Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Pls help

katuccia
Létrehozva: 2011. június 14. 20:49

Sziasztok!

 

Légyszíves segítsetek nekem jótanácsokkal, tapasztalatokkal.

A történet röviden: van egy srác, másfél éve vagyunk egymás közelében, mindketten 20-as éveink vége felé járunk.

Igazán sosem voltunk egy pár, mégis együtt voltunk. Én nem bírtam ezt a helyzetet, kétszer már kiléptem belőle (ő nem engedte meg hogy igazán kialakuljon). Mindkétszer ő jött vissza az életembe, első alkalommal 1 hónap csönd után, másodjára 2 hónap csend után. Amikor most előkerült újra, már volt mellette egy másik lány. De jött, udvarolt, kedves volt és bocsánatot kért mindenért. Én mondtam, jó, de hagyd ott a lányt és csináljuk végre normálisan. De ő ezt nem hajlandó megtenni. Viszont találkoztunk, együtt töltöttünk egy csomó időt, egész éjszakát (szex egyáltalán nincs közöttünk) és iszonyú jól éreztük magunkat. Kértem megint hogy tegye rendbe a a dolgokat, de persze nem. Fogadjam el hogy ez most csak barátság, vagy ha nem fogadom el, kilépünk egymás életéből. Persze hozzáteszi hogy ő még nem zárta le közöttünk ezt a dolgot, kb azt mondja hogy együtt leszünk még, de nem most.

Amikor együtt voltunk, bújt, fogta végig a kezem.. Amikor kérdezem hogy ez mi volt, azt mondja ez nem jelent semmit, akkor épp közel voltunk egymáshoz.

Nem tudom mit tegyek, felemészt ez a helyzet nagyon. 

Köszönök minden választ előre is! 

Címlap

top