Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Karácsony 2011

-karácsony-
Létrehozva: 2011. szeptember 22. 17:52

Minden karácsonyrajongót várok ide szeretettel!!!

noha még visszavan 3 hónap,egy topikot megér a készülődés most isszerintem sokan vannak,akik szívesen készülődnének már most a karácsonyra! készülődjünk együtt!

 ki mit tervez idén karácsonyra? vannak már ötleteitek?

  1. 2012. november 20. 20:034804.
    Tetszenek a keszes ötleteid, recepteket esetleg megosztanád? Bár Déméter adventi kekszje r.égóta kedvenc, szívesen bővíteném a repertoárt. Köszi
    előzmény:
    móki (44)
    2011-09-22  22:07
  2. 2012. november 20. 19:464803.
    Sziasztok! Elkezdtem én is a karácsonyi topikok olvasgatását. Itt-ott, ha tudok írok. Szóval szórófejes is festéket: Praktiker , Obbi, stb. Normál festékboltok. Bár legutóbb az Aldiban is láttam, de elég korán piacra dobták, lehet, hogy már elfogyott.
    előzmény:
    majkati (4783)
    2012-09-22  14:28
  3. 2012. november 15. 15:214802.
    Sziasztok!
    Gondoltam csatlakozom hozzátok és gyarapitom a tudásotokat egy kis szöszenettel.
    Amikkor lassan itt van a karácsony rá nézzünk ablakainkra és sehol egy hó pehely MÉG! De addig is mi lenne ha még is csak láthatnánk szép hópihéket!:)
    Nagyon egyszerü megoldás elmegyünk egy áruházban(Tesco,Auchan stb..)És veszünk egy gazdaságos fogrémet.Hogy minek kell??
    Mindjárt meg látjátok. Szóval a neten vadászunk egy nagyon jó kis hópihe formát kinyomtatjuk vagy kimásoljuk a lényeg az hogy a papironkon legyen.Utána jól kivágdosuk és az ablakunkhoz lépünk a mintát celuszal vagy bármivel fel ragsztjuk.Utána az olcso fogrémet (azt elfelejtettem irni egy olcso fogkefe is kel persze csinálhatjuk a sajátunkal de inkább rági használt vagy egy olcsot)Be fogrémezük a fogkefét bevizezük és az ablakunk elé állunk és elkezdjük rá spricelni a mintára.Könyenn lemosható és nagyon gazdaságos és nagyon jó!:)
    Remélem már ebben is segítettem!
    Szép napot mindenkinek és jó készülödést kívánok!:)

Címlap

top