Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szolgalányok élvezitek?

Sziszi86
Létrehozva: 2011. január 23. 19:56
A helyzet, hogy a "barátomnak" mindent megakarok tenni, de úgy, hogy ő közben megalázzon. Vannak itt olyan lányok akik ilyen szolgák? Ti, hogy élitek ezt meg? Én még most ellenkezek nem hagyom neki várom, hogy emiatt megpofozzon, lefogjon és élvezném ha igy megerőszakolna szinte. Mondom neki, hogy utálom ha lefognak és ő még nem érti, hogy én épp azt akarom pedig, hogy lefogjon. Szóval szolgalányok veletek milyen az erőszakos dom-otok?:)
  1. 2011. január 28. 17:30251.
    Előkerültem. Lefogsz, megostorozol és élveznéd is? :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_277607 (240)
    2011-01-27  21:09
  2. 2011. január 28. 13:29250.
    persze. sőt én éltem sajna abban az időben amikor még benne volt a btk-ban mint fajtalankodás.

     

     

    csak ugye az idők változnak, és azért mert 15 éve bűncselekménynek számított, attól még a mai párok nagyrésze mint természetes szexuális magatartásformát használja.

     

     

    és szerintem itt a lényeg abban van, hogy kényszerítenek-e erre, vagy nem. mert ha én ezt örömmel teszem, és kimondottan élvezem, hogy a partneremnek örömöt szerzek vele, akkor nehogymár nekem jöjjenek az okostojások, és tudományosan levezessék, mennyire pszichés a terhelésem.

    előzmény:
    sanyi1963bp (249)
    2011-01-28  12:44
  3. 2011. január 28. 12:44249.

    valamit szeretnék már azért tisztázni.

     

    én amikor szépen kinyalok egy puncit, én élvezem. a nyalást. azt élvezem, hogy a partnerem élvezi, és nekem jó érzés az, hogy örömöt szerzek.

     

    gondolom amikor a micsodámat ugyanez a nő leszopja szintén ugyanezt érzi.

     

    nem nagyon érzékelem, hogy nekem ebben mi lenne a megalázó, mi lenne a káros elhajlás, és ferde hajlam.

    idézet:
    trinityx (237)
    2011-01-27 11:29:24

    Összekapcsolódott a dolog már a megalázás fogalmával.

     

    Azért gondolj bele, hogy ezt a dolgot akkor találták ki, amikor mg nem volt divat a napi fürdőzés és a fehérnemű váltása

     

    Most gondolj bele, ha kb 3 hete nem fürdött valaki és "bejódliznál  a kanyonba" :)

     

    Megalázó lenne ha kényszerítene

     

    Bevallom hogy nekem is vannak ilyen érzéseim néha, első kedvesem pl. 16 évesen megsértődött amikor nagy naivan kértem hogy velem ne tegyen "olyat" , de volt aki kiabált velem mert húzódoztam.

     

    Ma már tudom hogy nem hogy megalázó, hanem gyakran a mennyek országa maga ez a tevékenység és azt is észrevettem hogy minél nagyobb öröm a lánynak, annál jobb érzés nekem is :)

    előzmény:
    trinityx (237)
    2011-01-27  11:29
  4. 2011. január 28. 12:35248.
    Akkor nem csak a szexet, de a táncot is be kell tiltani! ;)
    idézet:
    camomile (232)
    2011-01-26 17:25:24
    Bizonyos körülmények között pl víz is veszélys, pl. ha belepottyanunk, mondjuk az Atlanti-Óceán közepén, azt is be kell tiltani :)
    előzmény:
    camomile (232)
    2011-01-26  17:25
  5. 2011. január 28. 12:16247.

    Kinek mi. Ha az NLC-re írás elveszti varázsát, mindig beiratkozhatsz egy box klubba. :)

     

    Egyébként a topicot elnézve vannak bőven az NLC-n akik a feszültség-levezetést (jelen esetbe verbális) szadizással próbálják megoldani... 

    idézet:
    camomile (219)
    2011-01-26 15:40:03

    A box, meg más erőszakos dolgok, sosem vonzottak, életemben ha valaha verekednem kellett, csak egyszer kezdeményeztem, amikor a leendő nejemet molesztálta három részeg katona.

     

    Másik két alkalommam csak vissza ütöttem,  védekeztem.

     

    Az erőszak a legmocskosabb dolog amit el tudok képzelni, soha nem akartam sem használója, sem elszenvedője lenni.

    előzmény:
    camomile (219)
    2011-01-26  15:40
  6. 2011. január 28. 12:14246.

     

    köszönöm sanyi. megnyugodtam.

    elnézést a félreértésért, de jobb hogy megbeszéltük, és tisztázódott.

    előzmény:
    sanyi1963bp (242)
    2011-01-28  11:33
  7. 2011. január 28. 12:09245.
    Előzmény: Gorgon Lilith

    Értem én, hogy mire gondolsz.

    De mi van azokkal a nőkkel, akik mondjuk nem a gyermekvállalásban látják önmaguk megvalósulását?!

     

    Hát mi lenne ? 

    Nekik is van joguk mindenhez mint mindenki másnak :)

     

    Ha ragaszkodunk a szerepekhez, belebetonozzuk őket a társadalomba, mindig lesz egy olyan - nem is túlzottan szűk - réteg, akik a "konvenciókon", vagy akár a társadalmon kívülre szorulnak.

     

    Különben nagyon nagyon unalms lenne az élet, előbb utóbb kasztokra, szabályos csoportokra oszlana a társadalom és mindenki a saját szabályai szerint élne, rendkívül sarkosan:)

     

    Hasonló nekem az "én minden nőben az anyát tisztelem" frázis. Akkor az egyetlen, vagy legfőképp tisztelt dolog egy nőben azon biológiai képessége, hogy gyermeket szülni képes (már ha képes)?! Mi ebben az érdem, a tiszteletre méltó?! Mi ebben az egyéni, csak arra a nőre jellemző?!

     

     Az egész , a férfiak nem tudnak ilyesmit.

    A gyermek szülési képesség nem csak biológia, hanem rátarmettség, természet, lélek, olyan összetett és érthetetlen dolog, amit csak ösztönösen lehet jól csinálni, ahogyan a férfi dolga hogy megvédelmezze a családját, és ösztönösen agresszív, fizikailag erős.

     

    A szerepek nem felcserélhetők, de a társadalmi változásokkal változik a szerepek jellege is, férfiak maradnak a gyerekkel, nők mennek vájárnak.

     

    De a változások gyorsabbak, nincs már több generráció a nagyobb súlyú változások között, pl. nagyanyám el nem tudta képzelni hogy ő   dolgozni fog, de az anyám már 3 műszakba járt és nem fogod elhinni mit csinált , apám mellett ő volt az egyetlen női darukezelő az üveggyárban:)

     

     

    Látom az a gondolat bánt, hogy a nőket nem engedik érvényesülni Ez sajnos igaz, de nem az a megoldás, hogy férfi szerepet kell felvenniük. Nem, egy másféle női szerepet kell élniük, olyat amilyet akarnak , hiszen mindenkinek joga van úgy élni ahogyan akar.
    előzmény:
    Gorgon Lilith (218)
    2011-01-26  14:49
  8. 2011. január 28. 11:47244.

    Igen, borzasztó ilyet átélni. És nehéz túljutni rajta. 13 voltam, és még szűz. 

     

    Rendben, tételezzük fel, hogy játék. Merthogy a valós erőszak elítélendő, bár ettől függetlenül van, aki élvezi a fájdalmat.

     

    Mit szóltok ahhoz, aki azt játssza el a hálószobában, hogy a férfi az apa, a nő pedig a kislánya? Ez is csak játék, képzelet, mert a valóság ugye nem ez.  A valóságban ez a szituáció sem elfogadott, de a hálókban mégis vannak, akik ezt játsszák. 

     

     

    idézet:
    pager (216)
    2011-01-26 14:11:53

    ÉS addig jó, amig eljátsszák és a képzeletük kielégül, nem kerül ki a dolog a hálószobából, mondjuk a gyerekszobába

     

    Az ember annyiféle, van olyan is, akinek mindenféle hülye fantáziái vannak ,én is gondolkodtam olyasmin hogy mi lenne ha nyernék a lottón, de ha nem lehet, akkor  nem rablok ki egy bankot...esetleg álmodok róla és reggel nem hozom ki az álmomat a hálószobából:)

    előzmény:
    pager (216)
    2011-01-26  14:11
  9. 2011. január 28. 11:40243.

    Nézd, egyrészt nem kötelező feljelentést tenni, másrészt nem kötelező elmondani, hogy ki tette. Már ha valaki erre vágyik.

     

    Jómagam már jártam így. Voltam erőszak áldozata. Talán pont ezért zavar, amikor valaki ilyesmivel játszik. Arról nem is beszélve, hogy maga a játék is elindíthat egy folyamatot mondjuk az "erőszaktevőben" aminek lehetnek komoly következményei.

     

    De akár meg is kereshetik egymást, mármint az, aki a maga valóságában erőszakot élne át, és az, aki ezt szívesen elkövetné.  

    idézet:
    pager (214)
    2011-01-26 12:57:53

    Azt mondod erőszak áldozata voltál.....

     

    Lehet hogy valaki meg kívánta érzékelni a "maga valóságában " az erőszak elkövetését.

     

    Lehet hogy valaki bíztatta erre , de nem ő lett az áldozat hanem te.....

     

     

    Az lenne a legjobb, ha  megkeresnék egymást a z erőszaktevő és az erőszakfogadó, de gyakran előbbiek nem elég érdeklődők a várakozás tekintetében.:(

     

    Bizony ezért kell meggondolni mit mond az ember :)

    előzmény:
    pager (214)
    2011-01-26  12:57
  10. 2011. január 28. 11:33242.

    hát sanyi.  nagyon rendes srác vagy. de tényleg. kb azonosan is gondolkodunk.

     

    van azonban egy apró probléma. én a nőket szeretem. szal mindent egybevetve: lehet hogy fitospanni is, meg camomole is úgy útál engem hogy nagyon, de az érdeklődésem feléjük iányul.

     

    ( látványosan remélem nem vagy azonos fitospannival )

    idézet:
    trinityx (213)
    2011-01-26 12:49:24

    Hm kösz  véleményt bár én szolgáltam rá Ahogy arra is hogy melegnek gondolsz, amit nem nagyon értek

     

    Az hogy toleráns vagyok velük , sőt védelmezem őket ha bajban vannak, nem azt jelenti hogy meleg vagyok , hanem hogy rendes ember :)

     

    Kedvelni viszont sosem fogom a társaságukat, nem tehetek róla , ahogy nekik van joguk a zaklatás és gyűlölködés nélküli élethez, nekem is jogom van megválasztani kikkel töltöm az időmet :)

     

    Úgyhogy nyugodj meg, nálam nagyobb nőbolond nem sok van :)

    előzmény:
    trinityx (213)
    2011-01-26  12:49
  11. 2011. január 28. 09:23241.

     

    nem hiszem, hogy értelme lenne a hozzászólásodnak.

     

    a mostani hozzászólók abszolút nem érzékelik, hogy itt eleinte arról volt szó, hogy ki-ki kifejtette, mit, és mennyire képes elfogadni a partnere felé az öröm adás során.

     

    semmiféle elhajlások és tudodomány nem került szóba, és mostanra sikerült eljutni oda, hogy a perverziókat ecsetelik.

     

    nem látom értelmét hogy magyarázzam, ha ezt magadtól nem látod.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
    2011-01-27  16:43
  12. Torolt_felhasznalo_277607
    Torolt_felhasznalo_277607
    2011. január 27. 21:09240.

    Hova tuntel?

    En lefoglak megostorozlak csak szolj.

    előzmény:
    Sziszi86 (1)
    2011-01-23  19:56
  13. 2011. január 27. 16:44239.

    Nézd már, ezt véletlenül elfelejtetted bemásolni a 2004-es Haeberle tanulmány összefoglalásából:

     

    Mindez megint csak egy bizonyos ponton túl jelent igazi veszélyt. Számos kísérletből tudjuk, hogy bizonyos fokú fájdalom látványa vagy elszenvedése emelheti a szexuális izgalom és élvezet szintjét,  bár a túl erős fájdalominger vissza is vetheti a szexuális izgalmat. Hatása egyrészt a szexuális izgalom fokától függ, másrészt az egyéni hajlamtól és megszokástól.  Sokak szerint  a férfiak inkább a szadizmusra, a nők a mazochizmusra hajlamosak, társadalmi helyzetüknél fogva. Valójában azonban többen vannak  a  mazochista férfiak, ahogyan  az például a  „dominának” nevezett prostituáltak  működéséből kiderül. (Persze ők inkább csak megjátsszák a szadistát.) 

    Szexuálszociológiai kutatásokból az derült ki, hogy a szado-mazochista kapcsolatok önkéntes, előzetes megállapodások révén jönnek létre  A szadista ebben az erotikus játékban  azt élvezi, hogy látja a mazochista élvezetét;  így valójában ez utóbbi gyakorolja a kontrollt, s egy előre megállapított „biztonsági jelzéssel” leállíthatja  szadista partnerének túlzásba vitt  erőszakoskodását. A testi fájdalom-okozás egyébként is csak alárendelt szerepet játszik a szado-mazochizmusban,  a dominancia és  alávetettség verbális és egyéb megnyilvánulásai mellett. A szadista bűnözőkről szóló hiradások azonban a közvéleményben torz képet alakítanak ki erről  a  problematikus  szexuális viselkedésről.

     

     

    Mégegyszer (sokadszor) elmondanám: a BDSM és az S/m nem ugyanaz.

     

    Azt gondolom mondanom sem kell, hogy átlagos gyermekkorom volt, a szüleim sem nem vertek, sem nem terrorizáltak és más sem. 

     

    Egyébként ha figyelsz, Dr Erős Erika azt is mondja, hogy az agyban a fájdalom és a szexuális öröm területei között átfedés van, aminek következtében lehet a fájdalomnak olyan foka, ami át csaphat örömérzésbe. Ezt még nem feltétlenül kell mazochismusnak nevezni mert a biológiai folyamatok következtében normális szex során is kialakulhat.

     

    Az alatt, hogy nem vagyok pszichológus nem azt értettem, hogy nem tudok internetes oldalakon idézett tanulmányokból össze-vissza idézgetni, hanem azt, hogy mivel nincs pszichológia diplomám nem vonnék le mélypszichológiai következtetéseket.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_617162 (236)
    2011-01-27  09:19
  14. Torolt_felhasznalo_617162
    Torolt_felhasznalo_617162
    2011. január 27. 16:21238.

    Nem tudok Neked mit mondani , mert a  szexuális identitás-  és beállítottságzavarokon  - a parafiliákon- belul , a szado-mazochizmus-rol hoztam pszichologusi velemenyeket : camomilenek valaszoltam .

     

    Van sok szextopik itt , ahol felteheted a kerdesedet : tanacsolni fognak .

    előzmény:
    trinityx (237)
    2011-01-27  11:29
  15. 2011. január 27. 11:29237.

    valamit szeretnék már azért tisztázni.

     

    én amikor szépen kinyalok egy puncit, én élvezem. a nyalást. azt élvezem, hogy a partnerem élvezi, és nekem jó érzés az, hogy örömöt szerzek.

     

    gondolom amikor a micsodámat ugyanez a nő leszopja szintén ugyanezt érzi.

     

    nem nagyon érzékelem, hogy nekem ebben mi lenne a megalázó, mi lenne a káros elhajlás, és ferde hajlam.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_617162 (236)
    2011-01-27  09:19
  16. Torolt_felhasznalo_617162
    Torolt_felhasznalo_617162
    2011. január 27. 09:19236.

    "A szexuális hatalmi játékokra való fogékonyság/késztetés szerintem sokkal mélyebb és bonyolultabb pszichológiai jelenség, mint hogy ki milyen szeretpet tölt be az életben. Ennél messzebre nem mennék mert nem vagyok pszichológus." - re

     

    Igen , igazad van , jo lenne megnezni , mi a pszichologus velemenye  .
    Kicsit utananeztem .

     

    Dr. Erős Erika szerint, 2009 , a dolog hátterében általában valamilyen személyiségzavar áll :

    a video

    http://videoklinika.hu/video/eros1202_szadomazo

     

    De nem O az egyetlen , aki a parafilia kategoriaba sorolja .

    http://www.szexualpszichologia.hu/abnormalitas.htm
    „Normalitás”  és  „abnormalitás”. Orientációs  és  funkciózavarok

    Berner, H.  (2001)  szerint a normák tartós megsértéséből alakulnak ki a perverziók, amelyeknek vezető tünetei a következők lehetnek:  Értelmetlenség; a gyakoriság növekedése, a kielégülés csökkenése;  promiszkuitás és  anonimitás; sajátos  fantáziák  és  praktikák;  szenvedélyesség;  periodikus, kényszeres nyugtalanság.

     Végkövetkeztetése, hogy a szükségletek sokfélék és változóak lehetnek, a legkülönbözőbb,  egymással konkurráló funkciók szolgálatában.  A  szexuális identitás-  és beállítottságzavarokat, vagyis a  parafiliákat  olyan, makacsul visszatérő, szexuális izgalmat kiváltó  fantáziáknak, kényszerállapotoknak és viselkedésmódoknak tartja, amelyek tárgyakra  vagy  személyekre  irányulhatnak.  Ilyenek például  az  exhibicionizmus, a fetisizmus, a frottőrizmus, a pedofilia, a szadizmus és mazochizmus, a transzvesztita fetisizmus és a voyeurizmus.

    Haeberle, E.J. (2004) : a szexuális viselkedés  akkor egészséges  (és „normális”), ha örömélményt nyújt és nem ártalmas;

    A problematikus szexuális viselkedésfajták  fixációs  vagy regressziós eredetére utalnak a mélylélektani és dinamikus pszichológiai irányzatok megállapításai.

    Az egyik leggyakoribb, problematikus szexuális viselkedés  a  szado-mazochizmus, vagyis az egymás ellentéteinek megfelelő  szadizmus  és  mazochizmus, amelyek jellemzője az erőszak és a gyengeség, a megalázás és  megalázkodás  élvezete a szexben.  A gyermekkori eredet ezeknél is felderíthető. A gyermek, akit rendszeresen vernek, kínoznak (pl. egy szadista hajlamú szülő vagy nevelő), esetleg azonosul kínzójával, s mivel önkénytelenül utánozza őt, tovább adja a verést egy kisebbnek. Közben élvezi saját hatalmát és a másik kiszolgáltatottságát; így könnyen szadistává válhat. A másik lehetőség, hogy hozzászokik a verésekhez, megalázásokhoz, s már szinte várja és élvezi azokat. Igy lesz mazochista. 

     

     

    előzmény:
    camomile (234)
    2011-01-26  19:06
  17. 2011. január 26. 19:23235.
    Még valamit a káosztás tésztáról: az egész topicnak pont ez a lényege. Sziszi dilemmája a káposztás tészta dilemmája: Sziszi úgy akart a barátjával játszani, hogy a barátja nem tudta, hogy játszanak. Nyilván nem működött. Mikor a barátja lefogta, és ő mondta neki, hogy ne fogja le, a barátja nyílván abbahagyta. Sziszi ezért tudni szerette volna, hogyan tudja úgy folytatni a játékot, hogy nem esik ki a szerepből, amire az a válasz, hogy játék előtt közösen le kell fektetni és el kell fogadni a szabályokat. Az egész topic ennyire egyszerű, nem is értem hogy fújódott így föl.
    előzmény:
    pager (233)
    2011-01-26  17:53
  18. 2011. január 26. 19:06234.

    Először is szeretném elmondani, mennyire  tisztellek azért, hogy a dologgal kapcsolatos ellenszenved ellenére képes vagy intelligens vitát folytatni a megadott témáról.

     

    Most pedig megpróbálom a legjobb tudásom szerint elmagyrázni, hogy szerintem hogy is van ez.

     

    A káposztás tésztában teljesen igazad van. Senki nem fogja egy random élethelyzetben azt feltételezni, hogy valaki mond valamit, de ezzel az ellenkezőjét kívánja elérni. A BDSM viszont nem egy random élethelyzet, hanem meghatározott keretek között történő, szabályrendszerre épülő tevékenység, amely (mint az edzőtermi boxolás) a szabályok mind két fél általi előzetes ismeretét és elfogadását tételezi fel. Szóval ha valakivel ilyet játszol, az tudja, hogy a játékon belül mi mit jelent és azt is tudja, hogy éppen játszotok. Ha valamelyik fél tényleg meg akar állni, arra van egy speciális bizonsági szó, amelynek kimondásával a játék azonnal megszakad. Ebből kfolyólag ha nekem azt mondja a barátom a hálószobában, hogy 'Elfenekellek!' amire én azt mondom, hogy 'Jaj, ne fenekelj el!', az nem egyezik meg azzal, hogy 'Drágám káposztás tésztát főzök.' 'Jaj ne főzz már káposztás tésztát.' Ebben ez esetben, a való életben, valójában nem kérek káposztás tésztát.

     

    Az erőszaknak része az irányítás (vagyis inkább az irányítás akarása), de az irányításnak nem feltétlenül része az erőszak. A kettő semmiképpen nem azonos. Az irányításra rá lehet szokni, az erőszakra nem. A BDSM nem erőszakos dolog, mert célja az örömszerzés. Igen, a fizikai fájdalom (nem az erőszak) része (része, nem lényege) a játéknak. De azt szem előtt kell tartani, hogy a játékot mindkét fél azért játsza, mert ez nekik jó. Erőszakról akkor beszélünk, ha az a fogadó félnek nem jó, és nem is járult hozzá. A felszínen tényleg úgy néz ki a dolog, hogy az egyik fél fizikai fájdalmat okoz a másiknak, de ezt azért teszi, mert tudja (itt jön be a megbeszélés, közös megegyezés stb), hogy a másik félnek ez örömet szerez. Az örömszerés törődést feltételez. Az erőszakban nincs törődés. Mégegyszer: a fizikai fájdalom okozása része a BDSM-nek, mint ezen kívül még sok más tevékenység.

     

    A játék egyébként is csak egy kis részét képezi a párkapcsolatnak, és nem is feltétlenül minden szeretkezés alkalmával játszanak a felek. Az, hogy valaki élvezi a BDSM-et nem jelenti azt, hogy a szexualitás más formáit nem élvezi. Hogyha pedig a felek párkapcsolatban élnek, akkor nem ekörül forog a párkapcsolat. Ez szabadidős tevékenység mint a horgászás meg a film nézés.

     

    Még egyszer szeretném tisztázni, hogy a játék és az élet nem egy és ugyanaz. Ergó a játékon beüli "alázás" (és annak élvezete) nem egyenlő az életben történő alázással (és annak élvezetével). Attól, hogy valaki élvezi a BDSM-et, nem fog mosolyogva hazamenni ha a munkahelyén a főnöke megalázó helyzetbe hozta. Az alázat pedig tényleg nem egyenlő a (meg)alázással.

     

    Az egyensúly kérdése ennél sokkal bonyolultabb. Nem minden karrierista/erős nő/férfi szubmisszív az ágyban és nem minden szubmisszív nő/féri karrierista/erős az életben. Van olyan, hogy egy erős nő/férfi az életben betöltött szerepét az ágyban is folytatja, tehát domináns. Meg persze olyan is van (sőt, nyilván ez a többség) aki nem játszik hatalmi játékokat az ágyban, hanem mást játszik vagy nem játszik semmit. A szexuális hatalmi játékokra való fogékonyság/késztetés szerintem sokkal mélyebb és bonyolultabb pszichológiai jelenség, mint hogy ki milyen szeretpet tölt be az életben. Ennél messzebre nem mennék mert nem vagyok pszichológus. Még valami: az, hogy valaki szexuális hatalmi játékokat játszik nem jelenti azt, hogy nem elégedett az életével/sikereivel vagy boldogtalan. Ez nem pótcselekvés vagy kompenzáció, hanem örömforrás.

     

    A válasz tehát: természetesen lehet egy erős nőnek és egy erős férinak (sőt bármilyen nőnek és bármilyen férfinak) kiegyensúlyozott párkapcsolata anélkül, hogy szexuális hatalmi játékokat játszanának. A szexuális hatalmi játékok játszása ennek nyilvánvalóan nem előfeltétele, de ha mindkét fél élvezni akkor természetesen jót tesz a kapcsolatnak, mert a jó szex általában jót tesz a kapcsolatnak.

     

     

     

     

     

    előzmény:
    pager (233)
    2011-01-26  17:53
  19. 2011. január 26. 17:53233.

    Nézd, a káposztás tészta csak egy példa volt, nem csúsztatás. Hozhatok fel másikat is, de a lényege az: ha valaki közli velem, hogy valamit utál, akkor azt nem erőltetem rá, csak azért, mert azt gondolom, azért mondta, hogy utálja, mert tulajdonképpen szereti. Ahogy ha valamire azt mondja valaki, hogy valamit szeret, biztosan nem azért nem fogom megtenni, mert azt gondolom, hogy azért mondta, hogy szereti, mert utálja. Ez volt a reakcióm a topicindító hozzászólásra. 

     

    A kontroll feladása és felvállalása. Ez egy érdekes kérdés. Lehet, hogy a kontroll nem az erőszakról, de az erőszak kifejezetten az irányításról  szól. Vajon rá lehet szokni az irányításra? 

     

    Ahogy szerintem az sem mindegy, hogy bennem van alázat, vagy engem hoznak megalázó helyzetbe.

    Az egyensúly kérdését, amit itt többen felvetettek, még talán értem is. Csupán az magas még egy kicsit, hogy azok a nőket, akik a karrier útján valósítják meg önmagukat, örülnek a sikereiknek, miért  nem elégíti ki az aktuális szerepük. Miért kell hozzá ilyet játszani? Nem elégedettek? Egy erős nőnek és egy erős férfinak nem is lehet kiegyensúlyozott párkapcsolata egymással? Valakinek feltétlenül gyengének kell lenni, vagy ha nem az, el kell játszania?

     

    Nem kötekedésképpen írom ezeket, tényleg érteni szeretném. 

     

     

    előzmény:
    camomile (225)
    2011-01-26  17:00
  20. 2011. január 26. 17:25232.
    Akkor nem csak a szexet, de a táncot is be kell tiltani! ;)
    előzmény:
    fitospanni (230)
    2011-01-26  17:22
  21. 2011. január 26. 17:24231.
    Tényleg fontos
    előzmény:
    trinityx (228)
    2011-01-26  17:12
  22. 2011. január 26. 17:22230.

    "Ez olyan mint hogy attól, hogy valaki szeret az edzőteremben, meghatározott szabályok szerint hús-vér ellenféllel boxolni, nem fog kimenni az utcára és mindenkit összeverni."

     

    Akkor a tancosok veszélyesebbek, mert ők ki is mennek az utcara tancolni.:D Hol szervezett flashmob, hol spontan jam formajaban, sőőőt nem átallanak mas jarokeloket is bevonni.:)

     

     

     

    előzmény:
    camomile (225)
    2011-01-26  17:00
  23. 2011. január 26. 17:15229.

    Nézd, én FÉLEK nalam 30-40 centivel magasabb, 40-60 kiloval nehezebb emberektol.

    Gondolom, Te sem a Náladnál másfél-kétszer olyan sulyu holgyekhez vonzodol, és nem oket tekinted hozzad illonek, hozzad hasonlonak.

    előzmény:
    sanyi1963bp (211)
    2011-01-26  12:11
  24. 2011. január 26. 17:12228.

     

    hát persze, hogy szoktam. mint mindenki.  tőled is bocsánatot kértem egy tévedésért.

     

    ha meggyőznek, én elismerem a tévedésem. ez fontos szerintem.

    előzmény:
    Orsolya80 (226)
    2011-01-26  17:05
  25. 2011. január 26. 17:06227.
    Dejó! :)
    előzmény:
    Fanyal (224)
    2011-01-26  16:43

Címlap

top