Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Rubint Rékával 4 hét

KyMa
Létrehozva: 2011. Április 27. 08:46

Sziasztok!

 

Eddig is edzettem Rékára, a dvdire, miután egy ideje nem járok edzőterembe.

Most  neki kezdtem (tegnap) az Alakreform legújabb számával a 4 hetes edzéstervnek. 

Kíváncsi vagyok más is végig csinálta/csinálja e és mi a tapasztalata.

Nekem nagyon tetszenek eleve Réka dvd-i mert nagyon kemények, így kiegészítve még ezzel a magazinnal pedig aztán tényleg érzi az ember, hogy alakítja a testét.

 

Mondjuk a kajáknak az updates részét próbálom mással szintén nem kalóriás ételekkel helyettesíteni. A munkahelyemre azonban szoktam rendelni az update kaja futártól és azzal megvagyok elégedve.

 

A Réka utálók kíméljenek, ahogy fentebb is írtam én kedvelem és tisztelem.

 

 

  1. 2011. május 11. 09:3476.

    Nem tudom, elképzelhető, hogy nem mindig ugyanazok, de biztos mindig tele van

    Nekem is tegnap a 90 perces volt soron.... jól el is fáradtam.

    Ma hasizom és felsőtest lesz a program.

     

    Szép napot

    előzmény:
    KyMa (75)
    2011-05-10  15:11
  2. 2011. május 10. 15:1175.

    Hát szerintem nem minig ugyan azok járnak így szerintem beférnénk.

    De ma otthon csinálom a 90 percet :-)

    Pont az van ma nekem soron.

     

    előzmény:
    Kisparduc (74)
    2011-05-10  14:51
  3. 2011. május 10. 14:5174.

    Igen, én is olvastam.

    Egyszer jó lenne lemenni, bár ki tudja hogy férne még  több emeber el ott... A DVD-n is tele volt a terem.

    De biztos megérné már csak az igazi "Réka érzésért ". 

     

     

    előzmény:
    KyMa (73)
    2011-05-10  14:29
  4. 2011. május 10. 14:2973.

    Ma olvastam az Alakreform oldalon, hogy ma 1 éve kezdte Réka a Hegedűs Gyula utcában a 90 perces edzéseket tartani. És ez alkalomból 220 szeletes update tiramisu tortát visz az edzésre :-)

    Egyszer én is le akarok majd nézni.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  5. 2011. május 10. 14:1572.
    az előző gumiszalagom valami más márkájú volt, de amúgy azért volt vele nagyon nehéz mert rövidebb volt jóval. ez a thera band-os 150 cm, az meg kb 90 cm volt.
    előzmény:
    KyMa (71)
    2011-05-10  11:51
  6. 2011. május 10. 11:5171.

    Sziasztok!

     

    gumikötél: a színek jelzi az erősséget, az alakreform magazin végén erről is lehetolvasni,melyik szín mit jelent.

    Azonban figyelni kell mert van rövidebb és hosszabb és értelem szerűen a rövidebbel nehezebb.

    Anno amikor ezt nem tudtam én egy rövid kéket vettem és hát nagyon nehéz volt, van amit nem is tudtam megcsinálni.

    Most vettünk 3 félét, lila, rózsaszín és zöld.

    Lilával edzek most, ha túl könnyűnek érzed az edzést nem  muszáj színt váltani hanem a szalagot kell rövidebbre fogni. ;-)

     

    Nekem tegnap 40 perc popsi volt, majd tricepsz-bicepsz súlyzós edzés, erősítés...nagyon komoly volt. De nagyon jó látni ahoyg az ember karja bedurran :-)

    Éjjel viszont egyszer arra keltem, hogy nagyon fájtak az izmaim, nagyon izomlázam volt.

    Reggelre elmúlt, bár ha terhelem érzem, hogy regenerálódnia kell némely izmomnak :-)

    Ma 90 perc teljes test + popsi has lesz.

    Tegnap vettem dr Kelen anticellulitisz fitnesz gélt,edzés előtt, plusz reggeé és este használom, és zuhanyzásnál is alaposan átmasszíroztam magam a combom tájékán az erre való eszközzel (nem tudom mi a neve ) :-)

     Jól esett!

     

     

    előzmény:
    anaoo2 (70)
    2011-05-10  09:22
  7. 2011. május 10. 09:2270.

    jó reggelt!

     

    nemsokára nekilátok a 2009-es teljes testnek. kipróbálom a tegnap kapott gumikötelet. a régi elszakadt, nem tudom milyen fajta volt, de alig bírtam csinálni vele a gyakorlatokat. most beszereztem egy olyan zöldet amit Réka használ, tegnap 2 mozdulat erejéig kipróbáltam, és nagy kő esett le a szivemről, mert ezzel azért lehet bírni. én meg magamat szidtam mindig milyen gyenge vagyok...  

    előzmény:
    Kisparduc (69)
    2011-05-10  09:16
  8. 2011. május 10. 09:1669.

    Helló-helló!

     

    Nekünk sajna rossz a sütőnk, éppen most szeretnénk beszerezni egy újjat, uh egy ideig nem fogom kipróbálni ezt, de ha meglesz a süő, akkor igen. Kiváncsi vagyok rá. 

     

    Tegnap nem tornáztam végül, mert este 1/4 8-ra értünk haza. Ruhavásárlási körútból, és lejártuk a lábunkat, és felért egy jókis lábedzéssel .

    Azért ma bepótolok mindent, így teljes test edzés lesz. Még n em tudom, hogy Réka melyik dvd-jére. Az majd este kiderül.

     

    Mindenkinek szép napot és jó edzést vagy pihit

    előzmény:
    anaoo2 (68)
    2011-05-09  16:25
  9. 2011. május 9. 16:2568.

    szia!

     

    én sültkrumplit sima gázsütőben, tepsiben szoktam sütni olaj nélkül úgy, hogy alufóliát teszek alá.kb 20 perc alatt megsül. jól fel is szoktam fűszerezni. kicsit más lesz mint az olajban sült, de nekünk így is ízlik.

    nekem tegnap réka alakreform 90 perc volt, ma pihi, mert fáradt vagyok. holnap délelőtt rékázok valamit, felsőtest mindenképp lesz benne. 

    előzmény:
    Kisparduc (67)
    2011-05-09  13:31
  10. 2011. május 9. 13:3167.

    Sziasztok!

     

    A hétvégén szombaton tornáztam,Réka alakreformjára, a vasárnap pihi volt.

    A mai torna ha minden jól megy akkor 30 perc felsőtest és 40 p popsi lesz, +valamennyi comb.

     

    Sikerült megreformálni véglegesen a táplálkozásunkat. Nagyon tartottam tőle, hogy párom nem fogja elfogadni, hogy saláta, meg zöldség van a rizs és krumpli helyett. Mostmár nem is akar nagyon mást enni. Ritkán megkivánja a sültkrumplit, de az max havonta egyszer. Szeretnék beszerezni egy Tefal-os sütőt, amibe csak nagyon kevés olaj kell, és ezzel is egészségesebbé tehetném a sültkrumpli evést

     

    Mindenkinek szép napot mára!

    előzmény:
    KyMa (66)
    2011-05-09  08:55
  11. 2011. május 9. 08:5566.

    Sziasztok!

     

    Nekem ma 40 perc popsi lesz + a gyakorlatok.

    Hétvégén kicsit kikészítettem a testem, jól elfáradtam ,de egyszerűen már kell a napi mozgás és imádom az edzés után szétáradó jó érzést a testemben...

    Nekem látszik már most 2 hét után, hogy a testem elkezdtett fejlődni, de persze még mindig  nagyon nem vagyok megelégedve magammal.

    Nekem azért megy talán a dvd után a magazinban lévő gyakorlatok végigcsinálása, mert anno edzőterembe jártam és ott is egymagad csinálod a gyakorlatokat.

     

    Én csak ebédre rendelek update kaját amúgy csak próbálok odafigyelni az étkezésemre.

     

    ennee: a napi 20-30 perc mozgás is jó persze csak arra figyelj oda, hogy másnap ne ugyan azt az izomcsoportot dolgoztasd mert kell a regenerálódás. Én is m inden nap mozgom még akkor is ha Réka pihenőnapot ír akkor pl futok, ugrálókötelezek pluszban.

    Mondjuk nálam egy nap egy edzés minimum 1 óra...

     

    előzmény:
    anaoo2 (64)
    2011-05-06  11:11
  12. 2011. május 7. 14:4465.

    Sziasztok!
    Hogy vagytok? Hogy megy a torna?

    Én most kis izomlázzal küzködöm, de ma is tornáztam.

    Minden nap tervezek min. 25-30 percet. Szeritntetek jó így, mert régebben 2 naponta tornáztam 40-45 percet, az nagyon bejött, de mostani életembe inkább a napi szintű de kevesebb időtartam férne bele.

    Türelmetlen vagyok kicsit mert nem jön a kívánt eredmény?

    Nektek mennyi idő múlva látszott a torna?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  13. 2011. május 6. 11:1164.

    sziasztok!

     

    látom egyre többen vagyunk 

    nekem ma 2010 comb és 2009 has lesz. plusz bicikliztem ma kb 30 percet.

    ma megkapom végre a fehérjeporomat is, aztán indulhat az izomépítés :)

    jaj a sok beszólogatást diéta kapcsán ne is mondjátok...... nálunk anyósom gáz ilyen téren, ő kb 130 kg. aztán beszélgettünk arról, hogy mi diétázunk vagyis egészséges kajákat próbálunk enni. erre ki volt akadva(a hátam mögött) hogy én nem adok a fiának rendesen enni. pedig ha tudná, hogy a fia ha választhatna egy saláta vagy süti közül, akkor az előbbit választaná, mert imádja. és ha vásárolunk, ő nézi a legtovább, hogy mit is vegyünk és nem enged nekem se "hülyeségeket" venni.

    amúgy ti szerencsések vagytok, hogy fogytok a norbis cuccoktól, egy időben mikor szinte csak ilyeneket ettem, én híztam  . nekem igazából a módszer válik be, nem a termékeik. ja meg az édesítőt sem csípem annyira, ha muszáj akkor steviát használok kávéba meg ilyesmibe.

     

    a magazint még nem vettem meg, de tervezem :) bár tornázni nem fogok belőle, engem csak az tud motiválni, ha hallom és látom rékát :) 

    előzmény:
    KyMa (1)
    2011-04-27  08:46
  14. 2011. május 6. 10:0463.

    Sziasztok!

     

    Csatlakozhatok, hozzátok?

     

    Nagyon szeretem én is Rékát, eléggé sokat tornázom a DVD-ire.

    Az Alakreform magazint is megvettem. Abból még nem csináltam a gyakorlatokat, de a roston lazac, vajspárgával receptet kipróbátauk párommal, és isteni finom volt.

    Bár a sajtszószt nem tudtam megcsinálni, mert eléggé összeállt a sajt és kicsit olyan lett mint egy cipőtalp... lehet, csak elbaltáztam valamit .

     

    Mostanában végig csinálom teljesen a 90 perces tornát, és minden másnap karhasizom, mert ugye az eléggé hiányzik róla.

    Volt már rá példa, hogy egyikhez sem volt kedvem és szerencsére mivel eléggé sokat jártam anno aerobic órákra, illetve oktatónak készültem, így össze tudok állítani magamnak jó kis programokat.

    Tegnap előtt is így tettem, és jó kis zomlázam lett a hasamban utána, de nagyon örültem.

     

    Az update pékségben jó kis dolgok vannak... bár a péksütit kicsit drágának találom a méretéhez képest.

    Vettünk a múlt hónapban lekvárt és málnaszörpöt is. A lekvár nagyon hamar elfogyott, párom csak úgy falta.

     

     

    Mindenkinek szép napot mára.

    Végre péntek

    előzmény:
    KyMa (1)
    2011-04-27  08:46
  15. 2011. május 6. 09:3262.

    eléggé irritáló a sok laikus beszólása, de ez van....

    Amikor azt mondom diétázom pl azt hiszik koplalok, holott nem csak oda figyelek, hogy fehérjéből vigyek be többet nem szénhidrátból...

    Keverik a szezont a fazonnal...

    Én is tésztás vagyok nagyon......  :-)

    Viszont csoki mániás is, próbálom ezt valamennnyire visszafogni,.

    előzmény:
    Moncsi0106 (60)
    2011-05-05  18:00
  16. 2011. május 6. 09:3061.

    Szia, örülünk Neked! :-)

     

    Én csak Rékára tornázom, de nem írom le ismét az én edzéseimet gondolom olvastad :-)

    Tegnap  nekem pihi  napom lett volna de nem bírtam ki, hogy ne fussak és ugrókötelezzek. Minden nap mozogni akarok.

    Ezt a nacit szerintem én is kifogom próbálni, mert nekem azutóbbi időben lett egy kis narancsbőröm pedig én is alapban vékony alkatú vagyok és eddig nem is volt, szerintem  keveset iszom. :-(

    Jah m eg veszek dr Kelen anticelulitisz és fitnesz gélt, az nekem bevált :-)

     

    Ma update mpkosguba lesz ebédre, nagyon kíváncsi vagyok rá.

    Tegnap vettem update rudit, egész ehető, bár szerintem a külső csoki borítás lehetne vékonyabb meg finomabb...

     

    Ma nekem elvileg biciklizés lenne de szerintem egy 40 perces extra popsit fogok helyette csinálni, mert jelenleg nincs bicajom.

     

     

     

    előzmény:
    anaoo2 (59)
    2011-05-05  17:47
  17. 2011. május 5. 18:0060.
    Igen, minden ebédem update, amit rendelek a Teletáltól. Nagyon finom. Elég sűrűn rendelek süteményt is. Pékségbe havonta 1x szoktam bevásárolni mirelit péksütit, amit aztán itthon kisütök ha megkívánom. Kenyeret szoktam még venni, ami 1 hétre elég. Valamint a hűtőből sose hiányozhat az update túró rudi és puding. Szerencsére nem vagyok túlsúlyos, viszont az updattel megtehetem hogy naponta megeszem a süteményem meg csokim, mégse hízom. Soha semmi pénzért nem éltem zöldségeken meg salátákon. Egyszer élünk, vagy mi. Tésztás vagyok, és sütis. Szerencsére ez nem gond. Hála Norbinak. De egyébként a környezetemben sokat mondják: Jajj, szegényem,megvonod magadtól a kaját, meg ez nem egészséges, meg de rossz lehet neked hogy nélkülözöl és magokon élsz, cukor bevitel nélkül megbetegedsz.... mondja ezt nekem az aki el van hízva, és káros szokásai vannak... ha meg azt mondom hogy én aztán nem nélkülözöm, nem hiszik el. De már nem érdekel. Csak sajnálom ezeket az embereket.  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  18. 2011. május 5. 17:4759.

    hahó, eddig olvastalak titeket, most akkor írok is. én is tornamániás vagyok. általában sokfélét tornázom(szandi, réka, rezső, bíró ica stb) de így bikiniszezon előtt inkább réka. most olyan programot csinálok hétfő óta, hogy egyik nap felsőtest- popsi, másik nap comb-has. az, meg hogy melyik dvd-ről, attól függ milyen kedvem van. ma 2010-es dvd volt a 20 perc felsőtest és 40 perc popsi. közben elszakadt a gumikötelem.

    majd beszerzek egy újat. diétát nem nagyon tartok meg elég vékony vagyok, de igyekszem, hogy ne egyek szemetet, tehát sok zöldség, gyümi, tk kenyér, de ha néha becsúszik édesség, nem baj.

    tegnap vettem egy solidea narancsbőr elleni nacit, amiben réka tornázik, remélem beválik, bár nincs sok narancsbőröm, de nem árt az extrafeszesítés :)

     

    ja, ma sütöttem update 1-es sajtos tallért. csak bírjam megállni, hogy ne faljam fel mindet egyszerre. 

    előzmény:
    KyMa (58)
    2011-05-05  17:26
  19. 2011. május 5. 17:2658.

    Hát eddig én aki indítottam vagyok itt leginkább, de remélem mostmár Te is jössz meg mások is!

    Én nekem ma van a 10. napom, elvileg szünet lenne de szerintem megyek futni. 

    Te is szoktál rendelni update kaját? Én ma is azt ettem ebédre, és holnap is az lesz még hozzá update mákosguba!!!

     

    A közelünkben van update pékség azt is ki akarom próbálni.

     

    Amúgy eddig én edzőterembe jártam, de hála Istennek kellemesen csalódtam és Réka dvd a magazinnal teljesen pótolni tudják a termet.

    előzmény:
    Moncsi0106 (57)
    2011-05-04  23:10
  20. 2011. május 4. 23:1057.

    Sziasztok!

     

    Én is nagy Réka fan vagyok. 3 éve tornázom a dvdire. Az Alakreform magazinokat is megcsináltam. A tavaszit 2x, a télit is 2x, illetve az újat most csinálom, 9. nap körül járok. (Ősszel kezdtem el, amint lejár az egyik magazin 30 napja, fogom a másikat ... sokkal egyszerűbb nekem az hogy le van írva hogy mittomén... ez meg ez a dvd a bemelegítés meg még utána ezeket a gyakorlatokat csináld meg, így nem kell azon agyalni mit mivel kombináljak, hogy annak értelme is legyen, mert nem mindegy mit mivel kombinálunk)

     

    Heti 5x edzek 1 vagy másfél órát, olyan nincs hogy kihagyom. Soha nem volt a 3 év alatt. (ha egyszer megengeded magadnak, többször is megfogod, és ezért soha nem engedtem magamnak) Nálam ez fanatizmus, és hobbi egyben. Meg stresszlevezetés. Néha nagyon nehéz elkezdeni, de ha már felálltam és felöltöztem, utána már tök jó, csak addig kell spanolni magam. :) Ha végképp nincs időm, akkor is fél órát tornázom. Muszáj, megfulladok ha nem sportolhatok :) Többnyire este szoktam, mivel dolgozom napközben. Igyekszem update szerint élni. Korábbi tapasztalatom volt, ha csak kicsit is félreettem, már nem volt olyan az eredmény.

    Hát, ennyi az én Réka történetem :) Remélem nem döglik be ez a Réka topic is pár hét múlva :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  21. 2011. május 3. 10:3656.

    Tegnap has volt és tricepsz + mell.

    Kicsit lazításnak vettem mert valóban nekem is az alsó végtagrjaim már elégg kész voltak igaz a vállam is.

    Ma futás lesz aztán megint popsi comb. Remélem a futás nem fog elmaradni eső miatt...

    előzmény:
    ennee (55)
    2011-05-03  08:03
  22. 2011. május 3. 08:0355.

    Réka nagyon csini a képeken.

    Tegnap sajnos én nem bírtam tornázni, mert olyan izomláz van a lábamban, h alig bírtam menni, még most is fáj, de ma már tornázni kell.

    előzmény:
    KyMa (54)
    2011-05-02  08:50
  23. 2011. május 2. 08:5054.

    Sziasztok!

    Tegnap hulla voltam, mert szombaton későn feküdtem le és nem is tudtam sokáig aludni.

    De délután kicsit szunytam egyet és este végül rávettem magam, hogy  a tegnapi edzést is megcsináljam. Eddig jó akitartásom, és pihi  napokon is futok hogy aznap is mozogjak.

    Megnéztem az újságot, hogy mikor lesz legközelebb pihenőnap...hát 10 nap múlva... Már várom, addig meg kűzdök keményen. Egyébként nagyon jól érzem magam edzések után. Igaz mindig van valahol izomlázam, de annyira kemény a torna, hogy ha végig csinálom tényleg büszkeség és elégedettség tölt el.

     

    Réka meg jól néz ki szülsé után, remélem ha majd én is terhes leszek ugyan így fogom folytatni az edzéseket (persze annyit amennyi jól esik és nem árt a babának.)

     

     http://www.rubintreka.hu/hirmagazin/reka-7 -hettel-szules-utan-elerte-azt-az-alakot-amire-vagyott

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  24. 2011. Április 30. 13:3053.

    Sziasztok!

     

    nagyon örülök, hogy van ez a fórum, így együtt könnyebb megtartani a lelkesedést.

    Én két hete tornázom Réka dvd-ire, heti 4x és eddig még csak azt vettem észre, hogy jobb a közérzetem és kevesebb alvás is elég, aminek azért örülök, mert sok a munkám mostanában. Az étkezésre is figyelek, nem eszem kenyeret és cukor is csak annyit, amennyi egy pohár joghurtban van, eddig egész jól bírom. Vacsira Ultra loss shake, csokis, nagyon nagyon finom!!!

     

    Remélem elérjük, amire vágyunk!

     

    Kitartást mindenkinek!!!

    előzmény:
    KyMa (1)
    2011-04-27  08:46
  25. 2011. Április 29. 09:2952.

    Tegnap "csupán" futottam, de ennyi izomláz mellett csak lightosan...

    Még  ma is érzem a hasam a vállam, és a combom-fenekem, ami utóbbi a nagyobb baj, mert ma megint lesz comb is, meg has.

     

    Érdekes, hogy arra kezd rá állni a szervezetem, (lehet tudat alatti), hogy este már szinte semmit nem eszem, nem vacsorázom, nem kívánom edzés után az ételt. Mondjuk ennek én örülök. Max inni szoktam.

     

    A tegnapi update kaja viszont nem ízlet...így ettem egy tonhalas szendvicset még ebéd után.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     

Címlap

top