Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

ValóVilág - 2010/2011

Gömböcke
Létrehozva: 2010. december 12. 10:26

A műsornak nem feltétlenül a lényege, de talán sokan ráismernek saját személyiségükre (persze a világ összes kincséért sem vallanák ezt be:)), megláthatják saját gyengéiket, rálátást kaphatnak ok-okozati összefüggésekre stb., szóval nem teljesen időfecsérlés bekukkantani néha a Villába.

 

Én az első adások után azt gondoltam, az idén csupa "teljesen normális" emberke került be, de aztán elég hamar kiderült, hogy szinte senki sem az, akinek hittem (vagy mutatta magát?)  

 

Számora a legirritálóbb figura Balekosz (Alekosz), a legszerethetőbb (eddig) Zsófi és Laci, a legelítélendőbb tulajdonsággal pedig Olivér rendelkezik. (nagyon tudatosan láttatja magát olyannak, amilyen szeretne lenni - pedig tkp. egy kárörvendő "kavarógép")  

 

 

 

  1. 2012. május 24. 23:1522376.

    Én is !

     

    És főleg annak, hogy kiállták a hűségpróbát !

     

    Annyira izgultam !

     

    Jól csinálták ! 

     

    Én is úgy gondoltam, hogy a két fiú Rolandhoz áll, Alízt nem ismerem, de arra gondoltam, hogy mivel nő, végig gondolja azt, hogy Edináék 11 hétig voltak egy pár, ők az igazi páros. 

     

    Anikó és Roland nem, és Anikó tuti átejtette volna Rolandot.

     

    Roland nagyon nagyon helyes volt, annyira örült, hogy ennyien álltak mögé.

     

    Anikó meg hogy pofára esett, senki nem állt be mögé.

     

    Érdekes, hogy kükemény játék volt a pénzért, és mégis mindenkit az érzelmei vezéreltek a végén. 

     

    Az tetszett Mátéban, hogy nem akart senkit megvesztegetni, akkor ha nem nyer, akkor nem nyer.

    előzmény:
    frivol (22375)
    2012-05-24  22:45
  2. 2012. május 24. 22:4522375.

    Örülök , hogy Edináék nyertek

     

    Végén korrekt volt Máté is.

     

    Alízban azért bíztam a végén, mert szinte biztos voltam abban , ha a két fiú Rolandék mögé áll, ő Edináékhoz.

     

    Mellesleg nem semmi , hogy ANikó mögé SENKI ! nem állt !

     

    Hát vége  - kár !

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_430465 (22373)
    2012-05-24  14:06
  3. 2012. május 24. 22:3722374.

    ÉLJEN ! ÉLJEN ! ÉLJEN! ÉLJEN! ÉLJEN !ÉLJEN ! ÉLJEN ! ÉLJEN! ÉLJEN! ÉLJEN !ÉLJEN ! ÉLJEN ! ÉLJEN! ÉLJEN! ÉLJEN !ÉLJEN ! ÉLJEN ! ÉLJEN! ÉLJEN! ÉLJEN !ÉLJEN ! ÉLJEN ! ÉLJEN! ÉLJEN! ÉLJEN !ÉLJEN ! ÉLJEN ! ÉLJEN! ÉLJEN! ÉLJEN !ÉLJEN ! ÉLJEN ! ÉLJEN! ÉLJEN! ÉLJEN !

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_430465
    Torolt_felhasznalo_430465
    2012. május 24. 14:0622373.
    Frivol ne értd félre én sem benne csalódtam.Inkább azon gondolkodtam el,hogy az ott lévők mit látnak Edinával kapcsolatban,hogy ilyen a véleményük,és mi milyen másképp látjuk.De az tény,hogy ő legalább emberi módon játszik és nem beszél ocsmányul a másikró,nem szitkozódik és ez sokkal szimpatikusabb számomra.Még szép hogy neki szurkolok.
    előzmény:
    frivol (22370)
    2012-05-24  11:55
  5. Torolt_felhasznalo_687176
    Torolt_felhasznalo_687176
    2012. május 24. 13:5522372.

    Megnéztem a tavayli döntőt amikor Kristóf eldobta pont a fele összegnél a labdát. Hát ez egy nagyon szemét húzás volt. Pont ennyi járt volna neki, ha feleznek. Én nem ismertem Alízt, de én sose bocsájtanám meg, ha valaki így ki**na velem . Én nem is tudom, ez hatalmas pofáraesés lehetett neki, hiszen ő is pénzért ment . 

    ezek után el tudom képzelni mennyire nem fog megbízni senki Anikóban vagy Edinában. Vagy bárkiben , ha ott állnak a végén. :( Szerintetek?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  6. 2012. május 24. 12:1022371.

     

    http://www.eden--hotel.blogspot.com/2012/05/eden-hotel -2-eden-hotel-elso-nyertese.html

     

    Mindenesetre hobban illenek össze , mint Mátéval. Mikor este bejöttek akkor Edina Kristóffal ment el először "szobára" beszélgetni, és Kristófnak is Edina jött be mikor meglátta a lányokat - bár már nem voltak sokan.

    Lehet, hoyg ejlent valamit, hogy Máté és Edina talán most nem is beszélnek egymással ?

    előzmény:
    frivol (22370)
    2012-05-24  11:55
  7. 2012. május 24. 11:5522370.

     

     

    http://www.borsonline.hu/20120524_mar_el_is_koltott ek_a_nyeremenyt_az_eden_hotel_finalistai

     

    http://www. stop.hu/bulvar/nem-tudta-volna-titkolni-az-eden-hotel-szepse ge/1042633/

     

    - jönnek az Éden babák ? :-)

     

    Én nem csalódtam Edinában, mindenki úgy játszik ahogy a legjobbnak látja, és próbál nyerni.

    Még mindig ő volt aki legkevésbé szövegelt arról , hogy kit kell kitenni stb. Egy nagy hi bája volt , hogy Mátéba szerelemes lett és ezt az érzést nem tudta leküzdeni, AZ utolsó napon "világosodott" meg. Az , hogy mindenkivel beszélt - odament ... infót szedett ? Az miért baj ? Nem vitte- hozta a híreket, szinte csak Máténak a párjának számolt ezekről be - hát ő meg azt mondta oldja meg maga (Pl. ANikóval ..)  Ő nem akarta lefizetni , mint ANikó , a visszajött játékosokat. AZ, hogy az utolsó este kihasználta,hogy beszélt egyenként a tavalyi játékosokkal, jól tette, hisz ez is volt a cél a beküldésükkel, és ha Levente maradt volna, őt is felvilágosították volna, hogy mennyire bízhat ANikóban.

    Lényeg,hogy inkább ő nyerjen , mint Anikó ő nem tett annyi gonoszságot ill. semmit, mint ANikó. Nem beszélt olyan ocsmány módon, nem itta le magát minden este merev részegre, nem hangoskodott stb. .. ha meg egyszer is tett valamit - akkor meg megszólták Andikával az élen.

    Hát majd ma minden kiderül:-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_430465 (22369)
    2012-05-24  11:34
  8. Torolt_felhasznalo_430465
    Torolt_felhasznalo_430465
    2012. május 24. 11:3422369.

    Sziasztok!

     

    Bababetű Ádám és Kristóf ,meg Dani /aki miatt Ádám feláldozta magát/ ők barátok maradtak a hírek szerint.Sőt láttam egy esküvős műsorban,az egyik rokona ment férjhez,hoyg mindhárman megvoltak hívva.Dani és egy fekete hajú nagyon szép lány Kriszta,ő újságíró volt,na ők vonzódtak egymáshoz műsor alatt,de itthon jöttek össze rá egy-két hónapra.De sokáig lehetett olvasni,hogy össze-összegyűltek találkozni többen is.Ebből látszik,hogy más csapat volt.

     

    Érdekes amit írtok,mert én is Edina mellett vagyok-voltam,de azért amit mondott Ádám kicsit elgondolkodtatott,abból a szempontból,hogy ő emberekkel foglalkozik,jó emberismerő,és ez jön le neki,hogy Edina játszik.Elgondolkodtam,hogy tényleg kivülről nem jól látunk valamit.De ettől függetlenül nem változott a véleményem Anikót egy rosszindulatú nhőnek tartom,ahogy beszélt Edináról is hogy fatty,meg régebben is undorítóanan nyilatkozott róla.Gusztustalan nőnek tartom.Remélem nem ő nyer.

     

    Leventét viszont sajnáltam,őt kedveltem.

     

    előzmény:
    bababetű (22361)
    2012-05-24  01:50
  9. 2012. május 24. 11:2122368.

     

    Az előzetesben van, hogy ül a lépcsőn Máté fejét a karjába hajtva, és mintha sírna, v. legalább is ki lenne borulva, mindenesetre nem nevet és sztem most nem is részeg :-)

    előzmény:
    bababetű (22367)
    2012-05-24  10:18
  10. 2012. május 24. 10:1822367.

    Sírt Máté ? Nem láttam.

     

    Magyon jó ez az Éden, nagyon sajnálom, hogy ma vége lesz. 

     

    Miért nem hirdetik annyira, mint a VV-t ? Ha ti nem mondjátok, sosem tudok róla. Azt hittem, hogy valami szexmasin baromság.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  11. 2012. május 24. 10:0722366.

     

    Én meg remélem, hoyg Edina nyer :-)  Ha Edina minden perce meg volt tervezve, akkor Ankikónak minden másodperce ! Emléksze. hogy Szöcskével is megbeszélte ANikó a szobájukban, hogy velük akar a négyben maradni és Edina essen ki ? Elejétől fogva nagyon féltékeny volt Edinára. Nekem még mindig úgy gondolom inkább Edina , mint Anikó, aki pénzzel akarja lefizetni most már Pít-et és Omárt hogy mögé álljanak ! Ez a lehető leggusztustalanabb és sunyibb magatartás. Levente elvesztése -semmit nem jelent neki ! Persze természetesen lehet Edinát nem szeretni, hisz mindenkinek szive-joga, de ő miért azzal feleljen meg a játékostársainak és a nézőknek , hogy meghunyászkodik ? Nagyon okos volt, hogy Leventét választotta, hisz egy erős ellenfél ! Ha ő áll kint, ő megy el ! Ez csak ezen múlott és nem a halálcsókoktól, hisz ANikó is úgy elküdta volna Edinát - pedig ő ajánlott fel, hogy ők négyen legyenek a döntőben. Szerintem nem csak az egyik felet kell ezért megszólni , hisz itt már annyira a végén vannak, hoyg nem is lehetett másképp dönteni. AZ , hogy ANikó már megint csak magát akarta kibiztosítani, hogy mindkét párral megbeszélte, hogy velük akar a négyben lenni mennyivel jobb ?

    De ez csak az én véleményem :-)))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_687176 (22365)
    2012-05-24  09:43
  12. Torolt_felhasznalo_687176
    Torolt_felhasznalo_687176
    2012. május 24. 09:4322365.

    Igen ezen én is meglepődtem, hogy az exédenes fiú szerint Edinának minden perce meg van tervezve. Én nagyon nem szeretném, ha ő nyerne, de ő fog sajnos, mert nem akarom. Kívácsi vagyok! 

    Izgalmas volt, nem is tudom mi lesz, ha vége lesz. Talán szept. valóvilág ?  

    Ilyenkor az éden végén bemondják, hogy lesz e következő éden ? :)))  

     

    Levit sajnálom, tényleg arról volt szó, hogy ők 4- en maradnak. Ez volt a biztos amit mindenki tudott. Szerintem is ad Leventének pénzt, ha nyer !

    előzmény:
    bababetű (22361)
    2012-05-24  01:50
  13. 2012. május 24. 09:3322364.

    Golden: Majd jövünk a tanyasi feleségkereső műsor-kor :-) Remélem addig Alekosz nem lesz tanyasi gazdálkodó feleségkereső ! :-)

    Kíváncsi vagyok lesz-e Éden 3 ? Nem tudom mennyire éri ez meg a Viasatnak - hisz nincs sms szavazás stb. :-)

    Azért a mai  döntőt sokkal izgalmasabbnak tartom , mint a VV-set !

     

    Tippek , hogy ki nyeri ? Egyáltalán mely párok ? Összeállnak-e újból Edinákék ? 

    Senki nem javasolta neki ?)  ANikó egyszer már elküldta a sunyiba

    Rolit, nem hiszem , hogy vele akarna döntőzni !

     

    Maradnak így ?

     

    Máté miért sír ?

     

    Ledobják-e a gömböt ?

     

    Szóval jó lesz :-) ű

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_430465 (22356)
    2012-05-23  14:57
  14. 2012. május 24. 08:1522363.

    Jó reggelt

    Hát izgalmas volt a tegnapi adás , végre !


    Nekem ANikóval továbbra is az a problémám , hoyg nem néz tükröbe, sem külsőleg , sem belsőleg. Milyen alapon mond ilyenek Edináról, mikor igaz Edinával megbeszélte, hoyg maradjanak bent négyen, de Szöcskével is. Tehát Hagyjuk már zet az Edina fóbiát ! Jól játszik - és ez a lényeg. Ha Roli és Edina áll ott, akkor majd Edinát benttartják ? Egy fenét. Ezek már megint olyan álságos dolgok. Máté kezd észbekapni ? , hogy neki Edinával van esélye ? Mit modnott Edina, márég sem beszéli meg vele a dolgokat ! Most játzsa az agyát, hoyg mit lát Edina szemében ? Edina mit lát már hetek óta Máté szemében ! ?
    Szerintem Edina semmi rosszat nem tett, játszott és úgy tűnik , hogy a tavalyi játékosok is úgy látják, hogy jól. Edina senkit nem vesztegett meg , mint az ANikó teszi ! Pít is csak úgy segít ha pénzt kap???? Ilyen tavaly nem volt ! Ezek pénzéhesek, és nem egyenes emberek.
    Mit is mondott Omár ? mikor bement hozzá Máté és mondta neki, hogy Levente kiesett - "+Akkor Anikó miért nevet ?" Ennyit ANikó viselkedéséről és személyiségéről. Ha Máté esik ki Edina biztosan nem röhögött volna - bánatában.
    Én egyáltalán nem tartóm őt aranyosnak ! AKárkik bejött a nyakába - ölébe ugorott, majd kibeszélte - Ádám aranyos volt, hogy nem engedte.
    SZóval hajrá estére :-) Máté miért sír ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  15. 2012. május 24. 01:5222362.

    Nem tudom, ilyen állandóan matt részeg kis kuki se nem férfi, se nem ember. Lehet inni, de nem mindig totál részegnek lenni.

     

    Azt néztem, hogy ezen az utolsó estén Anikó és Máté egyáltalán nem beszélgettek.

    előzmény:
    Liimo (22360)
    2012-05-23  22:13
  16. 2012. május 24. 01:5022361.

    Sajnálom, hogy kiesett Levente, és férfiasan viselte.

     

    Máté ma is sík részeg volt, de most megijedt. 

     

    Azt mondta Edinának, hogy ma megláttam a szemedben, az igazi énedet, hogy ki is vagy valójában.

     

    Mit mondott az Éden 1-ből is  a srác ? Hogy Edina nagy játékos, kőkeményen játszik...és mit kérdezett Mátétól ? Ki irányít, te, vagy Edina...

     

    Azaz lehet, hogy Edina tényleg nem olyan, mint amilyennek mutatja magát. 

     

    Hú, nagyon izgalmas lesz holnap !!!

     

    Anikó ma tetszett, olyan kis hülye, vibrál folyton, de aranyos ezzel. 

     

    Fogadjunk, hogy kint találkozni fog a Leventével, és ad neki pénzt is. Azt nem mondom, hogy járni is fognak, nehezen elviselhető csaj, de biztos egy ideig még lesz közöttük kötődés. 

     

    Kíváncsi leszek nagyon !

     

    A tavalyiakról derült ki valami, hogy ki kivel jött össze barátilag, szerelmileg, adtak-e egymásnak pénzt, vagy erről nincs semmi hír ?

     

    Mindkét srác nagyon szimpatikus volt az Éden 1-ből, meg fogom nézni, az biztos. 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  17. 2012. május 23. 22:1322360.
    De mit tud ez a gyerek, hogy így odavan érte? Nálam már az első hulla részegségénél elvágta volna magát.
    előzmény:
    bababetű (22359)
    2012-05-23  21:34
  18. 2012. május 23. 21:3422359.

    Igen, megbeszéltük, és mi is oda lukadtunk ki ( talán 2 ellenvéleménnyel), hogy nem olyan, mint amilyennek mondják a többiek.

     

    Persze, ők együtt élnek vele, egész nap.

     

    Rossz nézni, mennyire elvakult. A lelke mélyén ő is tudja, hogy ez nagyon gáz... legalábbis remélhetőleg. Csak még így is kell neki Máté.  

    előzmény:
    Liimo (22358)
    2012-05-23  21:28
  19. 2012. május 23. 21:2822358.

    Sziasztok!

     

     Azt egyébként nem értettem, hogy miért támadtak úgy rá a csajok. szerintem egyáltalán nem olyan, mint amilyennek gondolták. Szerintetek? Már biztos megbeszéltétek, de sajnos nem volt időm visszaolvasni.

    A Pandóránál is csak annyit szűrt le, hogy a régi játékosok nem szeretik a Mátét. Nem esett le neki, hogy csak az ő szemét akarták felnyitni....no comment. 

    előzmény:
    frivol (22342)
    2012-05-23  07:53
  20. 2012. május 23. 15:0622357.

    Mi ez a gömb, és mitől függ, hogy mennyit kapnak ?

     

    Én azt hittem, hogy ha mindkettő megtartja, akkor fele -fele, ha az egyik leejti, akkor a másik nam kap. 

    előzmény:
    frivol (22355)
    2012-05-23  14:36
  21. Torolt_felhasznalo_430465
    Torolt_felhasznalo_430465
    2012. május 23. 14:5722356.

    Nem is tudom most mi lesz velünk??

    Nincs semmi olyan műsor amiről lehetne beszélni.Pedig olyan jó volt itt veletek

    előzmény:
    frivol (22355)
    2012-05-23  14:36
  22. 2012. május 23. 14:3622355.

     

    Én most már nagyot fogok csalódni ha nem Edináék nyernek, mert annyi helyen írták már , hogy ők !

     

    Külső szemlélőként olyan egyszerű ez a gömb-tartás.

     

    Ha bíznak egymásban - Végig viszik, kapnak 12,5-12,5 millát, és nem kapa második helyezett pár - aki vélhetően Anikó egy fityinget sem.

     

    Esetleg ha eljutnak 12 milla fölé, akkor az egyik nagyobb összeget kaphat , mintha feleznének.

     

    Edina sztem most már , hoyg túl van a játékon nagyon is tudja , hogy hüyle volt.

     

    Jó lenne erről egy beszélgetés, no nem személyes csak fórumos

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_430465 (22353)
    2012-05-23  14:16
  23. 2012. május 23. 14:1922354.

    Hát az !
    előzmény:
    bababetű (22349)
    2012-05-23  14:06
  24. Torolt_felhasznalo_430465
    Torolt_felhasznalo_430465
    2012. május 23. 14:1622353.
    Szegény Edinának Máté lesz a veszte.Az élet majd most megtanítja,hogy ennyire elvakultan,ismeretlenül ne bízzon senkiben.
    előzmény:
    bababetű (22351)
    2012-05-23  14:13
  25. Torolt_felhasznalo_430465
    Torolt_felhasznalo_430465
    2012. május 23. 14:1322352.

    Frivol,szerintem Dani nem tette volna meg ugyan ezt Ádámért.De súgy gondlom egyik se.Azon én is nevettem amikor Kristóf kiakadt,tudod ki jött be neki nagyon Jenny.Emlékszel rá,fiatal kis nagyon csinos,naívka,szőke lány.Na érte nagyon oda volt.Emlékszel erre??De Ádámnak igaza volt,hogy ő úgy ment be,hogy akkor mindenféle érzelmet kizár,és hiába bújt hozá Kata,Niki.Ő tudta magét tartani.Le a kalappal előtte.

     

    Remélem megtudom nézni a döntőt,de ha mégse mindenképp számítok rád

    előzmény:
    frivol (22348)
    2012-05-23  14:03

Címlap

top