Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nem fogyna Adele

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2011. szeptember 12. 20:09
A brit énekes, Adele teljesen elégedett teltkarcsú alakjával - sem kecsesebb formákra, sem nagyobb mellekre nem vágyik. Végre egy világsztár, aki a dalaival, és nem a külsejével akar tetszést aratni...

Tovább a cikkre...
  1. 2011. szeptember 15. 20:29176.

     

    "Zoltán Erika 24 évesen és 30-ban is bombanő volt.

    Te fikázod.

    Te mikor voltál bombanő?"

     

     

    42. évesen ezerszer jobb testem van három gyerek után, mint ennek a kis görcsnek volt fénykorában.  Most sincs rajtam egy deka felesleg sem, de ezzel azért nem hozakodom elő, mert ez genetika.

     

     

    "vándorolt,megbízhatatlan anyának minősítették,elvették a fiát is,ekkor jött a zabálás,meg  a pia."

     

     

    Öngyilkos mégsem akkor lett 

     

     

    "Minden fiúnak ő volt kinn a falán általánosban."

     

    Kisegítőbe jártál? Nálunk a fiúk tényleg bombanőket szerettek.

     

     

    "Ja,nem tudsz,ha tudnál,csípőből kiráznád. "

     

    vagy csak mert nem érdekel az énekesek súlya..  

     

    előzmény:
    elsi1 (169)
    2011-09-15  20:15
  2. 2011. szeptember 15. 20:27175.

    Mindig bőgök, amikor ezt a számot hallgatom.

     

    http://www.youtube.com/watch?v=LZnrZK-bUhc

     

    előzmény:
    kysslina (166)
    2011-09-15  20:05
  3. 2011. szeptember 15. 20:22174.

    Az összes úszó-vizilabdázó pasi ezerszer jobban néz ki.

     

    előzmény:
    elsi1 (173)
    2011-09-15  20:20
  4. 2011. szeptember 15. 20:20173.

    Nem csak ,hogy nem hájas,hanem tökéletes

    nyammmmm

    http://1.bp.blogspot.com/_xJzhQfcPDM8/S2YXX-91KNI/AAAAAA AAByE/YuLVmR6pKCY/s640/9.jpg

     

    sportolók között is kevés az ilyen.

    ZE az utóbbi időben hízott így el.

    Adelekorúan bombanő volt.

    előzmény:
    kysslina (170)
    2011-09-15  20:15
  5. 2011. szeptember 15. 20:19172.
    Apád mondta? Én meg láttam. A hozzád hasonlók miatt lett öngyilkos.
    előzmény:
    elsi1 (168)
    2011-09-15  20:11
  6. 2011. szeptember 15. 20:18171.

    Szegény Adele-t azzal alázod,hogy úgy néz ki,mint az 50 éves Zoltán Erika.

     

    Azért mostmár megkérdőjelezem, hogy egyáltalán érted amit írnak..

     

    TE KÉRTED, HOGY MUTASSAK KÖVÉR ÉNEKESEKET. ÉN írtam ezt a kis görcsöt. ZE. Sehol sem hasonlítottam Adele-vel, mert még egynapon említeni is őket bűn. Adele magasan más kategória. Még akkor is, ha az említett kis izé valamikor képes volt csinos maradni néhány évig. 

     

     

     

    előzmény:
    elsi1 (168)
    2011-09-15  20:11
  7. 2011. szeptember 15. 20:15170.

    A te johnny-d sportoló. Hülyén nézne ki, ha hájas lenne. Abban, amiben ő sikeres alapkövetelmény az, hogy a teste rendben legyen. Aki festő, író, énekes, annak nem. A táncosoknál is az a minimum. A testük. Már alapból baromság a Johnnykádat felhozni, meg azzal érvelni, hogy mert Zoltán Erika táncos.. hát éppen ez az! Hogy táncos, és kövér! Az neked nem probléma, bezzeg aki énekel, annál igen... 

     

    Gondolkozol?  

    előzmény:
    kysslina (167)
    2011-09-15  20:10
  8. 2011. szeptember 15. 20:15169.

    Mondjon neked olyat akinek két anyja van. Mi a fenének képzeled te magad?

    Miért ingerkedsz?Csak azt mondtam,mondj olyan nőt,aki 20-onévesen 85 kilósan tört be(padödőék egy viccktaegória és nem is huszonévesek voltak)
    Ja,nem tudsz,ha tudnál,csípőből kiráznád.

    CSzs bombanő volt,nem feküdt Erdősnek,inkább lement az Aranybikába  énekelni,Debrecenbe,meg vidéken vándorolt,megbízhatatlan anyának minősítették,elvették a fiát is,ekkor jött a zabálás,meg  a pia.

    Zoltán Erika 24 évesen és 30-ban is bombanő volt.

    Te fikázod.

    Te mikor voltál bombanő?

    Minden fiúnak ő volt kinn a falán általánosban.

    előzmény:
    kysslina (167)
    2011-09-15  20:10
  9. 2011. szeptember 15. 20:11168.

    Aretha is csini volt fiatalon,a korábban linkelt videon 28.

     

    Zoltán Erika-csini

    http://www.storyonline.hu/data/cikk/1/8573/2.jpg

     

     

     

    Cserháti Zsuzsa ---csini

    http://www.youtube.com/watch?v=D6eUdMYzL3k

     

     

     Ne ezen énekesnők 50-éveskori képeivel vesd össze Adele-t,hanem a 20 éveskori képeikkel.

    A 24 éveskori  Z. Erikát tedd a 23 éves Adele mellé.

    Apa épp nemrég mondta,hogy "Micsoda csinos nő volt az a Cserháti".

     

     

    És ne csak popénekes,fiatalon betört énekesnőket mondj,hanem 20-onéveseket,

    Szegény Adele-t azzal alázod,hogy úgy néz ki,mint az 50 éves Zoltán Erika.

    Pffff.....

    Ezzel inkább alázod.

    előzmény:
    elsi1 (165)
    2011-09-15  20:04
  10. 2011. szeptember 15. 20:10167.

    Olyan popénekeseket mondj,akik 80 kg felett törtek be.

     

    Mondjon neked olyat akinek két anyja van. Mi a fenének képzeled te magad? Tök mindegy, hogy valaki mekkora súllyal tört be, a felsoroltak mutatják, hogy értelmes, gondolkodó emberek nem a súlyuk alapján ítéleik meg azokat, akik alkotnak, akik énekelnek, akik művészek. te nem tartozol az értelmes gondolkodó emberek közé.

     

    Cserháti halálának nem csak Erdős elutasítása volt az oka, hanem a maceráé, amikor kövér volt. Hiába segítette Charlie (hol volt akkor már Erdős?? Sehol), mindig ott volt a mellékzönge, lefogyott, hogy megfeleljen, de akkor már nem tudott visszatérni. Az a megalázás amit a súlya miatt kapott...! Gyalázat! 

     

    Zoltán Erika: aki rendszeresen táncol, mozog, az nem hízik el. Szégyen, hogy azzal a testtel tánciskolát vezet most. na látod az szégyen! Nem az lenne, ha énekelne, és úgy lenne kövér, de a táncnál igenis az. 

    előzmény:
    elsi1 (165)
    2011-09-15  20:04
  11. 2011. szeptember 15. 20:05166.

    Joan Sutherland

     

    Missy Elliott 

     

    Alisson Moyet

     

    Charlotte Church

     

    Koko Taylor

     

    Ruby Turner

     

    Jennifer Hudson

     

    Mama Cass

     

    Jessie Norman

     

    Chaka Kan (jajj ő is nagy kedvencem!!)

     

    Rita Mcneil

     

    Sarah Ramirez (ő a másik kedvenc mióta láttam a Grey's epizódot, amiben énekelt. Fergeteges, és gyönyörű)

     

    Weather Girls

     

    Jann Arden

     

    Etta James

     

    Heart (Wilson)

     

    Kate Smith 

     

    Deborah Voight

     

    Stephanie Blythe

     

    Angie Stone

     

    Jill Scott

     

     

    előzmény:
    elsi1 (159)
    2011-09-15  19:12
  12. 2011. szeptember 15. 20:04165.

    Zoltán Era bombanő volt fiatakorában is,amikor betört és tarolt évekig ,azótra már nem az éneklés a fő,hanem tánciskolát vezet ugyebár.Egyébként ő eredetileg táncosnő.

    Cserháti is bombacsaj volt,gyönyőr,szexi,vékony nő,keress  róla képeket,később hízott el,mert mellőzték és nem  a kövérsége miatt,hanem,mert nem feküdt be az Erdősnek.

    Caballe operaénekes

    Olyan popénekeseket mondj,akik 80 kg felett törtek be.

    Nem olyat,aki már egy ideje sztár volt és mondjuk 43 évesen elhízott.

    előzmény:
    kysslina (163)
    2011-09-15  19:37
  13. 2011. szeptember 15. 19:40164.

    AF-en,Adele-en tudsz még nagydarab nőt a zeneiparból nemzetközi szinten?

    Kivételekre nem lehet szabályt alapozni.

    Te mondod,Adele,AF,én meg sorolok többtucat vékony énekesnőt.

    idézet:
    elsi1 (159)
    2011-09-15 19:12:19
    Te az alakjukat nézed, én azt amit dolgoznak. Azért ennyire ne legyél már érthetetlen! Leszarom, hogy vékony, vagy kövér. Rengeteg vékonyat is kedvelek. Nem érdekel, hogy milyen súllyal rendelkeznek. nem érdekel, hogy kivel bújnak ágyba, és az sem, hogy mennyi pénzük van, nem érdekel a fellépő ruhájuk, és a pizsamájuk sem. Az énekesekkel kapcsolatban az érdekel, hogy hogyan, és mit zenélnek. Ennyi. Pont.
    előzmény:
    elsi1 (159)
    2011-09-15  19:12
  14. 2011. szeptember 15. 19:37163.

    The Gossip

     

    Cserháti Zsuzsa

     

    Aretha Franklin (a kövérsége nem ártott a karrierjének)

     

    Montserrat Caballé

     

    Zoltán Erika

     

     

    majd rákeresek, ezek jutottak eszembe gyorsan 

    előzmény:
    elsi1 (159)
    2011-09-15  19:12
  15. Torolt_felhasznalo_566863
    Torolt_felhasznalo_566863
    2011. szeptember 15. 19:37162.

    "EEmelet 82-es."

     

    Na az volt rétegzene.  

    előzmény:
    elsi1 (158)
    2011-09-15  19:10
  16. 2011. szeptember 15. 19:30161.

    Elsi már bocsi, de Máté Péter az Express-el nagyon is sikeres volt a hetvenes években a fiatalok körében is, a szüleim huszonévesek voltak akkoriban, és én 70-ben születtem, úgyhogy nagyon is emlékszem a hetvenes évekre, és arra, hogy anyuék korosztálya kikért rajongott. Attól még, hogy voltak mások is, nem jelenti, hogy aki rajongott a Generál-ért még rajonghatott Máté Péterért is, vagy az Expressért. A kettő nem zárja ki egymást. Öngyilkos lett? Na ne mondd már?! Ki gondolta volna!?  D Köszönöm az értékes információt, ha nem mondod akkor anélkül éltem volna le az életem, hogy ezt tudom!D

    Az Első Emelet 82-es?? Hűűű! Ez most hogy jön ide???

     

    A Beatles és Aretha... Én a magam részéről mindkettőért rajongtam, sőt a Rolling Stones-ért is. Na ezt hogyan lehet elkönyvelni? Ja, nem a hatvanas években bocsi-), hanem a nyolcvanasban, sőt megsúgom neked, hogy úgy mindannyian a baráti körömmel kedveltük őket, de belefért még a szeretett zenék körébe kismillió másik is, mindenféle zenei irányzatokból. Sőt most is vannak kedvenceim mindenféle irányzatokból, imádom Bachot, és imádom Prodigy-t is (két véglet, hogy értsd.) de hadd ne kelljen felsorolnom mindet. És továbbra is rajongója vagyok Máté Péternek, Charllie-nak, az LGT-nek, de ki nem állom a Metro-t, és hideg ráz Koncz Zsuzsától, viszont Cserhátit mindig szerettem. A Rapülőket szerettem, meg a Jazz +Az-t is, viszont az új együttesük nem jön be. Nofene? Ugyanaz a fószer... Ugyanis a zenét hallgatom, a zenét értékelem a magam ízlése szerint nem azt, aki előadja. Nem dolgom, nem tisztem az előadó küllemét fikázni.

     

     

    előzmény:
    elsi1 (158)
    2011-09-15  19:10
  17. Torolt_felhasznalo_841640
    Torolt_felhasznalo_841640
    2011. szeptember 15. 19:25160.
    Mert már több nem megy neki,inkább elfogadja magát!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2011-09-12  20:09
  18. 2011. szeptember 15. 19:12159.

    AF-en,Adele-en tudsz még nagydarab nőt a zeneiparból nemzetközi szinten?

    Kivételekre nem lehet szabályt alapozni.

    Te mondod,Adele,AF,én meg sorolok többtucat vékony énekesnőt.

    előzmény:
    kysslina (154)
    2011-09-15  18:38
  19. 2011. szeptember 15. 19:10158.

    Máté Péter  84 szeptemberében halt meg,azaz bőven a nyolcvanas  években.Öngyilkos lett.

    De a 70-es években sem a fiatalok zenéje volt.

    70-es években pl menő volt a Generál(Charlie-val)

    EEmelet 82-es.

    Ms. Franklin 42-es,14 évesen jelent meg első lemeze,utána folyamatosan zenélt  és 65 -ben ment az Atlantic RC-hoz.

    The Beatles 1960-70 között élt.

    Tehát nagyon is fedik egymást.

    A rétegzene az nem értékízélet,attól még lehet jó,nagyon jó,valami,hogy rétegzene,sőt.

    Nem tudom,mit kell hisztizni.

    előzmény:
    kysslina (155)
    2011-09-15  18:50
  20. 2011. szeptember 15. 18:57157.

    "Fogd már fel,hogy a világ nem úgy működik,ahogy Te gondolod Békásmegyeren a hatodikon."

     

    Állj a tükör elé és inkább abba mondd. Engem hidegen hagynak az ilyen ékesek, celebek, anyám kínják. Ráadásul tegnap írtam, hogy még a számait sem szeretem Adele-nek. Keresek olyat, aki az én ízlésemnek megfelel.

    idézet:
    Liimo (152)
    2011-09-15 13:22:09
    Ja,nem érdekel,de azért itt pörögsz a topikban,mint maki a ringlispilen.
    idézet:
    elsi1 (149)
    2011-09-15 13:25:12

    Az eljuthatna már végre az agyadig, hogy sokunk külön tudja választani  egy ismert ember esetében azt, hogy mi miatt ismert . Te erre képtelen vagy, te meglátsz valakit a médiában, és egyből egy dobozba teszed. Mi tudjuk azt, hogy egy énekestől az ember nem azt várja el, mint egy Rubint Rékától. 

     

    Tudod a te álláspontodhoz hasonló megközelítés miatt történtek már régen is olyan dolgok, hogy egy eszméletlenül jó hangú kiscsaj énekelt egy csomó sztár HELYETT otthon is, az ő nevét nagyon kevesen ismerték, az volt a bűne, hogy kövér volt. A hangja viszont kellett a szakmának. Remélem, hogy eszembe jut a neve, mert tudtam. 

    előzmény:
    elsi1 (149)
    2011-09-15  13:25
  21. 2011. szeptember 15. 18:52156.
    Jól is teszi, ha nem érdekli. Így is sikeres, megtalálta a célközönséget. Ennyi.
    idézet:
    Liimo (142)
    2011-09-15 12:40:51

    erről van szó.

     

     

    előzmény:
    Liimo (142)
    2011-09-15  12:40
  22. 2011. szeptember 15. 18:50155.

    "Ha Aretha 21. századi klónja ezt nem vállalja be, élete végéig egy jazzklubban tengődhet max. 100 fős közönség előtt. "

     

    Egyik interjújában azt mondta nem is akar nagy közönség előtt fellépni.  Nem azt a műfajt képviseli, amivel egy nagy arénát meg lehet tölteni.

    idézet:
    Liimo (142)
    2011-09-15 12:27:14

    Ezt mondom,folyamatosan,más műfaj.

     És  ahatvanas években nem ő volt a trendi,hanem a gombák.

    Ez oylan,nemérg volt róla szól,hogy a mai tehetségkutatók úgy tüntetik fel,hogy a 80-as években a fiatalok Máté Pétert hallgattakFrancokat,az a középkorúak zenéje volt.

    Fiataloknál menő az Első emelet volt.

    idézet:
    elsi1 (139)
    2011-09-15 12:31:09

    Azért ez már nagyon durva hallod! Ne beszélj valamiről, ha gőzöd sincs róla!

     

    Aretha és a beatles nem egy időben törtek be. A Beatles Aretha előtt volt, mellesleg a 60-asban sem mindenki a gombákért rajongott, rengetegen a Stones-nak.

     

    Aretha Franklin a hatvanas évek VÉGÉN lett ismert, és azóta töretlen a pályafutása.

     

    De azért annyira vedd már a fáradságot, hogy a magyar énekesek után olvass, mert Máté Péter nem a 80-as évek zenéje volt, hanem a hetveneseké, 84-ben Máté Péter már meghalt. Aki a 80-as években középkorú volt (azaz 45 felett), az 1935-ben, vagy nagyon kicsivel utána kellett, hogy szülessen, és már megbocsáss, de nagyon ...vagy, ha szerinted ezek az emberek Máté Pétert hallgattak, vagy ezek lettek volna a rajongói. Máté Péter rajongói a saját korosztálya volt, és azóta már más korosztályok is, akik nem süketek arra, hogy mi a tehetség, és mi az, ami örökzöld. 

    előzmény:
    elsi1 (139)
    2011-09-15  12:31
  23. 2011. szeptember 15. 18:38154.

    "Franklin afro,ott elfogadottabb  a nagy popó.

    De mondom:csinoskaként futott be!!

    De ő egy rétegműfaj."

     

     

     

    Tehát ha valaki afro, akkor nem baj, ha kövér, mert ott az a szépségideál.. Kicsit furcsa az érvelésed annak ismeretében, hogy az egészségre hivatkozol, ugyanis ami káros, az mindenkinek kárs. ha afro, ha nem.

     

     

    Ha csinosként fut be, és utána hízik meg az rendben van?? Már megint az érvelésed sántít. Nem tök mindegy, hogy mikor kövér, ha baj ha kövér???? De továbbra sem értem, hogy mi köze van annak, hogy valaki jó zenét csinál ahhoz, hogy mekkora.

     

    Aretha Franklin nem rétegzene. Elég nagy ostobaság rétegzenének nevezni valakinek a zenéjét, aki a R &B és a Roling Stone magazin szerint minden idők legnagyobb énekese, aki minden idők 9. legnagyobb művésze. 18 Grammy-t nyert, és két tiszteletbeli Grammy-t, neki volt a legtöbb eladott lemeze a női előadók között...szóval elég nagy tájékozatlanság őt rétegzenésznek nevezni.

    előzmény:
    elsi1 (135)
    2011-09-15  12:22
  24. 2011. szeptember 15. 14:15153.

    Liimo: Te Adele személyiségért rajongsz,hogy elfogadó stb,ezt nem tudhatod,milyen ember,mert lakva ismerszik meg az ember.

    Én csak olyan dolgok miatt rajongok Johnny-ért,ami csekkolható.

    Sorolom:

     

    1.szuperül korizik,ez nem piár,ez igaz,keress neten vidiket.

    2.kiba..ul jól néz ki,láttam élőben,gyönyörő

    3 kiáll a melegek mellett és válalja saját melegségét,ne mondd azt,hogy divatmeleg.

    4..imádom a széphangú embereket

     

    Johnny saját bevallása szerint is nehéz vele együtt élni.Simán elhiszem,hogy Johnny-val hosszútávon lakni tartós idegkárosodás,ilyen hőfokon égő,tehetséges emberrel.

    Nem is azt szeretném.Csak birtokolni a testét:)

    Leigázni:))

     

    előzmény:
    elsi1 (152)
    2011-09-15  13:54
  25. 2011. szeptember 15. 13:54152.

    A testekről beszélgetünk.

    Keress Johnny-ról félmeztelen képeket a neten.

    A teste ,mint egy Istené.

    Jön legközelebb Magyarországra,szétkapom,mint foxi a lábtörlőt,megyek Damu Roli mellé  a  böribe.:))

    előzmény:
    Liimo (150)
    2011-09-15  13:32

Címlap

top