Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Karrierista nők bánják a karriert

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2011. szeptember 2. 00:32
Magas beosztású nők gyakran bánják, hogy a karriert választották.

Tovább a cikkre...
  1. 2015. március 23. 12:5880.

    Jo sok idodbe kerult, amig ezt a nemesveretu valaszt kiotolted. Epes eppen te vagy. Kifogytal az ervekbol, hat szemelyeskedsz.


    Olvastam minden mondasodat, utolag az ejszakai gyerekhurcolast korrigaltad, mivel parod otthon szunyokalt veluk ejszaka, mint mondad. De az ejjel nappali rohangaszast fenntartom, meg a kocsiban valo gyerekhagyogatast is te irtad, nem en.


    Mellesleg falusi korzeti orvosi allas is jo karrier volt. Emlekszem, a mi korzeti orvosunk mikor jott, egy rozsdas biciklin jart eloszor, meg apam javitgatta neki az utcan, mikor elakadt vele. Aztan mikor sokkal kesobb tavozott falunkbol, mar nyugati kocsin jart es koltozott be a varosi hazaba. Egyik baratnonk orvos ferjevel eleletes hazat epitettek a kisvarosban, ahol korzeti orvos volt.

    előzmény:
    szizsuzsóka (77)
    2015-03-23  08:52
  2. 2015. március 23. 11:5779.

    Velem semmi baj. Neked savanyu a szolo.


    Ha kell, en a jobb eletet valasztom es nem a roszabbat. Ennyi.


    Te onkent dalolva lemondtal a jobbrol, ne hidd, hogy ez azert mindenki szamara kovetendo pelda, ha neked eppen igy jo, akkor sem.


    A te szemelyiseged a belenyugvas, lemondas, az enyem meg az elorehaladas. Nem baj? Miattam ne rijal, inkabb magadert. Koszonom, jol vagyok.


     

    előzmény:
    szizsuzsóka (78)
    2015-03-23  09:00
  3. 2015. március 23. 09:0078.

    Én sem tudtam a szakmám mellett dönteni, így nem lettem vezető , hanem jeles diplomámmal falusi " körzetis " . Jártam a a falut , éjjel, nappal . Nappal sokszor a gyerekeket is vittem magammal, kocsiban hagytam .


    Persze a beírások kiforgatása elsősorban téged minősít . Vagy az értó olvasásoddal van baj, vagy a személyiségeddel.

    előzmény:
    Sissi52 (76)
    2015-03-18  23:48
  4. 2015. március 23. 08:5277.

    Olvasd figyelmesebben a beírásokat, mielőtt epés megjegyzésedet Az 53 beíroásomból idézek.

    előzmény:
    Sissi52 (75)
    2015-03-18  23:37

Címlap

top