Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Iszonyatos hajhullás

sz.dorika0923
Létrehozva: 2011. november 9. 17:05

Sziasztok! 

Másfél hónapja kezdődött, hogy csomókban hullik a hajam, és egyszerűen nem tudom mitől vagy miért. Head&Soulders-et használok, abból is a hajhullás ellenit, de ennek ellenére nem láttam semmiféle változást. Hajmosás után, mikor végighúztam a kezem a hajamon, a tenyeremet ellepte a haj. Mostanra már alig merek fésülködni, mert egy alkalom után, televan a fésű. Sűrű hajam van, és ezért is lepődtem meg, mikor először láttam, hogy mennyire ritka lett. A segítségeteket kérném a probléma megoldásához! Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok! 
Lenne még egy fontos kérdésem: mi a véleményetek a Revalid kapszulával kapcsolatban? 

Előre is köszönöm a válaszadást!

sz.dorika0923 

  1. 2016. Április 11. 15:0056.

    2011-es topik

  2. 2016. Április 11. 10:5055.

    Hahahah, Translate to English! 


    Magam is eléggé erős hajhullással küzködtem és egy barátom javasolta a Lux-Factor hajhullás elleni szérumot, azután szerencsére rendbe jött.

    előzmény:
    VioletHill (54)
    2016-04-11  10:45
  3. 2016. Április 11. 10:4554.

    I myself struggled quite strong hair loss and a friend recommended the Lux-Factor Serum against hair loss, then happily back to normal.

  4. 2012. június 8. 15:1353.
    Szia, most látom, hogy vashiányos is voltál. Nem tudom, most milyen a helyzet, de a vas tényleg segít. üdv!
    előzmény:
    sz.dorika0923 (42)
    2011-12-25  18:04
  5. 2012. június 8. 15:1152.

    Szia! 

    Néhány éve velem is szó szerint ez történt. Nagyon sok, egészséges hosszú hajam van. És nagyon kétségbeestem, mert egyik napról a másikra kezdődött, és volt hogy inkább nem is fésülködtem, hogy ne kelljen szembesülnöm azzal, hogy csomókban hullik a hajam, a hajmosásról ne is beszéljünk.

    És aztán végül elkezdtem vasat szedni. Gyógyszertárban van Béres vas, de a legelején a háziorvosom írt fel vas rágótablettát. A rágótabletta nagyobb adag, de a béresből is lehet egyszerre többet szedni. És ez nekem segített. Megszűnt a hajhullásom. Néha előfordul, hogy észreveszem, hogy több haj van a párnámon, vagy fésülködésnél több haj van a fésűn, de akkor azonnal elkezdem szedni a vasat, és néhány hét alatt helyreáll a hajam. Próbáld ki, hátha te is vashiányos vagy. Egyébként ha elmész az orvosodhoz, kérhetsz esetleg egy labor vizsgálatot is, hátha az is igazolja a vashiányt.

    Egyébként megértelek teljesen, én is nagyon megijedtem.  

    előzmény:
    sz.dorika0923 (1)
    2011-11-09  17:05

Címlap

top