Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Android vagy Windows?

maraaa
Létrehozva: 2011. január 18. 12:33

Ki, melyiket részesíti előnyben és miért?

És ha már itt tartunk, akkor android vagy windows melyik okostelefonban???

Ha van billentyűzete használjátok, vagy megvettétek, mert azt hittétek, hogy használni fogjátok, és még egyszer sem került rá sor?

Vitatkozzunk! 

  1. 2012. január 5. 11:1255.

    Sziasztok!

     

    Szerintem ANDROID!

     

     

    Egy Bolgot ajánlok figyelmetekbe:

     

    Androdor - Android Programok Blogja

    Egy blog, ami a figyelemreméltó és használható (Android-ra írt) programokat mutatja be illetve véleményezi.

     

     

    http://androdor.blogspot.com/

     

    Ha érdekeltek vagytok a témában, látogassátok meg.

     

     

    További szép napot Kívánok!

     

    Androdor

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2011. január 26. 14:4654.
    Az enyém egy HTC, nekem ez a márka most nagyon tetszik. A páromnak évek óta ilyen telefonjai vannak és nagyon meg van velük elégedve, ezért mertem én is most ilyet venni.
    előzmény:
    AlmaLatina (53)
    2011-01-26  14:43
  3. 2011. január 26. 14:4353.

    Ezek szerint mi nagyon kifogtunk valami rossz gyári szériát. Remélem a napokban lesz időm a Sony Ericson-hoz elmenni, mivel a szolgáltató nem tud segíteni a problémán.

    Mi szolgáltatóváltás miatt 5 db új telefont vettünk a cégemnek. Ebből 3 androidos. Mind a hárommal komoly működési hibák vannak. Mindhárom különböző márkájú androidos telefon. Az egyiket már az első napon ki is cserélték szoftverhiba miatt. A másik kettőnél csak huzamosabb használat után derült ki, hogy nem mi tanulunk lassan, hanem a telefon nem működik.

     

    Ezen kívül az egyik kedves barátomék is androidos telcsit kaptak karácsonyra, ő is és a felesége is. Mindkét telefon szintén rossz.

     

    Lehet, hogy nálunk valami rossz széria van, de ettől sem lettem boldogabb.

    előzmény:
    maraaa (51)
    2011-01-26  10:50
  4. 2011. január 26. 10:5752.
    Van egy Androidos E-book olvasóm, nem rossz, de én Windows-t szeretek inkább használni.
    előzmény:
    maraaa (1)
    2011-01-18  12:33

Címlap

top