Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Perfect Mousse hajfesték

Torolt_felhasznalo_248363
Torolt_felhasznalo_248363
Létrehozva: 2011. Április 16. 21:57

Sziasztok!

 

Érdeklődnék, hogy festette-e valaki ezzel a haját?

Mennyire tartós?

 

Feketével szeretném..

 

Soha nem festettem még a hajamat, mindig fodrász csinálta..

Könnyű ezzel boldogulni?

 

Köszönöm, aki ír!

  1. 2011. május 20. 14:0828.

    Ugye, milyen szép színei vannak? :) Nekem a mogyoró mellett a sötét vörösbarna színe tetszik a legjobban.

     

    Én is nyárra festettem be a hajam az utóbbi színnel, bár mondták, hogy nyárra nem érdemes sötétíteni a hajon, mert nem praktikus és a  Nap is könnyen kifakítja. Nekem akkor is ez tetszett meg és kész!

    előzmény:
    hajnal_virag (27)
    2011-05-20  10:12
  2. 2011. május 20. 10:1227.

    Sziasztok,

     

    na kipróbáltam! Elég volt az egy doboz is bőven és nagyon szép fényes tőle a hajam! Teljesen jól boldogultam vele egyedül is, igazán könnyű volt a felvitel. Szóval én elégedett vagyok ;)
    Mogyoróbarna színű lett a hajam, kicsit sötétebb, mint volt. Kell a nyárra egy kis megújulás! : )

     

    @Blazsa: szerintem egyáltalán nem ciki, ha egy férfi festi a haját, mert őszül - szóval szerintem te se érezd annak! Inkább igényességnek mondanám. Bár, hogy őszinte legyek, elég sármos a férfiaknál néhány ősz hajszál... ;D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top