Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ezotériával parasztvakítan

Torolt_felhasznalo_807121
Torolt_felhasznalo_807121
Létrehozva: 2011. július 13. 08:23
Ezotériával parasztvakítanak
a magyar celebek

http://velvet.hu/celeb/2011/07/12/gyogycelebek/

 

 

  1. Torolt_felhasznalo_380015
    Torolt_felhasznalo_380015
    2012. március 6. 07:20551.

    Abafi Cézár szakrális vezető, Magyar Boszorkányszövetség.:

     

    - Ha ennek a Malvinának van két gramm esze, akkor ott már Romániában eltűnteti, ami a nevén van - ha van valami. Akkor már nem fognak tudni vele mit csinálni, és hiába zajlik le a per, maximum az adóhivatal tudja majd kivasalni belőlük a pénzt. Ha tudja egyáltalán.

     

     

    Ezt a milliardos osszeget szamon kellene kerni... 27-en lettek , tobb mint 300-bol

     

    Szólt arról is, hogy a kizárólag a Fővárosi Bíróságon történő bejegyzéshez a hitelveket is be kell mutatni a tervek szerint. A kategóriák meghatározásánál fontos szempont, hogy kiszűrjék az üzletszerű tevékenységet folytató egyházakat. A hiteles egyházi közösségeket meg kell erősíteni, azokra pedig, amelyek üzleti célból jöttek létre, nem a most készülő egyházi törvény vonatkozna, ugyanis ezek "milliárdos szinten vitték ki a pénzt a központi költségvetésből" - hangsúlyozta.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_380015 (547)
    2011-12-03  06:51
  2. Torolt_felhasznalo_380015
    Torolt_felhasznalo_380015
    2012. március 6. 06:44550.

    VOLT EGYSZER EGY BOSZORKÁNYSZÖVETSÉG

    2011.december 31-én, a Magyar Boszorkányszövetség, mint egyház megszűnt, hivatkozással a 2011.évi C. törvény alapján.

    A web-oldalunk továbbra is elérhető lesz és információkat is lehet továbbra is kérni a kapcsolati pontokon.

    Statisztikai adatok a Magyar Boszorkányszövetségről:

    5.650 napig regnált, mint hivatalosan bejegyzett (6.Pk.68.702) egyház (52. sorszámon)
    Az elődje 1986. március 21.-é alakult, így az összes működési ideje 9415 nap
    Az első hivatalos tagja: Kalmárné F. Erzsébet 00001. sorszámon
    Az utolsó hivatalos tagja: Herczeg László 11.775. sorszámon (kb. 4-5 hétig volt tag)

    A legutolsó felmérésünk szerint:

    A taglétszámunk a kitöltött belépési nyilatkozatok alapján 11.538

    főBoszorkány
    Főpapnő és Főpap: 37 fő
    Boszorkány Papnő és Pap: 743 fő
    Covenek (Boszorkányfészek) száma: 652
    Budapest és Pest-megye 117
    Baranya megye 37
    Bács-Kiskun megye 45
    Békés megye 10
    Borsod-Abaúj-Zemplén megye 28
    Csongrád megye 16
    Fejér megye 42
    Győr-Moson-Sopron megye 47
    Hajdú-Bihar megye 12
    Heves megye 19
    Jász-Nagykun-Szolnok megye 29
    Komárom-Esztergom megye 39
    Nógrád megye 16Somogy megye 41
    Szabolcs-Szatmár-Berg megye 11
    Tolna megye 39Vas megye 31
    Veszprém megye 36
    Zala megye 37

    Ezek alapján elmondhatjuk, hogy a célunkat elértük, a Boszorkányhit elterjedt és megfogant Magyarországon.
    Mivel ez a weboldal még sokáig működni fog, érdekes történeteket és tanulságos eseteket fogunk közölni a múltunkból.

    Abafi Cezar
    Budapest, 2012.01.27

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_380015 (549)
    2012-03-06  06:39
  3. Torolt_felhasznalo_380015
    Torolt_felhasznalo_380015
    2012. március 6. 06:39549.

    VOLT EGYSZER EGY BOSZORKÁNYSZÖVETSÉG

    2011.december 31-én, a Magyar Boszorkányszövetség, mint egyház megszűnt, hivatkozással a 2011.évi C. törvény alapján. A web-oldalunk továbbra is elérhető lesz és információkat is lehet továbbra is kérni a kapcsolati pontokon.

    Statisztikai adatok a Magyar Boszorkányszövetségről:

    5.650 napig regnált, mint hivatalosan bejegyzett (6.Pk.68.702) egyház (52. sorszámon)Az elődje 1986. március 21.-é alakult, így az összes működési ideje 9415 napAz első hivatalos tagja: Kalmárné F. Erzsébet 00001. sorszámonAz utolsó hivatalos tagja: Herczeg László 11.775. sorszámon (kb. 4-5 hétig volt tag)

    A legutolsó felmérésünk szerint:

    A taglétszámunk a kitöltött belépési nyilatkozatok alapján 11.538 főBoszorkány Főpapnő és Főpap: 37 főBoszorkány Papnő és Pap: 743 főCovenek (Boszorkányfészek) száma: 652 Budapest és Pest-megye 117Baranya megye 37Bács-Kiskun megye 45Békés megye 10Borsod-Abaúj-Zemplén megye 28Csongrád megye 16Fejér megye 42Győr-Moson-Sopron megye 47Hajdú-Bihar megye 12Heves megye 19Jász-Nagykun-Szolnok megye 29Komárom-Esztergom megye 39Nógrád megye 16Somogy megye 41Szabolcs-Szatmár-Berg megye 11Tolna megye 39Vas megye 31Veszprém megye 36Zala megye 37

    Ezek alapján elmondhatjuk, hogy a célunkat elértük, a Boszorkányhit elterjedt és megfogant Magyarországon. Mivel ez a weboldal még sokáig működni fog, érdekes történeteket és tanulságos eseteket fogunk közölni a múltunkból.
    Abafi Cezar
    Budapest, 2012.01.27

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_380015 (547)
    2011-12-03  06:51
  4. Torolt_felhasznalo_380015
    Torolt_felhasznalo_380015
    2011. december 3. 08:44548.
    Malvina ugye a cikk legaljan talalhato=Malvina ügye a cikk legaljan talalhato

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_380015 (547)
    2011-12-03  06:51
  5. Torolt_felhasznalo_380015
    Torolt_felhasznalo_380015
    2011. december 3. 06:51547.
    miert lettem torot_felhasznalo_?
    idézet:
    wineguy (546)
    2011-10-17 23:10:08

    Malvinka meg nem szerepel....

     

    Hókusz-pókusz

    Életmentő jótündér vagy pofátlan csaló? Milliókat keresett az a 18 éves lány, aki rontáseltávolítással és szerelemgerjesztő mágiával házalt az egész országban. A csalás miatt indított nyomozás akadozik, mert az átvertek rettegnek Malvina átkaitól.

     

    Belinkelem az Mtv zrt cikket - nagyon erdekes , mert ilyen dolgot sehol a vilagon nem lehetne csinalni  : egy hasabon cseveg a Rendorkapitanysag fonyomozoja , kerdezz-felelek-et jatszik az ujsagiro  Vele es a "szakralis vezeto "  boszorkanymesterrel , aki kioktatja a jovo csaloit , hogyan viselkedjenek , hogy ne lehessen buntetni oket..... Itt pl Fr orszagban rogton ugyeszsegen talalta volna magat Monsieur Abafi Cesar :  receptet ad , hogyan lehet buntetlenul meguszni  egy buntettet.... 

    Reszletek , Malvina ugye a cikk legaljan talalhato

     

    Abafi Cézár szakrális vezető, Magyar Boszorkányszövetség.: - Ha ennek a Malvinának van két gramm esze, akkor ott már Romániában eltűnteti, ami a nevén van - ha van valami. Akkor már nem fognak tudni vele mit csinálni, és hiába zajlik le a per, maximum az adóhivatal tudja majd kivasalni belőlük a pénzt. Ha tudja egyáltalán. Az emberek azok nem kapnak vissza semmit, én egész biztos vagyok benne.

     

     

    Rip.: - A boszorkányság úgy tűnik jól jövedelmező üzlet, ezért aztán hollywoodi mennyiségben árasztották el az országot a jósok és mindenféle mágikus tanítók. A Boszorkányszövetségben - amit egyébként egyházként tartanak nyilván - tizenegyezer tagot számlálnak.

    Abafi Cézár szakrális vezető, Magyar Boszorkányszövetség.:- Hát maga most hazamegy és fölad egy, fölhívja telefonon, expressz fölad egy hirdetést, hogy mit tudom én, Mucika jósnő Kelet-Belgiumból, kész, már lehet, hogy holnap ott állnak sorba.

    Rip.: - Ezzel mennyit lehet keresni, mondjuk havonta?

    Abafi Cézár szakrális vezető, Magyar Boszorkányszövetség.: - Mivel?

    Rip.: - Egy ügyes álboszorkánynak?

    Abafi Cézár szakrális vezető, Magyar Boszorkányszövetség.: - Többszázezret.

    Rip.: - És adómentesen.

    Abafi Cézár szakrális vezető, Magyar Boszorkányszövetség.: - És adómentesen, és gyakorlatilag azt lehet mondani, hogy csont nélkül, mert ha nem pofátlan, akkor nem fogják följelenteni.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_886091 (543)
    2011-10-17  23:10
  6. 2011. október 19. 20:38546.
    Ezt nem értettem én sem tegnap. Azt hittem törölted magadat, de aztán láttam az írásodat a topikomban, meg a privire is válaszoltál. Fura ez a rendszer. Ghost in the machine.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_886091 (543)
    2011-10-17  23:10
  7. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2011. október 18. 18:33545.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_886091 (543)
    2011-10-17  23:10
  8. Torolt_felhasznalo_380015
    Torolt_felhasznalo_380015
    2011. október 18. 06:02544.
    Magia homine : a panel-ezosok szorakoznak
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_886091 (543)
    2011-10-17  23:10
  9. Torolt_felhasznalo_886091
    Torolt_felhasznalo_886091
    2011. október 17. 23:10543.
    miert lettem torot_felhasznalo_?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_807121 (1)
    2011-07-13  08:23
  10. 2011. október 14. 23:09542.
    Igaz, csak akkor tegyük hozzá, hogy teljesen értelmetlenül.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_411316 (541)
    2011-10-14  11:59
  11. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2011. október 14. 11:59541.
    És ?   Ígyis úgyis csak azt írok amit akarok .
    előzmény:
    kysslina (540)
    2011-10-14  10:38
  12. 2011. október 14. 10:38540.
    Nem jobb, és bal agyféltekéről beszéltem, hanem a neuronok tipusairól
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_411316 (535)
    2011-10-13  15:41
  13. 2011. október 14. 10:32539.

    18 lehettem, amikor levezettem a piramisok mechanikai és matek cáfolatát. Annak ellenére, hogy senki nem cáfolta a cáfolatom, az nem igaz, mert te nem seggelted be? Elfogadom, legyen így.

     

    Hogyne-)) Elhiszem-)) Meg Currie fedezte fel a Periódusos rendszert..Neked mindent elhiszek! Mi mást is tehetnék! Ja! én meg 16 évesen felépítettem a piramist. Úgy ám! Te azt cáfoltad. A matekoddal..

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
    2011-10-13  13:18
  14. 2011. október 14. 10:32538.

    Ebből is látható, hogy a tudás biflázott. Ha csak mp-eket beszéltél volna életeben zsanivel, tudnád... és nem basztatnád ezért. Cserélj Einsteinnel, vagy egy zsenivel fejet, aztán legyél családcentrikus...

     

    Mi a basztatás abban, ha leírom ami tény? Mellesleg te hány Einstein szintű zsenivel találkoztál?? Biflázott? Mi? Hogy ismerem az életét? Miért te honnan tudod? Tán vele nőttél fel? A humora leírva, és az életében vele együtt nem egy, és ugyanaz. 

     

    1.    Bocsásd meg nekem, amikor kimondottan jól fogok szórakozni, amikor publikálják, hogy van a fénynél gyorsabb... és talán megdől az elmélet. Azon fogok jól multni, hogy mi melód van abban, hogy bebifláztad.... és kezdheted előröl... állítólag nehezebb a levezetés, mint a kiterjesztett volt...

     

    Ki nem szarja le, hogy te mikor szórakozol? Pár héten belül egyébként lehet, hogy szórakozhatsz. Szerencsétlen, nem sűrűn adatik meg az életedben. Ettől még vagy annyira sötét, hogy még mindig nem fogod fel, hogy a fizika nevezetű tudomány az olyan, hogy az adott ismeretek alapján flállított modellekkel magyarázza a körülöttünk levő jelenségeket. Nos te marharépa ezzel veszekszel. Minden új felfedezés, fejlődés, úgyhogy én kíváncsian várom az új fejleményeket, a te lelkivilágodra viszont rendesen jellemző reakciót írtál le: kimondottan jól l fogsz szórakozni: miért is? mert neked az egészben az a lényeg, hogy azon szórakozol, hogy nem másnak van igaza.. arra nem jöttél rá te szerencsétlen, hogy ilyetén módon csak az elvakult hülyék reagálnak

     


    előzmény:
    kukacapja (532)
    2011-10-13  13:05
  15. 2011. október 14. 10:30537.

    (78) Mert akkor az volt a tény, hogy lapos. 

     

    A baj csak az, hogy Gallilei esetében nem erről volt szó. Tanultuk ugye történelemből, és kismillió másból is... De mint látom, homály van e téren is. Nos őt azért ítélték el, mert az mondta, hogy a Föld forog a Nap körül, és nem fordítva-)  Akkoriban az egyház a Geocentrikusságot állította, ezzel szemben Gallilei a Kopernikuszi Heliocentrikusságot hírdette. Phütagorasz ,Erasztotenész Arisztotelész, Nagy Sándort, Ptolemaiosz ...ők mind azok, akikről tudjuk, hogy a Föld gömbölyűségéről írtak az ókorban.

     

    (80)Szeinted létezhet valahol a világegyetemben egy olyan civilizáció, ahol a 4-et 5-nek hivják? ;-)

     

    Nálad a neve a lényeg?  Egyébként erre a szintedre olyan jellemző kérésre vártál valamilyen értelmes választ?

     

    (90)  A többi butaságról.

    Mond meg Te, kihez kötöd az elektron tömegét. Mert a katódsugárcsövet más találta ki, mint aki kisérletezett vele, mégis tőle eredeztetik, mert számitható, csak épp nem számolta ki, de az elektront már elnevezték kicsit korábban, a mendjelejev féle rendszer nem a mai, és alég hiányos volt, nem csak elemszámilag.

    Szóval, Te kihez kötnéd?

     

    Thomsonhoz, és Millikanhoz. Az „elemszámilag” ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! Ez meg milyen szó???????   A periódusos rendszer az atom tömege szerint állítja sorba az elemeket, „elemszámilag” (beszarok, ekkora baromságot!!) teljesen rendben volt, kihagyta Mengyelejev azoknak az elemeknek a nevét, amelyeket még nem fedeztek fel, de meghatározta az atom tömegüket, tulajdonságukat.

     

    (194)  Mókás lenne megszemlélni, Márai kiktől (milyen mentalitástól) is ment az öngyilkosságba :-DDD DE persze ezt csak félve irom, nehogy valaki kabátnak nézze... ;-)

     

    Tőled inkább szánalmas lenne. Mármint maga a próbálkozás.

     

     

     

    201)miért kering a mag körül az elektron?

    Volt idő, hogy nem tudtuk. Csak elfogadtuk, hogy igy van.

     

    Nem kering.

     

    201)Ha valaki dohányzik, akkor rákos lesz. Ezt mondják. Vannak, akik csibakolnak és sosem lesznek rákosak. Akkor nem jó a tudományos szabályszerűség?

     

    Nem ezt mondják. Azt mondják, a dohányzás nagyon megnöveli a rák kockázatát. Bár ahogy olvaslak, nem hiszem, hogy érted a különbséget.

     

    (206) Ezekkel ellentétben nem fogadod el, hogy a bolygók együttállásából származó hatások nem hatnak az egyénre

     

    Ezt elolvastad-)))))))DD

    előzmény:
    kukacapja (532)
    2011-10-13  13:05
  16. 2011. október 14. 10:29536.

    És most kiszedem az írásaidból azokat, amelyekből nyilvánvaló, hogy a témát még csak felületesen sem kaparászod:

     

    (59)amikor tanulmányai alatt megtanulta a legkisebb egységet.

     

    A legkisebb részecskére akartál gondolni szegénykém, hiszen itt van ennek a mankódnak a folytatása a számomra legkedvesebb hozzászólásodban:

     

    (78) „Ahogy amikor Currie-ek kitalálták a periódusos rendszert és kijelentették, hogy a legkisebb az elektron, akkor is tévedtek. Ha azt mondták volna, hogy a jelenleg ismert legkisebb...., na akkor nem. Igy csupán hazugság volt a tény.”

     

    Nos, sajnos ezt is tőlem kell megtudnod, hogy de bizony az elektron megmaradt a legkisebb részecskének, csak nincs egyedül. Csoportos nevet kapott: leptonok. Ebbe tartozik az elektron, és a neutrínók. Ezen csoport mellett a másik legkisebb (szorosan versenyben ugyi) a kavrkok. Nos, ők így mindannyian alkotják az elemi részecskéket. Ráadásul Currie-ket nem ez érdekelte, hanem a rádioaktivitás, ez okozta a halálát is.

     

    Ha valaki a témában másokat kioktat, akkor legalább azzal legyen már tisztában, amit leír.

     

     

     

    (78) Attól fél, hogy téved, ezért mindig tényeket közöl. Pedig ő is tudja, hogy nem.

     

    A tudomány. Melyik kedves? Amiről beszélsz, az a természettudomány, ebből is fizika-kémia . Egyébként az általad leírt probléma igazság szerint rád jellemző, mivel a fizika, kémia főleg - mint írtam: modellez. Nem tényeket ír le, hanem folyamatokat modellez.

     

    Azért kérdem, mert szinte egy világ nem evett tojást vagy 2 évig, mire kiderült, hogy nincs is benne. HOl van ilyenkor a félrevezetés?

     

    DDD Szűkös a világod. Aki minimális szinten tudta, hogy hogyan működik a koleszterin, az tudta, hogy valakinek vagy alapból magas, és az akár evett tojást, akár nem, magas maradt, vagy alacsony, és az ehetett akármennyit. Sajnálom, ha te abba a csoportba tartoztál, akik féltek a rántottától!-)))DD Ugyanis mint írtad :“A világ” gondolom neked az volt a világ. nekem meg az, akik ilyen baromságora nem ugrottak.

     

     

    előzmény:
    kukacapja (532)
    2011-10-13  13:05
  17. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2011. október 13. 15:41535.

    Ezo érzékelés ,agyi szenzorok neuronok müködtetése ... 

     

    Ezt írtad te magad-))

     

     

    Kíváncsi lennék, hogy az orvostudomány terén arra a forrásra ahonnan ezt a hatalmas bölcsességet szerezted? Úgy értem így kimondottan az ezo érzékeléssel kapcsolatban.

     

     s ez nem tanulással fejlesztik hanem zenével hangokkal szinkrongyakorlatokkal ,sportal, festéssel ... minden olyan tevékenységgel mivel a logika kikapcsolható  

     

    Az affarens neuronok működését szeretnéd a PC izmaid mozgatásával fejleszteni?-)) Sok sikert hozzá!

    idézet:
    kysslina (493)
    2011-10-11 19:42:56
    Az agyi szenzorok működtetése jelentkezik izommozgásoknál ... a tudomány  eddig két részre osztva beszélt az agyműködésről ... jobb agyféltekés meg bal agyféltekésre bontva ... de ez egységesen működik .
    Csak arról írhatok e téren amit én érzékeltem .Ha monoton , rutin munkát végzek és hajtanak lassul a motorikus mozgásom . Ha én hajtom magam akkor hibázok . Ha ideges vagyok annál rosszabb . Mikor mindez egybe elég zenét tennem fülhallgatóval ... ritmus és nyugalom ... kétszer annyi a teljesítményem . Ha lemerül az elem vagy az aku akkor klakk nem tudom az a sebességet felvenni .
    Ez a munka nagyfokú koncentrációt figyelmet igényel , mivel kézzel lábbal dolgozok összhangba ... s egyszerűen hangokkal befolyásolható a teljesítmény ... viszont ugyan e tevékenység közbe ha rádiót hallgatok , vicceket vagy beszélgetést arra figyelek amit mondanak és nem arra amit csinálok  ... a kéz munka láb munka  meg az ipari gépen a varrásnál mégis a motorikus figyelem is megmarad nem hibázok .
    Ha meg csak simán varok és nincs mellékes akkor nehezen megy , hamarabb fáradok , megjelennek a fájdalmak .
    előzmény:
    kysslina (490)
    2011-10-11  19:42
  18. 2011. október 13. 14:00534.

    Nem vettem zokon semmit.

    Csak nincs kedvem. Figyelni sincs. Kímélni van.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_411316 (533)
    2011-10-13  13:40
  19. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2011. október 13. 13:40533.
    Miért veszed zokon ?Figyelj csak a lényegre és ne kiméld .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
    2011-10-13  13:36
  20. 2011. október 13. 13:05532.

    Ez a kritikai érzéked.

    A defektust érthetted volna jól is, ahogy szántam. "Eltérésként a megszokottól"-nak...Hogy benned mennyi jóindulat van... Egy tünemény vagy. Öröm veled az élet. 2szer vizsgálták az agyát.Nem beteg volt. Más.

     

    " A kitűnő humoráról ugyan honnan tudsz?"

    Feltételezem:

    "Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket."

    No, meg más is...

     

    "Einstein elviselhetetlen volt még a saját családjának is, apának egyenesen csapnivaló volt."

     

    Ebből is látható, hogy a tudás biflázott. Ha csak mp-eket beszéltél volna életeben zsanivel, tudnád... és nem basztatnád ezért. Cserélj Einsteinnel, vagy egy zsenivel fejet, aztán legyél családcentrikus...

     

     

    "Bla-bla A fekete lyukakat Einstein elmélete megjósolta. Vannak. Pont."

     

    Ha te mondod! Tudod Te vagy az első élő ember a földön, akinek nem korlátos az agya.

     

    Ezek a kísérletek? Ezek igazolták?

    Na, akkor kapszkodj:

     

    Én már több szót nem fecsérlek erre. Csak figyeld az eseményeket.

     

    És két nagy szívességet kérnék tőled:

    1. Bocsásd meg nekem, amikor kimondottan jól fogok szórakozni, amikor publikálják, hogy van a fénynél gyorsabb... és talán megdől az elmélet. Azon fogok jól multni, hogy mi melód van abban, hogy bebifláztad.... és kezdheted előröl... állítólag nehezebb a levezetés, mint a kiterjesztett volt...

     

    2. Reszelgetés közben kérd meg a nevemben barátidat, hogy bocsássanak meg meguknak, ha nekem nem is tudnak.

     

    Előre is köszi.

    előzmény:
    kysslina (524)
    2011-10-13  08:47
  21. 2011. október 13. 12:46531.

    Mérések?

     

    előzmény:
    kysslina (523)
    2011-10-13  08:47
  22. 2011. október 13. 10:24530.

    a link lemaradt.

     

    Itt van 

    előzmény:
    kysslina (529)
    2011-10-13  09:55
  23. 2011. október 13. 09:55529.

    Van itt neked egy link, hogy legyen némi sejtésed erról, hogy mi a különbség egy fizakai elmélet, és aközött amit te itt nagy műgonddal összehordtál nekünk. Te alapból kevered a filozófiát, a fizikát, és a természettudományokat magadból kikelve kikéred magadnak, hogy mi jogon  mondja neked valaki, hogy egy elmélet a jelenleg érvényes tudományos tapasztalatok alapján helytálló, mert te azt gondolsz amit akarsz. Amit te művelsz itt, az esetleg teóri kategóriába esik, a tudomány mér, vizsgál, és ami megállja a helyét, azt elfogadja. Te meg hitről beszélsz.. A te esetedben fennállhat ez, hiszen kevés az ismereted a teória megértéséhez, hagyatkozhatsz arra, hogy vagy elhiszed, vagy nem. Ezt azonban nagyban leszarja a tudomány. Egy elméletet nem lehet csak úgy beharangozni, hogy azt azonnal el is fogadják. Azt meg kell indokolni kőkemény mérésekkel, igazolni kell. Így aztán ameddig nincs cáfolat, addig érvényes. Ez nem azt jelenti, hogy örökre így marad, Einstein piszok sokat dolgozott azért, hogy ezt összehozza. Szabad a pálya mindenkinek, lehet cáfolni! Ja! hogy az nem megy...! Hja kérem attól még, hogy valaki nagy orcát növesztett magának, még nem lesz a témában szakavatott. Talán mégsem megy annyira az a látás! Még olvastam a kitörölt hozzászólásodat mielőtt elmentem dolgozni. A válaszom: hol olvastad tőlem, hogy én azt állítom, hogy én állandóan permanent boldog vagyok? Nem vagyok az. Mert ismersz valaki olyat? Szerinted a boldogság az valami folyamatos állapot? Oszt magadnál vagy? Minden okom megvan arra, hogy elégedett legyek az életemmel. Három gyönyörű, egészséges, okos gyerekem van, 21 éve élek házasságban azzal, akit szeretek, jó állásom van, és teljesen egészségesek vagyunk. Vannak problémáink. És?

    Hol olvastad, hogy én nem tartozom már az útkeresők közé? ("ítkeresőknek írtad egyébként). Sehol ilyet nem írtam. 

     

    Nem látsz te semmit, de még az átlagnál is jobban vak vagy. Homály vagy. teljes homály. Mindenféle értelemben. Rosszindulatú vagy, képtelen a normális vitára, hisztis, és tele vagy frusztrációval.

    A többiek akikkel itt karöltve köpködtétek azokat, akik mertek itt a topichoz hozzászólni közeledben sincsenek. -1- egy jószándékú valaki, aki kicsit elfogult azzal, amiben hisz, ezért kardoskodik mellette hol így, hol úgy, de láthatóan nem szereti, és nem is alkalmazza csak nagy ritkán, hogy személyeskedve próbáljon bántani. Gondolkozik, és vannak nagyon jó meglátásai. Bety szórakozott tegnap, elverte itt az időt, máshol szintén vannak nagyon jó gondolatai. Zaki mint -1-, kb olyasmi, gondolom jóideje próbálnak azon az úton menni amiben hisznek, kicsit szélsőségesen, de megvédik az álláspontjukat. Ezzel szemben te a végletekig rosszindulatú vagy, mindenkit lehordasz, lenézel mindent, ami tudomány, és azokat, akiket érdekel, és még csak véletlenül sem akarsz  legalább minimálisan megérteni valamit abból amiről itt szó van. 

    előzmény:
    kukacapja (518)
    2011-10-12  10:55
  24. 2011. október 13. 09:25528.
    572-es volt a hozzám írt nagymonológod a Relativitás elméletéről. Csak gondolom időközben folyt belőletek itt a kultúra, és kénytelenek voltak benenteket moderálni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
    2011-10-13  08:17
  25. 2011. október 13. 09:21527.

    A látásról:

    Baromira nem szeretek erről beszélni. Keveset tudsz, hogy ezt megértsd.

    Azt írtam, hogy nem látok astraltestet, aurát. Tehát, ha látlak, akkor az csak ilyen módon lehet, mert te ezt is jobban tudod. Tévedsz. De ez már a te dolgod, hogy szorítod be magad a materiális világképedbe.

     

    Baromira nem szeretsz erről beszélni. Ehhez képest éppen csak négyszer hoztad fel magadtól anélül, hogy bárki firtatta volna.

     

    Nem ismered a világképem. Neked a dalai láma is materialista, mert nem hülye a természettudományokhoz. Nálad az a frankó, aki talán analfabéta.  

     

    A legtöbb ember - köztük te is - azért ragaszkodik ahhoz, hogy a tudomány és a fizikai síkon túl semmi sincs, mert ha ez az illúzió megszűnne, megszűnne vele együtt a biztonságérzetük is, és már így is épp eleget rettegtek...

     

     DDDD Baszod körülötted szar a világ nem körülöttem-)) Nem ragaszkodom semmihez, mondtam már: nyitott vagyok mindenre, csak kell hozzá érv. neked az nincs. Rettegek? jajj már majd elfelejtettem, te tudod, hogy én mit érzek!
     Hallod nem sokminden volt még amitől én rettegtem volna, pedig ha valakit ért az életben tragédia, meg megmagyarázhatatlan eset, akkor én közéjük tartozom. Ami nem öl meg az erősít-) szóval szivi én ugyan nem rettegek, szar ajtón kopogtatsz. 

     

     Még egyszer: a te dolgod, hogy látod a világot. És az én dolgom, én hogy látom. És az én dolgom, mit tekintek bizonyitottnak.

     

    Persze.. a te dolgod. A dilházban is minden betegre ráhagyják a téveszméiket. Attól még a tény tény marad szivi.

     

    Válaszolhatsz, én már nem fogok. Lagalábbis s rel. felvetésekre, mert már így is szétoffoltuk a témát.

     

    mert szerinted mi a téma?? Július óta offolod, de csak most zavar, hogy visszakérdeztek-)) 

    előzmény:
    kukacapja (518)
    2011-10-12  10:55

Címlap

top