Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Egyedül karácsonyozók ide!

déér0912
Létrehozva: 2010. december 24. 22:31
Te is egyedül vagy, gyere ide!
  1. 2010. december 30. 19:03154.
    Készüljetek, közeleg a buék
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_552514
    Torolt_felhasznalo_552514
    2010. december 30. 10:04153.

    Igen igy kellene, de ez a legritkabb esetekben mukodik igy sajnos.

     

    Ezert megfontolando hogy valaki olyan kapcsolatba kezdjen ahol gyereke van valamelyik felnek. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_114605 (150)
    2010-12-29  21:22
  3. Torolt_felhasznalo_114605
    Torolt_felhasznalo_114605
    2010. december 29. 22:13152.

    Köszönöm Kedves!

    *

    Más téma: most ippeg azon ,,agyalok" mi a csudit csináljak? Úgy fáj a bal vállam, kezem. Most bevegyem-e a Movalis tablettát, avagy nem? Mert reggel bevettem az Aspirin100-ast - mert sűrű a vérem.... - aztán még a vérkeringés javítót is 3 db-ot, s ilyenkor nem lehet a Movalist... De úgy fáj a vállam, kezem. De mégis inkább úgy gondolom, inkább szenvedek, mint rettegjek...

    Mert a Movalis - mindent üt! - Egy csodálatos gyógyszer, nemcsak fájdalmat szűntet, de gyulladást is. Igazándiból a gerincemre kaptam (Bechterev kórban szenvedek), de csak napi 1 tabletta, s ezt sem folyamatosan, csak időnként! A sportolók - akik szívbajban, -megállásban meghaltak- bizony ők is ezt szedték, de idétlen-hülye módon nemcsak napi 1-et, hanem akár többet is. S, bizony infarktust, szívmegállást stb. szörnyűséget okoz(hat). Tehát őrületesen jó gyógyszer, de nagyon kell tudni vele bánni, tudni kell, hogy iszonyatosan visszaüthet! - Képzeld, a múltkor fájt a gerincem, jó, bevettem. De időközben, már előtte való napon a fogam is. Már be is irányoztam a fogorvost. A foggyökér disznólkodott velem. Bevettem a Movalis-t a gerincemre, s másnap is az 1 db-ot (napi 1 szem!) - s képzeld másnap estére a fogam is meggyógyult. Tehát ilyen erő van ebben a bogyóban... nem is hinné az ember. S, azóta sincs gondom.

    *

    Mégegyszer köszönöm elismerésed. Hülye reményem, hogy mindenki legyen boldog. Ez tudom akkora ,,baromság" - hogy ilyen nincs... Mert az emberek is különbözőek, a vágyaik is - a tetteikről nem is énekelek...
    Azért megjöhetne már az eszem végre, s lemondhatnék a hiú, gyerekes ábrándjaimról... - Bojana *

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_451480 (151)
    2010-12-29  21:54

Címlap

top