Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

ValóVilág - 2010/2011

Gömböcke
Létrehozva: 2010. december 12. 10:26

A műsornak nem feltétlenül a lényege, de talán sokan ráismernek saját személyiségükre (persze a világ összes kincséért sem vallanák ezt be:)), megláthatják saját gyengéiket, rálátást kaphatnak ok-okozati összefüggésekre stb., szóval nem teljesen időfecsérlés bekukkantani néha a Villába.

 

Én az első adások után azt gondoltam, az idén csupa "teljesen normális" emberke került be, de aztán elég hamar kiderült, hogy szinte senki sem az, akinek hittem (vagy mutatta magát?)  

 

Számora a legirritálóbb figura Balekosz (Alekosz), a legszerethetőbb (eddig) Zsófi és Laci, a legelítélendőbb tulajdonsággal pedig Olivér rendelkezik. (nagyon tudatosan láttatja magát olyannak, amilyen szeretne lenni - pedig tkp. egy kárörvendő "kavarógép")  

 

 

 

  1. 2012. május 28. 13:1022401.

    Nem tűnt fel Szecsődi Karcsi ..... nem figyeltem ...... sztem is no comm :-)

     

    Csillag születik ? Ki nyer(jen) ? :-) Végül is mind a 3 versenyző kedvencem, talán Szirota  J , "Elek" .. Quantum  az én sorrendem :-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_687176 (22400)
    2012-05-26  19:07
  2. Torolt_felhasznalo_687176
    Torolt_felhasznalo_687176
    2012. május 26. 19:0722400.

    Gigi-Tóth Vera és Andea-Caramel duett 

    pont ez a kettő tetszett nekem is a legjobban 

     

    A megacsaládnál eszméltelen volt Szecsődi Karcsi , komolyan szoknya , felnyírt haj ... no comment .   

    Giginek szerencséje , hogy most Tóth Vera nem volt versenyben ..bár nem volt szerencséje, egy hajszállal Ő nyert volna ! :)))  

     

     

    előzmény:
    frivol (22399)
    2012-05-26  13:31
  3. 2012. május 26. 13:3122399.

    Sziasztok

     

    Akkor egymást nézzük

     

    Én is olvastam, a Blikk - ben mikor kérdezhettek tőlük, hogy  Máté senkivel sincs együtt, csak  a pohárral - erre is valaki rákérdezett és majdnem hogy kikérte magának, ő csak jól érezte magát :-)

    Kristóftól nem volt szép, hogy ledobta, örültem, hogy Edináék nem

     

    Mega :Nagyon örültem , hogy Gigi nyer, valóban az ő hangja, lénye a zene. ANdrea sem volt rossz, de nem különlges.

    Gigi-Tóth Vera és Andea-Caramel duettje kimagasló volt, és hát Gigi Titanic-ja ! Igen amennyivel nyert annyival is volt jobb :-)

    Valahogy nem úgy éreztem, hogy Falussy (?) Mariann örült volna, neki a fiúk tetszettek, pedig Gigi az első pillanattól kezdve különlegesen jó volt.

     

    Csillag: Nagyon szurkolok Szirota Jennifernek - no ő méltó ellenfele lett volna Giginek , szerintem mindketten különlegesen jók. AZ operaénes "Elek" azért különleges , mert tényleg ma nem hallgatnak operát, komoyl zenét, és aki igen arra azt mondják sznob (ezt rám mondta egy volt főnököm, mikor jött a szabadtéri játékokra Monserrat Caballé, azt mondta arra csak a sznobok mennek, hát én nem felejtem el sem az ő, sem José Cura koncertjeit) szóval nagyon szép az opera "zene" csak nem hallgatják meg sokan azzal, hogy "nem értik" Erra az én válaszom az, higy nem is kell, csak hallgatni, engem megnyugtat :-)

     

    Táncos fiúk is nagyon jók. A Marci gyereket nem kedvelem :-)

     

    No nézzetek be egy pár szóra, és jó nyaralást stb. a forró nyárra  :-)

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. 2012. május 26. 08:1722398.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_687176 (22396)
    2012-05-25  19:44
  5. 2012. május 25. 22:5822397.

    Máté mindig részeg ?

     

     http://www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/leleplezodtek-a z-eden-hotel-nyertesei-20120525

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_687176
    Torolt_felhasznalo_687176
    2012. május 25. 19:4422396.
  7. Torolt_felhasznalo_687176
    Torolt_felhasznalo_687176
    2012. május 25. 19:4222395.

    Lehet Szirota Jennifer nyer ? :) 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_430465 (22393)
    2012-05-25  18:30
  8. 2012. május 25. 18:3022394.

    Jön Flo-Rida.

     

    Szerintem is Gigi nyer, mert minden Megás cikk róla szól. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_687176 (22390)
    2012-05-25  15:55
  9. Torolt_felhasznalo_430465
    Torolt_felhasznalo_430465
    2012. május 25. 18:3022393.

    Cherry a blikkben lehetett tőlük kérdezni,és ott mondta Máté,hogy nincsenek együtt a barátnőjével.Ott mondták,hogy egymással se tartják a kapcsolatot,mármint Edina és Máté nem beszélnek és nem is találkoztak a műsor óta csak most meg majd a kötelező "fellépéseken".

     

    Ezen jót nevettem,hogy majd egymást nézzük!!!!

     

    Én a csillag születik döntőjére leszek kiváncsi.A táncosok nagyon jók,de csapat nem valószínű nyer.Gondolom a nép az opeara énekest szavazza meg.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_687176 (22390)
    2012-05-25  15:55
  10. 2012. május 25. 18:2822392.

    Jaj, hát eccerű focista a lelkem!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_430465 (22384)
    2012-05-25  09:19
  11. 2012. május 25. 18:1422391.

    Tavaly nagyon sok komment, hsz. született a döntő után, még hetekkel a műsor vége után is, miután az a beképzelt majom eldobta a labdát. Külön posztokban elemezték miért tette, játékelmélet stb... Eléggé megoszlottak a vélemények. Én nagyon kiakadtam, de valahol megértem mert Alíz az utsó pandorán azt mondta nem biztos, h nem baszna ki a párjával a nyereményért. Kristóf ezért nem bízott meg benne.

     

    Bejött a papírforma, meghálálták Edináéknak az Éden Extrában nyújtott teljesítményüket. Azért tegyük hozzá szerksztői segítség nélkül esélyük se lett volna nyerni. Öröm az ürömben, hogy becsületesek voltak mindketten és nem dobták el a labdát, mint tavaly az az álszent! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_687176 (22372)
    2012-05-24  13:55
  12. Torolt_felhasznalo_687176
    Torolt_felhasznalo_687176
    2012. május 25. 15:5522390.

    honnan tudjátok, hogy nincsenek együtt ? 

    Eleve nem lehetett egy komoly kapcsolat, ha Máté elment a műsorba. Még egy VV más, mert ott nem kimondottan nő miatt megy akivel "egy pár lehet" , de így . 

     

    Korrekt volt Máté, ezzel bizonyított és adott "vígaszt" a sok sérelemért amit okozott . Anikó , ha Leventével állt volna ott , tuti ledobta volna a gömböt 22, millánál s Levinek adott volna kettőt . Leventével sem lett volna nagyobb esélye .  

    Tegnapi Éden extrában mondta Anikó Máténak , ha ők nyernek akkor Máté fizeti a kéthavi albérletét amig nem talál munkát . Mondta neki Máté , hogy okés . :)  

    Szerintem Omar sem a pénz miatt áltt be Máté mögé .  

     

    Na most mit nézünk ? egymást ? Vagy mindenki megy nyaralni ? :)  

    Ma még Megasztár döntő (gondolom Gigi nyer) nézzétek , mert azt mondták ekkora show még nem volt az mtv történetébe .  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_430465 (22388)
    2012-05-25  10:21
  13. 2012. május 25. 10:4222389.

    Noémi, Edina, ANdi ....

     

    Pítet soha nem is kedveltem ANikó párja szemtéségben ! Komolyan ezek nem tudták, hogy ezt a kamerák veszik és látjuk és látni fogják a játkos társak , hogy miként viselkedtek - játszottak.

     

    Nekem még senki nem magyarázta meg, hogy egyáltalán mi bajuk volt Edináva. ANikó akkor ordította le a fejét, mikr azt merte mondani , hogy színjáték a sírása (no a végén ezt Évi nem is emelte ki, mert láta, hogy Edina sírása volt a valódi, hisz ő v. elvonult a szobába, vagy Máté vállán sírta ki magát, mikor kettesben voltak, v. teljesen egyedül volt. - Noémi is un. "nagyhanngal" sírt, és sajnáltatta magát - bár őt kedveltem, tényleg üde színfolt volt ebben a szhériában :-)

    ANikó nem tudom mit szól legkedvessebb barátnéja ki akarta nem egyszer tenni (Andi)  amit, ha visszanézi, Edina egyszer sem mondott.

    Nem baj :-) Jőó helyre került a pénz és remélem jól is fogják  felhazsnálni. Szerintem biztosan nem jönnek össze Mátéval, de jó lenne ha Kristóffal sem, mert ott már biztosdan elfogyott a pénz és nehogy kihasználja, főleg, hoyg nem is őt támogatta!!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_430465 (22388)
    2012-05-25  10:21
  14. Torolt_felhasznalo_430465
    Torolt_felhasznalo_430465
    2012. május 25. 10:2122388.

    Azt nem tudtam,hogy Máténak már nincs meg az "öreglány" barátnője,de hát várható volt.Főleg,hogy nyert egy kis pénzt,most majd mint a legyek donganak körülötte a lányok.Viszont érdekes volt Máté megjegyzése,hogy amit megbánt az az Edinával való testi kapcsolat.Illetve úgy értette,hogy idáig nem kellett volna elmennie vele.Én meg úgy gondolom,hogy pont ez segítette őt hozzá ahhoz,hogy Edina ennyire vakon megbízzon benne és ennek köze volt ahhoz,hogy ez a lány ennyire elvakult volt.

     

    Na Pít a becsületességével elmehet a p..csába,ő pont nem az aki a becsületesség mintaképe,főleg úgy hogy Máté barátjának mondta magát,aztán odaállt Roli mellé.Biztos vagyok benne hogy Roli egy végtelen csupaszív fiú,de akkor is Mátét mégis csak a barátjának mondta.Na azzal is leírta magát Pít ahogy a nőkkel beszélt/Noémi,Edina/De hát hogy tisztelhetné egy olyan ember a nőket,aki a fiúk felé vonzódik.

    előzmény:
    frivol (22387)
    2012-05-25  10:13
  15. 2012. május 25. 10:1322387.

    Igen , ezért nem tetszett és meg is lepett , hogy Ádámék Roli ögé álltak, még ha ez jól is esett a fiúnak és meg is érdemelte, csak arra nem gondoltak, hogy ezzel ANikó és nem Roli nyerési esélyeit emelték. Pít egyértelműen azért állt Roli mögé,mert ANikó pénzt igért - és ezért "egyenes" ember , mert így nem mondhatják rá, hogy a "pénzért" :-)

    Persze azért mi sem bíztunk Mátéban valljuk be, tényleg nem hittem, hogy nem ejti le, de  úgy látszik csak nem rossz ember. Viszont jól játszott. AHogy Edinával bánt azt meg már úgyis megbeszélték - és hát úgy tudom barátnő sincs már - amit nem is bánok ,  nem volt szimpi az a csaj !

    ANikó nem tudom magába szállt-e, hogy ami szemtséget kiosztott Edinára inkább rá vallott - ebben hű társa volt ANdi és hát Szöcskét is megetette (és még ő mondta miylen szemét Edina, hogy miatta kiesett Betti !!! ) ANnyira görcsösen akart nyerni, hogy ennek így kellett történnie.

    AMi a legbiztosabb, hogy Edinát  a szépsége miatt gyűlölték, irgyelték, ebben viszont biztos vagyok. Ez a való életben is így van ! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_430465 (22386)
    2012-05-25  10:02
  16. Torolt_felhasznalo_430465
    Torolt_felhasznalo_430465
    2012. május 25. 10:0222386.

    Szerintem Edina "túl jó" volt,és talán ez nem tetszett Ádáméknak vagy nem tudom.Én inkább azon lepődtem meg,amit már írtam,hogy mi láttuk őt valahogy és hogy az ottaniak meg máshogy.De ez tényleg féltékenységnek tudható be.Azon mosolyogtam,amilyen fejeket Anikó vágott,mikor Roli mögé álltak.Hát abszolőt nem neki volt köszönhető,és éppen ezrt örülök,hogy nem nyert mert tudom,hogy Anikónak akkora arca lett volna,egy igazi görény nő.Már bocsánat a kifejezésért,de annyira egy manipuláló,és nőnek nem is nevezhető,ahogyan más emberről megnyilvánult,már ha csak Edinára gondolunk.Én is biztos vagyok benne,hogy Anikó lett volna annyira kapzsi,hogy nem foglalkozott volna senki érzéseivel,csak neki meglegyen amit akar.Aztán mondta volna,hogy ez egy játék.

     

    Egy ideig még biztos hallunk róluk,hogy kivel mi történt,aztán ez is leül.

    előzmény:
    frivol (22385)
    2012-05-25  09:48
  17. 2012. május 25. 09:4822385.

    Nemhiszem , hogy kapott ALíz valamit , szerintem hárman Ádám, Kristóf és Dani osztozkodtak, pedig Niki is sokat segített nekik. Szandra volt aki meg akarta őket állítani, Kata kiesésével kezdte. Ádádm valahogy nem nőpárti, inkább a barátait helyezi előtérbe.
    (mikor most is a szobában voltak, valamit kérdezett Kristóftól és Alíz válaszolt, és megjegyezte, hogy nem őt hanem Kristófot kérdezte. De attól még nem rossz fej.
    Az , hogy Roland mögé álltak azért nem tetszett, mert ezzel ANikó szekerét tolták, hisz azt is tudták, hogy ANikó átverné Rolit. Ezeek szerint Mátét jobban utálták. ANikó meg a két fiún csüngött ALízzal nem beszélt (Edina igen - ezt is felrótták neki mgé Ádámék is, hogy mindhármukkal beszélt - valahogy úgy éreztem Edina bármit csinált nem tetszett )Jó lenne azért utólag olavasni róla, hogy mit szóltak a kiesett játékosok, hogy Máté és Edina kiállta a hűségpróbát.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_430465 (22384)
    2012-05-25  09:19
  18. Torolt_felhasznalo_430465
    Torolt_felhasznalo_430465
    2012. május 25. 09:1922384.

    Frivol ha visszagondolsz akkor Ádám amellett ,hogy nagyon rendes volt,de azért is akarták kirakni,mert mindent ő írányított,és ugye volt aki erre vevő volt mint ez a bamba Kristóf.Nem tudom,hogy vajon Alíznak adott-e valamit utólag,azért nagyon kiváncsi lennék rá.De a véleményem,hogy egy rohadt önző pasi lehet az életben is,aki ilyenre képes,hogy a másikat kisemmizze,úgy hogy megmentették egymást .Tuti,hogy Alíz nem dobta volna le a labdát,benne volt annyi tartás,Kristóf meg nem a gerinceségéről volt híres,de könnyebb volt azt mondani,hogy félt Alíztól,mert így legalább minden pénz övé lehetett.Mondjuk az tényleg igaz,hogy nem nagy eszűségre vall,hogy pont a felénél dobta le,legalább ha már egyedül akarta elvinni,akkor nagyobb összegnél tette volna.

     

     

    előzmény:
    frivol (22383)
    2012-05-25  09:12
  19. 2012. május 25. 09:1222383.

    É n is olvastam a cikket és lehet, hoyg úgy gondolta, hogy 5-5 százezret adnak. Igaz úgy beszélték meg az elején Noémi és Edina , hogy aki nyer az ad 1 millát a másiknak. De Máténak is mondta Noémi. Remélem megkapja legalább az 1 milliót, hisz ő tényleg sokat segített rajtuk, jobban megérdemelné , mint Omár. Ő csalódás, hogy igy gondolkozik.

    Ádám fejcsóválása nekem sem tetszett. De ha emlékszel mikor nézték őket a monitoron akkor is nem egyszer osztotta Alízt. Furcsa számomra, hoyg még ő cikizik a lányt, mikor ők csesztek ki vele! Kristóf valóban Ádámék bábja volt. Nem tudom ott volt-e osztozkodás ?

    Alíz szerintem is egy tisztaszívű lány :-) és Edina is az ! Nem értek egyet továbbra sem azzal, hogy sunyi ... és az egyéb vádakkal, hisz az lett volna, ledobja a gömböt. Mátében igen kellemesen csalódtam. Edinának még azért is lehetett nagyon nehéz, hisz gyakorlatilag mindenki azt modnta neki, hogy ne bízzon Mátéban.

    Mellesleg más fórumokon olvastam - okos és tudálékos hozzászólás - , hogy a szerkesztők döntöttek így , hogy ne dobják le ! Én azért nem hiszem, hogy minden ebben avilágban már meg van rendezve és senkiben nem lehet hinni v. bízni.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_430465 (22382)
    2012-05-25  08:50
  20. Torolt_felhasznalo_430465
    Torolt_felhasznalo_430465
    2012. május 25. 08:5022382.

    Érdekes viszont,azt hiszem abban cikkben olvastam amit Bababetű lentebb berakott,hogy Máté ad Omarnak ötszázezret,de viszont Edina megbántja és sokallja az egymilliót Noéminak.Azért remélem fair marad,mert akkor ne ígérte volna meg,de így visszakozni,azért elég durva.Még ő akarta,hogy Máté kérdezze meg Omartól mennyiért áll mögéjük,hát akkor mi lett volna,ha Omar is mond egy nagyobb összeget.

     

    Frivol egyébként elképzelhető,hogy egy kicsit Kristóf ellen is állt Alíz,de mindenképp a szívére hallgatott.Ő is egy csupaszív lány.De azt láttad,hogy Ádám,hogy ingadta a fejét mikor látta hova indul?Azon egy picit bepipultam,hogy nehogy már ő irányítsa a szálakat és ő mondja meg Alíz hova álljon.Kristófnak meg ugye soha nem volt önálló gondolata,az kiderült az Éden1-ből,mindig követte a falkavezért,szerintem most is így tett.

     

    Én is visszanézek,remélem a Gazda feleséget keres c.műsor indulásakor ismét itt lesztek!!

    előzmény:
    frivol (22381)
    2012-05-25  07:43
  21. 2012. május 25. 07:4322381.

    Szép jó reggelt

     

    Hát örülök, hoyg ilyen szép vége lett

     

    Máté az hiszem sokat köszönhet Edinának, hogy mindezek után kiállt mellette.

    Nagyon tetszett, hogy mikor 4-en beszélettek a párcseréről Máté korrekt volt és Edina is, és Roli is. ANikó egy gerintelen lény. Most sem hallgatta meg Edinát, pedig hát tudjuk, hogy ő sokkal több rosszatt tett ellene. Így könnyű játszani a mártírt, hogy nem Edináék álltak kint a halálcsókra várva, természetesen ő is karkata volna őket, de hát nincs benne annyi becsület, hogy ezt elismerje.

    Mindenesetre biztos jelzés felé, hogy SENKI nem állt mögé ! Ha így jutottak volna be, csak Rolandnak köszönhette volna.

     

    Alíz tényleg a szíve szerint döntött.

    Golden Te nem úgy gondolod, hogy volt benne egy kis visszavágás is a két fiú felé ... de leginkább Kristóf felé a választása ? Bár szerintem ő is inkább ANikó ellen választott, Edina sokkal szerethetőbb lány és sok mindent ráfogtak ami nem igaz.

     

    Hát igen én is nagyon izgultam és mindkettő részére , hisz végülis bárki elejthette volna - még átgondolatlanul is.

    Vége a játéknak így "megbocsátok" Máténak, tényleg nagyon rendes és korrekt volt itt a végén, és való igaz, hogy nem pénzéhes és jó,hoyg nem ment bele ebbe a lefizetősdibe.

    Omár szerintetek azért állt mögéjük mert Edina feljánlotta a 2 milliót ? Noémi szerintem jobban megérdemli, de neki nem is azért adják, ők a legelején megbeszélték Edinával és gondolom Máté sem sajnálja tőle. Alexa szerintem nem kap hisz végül is ő nem üres kézzel távozott.

    Pít szerintem csak dumál az ő őszinte játékáról, természetesen csak humbuk.

    Jó lett volna látni azokat az embereket - mint pl. Andi - , hogy hogyan fogadják , hogy Edináék kiállták a hűségpróbát. Szinte biztos vagyok benne,hogy ezt rajtuk kívül senki nem bírta volna ki.  Roli sem, mert ANikóban nem lehet megbízni és igaza is lett volna.

    No néha azért benézek hátha beszélünk a jövőről.

    Nekünk már megmarad ez a topic  VV, Éden és a feleségkereső (remélem alkesz nélkül  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_430465
    Torolt_felhasznalo_430465
    2012. május 25. 07:2222380.

    Sziasztok,szép reggelt!

     

     

     

    Nagyon örültem Edináéknak és nagyon izgultam,hogy bejussanak.Sajnálom Rolit nagyon,de nem akartam,hogy a rosszindulatú Anikó nyerjen.Alízban nem csalódtam,és örülök,hogy így döntött ,annyira sajnáltam amikor az arcát mutatták 12 és félnél,gondoltam biztos eszébe jutott,hogy Kristóf hogy kib..ott vele.Egyébként én az Éden1 műsor alatt bírtam Kristófot,de a döntőben bebizonyította,hogy elég görény,csak magára gondolt és semmi nem számított neki,azért is csodálkoztam,hogy pont ő áll be Roli mögé és próbálja képviselni a "becsületességet".

     

    Tisztességesen viselkedett Máté is ,nagyön örültem nekik!!!!

    előzmény:
    frivol (22375)
    2012-05-24  22:45
  23. 2012. május 24. 23:4422379.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  24. 2012. május 24. 23:4322378.

    Már van is cikk:

     

     http://www.borsonline.hu/20120524_eden_hotel_gyo zott_a_becsulet_a_kapzsisag_folott

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_687176
    Torolt_felhasznalo_687176
    2012. május 24. 23:4322377.

        ****GRATULÁLOK A NYERTESEKNEK !!! **** 

    Edinának köszöngető a lehetőség , Máté meg bizonyított , hogy nem egy sz*. alak! Szuper hurrá !  

     

    Lesz Éden 3 !! :)) http://www.sorozatguru.info/?p=77396  

     

    Csók a szívetekre ! :))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top