Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nők, akiket megerőszakoltak

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2011. február 11. 09:56
Kinyitottam a szemem és ott magaslott fölöttem. Hajnal lehetett, még sötét. Csak tornyosult ott, mozdulatlanul. Megkérdeztem, mit akar? Már arra sem emlékszem, mit válaszolt.

Tovább a cikkre...
  1. 2011. február 11. 14:0226.

    Jó pár évvel ezelőtt, egy barátnőm reggel hétkor, fényes nappal, iskolába igyekezett. Az út átvezet egy nagyobb réten. A semmiből ott termett egy pasas és lerántotta a földre. Szerencsére a csajnak volt annyi lélekjelenléte, hogy valahogy kimászott alóla (17 éves volt amúgy), és berohant az iskolába. Egyértelmű volt mi történt (történhetett volna), meg is volt a feljelentés minden.

    A rendőrsét lófaszt sem tett (bár boccs). A fiú barátaink kísérgették iskolába reggelente, és érte mentek délután, mert annyira rettegett. Aztán az öccse baráti köre megtalálta a fazont... Az ügyet közben lezárták. Ha a srácok nem találják meg a támadót, soha a büdös életbe, nem kap semmit, azért amit tett, tenni akart...

    És ami megdöbbentő az tényleg az, hogy fényes nappal volt...

     

     

    A fenti sztori szereplője tényleg hibát követett el. Ez igazából szvsz kapcsolat volt, csak nem volt benne szex. De ettől még ugyanúgy szörnyű, ami megtörtént. Én biztosan megveretném a pasast, de úgy, hogy ne látszon... Lehet úgy is ütni, hogy nagyon fáj de nem lesz nyoma....

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  2. 2011. február 11. 13:1025.

    Milyen igazad van!

    Ha egy pasinak joga vam megerőszakolni, egy nőt mert a nő betette a lábát a lakásába.

    előzmény:
    lunalena (24)
    2011-02-11  12:41
  3. 2011. február 11. 12:4124.

    Remesen sajnalatos egy 41 eves elvalt no esete akit a nyaralojaban eroszakol meg az a ferfi ,akit tobb napra odahivott egyutt vacsorazott vele

    ..... 

    Tessek tiszta nyilt vilagos helyzeteket teremteni!

    ha meg a pasi  nem tette volna akkor jott volna az NLC-re topicot nyitni hogy ott volt ,de hozza sem nyult es fejtsuk meg mi lehet a ferfiassagaval.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2011-02-11  09:56
  4. 2011. február 11. 12:3823.

    Szerintem nekünk nőknek el kellene érni, hogy a nyomozóhatóság vegyen tudomást arról, hogy létezik a nemi erőszak és túl kéne jutni azon a középkori téveszmén, hogy csak azt a nőt erőszakolják meg, aki maga is akarja.

    Nem indok az erőszakra az sem ha nő szépen van felöltözve, az sem ha elfogadott egy pohár bort, semmi, ha azt mondja nem, akkor annak úgy kell lennie.

    Tudom, hogy semmire nincs pénz, de igenis legyen a rendőrségen, ügyészségen olyan ember, aki ki van arra képezve, hogy felismerje, ha vkit megerőszakoltak.

     

    A történet nevetséges, szeretném ha modeleznék egyébként, ahogy a 60 kilós nő magára rántja a 120 kilós férfit.

     

     

    Szerintem ezért nekünk nőknek érdemes lenne összefogni, akár itt az nlc-n keretein belül megszervezve.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  5. 2011. február 11. 12:3422.

    Arra célozgatok, hogy 40 évesen egy nő nem lehet ilyen naív. Szerintem nagyon kamu a történet.

     

    előzmény:
    CsillagViki (9)
    2011-02-11  11:43
  6. 2011. február 11. 12:1421.
    Nekem is van nem egy fiú barátom és aludtam már velük egyedül üres házban, sőt úgy is, hogy én az ágyon, ő a földön. Még se támadott le, 100%-osan megbíztam benne. Szóval ne a nőre kenje bárki is a dolgot. Az ember nem vadállat, aki nem tudja türtőztetni az ösztöneit. Az, hogy valakinek ajándékot vesz a másik és néha megöleli, szereti, attól még nem kell megerőszakolni abban a hitben, hogy a lány is akarja. Én is veszek ajándékot az én barátaimnak és meg is ölelem őket, de eddig egyik sem hajolt fölém éjszaka és erőszakolt meg.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  7. 2011. február 11. 12:0320.
    Nekem eddig 4 férfi főnököm volt, abból 2 kezdett molesztálni. Az egyik egy agresszív barom volt, a másik meg egy kompenzáló kisfiú. Na, az ilyeneket kéne kasztrálni, mert ezeknél már a fejben is baj van, nem csak a gatyában.
    előzmény:
    venandika (11)
    2011-02-11  11:45
  8. 2011. február 11. 12:0219.
    Én az ügyben eljáró (illetve el nem járó) rendőröket is megbüntetném.
    előzmény:
    venandika (16)
    2011-02-11  11:59
  9. 2011. február 11. 12:0018.
    Nekem is van nem egy fiú barátom és aludtam már velük egyedül üres házban, sőt úgy is, hogy én az ágyon, ő a földön. Még se támadott le, 100%-osan megbíztam benne. Szóval ne a nőre kenje bárki is a dolgot. Az ember nem vadállat, aki nem tudja türtőztetni az ösztöneit. Az, hogy valakinek ajándékot vesz a másik és néha megöleli, szereti, attól még nem kell megerőszakolni abban a hitben, hogy a lány is akarja. Én is veszek ajándékot az én barátaimnak és meg is ölelem őket, de eddig egyik sem hajolt fölém éjszaka és erőszakolt meg.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  10. 2011. február 11. 12:0017.

    Egyértelműen udvarolt és egyértelműen mondták azt is neki, hogy ennyi, és nem több. Én a férfi helyében már akkor dobbantok, mert nekem meg több kell. Nem húzom a dolgot, majd alkalom adtán kierőszakolom belőle.

    Már megint ott tartunk, hogy szegény pasi, hát csak férfiből van (ösztön lény), tehát nem tehet róla. Na ne. Felnőtt, felelős a tetteiért, tudhatta mit csinál.

    előzmény:
    Zanthia_ (8)
    2011-02-11  11:12
  11. 2011. február 11. 11:5916.
    az ilyen állatokat én minimum kasztrálással büntetném.....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  12. 2011. február 11. 11:5415.
    Na, az ilyeneken mindig felháborodok! Mindig addig csűrik-csavarják a dolgot, amíg kiderül, hogy az egész a nő miatt van. Nem értem, mi nem világos! Ha nem akarja a dolgot, az erőszak, és kész! Ha öltáncot lejt előtte, akkor is mondhat nemet. Jó, az a nő is barom, aki ennyire kiszolgáltatott helyzetbe hozza magát, de a nem akkor is nem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2011-02-11  09:56
  13. 2011. február 11. 11:5314.
    Nekem is van nem egy fiú barátom és aludtam már velük egyedül üres házban, sőt úgy is, hogy én az ágyon, ő a földön. Még se támadott le, 100%-osan megbíztam benne. Szóval ne a nőre kenje bárki is a dolgot. Az ember nem vadállat, aki nem tudja türtőztetni az ösztöneit. Az, hogy valakinek ajándékot vesz a másik és néha megöleli, szereti, attól még nem kell megerőszakolni abban a hitben, hogy a lány is akarja. Én is veszek ajándékot az én barátaimnak és meg is ölelem őket, de eddig egyik sem hajolt fölém éjszaka és erőszakolt meg.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  14. 2011. február 11. 11:4913.
    Nekem is van nem egy fiú barátom és aludtam már velük egyedül üres házban, sőt úgy is, hogy én az ágyon, ő a földön. Még se támadott le, 100%-osan megbíztam benne. Szóval ne a nőre kenje bárki is a dolgot. Az ember nem vadállat, aki nem tudja türtőztetni az ösztöneit. Az, hogy valakinek ajándékot vesz a másik és néha megöleli, szereti, attól még nem kell megerőszakolni abban a hitben, hogy a lány is akarja. Én is veszek ajándékot az én barátaimnak és meg is ölelem őket, de eddig egyik sem hajolt fölém éjszaka és erőszakolt meg.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  15. 2011. február 11. 11:4812.

    Igazad van párkapcsolatban is lehet erőszak, nem  mindíg a nő a hibás. 

    előzmény:
    CsillagViki (9)
    2011-02-11  11:43
  16. 2011. február 11. 11:4511.

    engem egyszer a volt főnököm támadott le... szerencsére én megúsztam, persze felmondtam utána. Rendőrségen azt mondták semmit sem lehet tenni, mert nincs tanu és nincs nyoma. Ez egy multi cég volt, belső feljelentést tettem, persze, semmi nem történt, nemhogy kárpótlás, egy ejnye-bejnyénél többet nem kapott.

    bar szerencsere nem fejezte be, amit elkezdett, megis kb fel evig voltak remalmaim utana

    Gyakrolatilag itt barmit meg lehet tenni...:(( ketsegbeejto

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  17. 2011. február 11. 11:4510.

    Tényleg meggondolatlan lépés volt egy olyan üres házban csak ketten éjszaka.A férfiról is kiderült már az elején hogy többet akar ez csak " lovat adott alá".

    Sokszor nem is gondol ilyenre az ember csak utólag. 

    előzmény:
    Zanthia_ (8)
    2011-02-11  11:12
  18. 2011. február 11. 11:439.

    Az a baj, hogy te most megint arra célozgatsz, hogy az egész a nő hibája, mert hülye volt, és elhitte, hogy a férfi beéri barátsággal.

     

    Ebben ott van az alapvető hiba, hogy ha esetleg nem barátság lett volna köztük, hanem párkapcsolat, de a nő éppen nemet mondott volna a férfi közeledésére bármilyen okból, a férfi viszont ezt nem fogadta volna el, az már úgyis nemi erőszak.

    előzmény:
    Zanthia_ (8)
    2011-02-11  11:12
  19. 2011. február 11. 11:128.

    De volt. Valahogy mindig kiderült, hogy többet szeretne.

    Létezhet férfi- nő barátság, de úgy, hogy mellette mindkettőnek van párja. Ebben a történetben egyiknek se volt. A pasi egyértelműen udvarolt. 

    előzmény:
    CsillagViki (7)
    2011-02-11  11:07
  20. 2011. február 11. 11:077.

    Miért sántít?

    Neked még soha nem volt ellenkező nemű barátod?

    előzmény:
    Zanthia_ (6)
    2011-02-11  11:01
  21. 2011. február 11. 11:016.

    Nekem sántít a történet....

     

    40 éves nő, férfival barátkozik, aki szeretettel veszi körül, ajándékokkal kedveskedik? Egy lakásban alszik vele? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2011-02-11  09:56
  22. 2011. február 11. 10:395.

    Tánc- és kézműves tanfolyamra is jelentkezhetnek szegények.

    Bár arra legalább rá lehet fogni, hogy művészetterápia.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_265924 (4)
    2011-02-11  10:31
  23. 2011. február 11. 10:314.

    Persze, sminktanfolyam azért, hogy smikkel el tudják tüntetni a kék-zöld foltokat, hogy a köz számára ne legyen kellemetlen a látványuk.

    Beszédtechnika meg talán azért, hogy azt a csúnya dolgot, a mi történt velük, szépen körítve el tudják mondani. Ami így már nem is oly rettenetes,

    és talán nem is volt erőszak.

    (Egyébként elképesztő - tisztelet a kivételnek - amit művelnek államilag finanszírozott segítő programok címszó alatt. Valakiknek ez is jó pénz.)

    előzmény:
    CsillagViki (2)
    2011-02-11  09:56
  24. 2011. február 11. 10:063.
    Annyi ilyen történetet olvastam már, de még mindig képtelen vagyok felfogni, hogy milyen szörnyű dolog is ez. Mélységesen sajnálom azokat a nőket, akik ezen átestek. Számomra ez olyan megrázkódtatás lenne, hogy még elképzelni se tudom, ez velem valaha is megtörténhetne. Pedig ugyan akkora esélyem van rá, mint a többi nőnek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  25. 2011. február 11. 09:562.
    Épp tegnap olvastam, hogy államilag finanszírozott segítő programot indítottak a bántalmazott nők részére.
    A program olyan, az adott helyzetben végtelenül szükséges foglalkozásokból áll, mint beszédtechnika oktatás és sminktanfolyam.

    Ahol ezt lehet, ahol így ki lehet gúnyolni ezt a problémát, ott mit várhat az ember?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     

Címlap

top