Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szegényes karácsony

Mona-Liza
Létrehozva: 2011. november 24. 11:49
Sziasztok! Az idén sajnos nagyon szegényes lesz a karácsonyunk, de azért szeretnék meghitt hangulatot teremteni a nehézségek ellenére is. Ha tudnátok olcsó recepteket adni, megköszönném. Olcsó süti, kiadós főtétel. És arra lennék kiváncsi, ki miből főzi a kocsonyát. Sajnos a kész csomagok nagyon drágák. Köszi a segítséget.
  1. 2011. december 1. 21:32134.

    Egy közösségi oldalon találtam ezt a képet, alá ez van írva:

     

     "ha esetleg azt gondolnád hogy szar lesz a karácsonyod, k@rva nagyot tévedsz"

     

    Azért nem ártott nekem sem ez a pofon, megálltam egy pillanatra, és bár nyilván nem lesz nekem attól jobb, ha másnak még rosszabb, de tényleg meg kell próbálni örülni annak, amink van.. 

     

    Jó recepteket hagytatok itt, én is szemezgetek majd belőle.

     

    Békés, vidám ünnepvárást mindenkinek. 

    előzmény:
    Télapó*** (56)
    2011-11-24  13:33
  2. 2011. november 29. 18:55133.

    Hoztam egy zenét nektek sok szeretettel. 

     

     

    előzmény:
    Ninja (1)
    2011-11-24  11:49
  3. 2011. november 29. 18:31132.
    Mi narancs helyett mustárral szoktuk, de kipróbálom így is. 
    előzmény:
    valakilánya (130)
    2011-11-27  14:16
  4. 2011. november 27. 18:39131.
    Ez biztos nagyon finom, valamelyik nap ki is próbálom. Úgy is sokszor gondot okoz, hogy kitaláljam mi legyen a kaja. :-) 
    előzmény:
    valakilánya (130)
    2011-11-27  14:16
  5. 2011. november 27. 14:16130.

    Egy receptet szeretnék megosztani Veled és a Többiekkel.

     

    Narancsos csirkecomb:

    Hozzávaló 4 személyre. 4 db. csirkecomb, 2 narancs, 5 dkg margarin 1 ek méz, 1 ek reszelt gyömbér, só, bors, szója mártás

     

    A narancsokat alaposan megmossuk, és az egyik narancsnak a héját lereszeljük, összekeverjük egy kis sóval,  reszelt gyömbérrel és egy pici borssal. A csirkecombokat is alaposan megmossuk, bőrüket ujjunkkal fellazítjuk és a húsokat ezzel a füszer keverékkel bedörzsöljük, és a bőr alá is jusson. A combokat legalább egy órára, de legjobb ha egy egészéjszakára a hütőbe rakjuk. Másnap a hús darabokat egy vékonyan kivajazott tűzűlló tálba rakjuk és olvasztott vajjal, szója mártással, és egy narancs kifacsart levével meglocsoljuk, és  így sütjük kb 1 órát. A húsokat tálra szedjük és a visszamaradt pecsenyeléhez, adjunk egy kis mézet és narancs karikákat, pillanat alatt összerottyantjuk és a húsokat ezzel a lével meglocsoljuk. Főtt rízs illik hozzá.

     

    Valamikor egész télen ez volt a sláger nálunk, véleményem szerint olcsó, hisz a csirkecombok kilója most is pl a Tescóban 500 Ft körül van, narancs is elfogadható áron kapható. Szóval az egész menü rizses körettel együtt 1000Ft-ból kijön 4 embernek.

    Rántott sajt sem olyan vészesen utolérhetetlen, vegyél akkor sajtot amikor akcióban lehet kapni értem én ezt úgy 1100 Ft-ért kilóját. Nem olyan rossz keret az a Tízezer forint. Picit törni kell az agyunkat, és magadtól is találsz olyan jó megoldásokat meglátod!

    A narancsos csirkéről annyit, hogy a jövő vasárnap ez lesz az egyik menü nálunk. Felelevenitjük a régi izeket. 

    előzmény:
    Ninja (129)
    2011-11-26  00:19
  6. 2011. november 26. 00:19129.
    Szia. Köszönöm a válaszod, de félre értettél. Nem vágyom hatalmas fára (sőt írtam, ha nem lesz abba sem halok bele), ajándékok tömkelegére, vagy akár rongyrázásra. A szeretet ott lesz az asztalunknál, csak az asztalra valóhoz kértem recept segítséget, mert az idei évben tényleg szegényeske a pénztárcám. Inkább az keserít el, hogy pl nem tudok rántott sajtot készíteni, mert az a lányom kedvence és 26-án van a szülinapja. Persze, ebbe sem halunk bele, de nekem ez sokat jelent. De ahogy olvasom, nem én vagyok egyedül, akik nagyon meghúzzák a nadrágszíjat.
    előzmény:
    litlecat (124)
    2011-11-25  13:01
  7. 2011. november 25. 20:36128.

    A töltött káposztatekercsek is kiadós, olcsó és a szója - hús ugyanúgy variálható, mint a répás karfiolbomba esetében:

     

    http://vegalife.blog.hu/2011/10/30/toltott_ kaposztatekercsek

     

     

    Ehhez esetleg egy kis sajtszószt tudok ajánlani, ha még futja arra a pénztárcából...

     

    előzmény:
    Ninja (1)
    2011-11-24  11:49
  8. 2011. november 25. 20:30127.

    Olcsó, kiadós sütinek a szeretetkekszeket ajánlom innen:

     

    http://vegalife.blog.hu/2011/10/25/keksz_255

     

    Ezt még ajándékozni is lehet. Pl. celofánba rakod, szép szalaggal átkötöd.

     

    Vagy kekszes dobozt veszel és azt telepakolod vele.

     

    Vagy kemény papírból te magad készítesz dobozkát és megtöltöd ezekkel a kekszekkel.

    előzmény:
    Ninja (1)
    2011-11-24  11:49
  9. 2011. november 25. 20:28126.

    Szia!

     

    Ezt az ételt darált hússal is elkészítheted. Én szójával készítettem. Azzal olcsóbb és talán egészségesebb is.

    Elég egyedi - legalább is én kevés helyen hallottam erről.

    Répa helyett akár szalonnaszeleteket is használhatsz. Úgy lehet, hogy drágább picit, és tutira nem egészséges.:)

     

    De mutatós, kiadós és finom étel:

     

    http://vegalife.blog.hu/2011/10/30/repas_karfio lbomba

     

    Répás karfiolbomba. Amúgy az elkészítése is gyors és könnyű.

    előzmény:
    Ninja (1)
    2011-11-24  11:49
  10. Torolt_felhasznalo_164163
    Torolt_felhasznalo_164163
    2011. november 25. 19:25125.

    Nálunk is spórolós lesz a karácsony.

    Ajándékozást eleve elfelejtjük, sajnos. Nyolcan leszünk az asztalnál. Ha normális ajándékot szeretnék venni 7 embernek, az alsó hangon 2 rugó fejenként, lehet számolgatni. Mellesleg hülyét kapok a "csak ennyim van ajándékra, tehát eszerint válogatok" szitutól. Szóval ajándékozás nem lesz, bár most elgondolkodtam rajta, hogy mivel karácsonyi mintájú kiszúrónk van itthon, lehet, hogy megpróbálkoznék a mézeskaláccsal. Pici csomagocskákat lehetne csinálni, celofánnal, szép szalaggal átkötve, hmmm.

     

    Tavaly is spórolós volt a karácsony (meg tavalyelőtt is...), és kaptunk egy műfenyőt. Húzom rá a számat, de igazából könnyebbség, hogy nem kell megvenni.  Szaloncukrot valszeg kapok a munkahelyemen

     

    Kaja évek óta ugyanaz. Két család jön össze, mindenki hozza, amit nagyon jól tud csinálni és mindenki szereti. A hús ami drága, mert azt sajnos nem lehet megspórolni, plusz a sütemények. Mert ugye kell egy süti szentestére, és kell bejgli is. Egy kiló diót most 1400-ért kapunk ismerőstől, és ez olcsónak számít!  

    előzmény:
    litlecat (124)
    2011-11-25  13:01
  11. 2011. november 25. 13:01124.

    Sziasztok!

     

    Nem hiszem, hogy a karácsony attól lesz szebb és szentebb, hogy minél drágább a fa, a díszítés, az ételek, amelyek az asztalra kerülnek. Az érzés, hogy együtt vagyunk, a meghitt hangulat, mit nem ronthat el semmi sem (arra a pár napra tényleg nem!), a csend ami körülvesz bennünket, megfizethetetlen!

     

    Mi is, családommal, 3 gyermekemmel átértékeltük a karácsony jelentését. Megvan mindenkinek mindene, természetesen a gyerekeknek idén is lapul a fal alatt majd meglepetés, de a felnőttek maximum olyan ajándékot kapnak, amit mi készítettünk, illetve személyre szóló meglepetés. Gondolok itt a házi készítésű mézes kalácsra, melyet kislányommal díszítünk, s szépen celofánba csomagolva pár darabot, karácsonyi szalaggal átkötve dekoratív ajándék. Ilyen lehet a gyertya is, de bármilyen házilag készült nem hétköznapi sütemény, bonbon is.

     

    Sajnos az idei karácsonyunkat beárnyékolhatná egy szomorú tény. Nekem december 31-én megszűnik a munkahelyem (szó szerint vége az egésznek, s ezt most a héten jelentették be), páromnak tegnap mondták meg, hogy áthelyezik máshova. De nem engedhetem meg magamnak, hogy rányomja ez a bélyegét a karácsonyi készülődésre, az ünnepre.

     

    Én speciel egész évben tartalékolok karácsonyra, év végére. A főzéshez-sütéshez a hozzávalók a hűtőben (fagyasztóban) lapulnak. Mikor valami akciós, megveszem, s lefagyasztom, ha lehet. Így már most ott figyel a filézett kacsamell, a túró, dió, gesztenye. A többi hozzávalót is apránként beszereztem, a finish-ben csak a romlandókat kell megvennem, pl élesztő, savanyú káposzta stb.

     

    Az évek során felhalmozott díszeket előszedtük, csoportosítottuk, s ez alapján eldőlt, hogy idén lila-ezüst kombináció lesz. Adventi koszorú is készült, a lakás is szépül, a fára valók is sorakoznak a dobozban.

     

    Nem attól lesz szép a karácsony, hidd el, hogy az asztal leszakad a sok drága ételtől, a fa eldől a csili-vili díszek súlyától, a gyerek elveszik az ajándékhalmazban.

    Attól tudod különlegessé varázsolni, hogy mindent megteszel azért, hogy erre a három napra kizárod az életedből a negatívumokat, s csakis a szeretteidre gondolsz. Sétáltok egy nagyot (remélem lesz karácsonykor hó), együtt megnéztek valami szép filmet, zenét hallgattok, játszotok, nosztalgiáztok, felidézitek gyermekkori karácsonyaitokat.

     

    Végül néhány étel is legyen tippként, mi az elmúlt években ezeket sütöttük-főztük:

     

    - halászlé (alapnak fej-farok-farokvég, a végén pár szelet belefőzve)

    - mákos guba

    - töltött káposzta

    - töltött dagadó /melegen és hidegen is jó /

     

    Marcsi

     

     

    -

    előzmény:
    Ninja (1)
    2011-11-24  11:49
  12. 2011. november 25. 12:21123.

    Sziasztok!

     

    Én is a sütőtöklevest akartam javasolni, szerintem az elég ünnepi, kicsit különleges leves és nem is drága. Tavaly nálunk az volt, én narancshéjat is tettem bele, meg gyömbért. De sokféleképpen el lehet készíteni.

     

    Desszertnek pedig van egy nagyon finom kakaós süti receptem. Tök egyszerű, alapvető hozzávalókból, mégis nagyon finom! A reszelt citromhéjtól lesz különösen finom íze és akármennyire is úgy néz ki, nem száraz, nem fullasztó, még 2 naposan is finom puha.

     

    Kakaós szelet

     

    5 dkg zsír vagy 7 dkg margarin, 1 tojás, 25 dkg cukor, 4 dkg kakaó, fél citrom reszelt héja, 3 dl tej, 25 dkg liszt, 1 sütőpor.

     

    A tojást a cukorral, a zsiradékkal simára keverjük. Ezutéb beletesszük a kakaóport, elkeverjük, utána fokozatosan hozzáadjuk a tejet, a reszelt citromhéjat, a lisztet és a sütőport. Egy kivajazott, kilisztezett formába öntjük, forró sütőben közepes lángon megsütjük. Ha kisült, a tetejét porcukorral meghintjük, kihűlve szeleteljük.

     

    Én kapcsos tortaformában szoktam sütni, és készítek hozzá egy egyszerű meggyszószt. Az csak annyi, h fogok egy fél üveg magozott meggybefőttet, lábasba öntöm, teszek bele egy kis vízzel elkevert étkezési keményítőt és felforralom. Nagyon feldobja.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  13. 2011. november 25. 11:57122.

    Tavaly is mint mindig 23án este mentünk fát venni. 

    Győrben a Dunakapu téren szoktak fát árulni... sokan- sokat.

    Azok az árusok akik elmentek már, levágták a fák ágait.  Rengeteg fa hevert ott megcsonkitva. 

    előzmény:
    antironia (73)
    2011-11-24  14:12
  14. 2011. november 25. 11:53121.
    Köszönöm. Neked és mindenkinek aki írt a topikba Békés Boldog Karácsonyt kívánok.
    előzmény:
    judy22 (120)
    2011-11-25  11:45
  15. 2011. november 25. 11:45120.

    Ninja a lényeg nem a drága,nagy nevű kaja,hanem a meghitt pillanatok,közös főzés,közös karácsonyfadíszités és a pici,akár kézzel készített ajándékok.

    A lényeg hogy ,hogy érzitek magatokat,nem az ennivaló.:)

     

    Békés boldog karácsonyt!

    előzmény:
    Ninja (118)
    2011-11-25  11:35
  16. 2011. november 25. 11:44119.

    Hulladék fából.:)Szomszédban van egy bútorgyár.

    Abból készül,amit más eldob szekrényt és egyebeket,meg a maradékból.

     

    De szerintem nem ez a téma.

    előzmény:
    antironia (117)
    2011-11-25  11:13
  17. 2011. november 25. 11:35118.

    Sziasztok! Nagyon köszönöm a sok jó receptet, ebből biztos fogok találni a a karácsonyi asztalra, nagyon ötletesek és tényleg nem drágák.

    A szeretet és a meghitt hangulat meg lesz, abból sem csinálok gondot ha nem lesz fánk. Köszönöm Télapónak, talán ő fogalmazta meg a legjobban amit érzek. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  18. 2011. november 25. 11:13117.

    Abba persze véletlenül se gondolj bele, h9ogy a furnér miből készül....

     

     

    :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

     

     

    előzmény:
    judy22 (100)
    2011-11-24  19:03
  19. 2011. november 25. 10:40116.
    Szia! Nálunk is kb ennyi jut a kajára, de egyáltalán nem izgatom magam. Együtt lesz a család, karácsonyi zenét hallgatunk, forró csokit iszunk a gyerekekkel, aztán társasjátékozunk, éjfélkor misére megyünk. (Remélem esni fog a hó, mert akkor csodaszép a séta a templomig). A gyerekek énekelnek a műsorban. Hogy a kaja mi lesz? A gyerekek kedvence a sütőtök, úgyhogy abból csinálok levest. De nem sósan, hanem édesen, sült tökből, tejszínnel. Főételnek veszek két csirkét. Az egész combját,  mellehúsát levágom. A mellet felszeletelem, kirántom (dióba forgatva) A combokat kettévágom, kicsontozom és fokhagymásan kisütöm. Köretnek krumplipüré lesz egyik nap lilakáposztával, másik nap rizset főzök és uborkasalátát csinálok hozzá. Harmadnapra a csirkék megmaradt aprólék részeiből pörköltöt készítek, csinálok hozzá nokedlit. Ennyi. Lehet, hogy nem lazac (nem is szeretjük), meg extra izémizé nevű kaják, de nekünk ízlik. Nem állok két napig a konyhában, inkább játszom a gyerekekkel. Sütinek sütök egy tortát (sima túrótorta), készítek náhány sós pogit, egy naogyobb adag linzertésztát ketté veszek. Egyik feléből lekváros linzer lesz, másik felébe diót-mákot teszek és felcsavarom apró kifliknek.
    előzmény:
    Ninja (1)
    2011-11-24  11:49
  20. 2011. november 25. 10:21115.

    Angéla köszi a tanácsokat a fával kapcsolatban..)

     

    Fórumozok leveles tészta szaloncuki?Köszi az ötletet mentettem!

    előzmény:
    Angela30 (114)
    2011-11-25  09:35
  21. 2011. november 25. 09:35114.

    Sziasztok!

    Elnézést, hogy csak így a semmiből elbukkanva belekotyogok és főleg az OFF-ért. Tavaly gyökeres fenyőt vettem, beleültettem egy viszonylag nagy konénerbe, speciálisan örökzöldnek való földbe, Szentestétől Vízkeresztig volt a lakásban. Ez alatt az idő alatt kb. 3× meglocsoltam (nagyon fontos, mert szegénynek nagyon melege van bent). Vízkeresztkor kitettük az udvarra, de nem ültettem ki, maradt a konténerben, nyáron örökzöldnek való tápos vízzel locsolgattam. Idén ugyanez a fánk lesz. Kertésszel megbeszéltem előtte, ő azt mondta, hogy ha ezeket betartom és jó helyről veszem a fát, így a konténerben szépen eléldegél és addig ugyanaz a fánk lehet, amíg ki nem növi a lakást. Majd akkor ültetetem el az udvarban a végleges helyére.

    Érdemes olyan helyen vásárolni, ahol neked ássák ki a fát és otthon rövid időn belül el tudod ültetni. Nekünk is volt, amikor a fenyőfaárusnál megvettünk vmi különleges fenyőt nagyon drágán, otthon elültettük, mire díszítettük volna, már látszott, hogy nem él, lehullott egy csomó tűlevél.

     

    Ráadásul olyan jó hangulata van, hogy az tényleg a MI FÁNK, amit egész évben gondozgattam, gyönyörködtem benne, nézegettem ahogy hozta az új hajtásokat. 

    előzmény:
    judy22 (100)
    2011-11-24  19:03
  22. 2011. november 25. 08:45113.

    Szia!

    Igazad van, nem kell sok, és amit leírtál nagyon is ünnepi és nem szegényes egyáltalán szerintem. Én is kacsát sütök párolt káposztával. Egész évben nem eszünk kacsát, ezért nekem ünnepi lesz a kacsa. Sikerült is akciósan megvennem, úgy hogy az már a mélyhűtőben várakozik. :) Év közben inkább csirkét veszek, azért az jóval olcsóbb. Igaz hárman leszünk csak, így egy kisebb kacsa elég lesz bőven, ahol sokan ülnek asztalhoz mindjárt nagyobb mennyiség kell belőle.  Szenteste pedi pontyot rántok, de abból is veszek pár szeletet, ami mindjárt el is fogy. Én még gondoltam a töltött káposztát hogy megcsinálom, mert akkor a két ünnep köztre is lesz belőle maradék.  A kocsonyát meg inkább elnapolom szilveszterre. Sütiből meg az elmaradhatatlan beigli lesz, meg egy csokis-diós püspökkenyeret gondoltam. Na meg egy vajas kalácsot is szeretnék én is sütni.

    előzmény:
    valakilánya (95)
    2011-11-24  15:43
  23. 2011. november 25. 06:34112.

    Köszi a recepteket! A gesztenyekrémlevest holnap megcsinálom a kisfiamnak! Bár én nem vagyok oda a geszenyéért, de ő állandóan gesztenyéért nyúz! :) Tényleg különleges és karácsonyi hangulatú!! Főleg annak, aki édesszájú.

     

    előzmény:
    fórumozok (108)
    2011-11-25  03:40
  24. 2011. november 25. 06:25111.

    Szia Biga!

    Köszi a receptet! Hétvégén megpróbálkozom vele, igaz nem vagyok nagy sütögetős... Remélem, sikerül! :)

    előzmény:
    bigacsiga2 (104)
    2011-11-24  21:21
  25. 2011. november 25. 04:06110.

    ajándéknak is adható keksz:

     

    http://www.receptbazar.hu/recept/2782

     

    ez sem túl drága, különleges 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  26. 2011. november 25. 03:59109.

    mit szóltok egy kis töltött almához? akár köretnek, ahogy a recept írja, akár egy délutáni uzsonnának vagy édesség-gyanánt

     

    http://www.tutireceptek.hu/karacsonyi-toltott-alma

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  27. 2011. november 25. 03:40108.

    és egy édes-krémes gesztenyekrém leves?

    az sem túl drága, különleges (gondolom nem mindennap eszik ilyet egyikünk sem) és valahogy karácsonyis is 

     

    http://www.csakapuffin.hu/2008/02/gesztenyekrmleve s.html

     

     

    előzmény:
    Jo (48)
    2011-11-24  13:01
  28. 2011. november 25. 03:34107.

    levelestészta karácsonyi köntösben:

     

    http://karacsony.hu/cikkek/leveles-tesztabol-keszult- szaloncukor-648.html

     

    (ez sem drága)

    előzmény:
    judy22 (38)
    2011-11-24  12:42
  29. 2011. november 25. 03:31106.

    mascarpone kérdéshez:

     

    http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=258560

     

    a 2. hozzászólásban van az eredeti recept! 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  30. 2011. november 24. 21:30105.
    Köszi ezt elraktam, tök fini lehet. 
    előzmény:
    antironia (82)
    2011-11-24  14:38
  31. 2011. november 24. 21:21104.

    http://andi1976.gportal.hu/gindex.php?pg=25653029

     

    Házi túrós kifli / lardy 

    Hozzávalók: 60 dkg liszt, 20 dkg margarin, 4 dkg élesztő, 4 dkg cukor, 1 tojás 1 dl tej, csipet só, +1 tojás a kenéshez

    Felfuttatjuk az élesztőt a cukorral elkevert tejben, elmorzsoljuk a vajat a liszttel, hozzáadjuk a felfutott élesztőt és a többi hozzávalóval összegyúrjuk. Hűtőbe tesszük amíg elkészül a túrótöltelék.

    Töltelékhez: 25 dkg túrót, 12 dkg cukorral, 1 dl tejföllel, 5 dkg mazsolával, 3 dkg búzadarával és 1 citrom reszelt héjával összekeverünk.

    A tésztát 8 cipóra osztjuk, majd kerek lapokká nyújtjuk, és egyenként 8 cikkre vágjuk. Minden cikkre teszünk a töltelékből, feltekerjük, felvert tojással megkenjük. 180 fokos sütőben sütjük. Még melegen behintjük vaníliás cukorral. Ebből a mennyiségből 64 apró kiflink lesz. Nem érdemes kevesebbet készíteni, finom omlós.

     

    Nekem kb. 30 - 32 dkg túró kellett hozzá! 

     

    ---

     

    dióval, mákkal és túróval szoktam tölteni.

     

     

    előzmény:
    Juharfa606 (93)
    2011-11-24  15:25
  32. 2011. november 24. 19:18103.

    A kocsonnyát sertés körömből készítem és mindig veszek bele sertésbőrt. A bőrben van az az anyag amitől megalszik a kocsonnya. Teszek még bele fofhagymát szemesborsot és sót. Főzöm kb 5-6 órán át, lassu tűzön, aztán tányérokba pakolom, és hüvös helyen kb 1 óra alatt megalszik. 

    Karácsonykor mindig szárnyasokból és persze halakból készítek ételt, a disznóságokat hagyom újévre és szilveszterre. Tudom, hogy babonaság, de én már ilyen vagyok, ez volt a hagyomány még a nagyanyám idején is a családban.

    Gyermekkorom karácsonya a 60-s évekre nyúlik vissza, és emlékszem nem voltak ennyi sütemények. Kelt tészta volt, ma beiglinek mondjuk, házi finom bor, azt forralta anyám és izesítette cukorral és fahéjjal. Egyszerü erdei fenyő volt felöltöztetve, konzum szaloncukorral, és alma, dió, toboz és szalmából készített diszeink voltak. Szenteste jöttek kántálni az emberek és ilyenkor nagyon sokan voltunk, beszélgettünk, jobban mondva az idősek meséltek történeteket és mi gyerekek szájtátva hallgattuk. Én még ismertem a harmad unokatestvéreimet is, gyakran jártunk össze. Ma már nincs ilyen. 

    előzmény:
    Ninja (1)
    2011-11-24  11:49
  33. 2011. november 24. 19:07102.
    Ha van erkélyed az ünnep után tedd ki oda, nem lesz semmi baja.
    előzmény:
    judy22 (100)
    2011-11-24  19:03
  34. 2011. november 24. 19:06101.
    Gratula, de az ünnepben ez a lényeg, a készülődés, a ráhangolódás. erről írtam az elején én is. 
    előzmény:
    ztztzt (99)
    2011-11-24  18:46
  35. 2011. november 24. 19:03100.

    Valakilánya én is agyalok rajta hogy gyökeres fát veszek és utána kiültetem.Viszont nem szereti a túl meleg lakást.

     

    A bútorom funérból van.:)

    előzmény:
    valakilánya (98)
    2011-11-24  18:42
  36. 2011. november 24. 18:4699.

    Szia!

     

    Látod-látjátok ezért nem szeretem én a karácsonyt...lassan kiölik belőle a lényeget.

     

    Én tavaly itt kaptam az ajándékokhoz egy fantasztikus ötletet. Karácsonyra a gyerekeimmel mézeskalács dobozt készítettünk, bele saját gyártású szaloncukrot tettünk. Óriási sikere volt,pedig a díszítés nem sikerült valami fényesen.

    Az elkészítésével EGYÜTT eltöltött idő visszadta az ünnepek fényét...nekem ez volt a karácsonyom..... 

    előzmény:
    Ninja (1)
    2011-11-24  11:49
  37. 2011. november 24. 18:4298.

    Szalmából. Biztos fából, és az is biztos, hogy szép bútorja van!

     

    Félre a viccel és a kötekedéssel, mindenki megdöbbenésére közlöm, hogy én minden évben élő fát veszek, egy közeli faluban. Az idén gyökerestől fogom kérni és viszek egy nagy cserepet és abba lesz ültetve. Tavasszal a házunk előtt lévő parkban fog lakni. Ha a tulajtól veszem akkor fillérekért adja. Tavaly is 1000 Ft-ot fizettem egy 1 méteres fácskáért. 23-án du mentem érte. 

    A mikulásvirágról pedig annyit, hogy az elmúlt hétvégén megvettem, nagyon szépek voltak a LIDL-ben. 

    előzmény:
    antironia (97)
    2011-11-24  18:23
  38. 2011. november 24. 18:2397.

    miből van a bútorod?

     

    :-))

     

     

    előzmény:
    judy22 (96)
    2011-11-24  15:56
  39. 2011. november 24. 15:5696.

    Hagyjuk már ezt a sablonos dumát, mert ezeket a fenyőket direkt erre a célra termesztik és nem a fenyő erdőt vágják ki.

     

    Ennyi erővel ne vegyünk fenyő bútort sem, sőt mikulás virágot sem, meg egyáltalán semmit.

     

    Egyiket sem veszek.:)

    előzmény:
    bigacsiga2 (60)
    2011-11-24  13:44
  40. 2011. november 24. 15:4395.

    10000 Ft ahogy írtad, nem kevés,de nem is sok. Jó magam is ma délelőtt böngésztem a régi gasztronómiás ujságokat. Gondolkodtam, hogyan is legyen, sokan vagyunk így akiknek meg kell gondolni, hogy mennyit költsön az ünnepekre. Sokan írták előttem, hogy az egyszerü ételeket is fel lehet turbózni, vagyis ünnepivé lehet varázsolni. 

    Az ünnep az hamar elmulik, de a készülődés az ünnepre hangolódás az teszi ünnepivé a karácsonyt.

    Vagy 10 éve történt, hogy akkoriban a főiskolára jártam, és 22-től vizsgaszezon volt, és nekem mindig 23 volt egy vizsgám. A fiam a 4. így eltöltött karácsonykor szóba is hozta, hogy miért kell vizsgáznom, mert addig mindig ezek a napok azzal teltek, hogy sütiket gyártottunk, szépítgettük a lakást, ajándékokat dugdostunk stb. Egyszerüen készültünk az ünnepre. A fiam szerint az ünnepvárást veszi el tőle a vizsgára való készülés, mert az ünnep az elszalad, de a lényeg az előtte van.

    Ime az ünnepi menüm:

    Sütemények: Felhő szelet, Sajtos tallér, Fonott kalács. Diós és mákos beigli

    Szenteste: Ráczponty

    Karácsony:  Újházi tyúkhúsleves csigatésztávál, Narancsos kacsasült párolt káposztával, és Göngyölt pulykamell, csőbensült zöldségekkel. 

     

     Bár ez a pulykamelles dolog még nem végleges, nem akarok sok mindent összefőzni két embernek, mert csak ennyien vagyunk.  Lehet ,hogy ez szegényesen hangzik, de ezeket az ételeket nagyon szeretjük. A fonott kalácsot magam készítem, és persze mindent. Gondolkodtam még apró sütiken, ilyen mézeseken, és linzereken, de ezt még nem tudom, hogy készítek-e. Én cukorbeteg vagyok, úgy hogy egyik sütiből sem ehetek, legfeljebb csak kóstolásból. Egy embernek meg ami lesz is sok. Az elmúlt éveke alatt, bár tavaly már nem, mindig összefőztem és sütöttem egy csomó mindent, aztán ment az ünnep elmúltával a kukába. Hát ezt nem akarom! Csak annyit akarok készíteni ami el is fogy, és lehet ott kocsonyát főzni vagy káposztát tölteni máskor is. Nem tudom Nektek mi erről a véleményetek?

    előzmény:
    Ninja (1)
    2011-11-24  11:49
  41. 2011. november 24. 15:2794.
    Majd írjál beszámolót, hogy ízlett. :)
    előzmény:
    nonamona (91)
    2011-11-24  15:08
  42. 2011. november 24. 15:2593.

    Szia Bigacsiga!

    Leírnád a kiflid receptjét? Nagyon fincsinek néz ki!

    Előre is köszönöm!

    előzmény:
    bigacsiga2 (65)
    2011-11-24  14:01
  43. 2011. november 24. 15:2592.
    Nagyon jól néz ki a kuglófod. Megnéztem a linken is jól néz ki, el is mentettem. Sort fogok rá keríteni biztos az ünnepek körül.
    előzmény:
    Norelle (88)
    2011-11-24  14:52
  44. 2011. november 24. 15:0891.
    De jól néz ki, ezt azt hiszem  ma meg is sütöm!!!
    előzmény:
    bobbibrown (79)
    2011-11-24  14:33
  45. 2011. november 24. 15:0890.

    Másik nagy kedvenc, ami illik karácsonyra is, de kifejezetten csak mákimádóknak ajánlom. 

     

    http://www.mindmegette.hu/bogres-makos-ii. recept

     

    Én dupla mennyiséget csináltam, de nem tettem bele annyi cukrot, mint amennyit írt.  Jah, és az egyszerűség kedvéért inkább a tetejére kentem a lekvárt. 

    előzmény:
    Ninja (1)
    2011-11-24  11:49
  46. Torolt_felhasznalo_738772
    Torolt_felhasznalo_738772
    2011. november 24. 14:5289.
    Szegényes??? Együtt a család, meghittség, szeretet, kocsonya, süti.. Ez a leggazdagabb karácsony!!!
    előzmény:
    Ninja (1)
    2011-11-24  11:49
  47. 2011. november 24. 14:5288.
    Ez az alaprecept:
    http://www.nosalty.hu/recept/dan-kuglof?gclid =CLjWuvTFhqwCFUtZmAodF0eZAw
    Plusz: A fehér masszába tettem még őrölt diót, nem tudom mennyit, ránézésre és kóstolásra döntöttem. Na meg az egész alaptésztába Bourbon vaníliás cukrot. Emellett a kakaós részbe pici fahéjat. A többi szerintem ugyanaz.  Próbálok csatolni képet. A kisebb ajándékba ment egy barátnőmnek, a nagyobb családi fogyasztásra szánt. 
    előzmény:
    RVanda24 (36)
    2011-11-24  12:42
  48. 2011. november 24. 14:5087.

    bocsi, tényleg nem a vita kedvéért....

     

    NAgyon sok embernek a megélhetését adja a fenyőkertészet...

     

    Másrészt: ha csak olyasmit vennénk, azt cisnálnánk, amire feltétlenül szükséges, akkor pl. egy életben 2-3x szeretkeznénk... :-DDD

     

     

    előzmény:
    angelak (80)
    2011-11-24  14:35
  49. 2011. november 24. 14:4886.

    mi nagyon készülünk a Karácsonyra lélekben is,ezért szépen szeretnénk tölteni az ünnepet is

     

    nekünk az egész advent ünnep,elmegyünk a templomba,mise után beszélgetünk,együtt reggelizünk és megosztjuk a karácsonyi tippeket,titkokat egymás közt

     

     

    igaz,hogy mindenhez pénz kell és aki máskor is éhezik,annak nagyon nehéz,de megpróbálok inkább nagyon keveset venni ajándékot,készítgetős vagyok én is,és inkább az ünneplésre költeni

    a legnagyobb tétel a fa és az étel

    megvan a hagyományos terítőnk és gyertyánk karácsonyra,akkor mindig otthon van mind az 5 gyerek is és együtt vacsorázunk és a fa mellett ajándékozzuk meg egymást

     

     

     

    próbálok olyat főzni,hogy mindenki szeresse,nem eröltetem a halat vagy a káposztát arra, aki nem szereti,szóval töltöttt káposzta mindig van,általában barátokkal összeállva hatalmas adag,van hal,a hal-és húsnemevóknek rántott sajt,majonézes saláták,gyümölcssaláta,mákos guba,bejgli,pogácsa,mézes stb

     

    egyelőre ennivalóra még telik,egy jobbfajta kávé,egy kis csoki a gyerekenek,egy forralt bor,mézeskalács,olyan finom illatok lesznek,hogy teljesen ünnepi hangulat lesz 

     

    a mézes is lehet "hamis" mézes,van kész mézeslap amibe tejbegrízes krém kell,nem rdéga és finom,kruplis pogácsa, sült alma,sült tök,almás pite ,finom tea,a sütikbe lehet csalni,dejót tenni dió helyett,a gyümölcssalátához valók is ilyenkor olcsóbbak,azért nagyon nem jó,hogy egy jó vacsora  gondot okozzon a családoknak

    előzmény:
    fellegajtó (78)
    2011-11-24  14:32
  50. 2011. november 24. 14:4385.

    Ezt már párszor megsütöttem és szép magas is lett és az állaga is finom. Barackkal és cseresznyével is, az almát viszont nem darabkákra vágva tettem bele,hanem reszelve, kb. 3-4 almát, attól függően mekkorák.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_583839 (81)
    2011-11-24  14:37
  51. Torolt_felhasznalo_583839
    Torolt_felhasznalo_583839
    2011. november 24. 14:4184.

    mi olyat fogunk enni, amit más pl. szombatonként:-) mivel én sosem főzök. így nekünk a hagyma/brokkolikrémleves lesz az ünnepi menü, palacsintával.

     

    az a lényeg, hogy egy kicsit s legyen az ünnepi kaja, mint a megszokott. de a "más" nem feltétlenül drágábbat jelent.

     

    nálunk tavaly franciasali is volt, de nem drága a majonézeskrumpli sem, és napokig lehet enni. 

     

    olcsó és kiadós még a mákos guba is, főleg gyári kifliből. 

     

     

    előzmény:
    fellegajtó (77)
    2011-11-24  14:25
  52. 2011. november 24. 14:3983.
    Én is próbáltam lidl sajttal, nagyon finom íze van. A baj csak az volt tavaly, hogy bár mindent ugyanúgy csináltam, mint ahogy a Szarvasi mascarpone dobozán lévő recept írta, mégis ezzel a sajttal nem állt össze a süti, kanállal kellett enni, mert szétfolyt még másnap is. Nem tudom, hogy tényleg a sajt volt-e az oka, de minden évben ugyanazt a receptet használom, és ilyen még nem történt. 
    előzmény:
    trrrke (44)
    2011-11-24  12:56
  53. 2011. november 24. 14:3882.

    Még eszembe jutott ez a tepsis krumpliétel - köretnek.

     

    http://buvosszakacs.blog.hu/2008/03/26/gratin_dauphi nois

     

    Ez is különleges, és állati finom. :)

     

    Lehet ezt is különlegesre szeletelni - pl. háromszög, vagy rombusz formában... és úgy tálalni.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  54. Torolt_felhasznalo_583839
    Torolt_felhasznalo_583839
    2011. november 24. 14:3781.

    igen, ezek nagyon fincsik! ha jól emlékszem, van is bögrés sütis topik is, onnan egy csomót szedtem le, amikor még nem volt a cukker tiltólistás.

     

    én csak mások által kipróbált, netes sütit sütök, könyvből soha!

    előzmény:
    bobbibrown (79)
    2011-11-24  14:33
  55. 2011. november 24. 14:3580.
    Ezen lehet vitatkozni, szerintem minden embernek megvan a saját véleménye. Az enyém például az, hogy szerintem pont az a sablonos szöveg, hogy "direkt erre a célra termesztik". Az ember mindenre ezt fogja rá, hogy saját lelkiismeretét megnyugtassa. Attól még értelmetlennek találom az egészet. Nem hiszem hogy a fenyő is egyetértene azzal, hogy évekig azért nőtt, és azért kell elpusztulnia, mert az emberek kedvtelésből/szokásból egy-két hétre teleaggatják minden vacakkal, aztán dobják a szemétbe. Azért egy bútor nem egy-két hétre szól, és kissé más funkciót tölt be. A karácsonyfa pedig nem szükséglet, csak kedvtelés. Én spec. nem élvezném úgy az ünnepet, hogy az én szórakozásom kedvéért  elpusztult egy másik élőlény. Persze ez csak az én véleményem.
    előzmény:
    bigacsiga2 (60)
    2011-11-24  13:44
  56. 2011. november 24. 14:3379.

    Juj tudok én is nagyon finom bögrés, nem vagyok egy sütőzseni, de ez még mindig jól sikerült, szerintem karácsonykor is nagyon finom és jó. A recept meggyet ír, de jó akármilyen más gyümölccsel is az almán kívül, akár lehet kapni a dobozos őszibarackbefőttet sokszor akciósan.  Én a diót ki szoktam hagyni általában. Anélkül is nagyon finom.

     

    hozzávalók 4 főre  4 bögre apró kockára vágott alma 1/2 bögre magozott meggy (befőtt) 1/2 bögre apróra vágott dió 3/4 bögre kristálycukor 2 bögre finomliszt 1/2 bögre étolaj 4 egész tojás 1 kk. fahéj 1 kk. sütőpor 1 kk. szódabikarbona A tojásokat az olajjal és a cukorral habosra keverjük. A többi hozzávalóval elkeverjük és tepsibe öntjük. 175 fokra előmelegített sütőben kb. 45 percig sütjük.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_583839 (76)
    2011-11-24  14:22
  57. 2011. november 24. 14:3278.

    Igen, annyi ötletes dolgot ki lehet találni azokból, amik otthon vannak! és a saját készítésű, szeretetből adott dolgok a legjobbak.

     

    Én szeretem az ajándékozást, de ne nagy dolgokra tessék gondolni, és mivel én alapból sokat alkotgatok, ezért valahogy ezeket a dolgokat, a saját alkotásokat tudom a legtöbbre becsülni (és a könyveket....:) ). Szóval azért az nem lenne jó, ha nálunk a felnőttek nem kapnának ajándékot....

     

     

    előzmény:
    LucKac (72)
    2011-11-24  14:11
  58. 2011. november 24. 14:2577.

    :( Hú, ettől összefacsarodott a szívem.

     

    A topikindítóhoz: biztos van otthon a főzéshez-sütéshez alapanyagod, amit minden nap használnál amúgy is. (ezt mondjuk nem értem amúgy sem, hogy sok helyen olvasom, hogy mennyit költenek plusszban egy karácsonyi vacsorára - miért is???? akkor máskor nem főznek, üres a spájz, vagy hogy van....? bocs, de tényleg értetlenkedek.)

    Szóval biztos van otthon  liszt, cukor, tojás, rizs, krumpli, tésztaféle, hagyma, fűszerek,  ami úgy egy főzési alap. Erre akkor plusszban nem kell (ene) költeni.

    Húst meg - ha jól értettem, hárman vagytok - mondjuk a három napra veszel kb. 3000 ft-ért. Az előbb számolgattam magamban: a töltöttkáposzta sem megfizethetetlen, sőt, és tényleg két napig kitart. És milyen finom másnap....:)

    Sütemények: vaníliáskifli, ami olyan ünnepi illatot áraszt, hogy csak na:), linzertészta, ahogy már említették, karácsonyi figurásra kivágva - nekem sincs sokféle kiszúróm, ha más formát akarok, vagy nagyobbat, megrajzolom hozzá a papírsablont, és kész - és lekvárral összeragasztva, szilveszter (másnéven legényfogó), vagy sima egytojásos kakaós keverttészta, csokival leöntve....

    Gyümölcssaláta... alma, narancs, kivi, pár szem, nem kell olyan sok. Vagy almakompót.

    A bolti sütemények eszement drágák, és nem is tudni, mi van benne, szoktam nézni....

    Szaloncukrot sem veszek olyan sokat, általában pirosat a fára, és pár szem mindenfélét meg a fa alá, eszegetni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_940001 (70)
    2011-11-24  14:08
  59. Torolt_felhasznalo_583839
    Torolt_felhasznalo_583839
    2011. november 24. 14:2276.
    ha ehetnék cukrosat, biztosan bögrés sütit csinálnék. nagyon olcsó, kiadós, reszelt csoki-kókusz a tetejére, és egyszerű is!
    előzmény:
    Ninja (1)
    2011-11-24  11:49
  60. Torolt_felhasznalo_112820
    Torolt_felhasznalo_112820
    2011. november 24. 14:2075.
    Ezzel vitatkozom, nagyon. Azért, mert jól él valaki anyagilag, attól még vannak vágyai, lehet neki ajándékot venni, sőt, örül is neki.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_940001 (67)
    2011-11-24  14:06
  61. 2011. november 24. 14:1974.

    A kiadós főételre egy javaslat...

     

     http://csibekonyha.blogspot.com/2009/09/csirke-kugl of.html

     

    Ráadásul különleges, és nagyon mutatós.  

     

    Biztosan lesz akciós csirkemell filé karácsony előtt.... Vagy akár most is megveheted, és lefagyasztod... 1000 ft körül szokott lenni akciósan.

     

     

    Mi egyáltalán nem ragaszkodunk az állítólagos hagyományokhoz (töltöttkáposzta, vagy kocsony, vagy egyéb....). Szeritnem mindenki maga teremti meg a saját hagyományát, a karácsonyit is. :-)

     

     

    előzmény:
    Ninja (1)
    2011-11-24  11:49
  62. 2011. november 24. 14:1273.

    Pont én is a 24-i favásárlást akartam javasolni. :)

     

    Nálunk (Buda, kertvárosi rész) elég sok helyen vannak olyan faárusok decemberben, akik nem kereskedők, hanem jönnek Zalából, vagy Nógrádból, és egy-egy utcaszögletben árusítanak.

     

    24-én már ingyen is adnák, sőt, sokan ott is hagyják, ami kora délutánig nem kel el....

     

    És nagyon szép fákat lehet látni náluk.

     

     

    előzmény:
    Télapó*** (33)
    2011-11-24  12:37
  63. 2011. november 24. 14:1172.

    Ez a probláma nálunk is minden évben felmerül. Tavaly volt itthon a kislányom fogyasztásából megmaradt 2 dl-es visszazárható babaitalos üveg (szentkirályi), és valakitől ajándékba kaptunk whiskey-t, amit úgysem ittunk volna meg. Netről kerestem házi Baley's receptet, megcsináltam két héttel karácsony előtt, szétöntöttem az üvegcsékbe, rá egy masni és kész. Nagyobb volt a sikere, mint vártam és tényleg fillérekbe került, mivel a fő alkotók adottak voltak. Hátha nálatok is...

     

    Idén karácsonyi praliné golyócskákat fogok csinálni anyós takarékos receptje alapján, KIKben vettem papírkosárkát 200 ft-ért 30 db-ot, azokon "tálalva" papírdobozokba teszem (sk) és azt kapják meg.

     

    De kaptunk ugyanígy házi lekvárt karácsonyi matricával névre szólóan, bébiételes üvegbe mézes diót, a tetején karácsonyi csomagolóval.

     

    Ezek mind olyan dolgok, amik amúgy is megtalálhatóak voltak otthon.

    előzmény:
    judy22 (18)
    2011-11-24  12:27
  64. 2011. november 24. 14:0971.

    Egy sima almáspitét is lehet "karácsonyira" fazonírozni.

     

    A felső tésztaréteget ne egészben tedd rá, hanem szúrj ki kis fenyőfákat, vagy csillagokat, és - részben egymást fedve - rakosgasd a tetejére. Szerintem nagyon mutatós, és jó ropogósra sül. :)

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  65. Torolt_felhasznalo_940001
    Torolt_felhasznalo_940001
    2011. november 24. 14:0870.
    Tavalyelőtt nem volt karácsonyfánk. Tavaly sem akartunk, de azért volt, mert a férjem valahol vidéken járt pár nappal az ünnep előtt, és annak a családnak a 2000 Ft, amiért a fát megvette, valójában a karácsonyi vacsora volt. Nehéz ügy ez. 
    előzmény:
    bigacsiga2 (60)
    2011-11-24  13:44
  66. 2011. november 24. 14:0769.

    Ráadásul  a Lidl-s az IGAZI olasz mascarpone. Akcióban csak 299 ft.

    A (bocsi, de tejhulladékokból készült) party vajkrém meg 300 fölött van már....

     

    Én mindig akkor veszek, mikor akciós. Ált. hosszú szavatosságú.

     

     

    előzmény:
    bigacsiga2 (59)
    2011-11-24  13:40
  67. 2011. november 24. 14:0668.

    A mézeskalács tésztáját is lehet többféle képpen formázni.

    Sokszor még különleges kinyomók sem kellenek hozzá, csak egy kis fantázia.

     

    előzmény:
    bigacsiga2 (65)
    2011-11-24  14:01
  68. Torolt_felhasznalo_940001
    Torolt_felhasznalo_940001
    2011. november 24. 14:0667.

    "ha nem kellene élére állítani a garast... megvehetném mindenkinek azt, amire - úgy gondolom - vágyik, "

     

    De figyelj ide, ha bőven van pénz, akkor év közben mindenki megveszi, amire vágyik ő vagy a megajándékozott, és ha nincsenek vágyak, nincsenek igazi örömök sem.  

    Igazán az ajándék akkor öröm, ha egyben csoda is, hogy megkapjuk.  

     

    előzmény:
    Télapó*** (56)
    2011-11-24  13:33
  69. 2011. november 24. 14:0166.

    A kocsonyát is pl. mi az anyukámmal szoktuk elosztani, mert mi max. 1 tányérrel esszük, gyerekek meg nem eszik.Egy adagból meg elég sok jön ki.

     

    Igy egy adagból pl. mi, hugom, és nagymamámék+anyu.

    előzmény:
    Ninja (1)
    2011-11-24  11:49
  70. 2011. november 24. 14:0165.

    Oh, milyen igazad is van, csak a formát kell megváltoztatni és máris az ünnephez igazodik.

     

    Kozák sapka, iskolába csináltam a gyerekeimnek.

     

    Tavaly ilyen kalácsot vittem a húgomnak, mert tudom, hogy szeretik, de nem volt ideje sütni sem, annyit dolgozott, én meg éppen ráértem erre.

     

    Linzer.

     

    Kifli bármilyen töltelékkel.

     

     

     

     

    előzmény:
    millácska (52)
    2011-11-24  13:16
  71. 2011. november 24. 13:5464.

    Ne légy szomorú:) Próbáljatok többen a családotokból összeállni, ki ezt főz, ki azt süt-így viszonylag könnyebb, és mindenki a már megállapodott kaja költségét állja..

     

     

    előzmény:
    Ninja (1)
    2011-11-24  11:49
  72. 2011. november 24. 13:5263.
    előzmény:
    Télapó*** (56)
    2011-11-24  13:33
  73. Torolt_felhasznalo_325942
    Torolt_felhasznalo_325942
    2011. november 24. 13:4962.

    Úgyhogy átfogalmazom: el kell fogadni, hogy most ez van, és ebben kell megtalálni a szépet, a boldog pillanatokat.

     

     

    Pontosan erről van szó.

     

    Mindíg van kiút! Lehet hogy kissé hosszabb lesz, nem lehet zudni.De a mai napból is a legjobbat kell kihozni.Különösen akkor ha gyerek is van.

    Kellenek a szép emlékek, annak megélése hogy milyen jó volt gyerekként otthon lenni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_885964 (61)
    2011-11-24  13:45
  74. Torolt_felhasznalo_885964
    Torolt_felhasznalo_885964
    2011. november 24. 13:4561.

    Maximálisan egyetértek veled, mert ugyanezt gondolom és érzem. Én is nagyon-nagyon vágyom rá, hogy egy kicsit több legyen, kicsit jobb legyen - és nemcsak a karácsony, hanem a hétköznapok is. Mert iszonyúan el vagyok keseredve, és totál magam alatt vagyok, de muszáj összeszednem magam, mert különben a padlón feküdnék...

    Úgyhogy átfogalmazom: el kell fogadni, hogy most ez van, és ebben kell megtalálni a szépet, a boldog pillanatokat. Aztán egyszer majd talán jobb is lesz... Talán egyszer majd nem kell annyira kuporgatni minden egyes ötforintost, mint most, még ha nem is élünk a másik - luxus - végletben. De inkább ahhoz álljunk közelebb...

    előzmény:
    Télapó*** (56)
    2011-11-24  13:33
  75. 2011. november 24. 13:4460.

    Így megkímélek egy fát a kivágástól és vennem sem kell újra.

     

    ---

    Hagyjuk már ezt a sablonos dumát, mert ezeket a fenyőket direkt erre a célra termesztik és nem a fenyő erdőt vágják ki.

     

    Ennyi erővel ne vegyünk fenyő bútort sem, sőt mikulás virágot sem, meg egyáltalán semmit. 

    előzmény:
    judy22 (24)
    2011-11-24  12:30
  76. 2011. november 24. 13:4059.

    Az Auchanban is van egy (talán osztrák?) mascarpone olyan alakú dobozban, mint a nagy tejföl, 600-700 Ft-ért. Csináltam már belőle tortakrémet, jó ízű finom.

     

    A magyar mascarponét a higom meg a Lidl.be veszi, mert szerinte ott a legolcsóbb.

     

     

     

     

    előzmény:
    Télapó*** (22)
    2011-11-24  12:29
  77. Torolt_felhasznalo_325942
    Torolt_felhasznalo_325942
    2011. november 24. 13:4058.

    Szia

     

     

    Teljesen mindegy, hogy azon az estén ( meg a többin is) mit fogtok ebédelni és vacsorázni.

     

    Az a lényeg hogy együtt vagytok.

    Mindenki  sürög-forog, egy kicsit és próbálja a hangulatot megteremteni. Az számít hogy egymásra gondolva  "születik " meg minden.

    Az ételkészítéstől kezdve a terítésen át az ünnepi vacsoráig.

     

    Utána pedig egy kávé vagy kakaó és üdítő ( persze van aki mást is iszik) elfogyasztása  és közben a felhőtlen beszélgetés maga az a cél amit a karácsony képvisel.

     

    Egy kicsit más, de talán karácsonyi mottónak is megfelel:

    Nagyon szeretem a lazacot és a finom ételeket.

    Mégis ritkán fogyasztok ilyeneket.

    Milyen az ember lánya: legalább annyira szeretem a fokhagymás tojáslevest is.

    Családi mondás nálam:amíg nekem van egy tányér rántottlevesem, addig neked is van , ha megtisztelsz és eljössz hozzám.

    Minden családi látogatásnál erre gondolok, amikor elém teszik a gondosan elkészített ételt, bármilyen "egyszerű" fogásról is van szó.

    DE!

    Nem egyszerű az a fogás amit rámgondolva készített a lányom, menyem, testvérem.És természetesen  az sem az amikor én várom őket olyan étellel amit ők szeretnek, legyen az hétköznap vagy valami ünnepi eledel.

    előzmény:
    Ninja (1)
    2011-11-24  11:49
  78. 2011. november 24. 13:4057.
    Nagyon egyetértek. Apósoméknál midng az együttlétről szól a Karácsony. Ajándékozni ajándékoznak, de tényleg csak jelképes dolgokat (egy üveg ital, bonbon  ilyesmik). Mégis olyan jó hangulat van mindig. Végre összegyűlik mindenki. Párja (másodikanyósom, azaz nem a férjem anyukája) ugyanolyan szeretettel vár, mint a saját gyerekét. Ezzel szemben az én nővéreméknél mindig nagy rongyrázás volt, mégsem volt meghitt az ünnep.
    előzmény:
    kamélea (55)
    2011-11-24  13:31
  79. 2011. november 24. 13:3356.

    Én boldogabb lennék, ha nem kellene élére állítani a garast:-)) Fúj, tudom, csúnya dolog ilyet mondani, főleg a szeretet ünnepe közeledtén, de ez akkor is így van. Nem attól lennék boldogabb, hogy 30 cm-rel magasabb lenne a fenyőfa, hanem attól, hogy megvehetném mindenkinek azt, amire - úgy gondolom - vágyik, megfőzhetném azt, amit kitalálnánk, vagy - uramistenmostsegíts - megfőzethetném. Jó lenne, ha nem számolgatni kellene, hanem csak nézelődni, vagy gondolkodni, hogy mit is adhatnék, és nem az ára számítana. És az is jó lenne, ha - és most nem is feltétlen magamra gondolok - az emberek ünnepét nem árnyékolná be a be nem fizetett csekkek halma, a végrehajtó levele, a mit eszünk majd ünnepek után, stb.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_885964 (54)
    2011-11-24  13:24
  80. 2011. november 24. 13:3155.

    Szia!

     

    Azzal egyet értek,hogy ezt a leki terhet magunknak csináljuk.../már aki/

    Leht úgy is ünnepelni, hogy nem gebedünk bele,hanem fogjuk fel az egészet egy kissé lazábban,nem kell megfelelnünk a "társadalami hisztériának" sem.

    Szerintem nincs abban semmi rossz,ha valaki nem csinál csinnadrattát maga körül a karácsonyból...

    Az én karácsonyom sem lesz csillogó és világraszóló,mégis jól fogom érezni magam, mégha egyedül is leszek..

    A történelmi tényben vitatkoznék,de sajnos most mennem kell...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_940001 (53)
    2011-11-24  13:21
  81. Torolt_felhasznalo_885964
    Torolt_felhasznalo_885964
    2011. november 24. 13:2454.

    A szegénység nem szégyen, szerintem nem a mi hibánk.

     

    A mi kétszemélyes karácsonyunk a következő: 

     

    - díszítés: kb. 70 cm-es fenyőfa 5 éves díszekkel, szaloncukor nélkül

    - ajándék: az együtt töltött idő és a szeretet

    - étel: 1. nap: halászlé és mákos guba

               2-3. nap: székelykáposzta

     

    Ennyi. De: tényleg jobb lenne egy 3 méteres drága fenyő extrém vadiúj drága díszekkel? Tényleg boldogabb lenne a karácsony mindenkinek százezres ajándékokkal? Jobban esne egy Michelin-csillagos több fogásos extra menüsor az asztalon?

     

    Azt hiszem, a Karácsony nem az utóbbiról szól... Ezt tudjuk, nem?

                

    előzmény:
    Ninja (1)
    2011-11-24  11:49
  82. Torolt_felhasznalo_940001
    Torolt_felhasznalo_940001
    2011. november 24. 13:2153.

    Ezt a lelki terhet magunknak csináljuk. 200 évvel ezelőtt az embereknek eszükbe nem jutott, hogy a karácsony különleges lenne, leszámítva, hogy ilyenkor éjfélkor mentek a templomba és nem reggel. Unatkozó arisztokraták persze elkezdtek fenyőfát feldíszíteni meg kihasználni az időpontot egy újabb estélyre. Manapság pedig mindenki unatkozó dzsentrit játszik. 

     

     

    előzmény:
    Sonnya (46)
    2011-11-24  13:01
  83. 2011. november 24. 13:1652.

    Karácsonyi süti: mindegy, hogy linzer vagy pogácsa vagy piskótalap, de ha csillag alakú sütikiszúróval szaggatod ki, máris karácsonyi hangulatú. A legegyszerűbb és tartós a hókifli, pl gesztenyekrémmel (gesztenyemassza+kis vaj+kis tej+rum) töltve. Vagy sütsz egy 4-6 tojásos piskótát lapos tepsiban, így kb. 2 cm magas lesz, azt kiszúrod csillag, félhold alakúra, fölolvasztasz egy kis tábla tortabevonót (kb 100 ft), ez lesz a "ragasztó", a kiszúrt piskótasütikre csorgatod és megszórod kókuszreszelékkel (így lesz havas hatású:))))

    Egyébként meg szerintem sem szegényes 10ezer forintból főzni, csak az a baj, hogy minden főzőműsorban olyan különlegességeket mutatnak, hogy  sokszor már az alapanyagoknál elakadok és az ember úgy érzi, hogy  "kevesebb" a karácsonya, ha nem libamájat meg avokádót meg gyönyörű karácsonyi marcipános tortákat tálal a családjának, pedig nem!!!

    előzmény:
    Ninja (1)
    2011-11-24  11:49
  84. 2011. november 24. 13:1051.

    Szia!

     

    Az én anyukám és nagyim, a kocsonyába legfőképpen bőrkét, körmöt (mármint a malackáét ),és némi füstölt árut is tesz,pl:-bőrke,fül,oldalas.Zödséget is,hogy Ízletesebb legyen:s.répa,zeller.

    Persze ki-mit szeret és mit bír a buxa.

    Csak egy ötlet,de ha azt akarod, hogy jól megdermedjen a kocsonya,nem árt bele csirkelábat tenni,a sok-sok fokhagyma mellé.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  85. 2011. november 24. 13:0650.

    Mi nagyon szeretjük a pulykanyakból készült levest rengeteg zöldséggel. Isteni íze van, sárga csigatésztával igazán ünnepi ( a húst le lehet előre szedegetni a csontról, ha nagyobb, vastagabb darabot veszel, és akkor nem muszáj az ünnepi asztalnál cupákolni)

     

    Általában minden családban főz vki töltött káposztát pár nappal karácsony előtt. Meg lehet beszélni a családtaggal, hogy készítsen 10-12 töltelékkel többet (vagy kifizeted vagy adsz érte neki pl. egy doboz bonbont vgay karávsonyi dobozos dán vajas kekszet,mmmmmmmm. mi imádjuk)))))) és akkor az egyik nap csak fel kell melegíteni és tényleg karácsonyi és finom. 

    előzmény:
    Ninja (1)
    2011-11-24  11:49
  86. 2011. november 24. 13:0549.

    dehogy fözz mindenkire.

     

    csinalj picknicket: mindenki hozzon valamit. csak legyen megbeszelve, mit, különben ott fogtok ülni 30 karton üditön es 5 tortan kivül nem lesz kaja ;-)

    előzmény:
    judy22 (29)
    2011-11-24  12:35
  87. Jo
    Jo
    2011. november 24. 13:0148.

    Szia,

     

     

    Tudom, h nem annyira Karácsonyi, de esetleg fokhagyma krémleves piritott kenyérkockával?

    Gyorsan készen van és szerintem annyira nem drága.

    1-2 fej fokhagyma (persze a több az jobb, kb 10-15 gerezd), liszt (kb. 3-4 fakanálnyi), vaj (rama), 1db erőleveskocka, pici bors, esetleg majoranna, tej, víz, tejszin (a 250 ml) és ha van egy pici alkohol (én azt teszem bele ami éppen nyitva van, akár gyümölcs pálinka is jó). Ez elhagyható, de jó ízt ad a levesnek.

     

    Elkeszítés rém egyszerű és az egész nincs több, mint 20 perc:

    Vajon az összenyomott fokhagymát kicsit pirítani, majd rá a liszt(mint egy rántás). Majd felöntöd a vízzel, kevergetve, hogy a liszt ne legyen csomós, tej és tejszin. Én ugyanannyi vizet és tejet használok (pl. 1/2 liter mindkettőből). Majd a többit is hozzáadod. hagyod, hogy felforrjon és kész is.

     

     

    előzmény:
    Ninja (1)
    2011-11-24  11:49
  88. 2011. november 24. 13:0147.

    nem tartomjonak, hogy a felnöttek nem ajandekozzak meg egymast. nem kell VETT ajandek, de valami, ami arra utal, hogy szereted, gondolsz ra, fontos neked az öröme - az azert fontos.

     

    en rendszeresen kapok sajat keszitesü dolgokat is a csaladomtol (föleg karacsonyra, elöszeretettel), egyik szebb, mint a masik. es en örülök, hogy pl. a ferjem kepei a szobaink vagy a rendelöm falat diszitik es nem mas szobajaban lognak. ;-)))

     

    ajandekba keszits olyan nyammokat, mint Demeter - isteniek es mindenki nagyon örül nekik! :-)))

     

     

     

    előzmény:
    Télapó*** (22)
    2011-11-24  12:29
  89. 2011. november 24. 13:0146.
    Nem az ajándékozással van a gond. Hanem hogy sokaknak az is gondot jelent, hogy mit főzzön. Persze, nem a világ vége, ha az ember nem tud annyit költeni amennyit szeretne, hanem ennek a lelki terhe, ami nehezen viselhető.
    előzmény:
    semiramis (45)
    2011-11-24  12:56
  90. 2011. november 24. 12:5645.

    a karacsony a szeretetröl szol. az meg sosem szegenyes. 

     

    hogy mit esztek, lenyegtelen, amig enni tudtok es fdel van a fejetek felett. közhely, tudom, de igy van. az en anyam 3 evesen csutkababat kapott, a nagyapja keszitette neki. sajat bevallasa szerint gyerekkora legboldogabb karacsonya volt.  

    előzmény:
    Ninja (1)
    2011-11-24  11:49
  91. 2011. november 24. 12:5644.

    szia@!

    mascarponet es tejszint en lidl-est szoktam hasznalni. ott fele annyi, mint mashol-ahol azelott vettem.

    előzmény:
    Norelle (20)
    2011-11-24  12:28
  92. Torolt_felhasznalo_112820
    Torolt_felhasznalo_112820
    2011. november 24. 12:5043.
    Mert az finom is  Aki szereti a hasát, annál az ilyenekkel nem lehet mellélőni szerintem 
    előzmény:
    Télapó*** (41)
    2011-11-24  12:47
  93. Torolt_felhasznalo_112820
    Torolt_felhasznalo_112820
    2011. november 24. 12:4942.
    Hát, az ilyen zöldséges kenőce pirítósra. Fele-fele arányban készül pritaminpaprikából meg parázson füstösre pirított padlizsánból, jó kis hagymás-borsos-paradicsomos alapon. Kb. ennyi a lényege, de nagyon finom.
    előzmény:
    judy22 (40)
    2011-11-24  12:45
  94. 2011. november 24. 12:4741.
    Tavaly kaptam egyik kollégámtól padlizsánkrémet karácsonyra, ő készítette, isteni finom volt és nagyon örültem neki:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_112820 (39)
    2011-11-24  12:43
  95. 2011. november 24. 12:4540.
    Bocsi a tudatlanságomért,de mi az a zakuszka?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_112820 (39)
    2011-11-24  12:43
  96. Torolt_felhasznalo_112820
    Torolt_felhasznalo_112820
    2011. november 24. 12:4339.

    Vagy gyümölcskenyeret. Vagy almalekvárt. Vagy ilyesmit. 

     

    Én egy dög vagyok, mert szezonban úgy főztem be zakuszkát, meg málnalekvárt (a málna ingyen van, a kertből), hogy egy részét direkt karácsonyi ajándéknak szántam. Az évek alatt összegyűlt kis mindenféle üvegekbe kerültek bele, mustárosba, olajbogyósba, ilyesmibe, cimke, masni és kész.  

    előzmény:
    Télapó*** (35)
    2011-11-24  12:39
  97. 2011. november 24. 12:4238.

    Édességre van még egy jó ötletem.:)

    Három csomag levelestészta kell hozzá.Az nem olyan drága,hamar kész is van.

    Az elsőből pogácsát készítesz,a másodikból lehet kakaóscsigát,harmadikból pedig tortát.

    Finom,illatos és hamar kész van.Viszont két napnál tovább nem áll el.

    Nálunk most ez a sláger.Szinte minden nap kapunk látogatót,nincs időm mindig sütni,így gyorsan kiveszem a fagyasztóból és fél óra alatt elkészülök vel.:)

    előzmény:
    Ninja (1)
    2011-11-24  11:49
  98. 2011. november 24. 12:4237.
    Jaj, most, hogy írod, úgy ennek egy jó tepsis malacsültet, mellette sült burgonyával, párolt lilakáposztával ....
    előzmény:
    judy22 (34)
    2011-11-24  12:37
  99. 2011. november 24. 12:4236.
    Tudnál írni receptet?
    előzmény:
    Norelle (28)
    2011-11-24  12:35

Címlap

top