Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gerendai Károly a Fórumon!

adrijan
Létrehozva: 2011. július 26. 14:49
Kedves fórumozók!

Július 29-n pénteken délután 1-től a Fórum vendége Gerendai Károly.

Azoknak, akik szeretik a pontos háttérinfókat:

"Gerendai Károly magyar üzletember, kultúraszervező, a Sziget Fesztivál alapítója, a Sziget Kft. ügyvezetője. Ő a tulajdonosa Magyarország első Michelin-csillagos éttermének, a Costesnek.

Pályafutását plakátragasztóként és turnémenedzserként kezdte, majd különböző együtteseket menedzselt. Ezt követően kiadóknál dolgozott szervezőként, terjesztőként, később vezető beosztásban is. 1993-ban hozta létre a Sziget Fesztivált.

2002-ben nyitotta meg a Kultiplex Művelődési Házat, 2008-ban pedig a Costes nevű éttermét a Ráday utcában.

2002-ben megkapta a Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztjét, 2008-ban az Ernst and Young „Az év üzletembere” díját, 2010-ben pedig a Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztjét." (Forrás: Wikipedia)

És még egy cikk a Nők Lapja Caféról:

- Híres emberek híres éttermei

Most tehát kérdezzetek a Sziget szervezőjétől, Gerendai Károlytól, egy órán keresztül válaszol a kérdéseitekre!

  1. Torolt_felhasznalo_879276
    Torolt_felhasznalo_879276
    2011. július 29. 17:5030.

    Nagyon köszönöm a felajánlást, már ezzel is boldoggá tett. :)

    Természetesen nem élek vele, nem szeretek potyázni :D

     

     

    előzmény:
    Gerendai Károly (28)
    2011-07-29  13:55
  2. 2011. július 29. 13:5929.

    Köszönöm a kérdéseket, remélem, sikerült megfelelően megválaszolnom őket.

     

    További szép napot mindenkinek!

     

    Üdvözlettel: Gerendai Károly

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2011. július 29. 13:5528.

    Még egy kérdés eszembe jutott, ha még belefér.

    Evett-e már sz Onyxban (bár ez nem is kérdés, nyilván szemmel kell tartani a lehetséges vetélytársakat)

    Milyen érzésekkel jött ki? itt bármit írhat, az "a francba, ezek jobban főznek, mint mi"-től a "hát ezek fasorban sincsenek hozzánk"-ig, teljesen szabadon :)

     

    Még egy kérdés, de az már más téma: a legaktívabb kérdező ugye nyert egy meghívást? ;)

    idézet:
    Horn Mici (18)
    2011-07-29 13:14:11

    Természetesen rendszeresen szoktam enni az Onyxban és a csillagjuk előtt is már sokszor lenyilatkoztam, hogy szerintem már megérdemelnének ők is egy csillagot. Én szeretem a konyhájukat, de szerintem a miénk még az övékénél is jobb.

     

    A legaktívabb kérdező - ha jól emlékszem - már járt a Costesben, aminek határozottan örülök, de ha ezzel boldoggá teszem, szívesen meghívom, hogy látogasson el újra. A részleteket majd levelezzük le a Nők Lapja Cafe szerkesztőségén keresztül.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_879276 (18)
    2011-07-29  13:14
  4. 2011. július 29. 13:4927.
    Ezek szerint (rendőri kísérrettel) beengedik a demonstrálókat?
    idézet:
    johnny23 (16)
    2011-07-29 13:11:50

    Ha a rendőrség garantálja mind a látogatók, mind a demonstrálók biztonságát és azt, hogy megfelelően elkülönítik egy elzárt területre a demonstrálókat, akkor tudtommal joguk van a tüntetőknek erre az elzárt területre a rendőrök által egyenként bekísérve bejutni.

     

    Természetesen a rendezvényen részt venni, vagy azt megzavarni nincs joguk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_850563 (16)
    2011-07-29  13:11

Címlap

top