Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Magánytól szenvedő kutyák

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2011. július 6. 11:20
Az egyedül a lakásba zárt kutyák ugyanolyan magányosnak érzik magukat, mint a szüleik által elhagyott gyerekek egy friss kutatás szerint.

Tovább a cikkre...
  1. 2011. július 6. 20:5756.

    Balatonszemesen van egy kemping (Vadvirág)ahova szeretettel várják a kutyákat is. Faházas rész is van közvetlen a parton, mi ott voltunk és iszonyat jó ám együtt nyaralni a kuttyokkal:) Amíg mi napoztunk vagy fürödtünk ők az árnyékból nézték, reggel pedig együtt mentünk a kisboltba:)

    Nekem sem volt soha nyűg a kutyám...Sokszor többet ad mint némely ember...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_934398 (21)
    2011-07-06  12:20
  2. 2011. július 6. 19:1155.
    A macskák még röhögni is! Anyáméknak volt egy fekete új-founlandi kutyeszuk, aki nem tudott lépcsőzni. Felment, de lejönni nem tudott. A macska felcsalta, kutya utána futott, macska le a korláton a kutya meg ott fent sírt a lépcső tetején. A macska meg felült a kerités tetejére és esküszöm, röhögött a kutyán. Ezt napjában legalább hússzor megcsinálták. Mi bezzeg nem voltunk olyan vidámak, mert nekünk kellett lecipelni a kb. negyven kilós kutyát.
    előzmény:
    birerzsi (53)
    2011-07-06  18:51
  3. 2011. július 6. 19:0754.

    Az én macsekom már öreg jószág. Pár éve úgy volt, hogy elpusztul.

    Jól el van magában de, néha kiakad rám, ha egyedül hagyom. Onnan tudom, hogy amikor hazamegyek, a komódról, ahol a csetreszek vannak(öngyujtók, tollak, elemtöltő stb) mindent lepiszkál a földre. De ugyanezt csinálja akkor is, ha itt írok a gépen és nem figyelek rá. Van amikor meg csak annyi időre mászik le a helyéről, amíg megtömi a pockóját.

    Ha nyaralni megyünk, sincs egyedül, mert olyankor benyávogja magát a fiamhoz. Olyan " én egy elhagyott árva cica vagyok odafekhetek a párnádra?"képpel. Máskor nem megy be hozzá, mert az a szoba  neki tiltott terület.

    16 éve nem szilveszterezünk, mert fél a petárdázástól. Őszintén megmondva, már nem is hiányzik.

    De nem tudom mi lesz velem, ha egyszer el kell mennie.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. 2011. július 6. 18:5153.
    Érdekes, én is megfigyeltem, hogy a kutyák is tudnak mosolyogni. 2 is van a szomszédaimé közül, akik rendszeresen mosolyognak rám: egy westie és egy német juhász--tacskó keverék. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_567762 (47)
    2011-07-06  14:14
  5. 2011. július 6. 18:4052.
    Jaj, ez a kedvenc kutyatipusom. Tényleg tüdéri! 
    előzmény:
    anaoo2 (33)
    2011-07-06  13:17

Címlap

top