Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Biohair fodrászat

zsibidom
Létrehozva: 2011. január 15. 14:52

Volt már vki ilyen fodrászatban? Profik dolgoznak vagy tanulók?

A "Csak vágás"-hoz már volt szerencsém, azok tanulók...

  1. 2015. augusztus 29. 09:5254.

    Én a Szépvölgyi útiban voltam már sokszor és mindig elégedett voltam. Nem is értem ezt a sok negatív hszt. A fodrászok kicsit távolságtartoak, kifejezetten nem fecsegnek ami szerintem jo. Ugyanakkor kedvesek. Nekem vállig érő sima hajam van többen is mondták, hogy milyen jol levágták. Ja és itt kifejezetten lassan és precízen dolgoznak, mintha lassított film lenne úgy vágnak. Ez az én tapasztalatom.Most is készülök menni egy vágásra.

  2. 2015. augusztus 22. 17:1453.

    Sziasztok!


    Nekem ma volt szerencsém betérni egy Biohair üzletbe. Tudni kell, hogy mellközépig érő, egyenesen elvágott hajam van, fokozatosra vágott fru-fruval. Mivel előreláthatólag jó sokáig nem tartózkodom majd itthon és a hajam vége kezdett eltörni, így gondoltam jó két centit le kellene vágni, hogy puha legyen a vége. A recepción kértem egy fejmasszázst is, hát nem hogy azt nem kaptam meg, de legalább a hajamat mosta volna meg rendesen! a fejem tetejére nyomott egy kis sampont, megdörgölte és kész... már dühösen ültem a székbe, de gondoltam majd biztos szépen levágja. Aha... persze... kb 5-ször kértem, hogy de tényleg vágja már le, mikor közölte a kis hölgy, hogy először inkább beszárítja, mert nem látja, milyen állapotban van a hajam. Beszárította (meg sem lepődtem, hogy pont olyan volt, mintha én csinálnám), majd végezni is akart. Végig arról beszélt, hogy a hajam a tépett vágása miatt törött, ahhoz nem nyúlhat hozzá (mi van???), bár igaz, évek óta teljesen egyenesre van levágva... További unszolásomra, végre hajlandó volt levágni a fru-frumból is, a hajam végéhez azonban még ekkor sem nyúlt hozzá és végig pofákat vágott, hogy de az hogy nézne ki, ha levágná. Szóval a végén kb fél centit, talán annyit sem, de vágott a hajamból, meg a fru-frumból egy centit, de most már az is össze-vissza van vágva. Se vasalás, se fésülés, de biztos örült, hogy 30 perc alatt végzett mindennel... arról meg ne is beszéljünk, hogy köszönni sem volt képes, amikor eljöttem. Biohair-be soha többet! 

  3. 2014. július 16. 10:3052.
    Ott szoktam végatni, a délinél. Egy kiegészítést épp ezért tennék: az azért wagneri túlzás, hogy ők tanulók. Nyilván mivel nem a hagyományos szöszmötölős iskola (gyorsan kell dolgozni, de nem összecsapva), meg gondolom sokat kell ahhoz dolgozni, hogy fizessen is, ezért inkább a pályakezdőket preferálja a cég, de olyat még nem láttam, hogy ott "vizsgázott" volna a fodrász.
    előzmény:
    zsibidom (1)
    2011-01-15  14:52

Címlap

top