Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

90 napos dieta 2011

Torontina
Létrehozva: 2011. március 21. 03:33
Kedves Mindenki! Nehany evvel ezelott mar vegig csinaltam a 90 napos, avagy '' szetvalaszto'' dietat. Akkor 14 kilot fogytam, hatalmas sikernek ereztem, miutan ez volt az elso dieta, ami valoban hatasos volt es latvanyos az altala elert eredmeny mar az elso par het utan. Most ismet szeretnek fogyni, es mivel ez mar egyszer ''bejott'', gondoltam ujra nekilatok, ehhez keresek lelkes fogyitarsakat! Lassuk be, csodadieta nincsen, minden fogyokura igenyel sok-sok lelkierot, kitartast es osztonzest... talan egyutt konnyebben mehet!Aki ismeri, annak tul sok ujdonsaggal nem szolgalhatok, csak az osztonzessel es lelkesitessel a nehezebb napokon /pl gyumolcsnap/. Akinek meg ujdonsag, annak sok jo recepttel, tanaccsal, otlettel tudok segiteni! Ki csatlakozik?   
  1. 2012. június 16. 13:22680.

    Szia kg-ot nem szívesen írnék ki :-) mindenki azt mondja hogy így jó vagyok de én nem érzem magam jól :-(( nagyon nem.

    Magasságom miatt nem látszik többlet súly de a combom nem az igazi :-)

     

    Pipp38 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_283555 (679)
    2012-06-12  14:32
  2. Torolt_felhasznalo_283555
    Torolt_felhasznalo_283555
    2012. június 12. 14:32679.

    Szia!

     

    Én megmondom összintén én ittam tejes kávét és nem csak fehérje napon.Szerintem ez még belefér.Nekem igy is lement 5 kg az első honapba.

    Én kb 10 kg szeretnék leadni.168 cm vagyok.

    A te magasságod 182 cm er!Jó magas vagy.Nem tudom mert nem vagyok szakértő hogy mennyi az ideállis neked.Most hány kg vagy?

    előzmény:
    pipacs34 (676)
    2012-06-09  09:30
  3. 2012. június 11. 15:24678.
    Még egy kérdésem lenne:

    183 cm magas vagyok/nő

    Szerintetek mi az ideális súly a magasságomhoz? millió egy oldalon olvastam dolgokat de mind mást ír....

    köszi aki válaszol :-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. 2012. június 11. 12:19677.

    Szép napot

     

    Ma gyümölcs turmix délelőtt, nem tudom mit eszem még ma....lehet semmit mert nem vagyok éhes :-( bár ez nem baj :-)

     

    Sajnos nekem az aktív sportoláshoz nincs kitartásom :-(

    Eljárok a héttől uszodába, még az az egy amihez van is kedvem és az orvosom is ajánlotta nagyon a derekam miatt :-(

     

    Szépeket, jó lenne ha valki reagálna vagy élet jelet adna magáról :-) pipp 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top