Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Meddig még????

éva49
Létrehozva: 2011. június 3. 17:35
Erre varrjatok gombot emberek! Miért nem arról szól a kedves miniszterelnök úr, hogy ő és a parlament, ill. az összes a tűzhöz most közelálló ember, akik sokat nyertek a 16 %-os adóval, mennyit áldoz az államkasszába?????



Subject: Fwd: Fw: Csak, hogy mindenki tudja mi következik!!!



http://www.youtube.com/watch?v=XqT6R0qwH-I&feature=player_embedded SaveFrom.net





2011.06.03.

  1. 2011. augusztus 31. 15:471251.

    Most már abbahagyhatnád, mert mindenki unja. Az is nyilvánvaló mindenki előtt, hogy miért tagadod le a saját írásaidat és miért próbálsz mindenféle mellébeszéléshez folyamodni. 

    A helyedben nem tenném, mert egyre jobban égnék (bár így is...).  

    előzmény:
    unger (1249)
    2011-08-31  12:01
  2. 2011. augusztus 31. 12:351250.
    Tudod az a legnagyobb gondja hogy lehet azért mert még fiatal de nemtanulta meg hogy részben a "sértett hiuság" meg a harag az rossz tanácsado...meg azt sem hogy aki igy kihasználta az bizony NEM a barátja,és ha "rugdosunk" akkor bizony azt inkább aki kihasznált és nem azt aki ezt megmondta.......gondolom majd az élettapasztalattal jön neki is..ha jön..
    előzmény:
    sapientia (1248)
    2011-08-31  11:47
  3. 2011. augusztus 31. 12:011249.

    Te tényleg nemtanulsz semmiböl...Pont itt hazudtoltad meg P mert ö azt irta hogy MOST privizett 1232hsz..viszont ha te mondod akkor elfogadjuk hogy szoktál máskor is..amikor "sugott" neked anno..

     

    Engem egyébként nemérdekel,megirtam neked is hogy én nemharagszom rád sem,meg másra sem..aki normálisan beszél velem azzal én is tudok..

    Sikerült megszervezni a repülöutat??Remélem jol érzed magad ott mert egy csodálatos ország szerintem...Jo utat neked..

     

    előzmény:
    casa.blanca (1247)
    2011-08-31  10:53
  4. 2011. augusztus 31. 11:471248.
    Istenem, Istenem, de nagy az Isten állatkertje....
    Mikor még valaki új, bizony be lehet hálózni, akár bevallottan, akár nem.
    Szép dolog viszont, hogy elismerhető,  a velős gondolatok ki agyából pattantak ki. Hogy nem állt ellen a kérésnek, hát "remek" teljesítmény.
    Hogy bárkit be lehet rángatni ilyen akcióba, bizony büszke lehet rá, kár utána szégyenkezni, nem old meg semmit, nem változik meg semmi és senki.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  5. 2011. augusztus 31. 10:531247.

      "Én kezdettől tudom, ki a fő forrásod": Na ,akkor örülj neki, csak azt nem értem ha  te úgy is tudod, akkor minek erösködsz itt még mindig!
    Te tényleg ennyire unatkozol??

     

    "ó, nem ez volt az egyetlen eset, bizony nem véletlenül szóltam, hogy piszkosul kihasználnak"

    Es akkor mi van??Miért zavar ez téged??
    Amúgy meg csak azt lehet kihasználni aki engedi magát!Azt gondolod hogy másnak is az nlc körül forog a világ mint neked!

    Személyesen nem is ismerek innen senkit, úgyhogy a kihasználásról ennyit.Néha unalmaban feljövök, jókat röhögök itt rajtatok és ennyi!!

    Most pl a repülö csatlakozásomat várom a Frankfurti repülötéren,(utazok marokkóba) és unalmamban feljöttem ide.

     

     

    Te meg ha jól emlékszem párszor elbucsúztál már a topiktól, de még mindig itt vagy!!!

     

     

    "már ne haragudj, de P., veled általában nem is áll szóba, méltóságán aluli lett volna veled privizgetni"

    Te azt honnan veszed hogy én nem szoktam P-vel privizgetni???
    De jól informált vagy már megint!!Ja hát persze, hogy felejthettem el, az alattvalóidnak minden privát üzenetet továbbitaniuk kell feléd, nehogy lemaradjál valamiröl!!

     

     

     

    A többire meg amit írtál !! Noo komment!!

     

    Ezért kár volt fáradnod ennyit gépelni!!!  

     

     

     

    Ocsmány féreg vagy!!!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_105482 (1219)
    2011-08-30  13:36
  6. 2011. augusztus 30. 17:321246.
    Az ö korában már nemszabadna hazudni..dehát Istenem....:-):-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_199170 (1244)
    2011-08-30  16:58
  7. 2011. augusztus 30. 17:271245.

    Igen értesitett egy itteni forumozo hirtelen halálárol akit kedveltem mert egy igen intelligens ember volt (veled ellentétben) és irtam is hogy köszönöm neki...

    Az meg hogy TE miböl mit következtetsz csakis a beteg agyad tudja...engem meg nem is érdekel..

    előzmény:
    pannacotta (1242)
    2011-08-30  16:50
  8. Torolt_felhasznalo_199170
    Torolt_felhasznalo_199170
    2011. augusztus 30. 16:581244.

    Szia Unger, ki hazudott magának több diplomát a jogi mellé???  

     

    vagy az nem hazugság volt, csak oly korban él már, hogy nem emlékezhet mindenre? :)

    előzmény:
    unger (1235)
    2011-08-30  16:12
  9. 2011. augusztus 30. 16:581243.

    Kedves Dapazso!

     

    Meg nem ígértem, csak kilátásba helyeztem :)

    Nem zárok be egy topikot sem szívesen, de, ha a szikráját sem látom annak, hogy a fórumozók a témával kapcsolatos hozzászólásokat írjanak, ellenben minden vélt, vagy valós sérelmüket itt beszélik meg, az nem jó, mert, az azért elvárható, hogy egy poltopikban azért mégiscsak a politikáról menjen a vita.Legalább 80 %-ban.Az, hogy lehet személyeskedni, és egyebek, amiket máshol nem, az nem azt jelenti, hogy akkor most aki csak veszekedni akar, az nyit egy poltopikot, aztán adj neki...Mindenhol van egy határ, ha nagyon ki is lehet azokat tolni.

    Szerintem a személyes ellentétek elintézése priviben alkalmasabb, itt, egy virtuális harcmezőn soha nincs vége a harcnak, pont a személytelenség miatt.Ez csak egy kis figyelmeztetés volt részemről, hogy változtatni kellene a személyeskedő és a politikai témájú hozzászólások arányán.

    előzmény:
    Dapazso (1220)
    2011-08-30  13:51
  10. 2011. augusztus 30. 16:501242.

    Hogy miért gondoltam, hogy róla van szó? Mert vele beszélgettél itt akkor, és neki írtad meg, hogy milyen értelmes. Ahhoz képest, hogy addig lehülyézted. Ráadásul ő nemrég volt kezdő fórumozó.  Relatíve új a fórumon. 

    Olvasd vissza a 930. körüli hozzászólásokat, nagyon egyszerű gondolkodással is rá lehet jönni, és nemcsak én jöttem rá. Olvasd el pl. erről dvit 1094. sz. hozzászólását. Ő is gyorsan rájött, egyébként bárki gyorsan rájöhetett, olyan átlátszó vagy, mint az üveg.

     

    Na jó, ennyit erről, ha le akarod tagadni mindenáron a saját, már be is idézett hozzászólásaidat, tőlem teheted, de ezek megmaradtak a fórumon.   

    előzmény:
    unger (1241)
    2011-08-30  16:36
  11. 2011. augusztus 30. 16:361241.

    Én ilyet sosem irtam...olvass vissza..azt irtam hogy egy kezdö forumozonak..stb...sehol nem irtam hogy  a blancárol beszélek...Te kérdezted hogy ki az akkor irtam hogy talán érdeklödj annál akinek irtad..erre  itt megfenyegetted  az illetöt hogy na akkor te sem leszel diszkrét..ezután rohant a blanca és elkezdett mosdatni...

    Tudsz követni ??TE VOLTÁL AKI KIPROVOKÁLTA A BLANCÁTOL AZT..HOGY IS VAN EZ?? MIért is gondoltad hogy rola van szo???

    Joreggelt kivánok...ezt hivják ugy hogy BINGO....

    előzmény:
    pannacotta (1233)
    2011-08-30  15:57
  12. 2011. augusztus 30. 16:351240.
    Na, ez többször is elment, puff neki. 
    előzmény:
    pannacotta (1239)
    2011-08-30  16:33
  13. 2011. augusztus 30. 16:331239.

    Csak épp nem azt írtad a 932-ben, hogy tisztázódnia kell, hanem azt, hogy bizonyítani tudod: én voltam.

     

    Tehát hazudtál. Nem kicsit, nagyon. Ennyire lehet hitelesnek tekinteni minden mást, amit írsz. 

    előzmény:
    unger (1235)
    2011-08-30  16:12
  14. 2011. augusztus 30. 16:311238.

    Nem ezt írtad a 932-ben, hanem azt, hogy bizonyítani tudod, én voltam.

    Szóval, hazudtál, nem is kicsit.

     

    Ennyire lehet hitelesnek tekinteni minden mást is tőled.  

    előzmény:
    unger (1235)
    2011-08-30  16:12
  15. 2011. augusztus 30. 16:291237.

    Nem azt írtad a 932-ben, hanem azt, hogy bizonyítani tudod, én voltam.

    Elég átlátszóan beszélsz mellé, egyértelmű: hazudtál, mégpedig jó nagyot.  

    előzmény:
    unger (1235)
    2011-08-30  16:12
  16. 2011. augusztus 30. 16:261236.

    Tisztázódott. De egyáltalán nem erre vonatkozott a kérdésem, hanem a 932. hozzászólásodra, arra, miszerint te bizonyítani tudod, hogy ÉN voltam. 

    Nem érzed, hogy sántít, amit írsz?  

    előzmény:
    unger (1235)
    2011-08-30  16:12
  17. 2011. augusztus 30. 16:121235.

    Miért ?? Tisztázodott hogy nem te voltál???

    Azzal hogy itt hazudozol már évek ota mindenben,a blanca leirta hogy irták neki priviben és nem mondja meg hogy ki..kik is voltak mögötte mivel több 100 esetröl van szo.akkor mi tisztázodott??

    Cserélj vizet mert ez a lavor igen koszos már...

    előzmény:
    pannacotta (1233)
    2011-08-30  15:57
  18. 2011. augusztus 30. 16:111234.

    Panna!

     

    Van a nyílt fikázásunkra (vagy az én fikázásomra)elég terep ezen kívül is.

    Több is mint kéne,hiszen nem a topik témája a lényeg.

    Azt gyanítom,hogy az üvegtopikokon kivül sehol sem lehet normálisan politikáról beszélni.

     

    Nem tudom észrevetted-e,hogy ezeken az un.nyílt pol.topikokon nem lehet megvitatni egy kérdést sem .

    Mivel előbb utóbb személyeskedés és minősítgetés kezdődik el,ami aztán olyan ocsmány szinten folytatódik amire egyszerüen senkinek sincs joga a másikkal szemben.

     

    Tele a pol.topik olyanokkal (aki a jófene tudja hányadik nicket használva)mindenáron  hiteltelenné akarják tenni (,bárkivel is beszélgettél addig normálisan)a mondanivalódat.

    Szóval nekem tele a púpom,hogy mindíg valakik régi sérelmeit és  vélt vagy valós igazának ismételgetéseit olvassam,és ezáltal elveszik az eredeti téma.

     

    Én azért jövök nyílt topikba,mert ugyebár a  vád az volt,hogy nem merek nyitottban véleményt mondani,csak zártban egymás között.

     

    Szóval hozzászólok a nyílt topik témájához,és hála Istennek mindíg akad is akivel lehet érdemben szót váltani.

    De  nem sokáig.

    Jön a trágárság,meg a másik elátkozása ,mocskolása,és ez nekem nem megy.Azokat a szavakat amivel visszavághatnék nem akarom használni mert amikor megtettem ,nekem volt nagyon rossz utána.

    Visszavonulok hát és így legtöbbször csak az marad meg bennem,hogy legyőztek.

    Nem érvekkel,...dehogy hanem a gyűlölködéssel.

     

    Panna,én életemben még nem gyűlöltem senkit.Megkímélt a sors,vagy a Teremtő ettől,de itt annyi gyülölet árad az ember felé,hogy kiráz a hideg tőle.

    Mindez miért??

    Mert nem állok be a sorba,és kitartok az elveim mellett.Mert szólni akarok olyanért amivel nem értek egyet a politikában,és védem azt amit pedig érdemesnek tartok rá.

     

    Nos,azt gondolom,hogy amíg az emberek többsége nem alkalmas arra,hogy normális hangon tudja elfogadni a másképpen gondolkodókat addig nincs értelme a nyílt topikban zajló vitának.

     

    Az üvegtopik alkalmas lenne arra,hogy (mivel bárki olvashassa azt,) akinek mondanivalója,vagy kulturált vitára lenne kedve,jöjjön be,és vitázzon.

    De persze az ciki,azt már nem vállalják ,így marad az "ekézés"(mindíg tanul az ember!) amiben én már nem akarok részt venni.

    Sokat írtam megint,de ide utoljára tettem.

    Azt akartam,hogy ne gyávaságnak ,megfutamodásnak vedd,hanem egyszerüen elegem van abból,hogy bárki olyan kifejezésekkel illethessen amit viszonozni részemről semmi értelme.

     

     

     

    előzmény:
    pannacotta (1228)
    2011-08-30  15:06
  19. 2011. augusztus 30. 15:571233.

    Továbbra sem tisztázódott egyébként, miért is állítottad, hogy casa.blanca azt írta, ÉN voltam az elkövető. 

    Így is írtad, TE-vel.

     

    Szóval, miért is hazudtál?  

    előzmény:
    unger (1229)
    2011-08-30  15:44
  20. 2011. augusztus 30. 15:551232.

    Most priviztünk. Ami az átkot illeti, nos, én nem hiszek benne, de úgy látszik van olyan, aki igen. Úgyhogy engem kímélj meg a szemmelveréstől, mert kénytelen leszek körbekacagni.

      

    előzmény:
    unger (1229)
    2011-08-30  15:44
  21. 2011. augusztus 30. 15:491231.
    Bottal...
    előzmény:
    unger (1230)
    2011-08-30  15:47
  22. 2011. augusztus 30. 15:471230.
    Eddig is azt mondtam hogy ISTEN NEM BOTAL VER!! hiszem ezt még akkor is ha egyesek ezt "nyilt fenyegetésnek! veszik...tudtam hogy igy van..csak azt nemtudtam hogy Isten ilyen gyors ...
    előzmény:
    unger (1229)
    2011-08-30  15:44
  23. 2011. augusztus 30. 15:441229.

    Én kezdettől tudom, ki a fő forrásod - már ne haragudj, de P., veled általában nem is áll szóba, méltóságán aluli lett volna veled privizgetni, ráadásul óvatosabb is ennél -, tudod, apró jelekből észrevenni az ilyesmit.

     

     

     

    Na ebben azért tévedsz..Ö maga P irta itt nemrég hogy priviznek,onnét tudja és ezzel bizonyitotta hogy én megszoktam átkozni embereket...(azota is ezen röhögök)

    Benne volt abban bizony ö is nyakig hisz a blanca itt honapokig csinálta  különbözö neveken az ocsmánykodást mindenkivel...

    Tudod most mosakszunk..csakhát abban a korban vigyázni kell ilyesmilvel mert felejt az ember...

    A legjobb egyébként pont most a "jovális nagymama" aki itt szinte a föld felett lebegve irja hogy az userek csak savazzák egymást..mintha Ö nem azt csinálta volna évekig sunyin az üvegfal mögött....ilyen emberek ezek..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_105482 (1219)
    2011-08-30  13:36
  24. 2011. augusztus 30. 15:061228.

    Én nem mennék el a helyedben akkor, amikor éppen visszaadják a terepet a politikának, és ha Éva visszajön, bizonyára lesz politikai mondanivalója. Ha jól olvasom, politikai ügyben pont nem akarnak majd ide írni.  

    Szerintem tartsunk ki, előbb-utóbb lehet majd itt beszélgetni is.  

    előzmény:
    Dapazso (1220)
    2011-08-30  13:51
  25. 2011. augusztus 30. 15:011227.

    És ezt ugye az összes politikai topikra értetted.

     

    És a nem politikaira, amennyiben politikai a topikindító topiknindítása és hozzászólásai benne. 

     

    És persze az üvegtopikokra is, amennyiben ott mások - nem válaszolhatók - minősítgetése folyik.

     

     

     

    előzmény:
    Moderator_Cruz (1211)
    2011-08-29  15:20

Címlap

top