Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Belső aranyér! Sos!!!

Torolt_felhasznalo_861596
Torolt_felhasznalo_861596
Létrehozva: 2011. március 12. 06:58

Sziasztok, 27 éves lány vagyok, még soha nem volt ilyen problémám. Kb. három héttel ezelőtt jött ki az aranyerem, székeléskor éreztem egy szúró fájdalmat belül és vérzés is volt, majd utána pár napjára jobb lett a dolog a vérzés megszűnt.

 

Most kb. három napja már olyan szinten fáj (vérzés nincs), hogy ordítani tudnék a fájdalomtól.

 

 

Hivtam egy rendelőt ahol azt mondták, áprilisig be van telve az egész naptáruk és nem tudnak fogadni, a háziorvosomat nem érdekli a dolog, nem tudom hova tudnék fordulni ezzel a panasszal. Amúgy győri vagyok, valaki ismer orvost itt proktológust, vagy sebészt?? 

 

Valaki tud valami átmeneti megoldást, arra, hogy ne fájjon ennyire?? Kúpot használok hemoridot, pár napja újra kezdtem használni, de a széklet elejét nem lazitja fel és akkor úgyanúgy fáj mindig. 

 

Valaki tud valami tippet belső aranyér kezelésére???

  1. 2016. június 10. 22:3228.

    Nekem is volt,de elkötettem,azóta nincs,de néha van külsö,ezzel kamillateába ülök és kenegetem,reggelente parafiolajt iszom egy kávéskanállal,vagy olivaolajat.Nekem ez vált be.

  2. 2016. június 3. 21:5827.

    Szóval nekem is volt belső aranyerem  , nagyon megijedtem. ami segített nekem az a reparon kúp,és reparon kenőcs, ki egészítőnek az aktív balzsamot használtam   ezektől  vissza ment teljesen egy tanácsom van széklet lazítót kell szedni   ( nem hashajtót) mindig legyen tiszta  ne várjátok meg amíg vissza fordíthatatlan lesz időben kezeljétek,és ha nem használnak a szerek irány az orvos    

Címlap

top