Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Egyéjszakás szerelem

Torolt_felhasznalo_884574
Torolt_felhasznalo_884574
Létrehozva: 2004. Április 15. 07:32
Arra gondoltam, hogy talán a nőknek is van ilyen titkos vágyuk. Egyéjszakás szerelem, úgy, hogy utána nem kell attól rettegni, hogy üldözni fog a másik, ha megtudja ki vagyok. Ha szembe jön az utcán, nem kell azon izgulni, hogy rám köszön-e. Ami nem a diszkó, vagy egyéb hely borgőzős hangulatából született. Amit megelőz egy levelezés, beszélgetés, és ha kölcsönös a szimpátia, akkor egy izgalmas, megismételhetetlen kalandba torkollik. Ami nem érzelem nélküli, de ami nem szerelem.
Vagy ilyesmiről csak férfiak álmodnak?
Mielőtt elindulna a nagy találgatás:
1.) van rendes nickem már rég óta, ezt csak erre az egy témára vettem fel, és utána nem használom többet
2.) nem kamu topic, sem statisztika, sem tanulmány, sem cikk nem készül belőle
3.) nem vagyok nyálas szájú kisfiú, aki ezen akar élvezkedni
  1. Torolt_felhasznalo_322604
    Torolt_felhasznalo_322604
    2004. Április 15. 11:34274.
    A tendencia csökkenő vonalat mutat:(((
    nekem sem jó ezt írni, mert nagyonnagyon fiatal vagyok, de így van. . én 24 vagyok, a húgom 21, már itt nagy akülönbség. . . . pedig csak 2, 5 év. . . .
    és akkor nem is beszélek a 17 éves sógoromról. . . . . . ég és föld a két korosztály. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_837591 (273)
     
  2. Torolt_felhasznalo_837591
    Torolt_felhasznalo_837591
    2004. Április 15. 11:27273.
    Ne is mondj ilyeneket! Én remélem, hgoy mondjuk 10-15 év múlva változik a világ, az értékrendek, és nem a látszat lesz a fontos. Ha nem, szép világ vár ránk! :((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_322604 (272)
     
  3. Torolt_felhasznalo_322604
    Torolt_felhasznalo_322604
    2004. Április 15. 11:23272.
    És gondold el, a mi gyerekeink még hatványozottabban így fognak felnőni. . . .
    Míg én láttam a másik példát, szüleim, nagyszüleim, család, addig ők ezt fogják látni, karrier, taposás. És hiába szeretném ám én máshogyan nevelni őket, mert eldönthetem majd, hogy eltaposóvá, vagy eltaposottá tegyem a gyermekemet. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_837591 (271)
     
  4. Torolt_felhasznalo_837591
    Torolt_felhasznalo_837591
    2004. Április 15. 11:19271.
    Pedig nincs olyan női lap, ami ne azt sugallná, hogy légy önálló, állj talpra, taposd el a férfiakat! De ez talán azoknak a nőknek szól, akiket elnyom a férjük, akiket nem kényeztetett az élet. Nem azoknak a fiataloknak, akik még nem tanultak meg kapcsolatban élni. Mert az igenis tanulni kell. . .
    Nem mondom, hgoy egy nő ne tanuljon, ne teremtsen egzisztenciát, de nincs az a normális férfi, aki félelem nélkül költözik be egy olyan lakásba, amihez "semmi köze". És a halálos ágyon nem az egziszetnciát fogjuk dajnálni, hgoy elvesztjük. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_322604 (267)
     
  5. Torolt_felhasznalo_322604
    Torolt_felhasznalo_322604
    2004. Április 15. 11:18270.
    Igen, így lenne, ha akarnám, hogy ez a szerelem örökké tartson.
    De nem akarom. Ez egy visszás, önző szerelem. Jó így. Rengeteget kapok, és rengeteget adok.
    És ha elmúlik, mert el fog, mert a lány hazajön, meg az idővel úgyis megnyugszom, akkor sem fogok követelőzni, kapcsolatokat felborogatni.
    Ha egyedül lennék, lehet, hogy akarnám. De akkor bele sem mentem volna. Erről írt már vki.
    Ez egy önző, szemét dolog, és sérülni fogok, mert fájni fog az elszakadás. Aztán megrázom magam, és azt mondom, na, igen. volt 2 csodálatos hónapom.
    És a fiú talán ugyanígy érez.
    Én nem adom fel a kapcsolatomat, ennek is meg van az oka. Hogy ő miért nem, biztos ennek is, de ott nagyobb a gáz, mint nálam. Szerintem. mindegy. . :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_837591 (266)
     
  6. Torolt_felhasznalo_322604
    Torolt_felhasznalo_322604
    2004. Április 15. 11:18269.
    Igen, így lenne, ha akarnám, hogy ez a szerelem örökké tartson.
    De nem akarom. Ez egy visszás, önző szerelem. Jó így. Rengeteget kapok, és rengeteget adok.
    És ha elmúlik, mert el fog, mert a lány hazajön, meg az idővel úgyis megnyugszom, akkor sem fogok követelőzni, kapcsolatokat felborogatni.
    Ha egyedül lennék, lehet, hogy akarnám. De akkor bele sem mentem volna. Erről írt már vki.
    Ez egy önző, szemét dolog, és sérülni fogok, mert fájni fog az elszakadás. Aztán megrázom magam, és azt mondom, na, igen. volt 2 csodálatos hónapom.
    És a fiú talán ugyanígy érez.
    Én nem adom fel a kapcsolatomat, ennek is meg van az oka. Hogy ő miért nem, biztos ennek is, de ott nagyobb a gáz, mint nálam. Szerintem. mindegy. . :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_837591 (266)
     
  7. 2004. Április 15. 11:12268.
    Te csak tudod. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_705879 (254)
     
  8. Torolt_felhasznalo_322604
    Torolt_felhasznalo_322604
    2004. Április 15. 11:12267.
    Szerintem igazad van. . .
    és a férfiak félnek ezektől a magabiztos, önálló nőktől.
    van egy ilyen barátnőm, és mivel megteremtett maga köré mindent, jó állást, jó fizetést, magas képzettséget, lakást, 28 évesen olyan magasra tette a mércét, hogy egy ügyvezető igazgatónál alább nem adja. . . és ugye az ügyvezető igazgatók általában jól szituált családos emberek, de legalábbis párkapcsolatban élők. . . és itt bezárult a kör, jön a kérdés, hogy levelezzünk, ne levelezzünk, talizzunk, ne talizzunk. . . egyéjszaka, kétéjszaka. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_837591 (265)
     
  9. Torolt_felhasznalo_837591
    Torolt_felhasznalo_837591
    2004. Április 15. 11:10266.
    Erre most nagyon mondanám, hgoy olvass vissza arra a topicra, de gőzöm nincs, mi volt a címe! És tényleg itt a tavasz, és lehet, hgoy csak azért érzed a távolodást, mert közeledsz a másikhoz. Lehet, hgoy ez nem is igaz, csak te érzed így. Úgyhogy tényleg az a legjobb, ha megvárod a nyarat is, amikor itt lesz a másik lány is. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_322604 (264)
     
  10. Torolt_felhasznalo_837591
    Torolt_felhasznalo_837591
    2004. Április 15. 11:08265.
    :))) oké, ez lehet. . . .
    Mondjuk nem nekem írtad, de azért reagálok az utolsó bekezdésre. . . igazad van!
    A hagyomásnyos értékek felbomlottak. Remélem, egy szinglit sem bántok meg, de tényleg annyira trendi magabiztosnak, önállónak lenni, hogy sok egyedülálló talán már azért sem tud kapcsolatba lépni, mert úgy érzi, amit megteremtett, nem adja fel. Nehezen tud alkalmazkodni, pedig alapvetően az ember társas lény. . . Itt most nem egy emberről beszélek, hanem a társadalmi jelenségről. . . Hogy nagyon nehezen talál mindenki párt magának, pedig úgy érzi mindent megtesz érte. TAlán kevés a kompromisszumkészség. . .
    Nem tudom, csak okoskodok. . .
    előzmény:
    EnVogue (263)
     
  11. Torolt_felhasznalo_322604
    Torolt_felhasznalo_322604
    2004. Április 15. 11:04264.
    Azért vagyok vele, mert megszerettem. De ez nem szerelem, sokszor csalódom benne nap, mint nap, és távolodunk. Illetve jó a kérdés, igen, én távolodom.
    Most megbolondultam ettől a férfitől. Nem hiszem, hogy van olyan nő, aki párkapcsolat mellett ne bolondult volna meg egyszer. . . Jön egy új tavasz, új íz-illat, van ilyen.
    De ez elmúlik. mindig elmúlik. és rövid időn belül. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_837591 (260)
     
  12. 2004. Április 15. 11:00263.
    Nem azt mondom, ohgy mindenáron skalpokat gyűjt, de hogy tapogatózik, az biztos.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_837591 (256)
     
  13. 2004. Április 15. 10:59262.
    Jó, én lehiszem. De akkor miért kellett neked ehhez a topikhoz egy új nick, és miért az nlc-s csajokra indulsz be?

    Ez úgy hangzik, mintha csak itt lenne lehetőséged ismerdeni, hogy anyuci meg ne lássa. :)

    És, hogy a kérdésedre is válaszoljak, nekem speciel nem jön be az egyéjszakás kaland. Még ha közben jó is, utána csalódottságot érzek.

    Ha nagyon jó volt, akkor azért, mert nincs folytatása, ha meg nem volt jó, akkor szidom magam, hogy ennek mi értelme volt.

    Úgy gondlom, hogy a nők genetikailag a fészekrakás, otthonteremtésre, kvázi a hosszútávú kapcsolatokra vannak kódolva, és sokkal inkább a férfiakra jellemző a kalandkeresés.

    Az is igaz, hogy mai megkergült világunkban, ahol a tradicionális férfi és nő szerepek lassan összemosódnak (sajnos), és a kereskedelem a reklámokon keresztül azt veri belénk, hogy egyedül lenni milyen jó, (mert az egyedülállók frusztráltságukban sokkal többet fogyasztanak, mint a párkapcsolatban élők), és népszerűsítik, hogy a nők is nyugodtan vállalják fel a szexuálitásukat, persze, hogy sok nő ideig-óráig el tudja hitetni magával, hogy az egyéjszakás kaland mennyire élvezetes, de szerintem valahol magunkat csapjuk be.
    A nők nem erre vannak kitalálva.
    előzmény:
    egyéjszaka (253)
     
  14. Torolt_felhasznalo_837591
    Torolt_felhasznalo_837591
    2004. Április 15. 10:59261.
    az "agy" igazából "vagy" :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_837591 (260)
     
  15. Torolt_felhasznalo_837591
    Torolt_felhasznalo_837591
    2004. Április 15. 10:57260.
    Ezek szerint olvastad a topicot! :)))
    Pedig én más szemszögből szóltam hozzá, de én is voltam már ilyen helyzetben. Igazából hülyén jönne ki, ha most magyaráznám, hogy igen-igen, tudom, milyen rossz, pedig így van.
    Amúgy feltünt (ha már láthatóan csak kettesben vagyunk), hogy te lélekben nagyon messze vagy a párodtól. És hogy mindezek ellenére nem akarnád otthagyni. Lehet, hogy most nem is lenne jó, mert akor még inkább őrlődnél. De úgy egyébként miért vagy vele, ha nagyon messze vagytok egymástól? Agy csak te tőle? Persze, ha nem válaszolsz, megértem. .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_322604 (259)
     
  16. Torolt_felhasznalo_322604
    Torolt_felhasznalo_322604
    2004. Április 15. 10:50259.
    Ez így van. Megéljük. Ennek ellenére, és minden szenvedés ellenére én azt mondom, megéri, mert mi tudunk nagyon, nagyon boldogok is lenni, nem csak nagyon, nagyon szomorúak.
    és szívesen emlékszem majd vissza 50 év múlva minden egyes pillanatra (és én sem fogom az unokáimnak elmesélni:))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_837591 (258)
     
  17. Torolt_felhasznalo_837591
    Torolt_felhasznalo_837591
    2004. Április 15. 10:44258.
    Pont valamelyik nap volt róla szó, hgoy ki mit él át ilyen helyzetekben. Meglepődtem, menniy ilyen lány, nő, anya kerül ilyen helyzetbe. Megéli a poklot és a menyországot.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_322604 (257)
     
  18. Torolt_felhasznalo_322604
    Torolt_felhasznalo_322604
    2004. Április 15. 10:39257.
    Igazi nickkel, bemutatkozó oldallal vállalom, amit most írni fogok.
    Pont ebben a helyzetben vagyok, amit egyéjszakás felvázolt, csak a női oldalon. . . (gyanus vagy Te nekem!:)
    ismerjük egymást régről. Látásból. Néha szóltunk is talán egymáshoz. Nekem tetszik elejétől fogva, asszem, én is neki. Aztán levelezgettünk. Még nincsen egy hónapja, de szerintem a700 levelet már ütjük. Nem is tudom, hol fordult át a levelezés évődésbe, az évődés komolyabbra, a komolyabb randiba.
    Veszélyes. A nő mindig megégeti ebben magát. Igen, szerelmes lettem, de kívülről igyekszem ezt nem mutatni.
    Neki van valakije, bár nagyon messze, nekem is van vkim, lelkileg messze. Az első éjszaka után ő mondta ki, hogy ezt ne ismételjük meg többször, mert veszélyes. Mert nem akar belémszeretni.
    Aztán 4 nap múlva megint találkoztunk. ő akarta, illetve mindketten természetesen, én nagyonnagyon, de ő hívott.
    Magamból kiindulva mondom, egy nő csak szerelemből tudja ezt megtenni. Ha egy nő nem érez semmit, akkor abból csak barátság lesz.
    Hogy mi lesz velünk, ha hazajön a kedvese?
    Jó kérdés. "Marad a szép szürke egyenhamu"
    Én nem akarok kilépni a kapcsolatomból, ő sem.
    Mégis sérülés lesz a vége. De megéri. . .
    előzmény:
    egyéjszaka (250)
     
  19. Torolt_felhasznalo_837591
    Torolt_felhasznalo_837591
    2004. Április 15. 10:39256.
    Én úgy gondolom, elég okos emberek tévednek az nlc-re, hgoy átlássák, ha valaki csak skalpokat gyűjt, és elég okosak ahhoz is, hogy ne itt gyűjtsék a skalpokat.
    Vagy én még naív vagyok ehhez. . .
    előzmény:
    EnVogue (251)
     
  20. Torolt_felhasznalo_837591
    Torolt_felhasznalo_837591
    2004. Április 15. 10:35255.
    Úszni? A boldogságban?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_705879 (252)
     
  21. Torolt_felhasznalo_705879
    Torolt_felhasznalo_705879
    2004. Április 15. 10:35254.
    Hogy cinikus lennél? Inkább realista :)
    előzmény:
    EnVogue (251)
     
  22. Torolt_felhasznalo_884574
    Torolt_felhasznalo_884574
    2004. Április 15. 10:34253.
    Valóban cinikus vagy. . . semmi sem stimmel az itt leírt feltételezéseid közül. De szerencsére nem mindenki ilyen rosszhiszemű.
    előzmény:
    EnVogue (251)
     
  23. Torolt_felhasznalo_705879
    Torolt_felhasznalo_705879
    2004. Április 15. 10:33252.
    Megtanulatam úszni :)
    előzmény:
    egyéjszaka (249)
     
  24. 2004. Április 15. 10:33251.
    Szia!
    Miért van olyan érzésem, hogy nős vagy, aki komplikáció és következmény nélküli félrekettyintési lehetőséget keres (konkrétan: vállalkozószellemű lányokat) , hogy aztán dolga végeztével szépen visszabújhasson a felesége mellé, és megsímogassa a gyerekei buksiját?

    (persze, lehet, hogy csak túl cinikus vagyok, és téged tényleg csupán a kíváncsiság vezérel. . )

    Azért az is érdekes, hogy éppen az nlc-n megismert lányokra (vagyis a jó írókára, és max. fotóra) indul be a fantáziád. . . és nem egy hús-vér nőre. :)
    előzmény:
    egyéjszaka (20)
     
  25. Torolt_felhasznalo_884574
    Torolt_felhasznalo_884574
    2004. Április 15. 10:24250.
    Kis időre el kell hagynom a szívemhez nőtt topicomat. . . de jövök hamarosan vissza!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top