis dolgot vártunk, de eszünkbe sem jutott , hogy ekkora ajándékot kapunk.

    Előtte faggattak bennünket, hogy miket néztünk a gyereknek, de mivel náluk ez most nem aktuális , így nem akatam őket a baba cuccokkal untatni nagyon örültünk neki hatalmas aji volt.

     

    A gyerek szobával még sehogy nem állunk én meg aggódom, hogy mi van ha előbb jön akkor mi lesz se ágy se bútor.

     

    Brigi : milyen volt a nyaralás? hogy vagytok?

     

    Meséljetek! ki, hány hetes? Választottak e már neveket? Mennyit mozognak a tündérkék? ki hogy érzi magát? hogy viselitek a melegebb napokat?

     

    előzmény:
    tengerész22 (1)
    2011-12-20  20:29
  23. 2012. június 10. 11:47353.

    Én megvagyok. Küzdök a fogfájással és a derékbeszakadással..........amúgy minden rendben. Várom a terheléses cukrom eredményét!

     

    És jól lestrapálom magam a kiskutyával............:-) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  24. 2012. június 10. 09:35352.

    Lányok, mi van veletek?

    Mindenki megvan és jól van?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top