Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Biztos, hogy jó nő kell a pasiknak?

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2011. december 13. 16:29
Modellekről álmodoznak, aztán elkezdenek járni egy átlagos külsejű nővel, és a kapcsolat működőképes. Akkor minek a bombanő?

Tovább a cikkre...
  1. 2011. december 21. 12:2551.

    Ritka ostoba pasi , az biztos.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_699493 (49)
    2011-12-21  11:41
  2. 2011. december 21. 12:2450.
    előzmény:
    Szendeszundi (48)
    2011-12-21  10:53
  3. Torolt_felhasznalo_699493
    Torolt_felhasznalo_699493
    2011. december 21. 11:4149.

    "„A nagyon szép nők nagyképűek, hiszen csak abból megélnek, hogy jól néznek ki. Jó nőt nem szabad feleségül venni. Másoknak is be fog jönni, és nem lesz hűséges. Ez alap.”"

     

    Na ez a faszi sem kéne! 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2011-12-13  16:29
  4. 2011. december 21. 10:5348.
    Igazad van, málnamacs. Lehet másnak semmitmondó vagy egyenesen ronda, ha nekem ő a legszebb! Nekem is  volt már nagyon csúnya barátom, kétszer is és a kapcsolat nem a külsejük miatt futott zátonyra! A mostani párom szerint gyönyörű vagyok, és én is sokszor elgyönyörködöm benne, pedig mackós és kicsit pocakos is, de a legszebb szeme neki van a világon, söprű pillákkal! És lehet, hogy mikor ő azt mondja rám, hogy gyönyörű vagyok, akkor épp lapos a hajam és karikás a szemem, és más csak egy fáradt nőt lát...
    előzmény:
    málnamacs (47)
    2011-12-20  10:15
  5. 2011. december 20. 10:1547.

    Az a legfőbb gond az ilyen kis irományokkal , hogy az "elkövető" többnyire keveri a "szép , vonzó" és a "média által éppen szépnek kinevezett " fogalmakat.

     

     

    Nem mindenkinek az tetszik aki a különféle magazinok  x legjobb nő / pasi féle listáin szerepelnek...

     

     

    A legtöbb ember aki nem model külsejű partnert választ nem azért teszi mert nem " nem jutott szebb " vagy " nehogy elszedje valaki  tőle" hanem mert azt az embert szereti és tartja vonzónak.

     

     

     

    Aki valóban olyan  partnert választ aki szerinte ronda és visszataszító , annak komoly problémái lehetnek...

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  6. 2011. december 20. 10:0546.
    előzmény:
    Sveta (39)
    2011-12-17  19:40
  7. 2011. december 18. 21:3945.
    Sohasem voltam "pláza cica", sohasem éreztem magam bombanőnek, de csúnyának sem! Ez tiszta hülyeség h csak a csúnya nők kelnek el... 20 éve házas vagyok, a cikk szerint akkor bányarém vagyok?? hahaha
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  8. 2011. december 18. 11:5544.
    Nos mint írtam is, nem a párjaim mellett, hanem a köztes időszakokban.
    Én ezt tartom biztonságosnak nem vagyok az a fajta akinek ha évekig nincs komoly valakije minden héten mással fekszik össze.
    Nem csak sexre használjuk egymást azért is tettem idézőjelbe, néha egy mozi, vacsora, sőt sexmentes komoly beszélgetős este is belefér....

    Én egyébként el tudom képzelni, hogy valakit 15 év után is kívánjak akkor is ha együtt élünk, ugyanis az egyhangúság és az unalom ellen azért lehet tenni nem is keveset:) Mind az ágyban, mind pedig egyébként...
    Az persze már más kérdés, hogy mai rohanó világunkban pont erre nem áldozunk elég figyelmet és időt:( mindenkinek csak a munka, rohanás, gondok....:(

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  9. 2011. december 18. 11:0643.

    hogy lehet úgy 11 éve szeretőd,hogy párjaid mellett,vagy közte?

    19 évesen volt előszőr?és azóta mindíg csak akkor használod ha szeretőre van szükséged?magyarán sexre?

    hát úgy simán eltarthat sokáig ,akkor neki te vagy az akiben látja a sex szimbolumot,vagy titkos imádód amellett hogy tudja hogy csak szeretőként tudtok működni..nem tudom neki van-e kapcsolata,tartós kapcsolata..vagy ő is keresgél,váltogatja a partnereit

     

     

    a 15-20 évet én az együtt élő párokra értettem

    előzmény:
    MissNickole (42)
    2011-12-18  00:23
  10. 2011. december 18. 00:2342.
    Kedves dani zsuzsanna!

    Ezzel nem értek egyet... mármint a 14-20 évvel..
    Van egy "szeretőm" lassan 11 éve (természetesen nem a párjaim mellett, hanem a köztes időszakokban mindig vele vagyok...) s ennyi idő után is ugyanolyan hévvel teper le az ajtóban mint anno 19 éves koromban....
    Ez nem külsőleg dől el, hanem a fejben...

    A szép nő és a bombanő közt azért azt gondolom van némi különbség, sőt...
    Persze bárkiből lehet valami fajta mű nőt csinálni aki a címlapokon jól fog mutatni, s a mű férfiak meg is nézik maguknak, de azt gondolom az igazán szép nők nem ettől szépek. Attól, hogy eleve szépnek születtek, s e mellé belülről sugárzik belőlük a nőiesség, a sexualitás, az erotika...

    Azt viszont nem tagadom, saját magamról tudom az, hogy fenntartsam eme külső állapotomat igen sok időbe és pénzbe kerül. Pedig én egyáltalán nem vagyok híve a műtéteknek, sőt!
    Rajtam nem látni mű körmöt, mű hajat, nem szolizom (rettenetesen árt a bőrnek!) és nem költök ráncfelvarrásra sem.
    Csupán ha a napi dolgokat nézzük, arctisztítás, hidratálás, frizura (1000 féle hajpakolás) torna, smink stb. Így sem 3 forint havonta....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  11. 2011. december 17. 23:2241.

    szerintem nem mindenkinek egyforma mi az a jó pasi,vagy jó nő

    bármilyen átlagos nőt ma már ha ott a pénz,szuper csinos nővé lehet varázsolni,egy kis szoli,pár kozmetikai kezelés,profi sminkes,profi fodrász,ha kell egy kis orr,szem,fül plasztika,porcelán fogsor,egy kis plussz mell,szép ruhák és kész a bombanő

    na ez viszont sokban van

    tiniként is a vadász hétvégék,kérdezzétek meg a csajokat mi mennyi,a táska,a ruha,cipő,smink,szoli,edzőterem...

    fiuknak ugyanez

     

    idősebb nő ugyanez csak mégtöbb ráfordítás

    idősebb pasi ugyanez mégtöbb ráfordítás

    a végén meg mindenki egy össze aszalódott test lesz csak :-))

    őszülő haj

    kopaszodó fej

    a szilikon is öregszik,egy 20 éve betett implantátum elég kiábrándító

    arról már ne is beszéljünk hogy 15-25 év után már minden más,addigra sztem mindenki olyan szinten unja a másikat hogy borzasztó..csak senki nem vallja be,mert család,mert tiszteljük a párunkat satöbbi

     

    sztem 15-20 évig ugyanazt a testet az ágyban látni,már unalmas lehet,mégha a szupernél szuperebb akkor is

     

     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2011-12-13  16:29
  12. 2011. december 17. 22:5840.
    Kedves dreana:

    A rámenősséggel csak az a baj, hogy én sem vagyok az:)
    S van még egy hátulütője a dolognak, azt gondolom ha a nő átveszi a férfi szerepét ott felborulnak a dolgok....:( s az nem biztos, hogy jó hosszútávon.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  13. 2011. december 17. 19:4039.
    Ezen ne húzd fel magad. A cikk írója nem szép, hát ennyi a történet. Legalább itt hadd állítsa ki a maga színötös bizonyítványát, ha már az utcán lemossák a szép nők, és nap mint nap tetőzik benne az irigység.
    előzmény:
    MissNickole (37)
    2011-12-17  15:57
  14. 2011. december 17. 19:0038.
    Legyél rámenős. Manapság a férfiak azt választják, aki őket választja, ha csúnya, ha szép, főleg a szerényebbek, akikkel jobban is jársz, ők hűségesebbek, megbízhatóbbak.  A válogatósabb, kezdeményezőek pedig sokszor több nőnél is próbálkoznak vagy egyszerre vagy egyik után a másikkal. Nem jársz jól, ha arra vársz, hogy valaki kezdeményezzen. Olyan férfival kezdj, aki "elnézi neked", hogy bombanő vagy, nem pedig feltétel számára, de nála neked kell kezdeményezned, mert ő még talán egy csinos, helyes nőt sem fog megszólítani. Akinél feltétel a bombázóság, az gyanús, lehet 40 évesen lecserél egy 20 évesre, mert nem biztos, hogy "lead" a színvonalból, és az önbizalma is meglesz még.
    előzmény:
    MissNickole (36)
    2011-12-17  15:49
  15. 2011. december 17. 15:5737.
    A leginkább felháborító az, hogy egy szép nőt ne vegyünk feleségül? Na de kérem hol élünk???
    TE JÓ ÉG!

    Mennyivel vagyok én rosszabb (abszolút házias vagyok és önzetlen, s nem foglalja le a napjaimat a tükör előtt páváskodás!) például annál a "csúnyácska" nőnél aki lusta, nem tud főzni, mosni, takarítani, képtelen nyugalmat és bizalmat teremteni a családjában és csak "elvan" mint hal a vízben?

    S csodálkozunk, hogy itt tart ez az ország/a világ!
    Az lett a fontos ki mivel telefonál, nem pedig az, hogy igen, felhívott, gondolt rám. :(

    Láttam én már bunkó magának való savanyú férfit aki egyébként pocsékul nézett ki, s láttam már 7-es bmw-ből kiszállni fél millió forintos öltönyben igazi úriembert....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  16. 2011. december 17. 15:4936.
    Nos érdekes cikk, bár belőlem első sorban dühöt váltott ki ismét az előítéleteknél és a külsőségeknél tartunk:(

    Én SAJNOS!!! jól látjátok sajnos az a nő vagyok aki nem tud elbújni a tömegben ha akarna sem (ezt most nem részletezem maradjunk annyiban, hogy ha nem is az a tipikus plázacica nő vagyok az a fajta akit a férfiak 99%-a erősen megnéz magának).

    S ebből kifolyólag persze napi szinten megjelenik ami a cikkből is kitűnik:( egy igazán rendes átlagos kedves fiú már oda sem mer jönni hozzám, "tudván" azt, hogy az ilyen nőknek a "menő" pasik kellenek:(

    Pedig a külsőm ellenére tökéletesen boldog lennék valakivel aki egyszerűen csak szeret és valóban én kellek neki ÖNMAGAMÉRT!

    Tehát igen, abban az egy dologban egyetértek, hogy a bombázóságnak megvannak a hátrányai. Nálam leginkább az, hogy a külsőm miatt sajnos egyedül tengetem napjaimat annak ellenére, hogy a férfiak többségének alapvetően tetszem.

    A szép nőknek higgyétek el néha küzdelem egy átlagos hétköznap is. :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  17. 2011. december 14. 18:0335.
    Az előző topik alapján a nők is modellférfit akarnak, tehát ez 1:1. Csak aki nagyon nem modellalkat, sőt, az általában hiába szeretne modellt. De ez nem egy mélyanalízis nyilván
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2011-12-13  16:29
  18. 2011. december 14. 17:0934.
    Minden férfi jó nőt akar. Olyat, aki neki nagyon jó. Neki. De nem minden férfinek ugyanaz a tipus, küllem meg egyebek jönnek be.
    előzmény:
    Szendeszundi (32)
    2011-12-14  16:03
  19. Torolt_felhasznalo_464050
    Torolt_felhasznalo_464050
    2011. december 14. 16:1133.

    Gondolom ez a Chilembu Krisztina egy, a cikkében említettekhez hasonló duci, szürke kisegér, akinek sikerült a playboy cica sármos pasiját elhódítania és most ebből levonta a nagy tanulságot, miszerint a jó nők a francnak se kellenek.....

     

    Én se vagyok jó nő, de szerintem eléggé egyoldalúra sikeredett ez a cikk.  Miért ne lehetnének a jó nők boldogok és ne lennének jó anyák, feleségek?  Csak mert egy két nagymenőnek látszó pasi, aki jó nővel max csak a magazinokban érintkezhet ez mondja? Vagy mert olyanok mondják, akik nem éppen jó nők de ismernek olyan jó nőt, akinek náluk rosszabb a soruk? 

     

    Nem a külső számít, ez rendben van, de akkor miért kell hangsúlyozni hogy bezzeg a duci, szürke kisegérnek ez és ez összejött? Az talán a külsején múlt? Nem hinném....

     

    A kapcsolatok a legritkább esetben bomlanak fel a külsőségek miatt, csak jobb esetben ezekről a gondokról az érintett két fél tud.

     

     

    Egyébként is ki mondja meg mi a szép? és mi alapján? Már csak ezért is totál felesleges jönni ezzel a jó nők senkinek nem kellenek dumával.... 

    Amúgy szerintem minden pasi igyekszik a lehető legjobb nőt megszerezni magának, de persze hogy ezt nem az átlagosan kinéző barátnője előtt fogja elmondani, hogy aztán hetekig a kanapén aludjon....

     

     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2011-12-13  16:29
  20. 2011. december 14. 16:0332.
    Azért megnézném a nyilatkozó férfiakat is!!!
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2011-12-13  16:29
  21. 2011. december 14. 15:4331.
    Nem modellekről álmodozik legtöbb! Kizárt. De jó nőt szeretne mind. (szerencsére mindenkinek más jön be!)
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2011-12-13  16:29
  22. Torolt_felhasznalo_620502
    Torolt_felhasznalo_620502
    2011. december 14. 15:4230.
    "A bombázók sok férfit taszítanak"
    :DDDD
    Igen, a bombázók erről híresek:)
    Lényeg, hogy a "bombázó" férfiak viszont (a nőkkel ellentétben) nincsenek diszkriminálva, hiszen a cikkben pozitív példaként szerepel, ha egy "szürke kisegér" egy "kifejezetten jóképű" férfihoz megy hozzá.
    A női bombázó is átmegy a rostán, ha a partnere kellően rusnya? Hiszen mellette nyugodtan elengedheti magát, felveheti a mackónadrágot, sörözhet, csipszet ehet, és nézheti a dél-amerikai sorozatokat esténként:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_483454
    Torolt_felhasznalo_483454
    2011. december 14. 12:2029.

    Csak nem jut mindenkinek, ahogy szép ház és szép kocsi se………

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2011-12-13  16:29
  24. 2011. december 14. 07:1828.

    Aztaaa! Nagyon jó, szakadtam a röhögéstől! 

    előzmény:
    málnamacs (27)
    2011-12-14  00:01
  25. 2011. december 14. 00:0127.

    http://www.youtube.com/watch?v=MyGJXLxtVEo

     

     

    Hehe...

     

     

    Handsome Men's Club

     

     

     

     

    Lehet hogy van cicababa verzió is...

     

     

     

     

    előzmény:
    Miror (10)
    2011-12-13  17:49

Címlap

top