Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kutyákat végeznének ki a gazdák adótartozása miatt

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2011. január 12. 17:22
Valóban hatásos szankció az ebadóval tartozókat házi kedvencük kivégzésével fenyegetni? Winkler Nóra különvéleményében kereste a választ.

Tovább a cikkre...
  1. 2011. január 14. 01:5928.

    En is kuldtem  de nem most egy szegeny picit akartunk megmenteni  sokba kerult de sajnos nem elte tul a fene egye meg aki kidobta 

    http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=256881

    lehet olvastad akkoriban  nagyon megviselt engem is  mert ugy rmenykedtunk hogy tulelei a csoppseg de sajna nagyon le volt romolva

     A szivem szakad meg ezekert az artatlan allatokert 

    előzmény:
    irenehavas (27)
    2011-01-13  20:45
  2. 2011. január 13. 20:4527.

    szia. hat hallod nelkunk itt nem kell fizetni.  ferjem volt 4 eve, mikor  HAPPY  jott es ok mondtak, hogy benne van az adoba. es azota rengeteg emberrel bezeltem  ITT  senki sem fizet. aztan lehet, hogy varosonkent valtozik, a csoda tudja.  egybkent igaz,  a magyar kutyik miatt kell aggodni,  az elmult par hetben eleg sok penzt kuldtem megint  OSZMUNNAK, ES HSZOB  nak, mentesre.  de sosincs vege.  szep napot.

    aztan lehet, aze nem kell fizetni, mer micro chip unk lett rugtun. 

    előzmény:
    brampton (23)
    2011-01-13  03:12

Címlap

top