Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Királyságot épít a FIDESZ2

casa.blanca
Létrehozva: 2010. november 29. 12:41

Folytassuk itt tovább!

 Akár királyságot vagy nagyhercegséget is bevezethet a Fidesz,a 2/3 -os többségével!!  Orbán Viktor választhat, hogy kancellár vagy erős jogkörű államfő lesz-e.

 ,,Kétharmados parlamenti többség birtokában nemcsak az úgynevezett kétharmados törvényeket, hanem az Alkotmányt is módosítani lehet"-mondta Halmai Gábor alkotmányjogász. Ha így megy tovább lassan készülhetünk a koronázási ceremóniára!!! Szerintetek ez normális???????Ja,és a többi!-Halára ítélné a FIDESZ a költségvetési tanácsot!

-Magánnyugdíjpénztárak államosítása!

-Mára kiderült ,megadóztatják az átvitt nyugdíjakat!Meddig kell ezt még elviselni?? Aki csatlakozni szeretne,és szívesen elmondaná a véleményét,jelentkezzen nálam és beengedem!
  1. 2015. augusztus 23. 11:089526.

    Sajnálatosan minden szava igaz!


    Énteőmitiők


    Nem látják?
    Nem értik?
    Elhiszik?
    Az ellenzéki érzelmű szavazók szemében a legnagyobb rejtély, hogy öt év dúlás után miként lehet még mindig kitartani a miniszterelnök és a pártja mellett.
    És persze én sem értem. Ha találkozom egy régi kollégával, megkérdezem, hogy egykori munkahelyemen ő meg ő még mindig hívő-e. Mert tudni lehetett róluk, nem titkolták.
    És a válasz újra és újra az, hogy persze.
    Az egyiknek már nem telik arra, amire tíz éve még igen: vonattal jár be autó helyett, a másik infarktus után van, de muszáj neki plusz munkát vállalni, az ő gyereke is elment, amiért megszakad a szíve, de a legközelebb is mindketten rájuk fognak szavazni.
    Rendületlenül kitartanak, pedig ők is utasok a hajón, amelyen holtrészeg a kapitány, a legénység meg fosztogat. Orbán agyúak, mint a napraforgó, őutána forog a fejük.
    Nem mintha minden más rendben lenne, de ez valami extra nemzeti neurózis, és elég ahhoz, hogy elsüllyedjen egy ország.
    Egyszerre hisznek az összes összeegyeztethetetlenben. Oroszbarát horthyzmusban, naponta változó konzervativizmusban, mindent felforgató polgárságban, baloldali jobboldaliságban.
    Ezerféle magyarázat kering e torz jelenség okára, de se külön-külön, se együtt nem adják ki az egészet.
    Magyar fátum.
    És persze nekem is van magyarázatom arra, hogy a magyar történelem talán legtisztességtelenebb és legtehetségtelenebb kormánya és kormányfője miként élhet túl, úszhat meg mindent.
    Egy régi, még Kádár-kori szeretőm a magyarázat forrása – családilag jobboldali, megingathatatlan Orbán-rajongó. Az övéi minden bűnére érzéketlen jobboldali magatartás egy lassan hervadó virága.
    Hozzám illően, a szép múlt helyett a rút jövőről beszélgettünk egy véletlen találkozáskor. Nem látod? Csúszunk lefele, tönkre fog menni a gazdaság, mondtam romantikusan, mire ő: Andriskám, látom, de kit érdekel a gazdaság, csak az a fontos, hogy a mieink legyenek.
    Mármint hatalmon.
    Ennyi. Ez nekik ilyen végtelenül, minden lehetséges érvet megsemmisítően egyszerű. Nem érdekli őket, hogy az antikommunizmusból nem lesz okostelefon, az ékírásból bestseller.
    Csak az a fontos nekik, hogy ők tehessék tönkre az országot. (Bruck András)

  2. 2015. augusztus 19. 16:479525.

    Ha valaki veszi a fáradtságot és hajlandó több újságból tájékozódni arról, milyen állapotban is van ma Magyarország, két teljesen ellentétes képet lát. Az egyik politikailag, mentálisan és helyenként gazdaságilag is szörnyűséget ábrázol, míg a másik Európa legélhetőbb helyeként mutatja be, amely folyamatosan fejlődik, működnek a reformjai, a kormány egyre több pénzt hagy az emberek zsebében… Ha ellenzéki lapból szerezzük az információinkat, akkor Magyarország egyre inkább elszigetelődik Európában, terroristaként, fertőző betegekként, bűnözőkként kezeli a bevándorlókat, míg a kormánypárti újság azt állítja, hogy hazánk védi meg a kontinenst a migránsoktól, megállítja a határnál a terrorizmust, a betegségeket, stb… Ha innen nézzük, nő a szegénység, ha onnan, csökken, ha innen, mindenki lép egyet előre, ha onnan, egyre többen süllyednek a megélhetési szint alá.



    Kocsis Máté, a Fidesz kommunikációs igazgatója nemzeti minimum szükségességéről beszél – menekült ügyben -, Kunhalmi Ágnes az MSZP budapesti elnöke pedig arról, hogy a gyűlölet nem válhat nemzeti minimummá…


    Hivatalosan 25 éve élünk demokráciában, de 25 éve nem volt ilyen megosztott ez az ország. Nincs közös nyelv, nincs közös gondolat, nincs közös akarat. Ki-ki politikai beállítottsága szerint nyilatkozik; nem számít már a valóság, nem számítanak a tények, megszűntek az egzakt adatok, csak értelmezések vannak, lejáratások, megbélyegzések. Élhetetlen országgá váltunk.


    Ezt mondom én itt most, a Népszava felületén, remélve, hogy pár tízezer emberhez eljutnak még a szavaim, de a válasz a túloldalról, ha jön egyáltalán, sokszoros erővel zúdul vissza, az eltorzul, eltorzított nyilvánosság-szerkezeten keresztül. 25 év ezt hozta el nekünk; maszkokban járunk, hamisságokkal etetjük egymást, semmi sem igaz, semmi sem valódi.


    Még a Magyarország déli határán épülő kerítés sem az.


    Csak az, ami a lelkünket szeli keresztül, azok az éles késecskék, amelyek befelé és kifelé egyaránt rombolnak, vágnak, szúrnak.


    Augusztus 20-a alkalmából mindenféle beszédek el fognak hangzani. Azt javaslom: egyikre se figyeljünk oda. Üljünk le, és gondoljuk végig, hova jutottunk 25 év alatt. Ha ezt megtesszük, tudni fogjuk, hol a helyünk és mi a dolgunk.


    Németh Péter nemethp@nepszava.hu







     



  3. 2015. augusztus 19. 07:279524.

    22 milliárdot kidobni, mindenki tudta hogy értelmetlen!
    "A határvadász századok felállításával a mai kormányülésen Orbán Viktor elismerte, hogy a 22 milliárd forintba kerülő vasfüggöny semmit sem ér. A drótkerítés csak egy nagyon drága politikai cirkusz kelléke, amellyel a kormány tehetetlenségét akarják leplezni, a számlát viszont a magyar emberekkel fizettetik meg "











    Orbán elismerte, hogy a kerítés hatástalan





     






  4. 2015. augusztus 19. 07:219523.

    Állítólag annyi eső esett Budapesten, hogy Habony Árpád is motorcsónakkal gázolta a nyugdíjasokat, Hosszú Katinka a Nagykörúton tartotta az edzését, Szijjártó Péter egy családi összefogással vásárolt yachttal érkezett a parlamenti parkolóba, Vajna Timi pedig sellőnek öltözve, egy különleges, gyémántokkal kirakott gumimatracon szelfizett az Istenhegyi úton. A Belügyminisztérium egyébként azt üzeni a magyar állampolgároknak, hogy aggodalomra semmi ok, csak ússzanak tovább szépen, csendben....

  5. 2015. augusztus 13. 16:369522.

    Keresem azokat a forgalmas városi helyeket Szíriában, ahol a kormány elhelyezhetné a menekülteket Magyarországtól visszatartani akaró plakátokat.
    Talán ezek megfelelnek.
    (ez a cikk jobban elmagyarázza: http://index.hu/…/…/11/sziria_polgarhaboru_aszad_osszeomla s/)


     


    nem menekültek. áááááááááááááááááááááá

  6. 2015. augusztus 8. 06:139521.

    Ezt a face-en találtam. tetszik!


    Figyelj, elmondom, nem tudom, hány év múlva fogod ezt olvasni, de betapasztom ide a Facebook-falba a tapéta alá, aztán majd meglátjuk, hogyan találod meg.
    Ezt 2015-ben írtam, ez a mi időszámításunk szerinti idő, amit Gergely-naptárnak hívtak a XXI. században.
    Magyar vagyok, ez egy nagy múltú nép itt Európában, 1000 éve itt vagyunk. Remélem, akkor is lesznek magyarok, amikor olvasod, különben ezt csak valami archaikus nyelv-fordítóval tudod majd elolvasni, de nyilván lesz olyan a telefonodon, vagy akármiden.
    Hogy miért csak 1000 éve vagyunk itt, amikor 2015-öt írunk? Hát, ööö, izé… előtte nem tudjuk, hogy hol voltunk. Ez egy elég vitatott dolog, egyesek szerint millió éve itt élünk és mi vagyunk az emberi faj csúcsmodellje, de minden népnek van néhány szélütött tudósa, akik szerint viszont ők. A mi korunkban ez még egy divat volt, mindenki hősi eposzokat gyártott arról, hogy mekkora nagy ászok is voltak az ő ősei. Monumentális szobrokat emeltek a hősökről, és persze a saját történelme szerint mindenki világhódító volt, csak számtalan igazságtalanság érte a többi gonosz nép részéről. Ezért például sokan odaálltak a határra és ócsárolták a többiek, főleg a szomszédok történelmét. Ezeket nevezték ezért un. hazafiaknak.
    Mivel az ásatások inkább azt bizonyították, hogy ázsiai eredetű nomád nép vagyunk, ez tűnt valószínűbbnek. Tudod, lovak, szekerek, táltosok, meg nyilazás, romantika. Kumisz, meg nyereg alatt puhított hús. Nos, találtunk is magunknak egy pompás helyet, ez az európai földrész közepén van (ha tudod, hogy mi is az az Európa…), vagy akkor inkább úgy mondom, hogy kb. a 47. északi szélességi és a 19. keleti hosszúsági fok körül keresd… csodálatos vidék, de hát mit is mondjunk, lakták éppen. Valószínűleg elég erősek voltunk, elözönlöttük a környéket, megöltük őket vagy szolgává tettük, asszonyaikat pedig… hát igen, na! De ilyen ez, így alapoz meg magának minden nép egy későbbi un. Nagy Kultúrát. Akkor még rovásírásban nem ismerték azokat a fogalmakat, hogy „gazdasági bevándorló”, „illegális migráns”, meg hasonlók. Így inkább találékonyan „kalandozónak” hívtuk magunkat.
    A baj csak az volt velünk, hogy nem jött a rokonság is. Egyedül voltunk, fura nyelvű és múltú nép a sok indogermán és latin között. Mindenki más más volt. Ezt úgy próbáltuk megoldani, hogy némi paktálással, de ha lehetett inkább agresszióval begyökeresedtünk és mindenkinek adtunk egy nagy pofont, aki azt mondta, hogy ázsiai horda. Így aztán egy idő után nem mondták.
    Hogy mit is kérdezel? Nem, nem ááá, dehogy…. nem vagyunk ferde szemű, görbe lábú kis fickók, amint az eleink, ugyanis mi már nem vagyunk azok. Magyarok vagyunk, de nem igazán vagyunk magyarok. Mindannyiunk vérében van szláv, germán, zsidó, latin és ki tudja, még milyen vér. Ma már egyre nagyobb arányban színesebb bőrűek is élnek itt és egyre magyarabbak ők is. Olyan mindenféle vagyunk. Alacsony, magas, szőke, barna, vörös, fekete, minden. De így vagyunk jól, ahogy vagyunk. Most, amikor írom, a fél ország elment éppen, és gazdaságikivándorol, akarom mondani: kalandozik éppen Nyugaton. Közben meg jönnek mások, máshonnan. Most aktuálisan itt vagyunk megint a történelmi pácban: a magyarok ööö… „hazafiai” vadul négereznek, araboznak, zsidóznak, melegeznek, qwanyáznak stb. éppen (erről ismerjük meg őket), a nem hazafiak (az ország lakosságának nagyobb törzse most az un. liberálbolsi) meg segítik a jövevényeket. Skizofrén helyzet, mint már annyiszor hányatott történelmünk során, a pszeudokeresztények éppen embert gyűlölnek, a rendre ateista liberálbolsik meg emberbarátok, segítik az elesetteket… Na, ezt emésszétek meg ti nagyokosok ott a jövőben, szevasztok, majd írok máskor is!

  7. 2015. augusztus 4. 08:419520.

    Pintér Sándor 2010-ben azt ígérte: "két hét alatt helyreállítja" a rendet. Ehhez képest most három embercsempész rendőrt kellett letartóztatni. Úgy tűnik, ez az ígéret is elszállt, mint az "egymillió új munkahely".
    http://hvg.hu/…/20150803_Embercsempesz_rendoroket_kaptak_e l…

  8. 2015. augusztus 3. 17:349519.

    Az M1 tegnapi híradójának első 18 perce az „illegális bevándorlókkal” foglalkozott. Ezen kívül szinte semmi világpolitika. Ma a reggeli műsorban hasonlóak az arányok. Így folyik a közvélemény megdolgozása. Mit mondanak? Bemutatják a menekültekkel kialakuló konfliktusokat egy-egy menekülttábor körül Csehországban, hosszasan mutatják a Calais-ban a Csalagút bejáratánál kialakult konfliktust, a szlovákiai Bősben tartott népszavazást. Amikor Németország került szóba, szintén a konfliktusokat mutatják be egyes menekülttáboroknál, illetve azt, hogy hogyan lépnek fel a bevándorlás ellen a szélsőséges csoportok. Ugyanakkor egy szót sem szólnak arról, hogy Németországban a Nyugat-Balkánról érkezők esetében meggyorsítják a kérelmek elbírálását, hiszen nekik nincs esélyük a menekültstátusra, a Szíriából, Afganisztánból, Észak-Irakból, Eritreából érkezők számára viszont a menedékjog megadását gyorsítják meg, megkönnyítik a maradást, és számos intézkedést tesznek beilleszkedésük előmozdítására. Újabb szállásokat létesítenek, és lakásokat is terveznek építeni. Ezt csak a német médiából lehet megtudni. Ez a menekültpolitika gyökeresen különbözik attól, amit az M1 hírműsorai mutatnak. Az M1 tehát – a kormány menekültellenes politikáját szolgálva – szisztematikusan hamisít.

  9. 2015. július 30. 11:059518.

    Nyílt levél Tusnádfürdőn elhangzottakról őszintén !!!
    István Hortobágyi tollából Bács megyéből megint frown hangulatjel


    Levelem Viktornak (151)
    Szia, te tusnádfürdői álszentség! Arra gondoltam, hogy elárulhatnád, meddig tart a székelyekkel kötött szövetséged?! Miii? Addig, amíg a hatalomban tartanak? Amíg bálványoznak? Tudom, hogy nem válaszolsz, mert szükséged van még a voksokra, a külső támogatásra. Ja-ja! Jól olvasod! Külső támogatásra, mert az anyaországban már egyre kevesebben tolják a szekered.
    Tudod, egyszer a székely, a vajdasági, és a felvidéki magyarság is rá fog jönni, hogy átverted őket. Hogy te megvetted a kétharmadodat az itthoniak adóforintjaiból a székelyektől, és a többi nem anyaországi magyartól. Tusnádfürdőn te azt mondtad, hogy nemes bosszút álltak az anyaországon a kettős állampolgárság 2004-es leszavazása miatt. A nemzeti együttműködés nyilatkozatának kifüggesztése (szándékosan írom kisbetűkkel) székelyföldön egyetlen közintézményben sem kötelező, ezért fogalmuk sincs arról, hogy az anyaország ellen uszításod nem csak erkölcstelen részedről, hanem bűncselekmény is! Csak hát a határontúli magyar, mára kettős állampolgár, ezért ha nem is itt él, nem itt adózik, és nem itt dolgozik (ezért nem is érheti a Fidesz részéről semmi sérelem), nem számít külső beavatkozónak jogi értelemben, csak büntetlenül mások farkával veri a csalánt…
    Remélem, hogy a pünkösdi királyságod nem tart már sokáig, mert tegnap te olyanokat mondtál Tusnádfürdőn, amelytől szerintem jó néhány hétköznapi Fideszesnek itthon is ledobta az ékszíjat a maradék agya. De mielőtt ezek elemzésére rátérnék, üzenem neked, hogy a Magyar Szolidaritással 2018-ban félre fogunk állítani. Khmmm…, ha túlnyerjük magunkat, akkor hűvösre teszünk! Hidd el, hogy lehetnek még csodák! Tegnap, miközben a Balaton hullámain lebegtem a matracom tetején, megvilágosodtam. Te még mindig nem előzted meg Jézust. Az első hely még mindig az övé. Ő járt a vízen, s erre a képességére egy vallás épült. Én csak egy egyszerű tagja vagyok a Szolidaritásnak, igaz Kecskeméten alapító voltam, de tegnap Jézust felülmúlva sikerült órákig feküdnöm a vízen. Elég jól ismerem Kónya Pétert, így bátran kijelenthetem, hogy szerintem ő még képes fejen is állni, ha én Jézust átugorva csak fekszem a hullámokon. Ezért aztán lassan kezdhetsz is csomagolni!
    …de eltértem az eredeti tárgytól. Nos, te színrelépésedkor emlékezetem szerint liberális szemléletű voltál. Előtte voltál ifjú kommunista, az apád pedig kommunista. Az első kormányzásod során támogatásodról biztosítottad a szabad versenyes kapitalizmust, és bevittél minket hivatalosan is az Európai Unióba. 2006-ban, bár eltűntél az országból a hatalomátvétel reményében a tévét ostromló szélsőséges híveid magukra hagyva, mintha semmiről, semmit nem tudnál, de már október 23-án, és azután szinte kendőzetlenül bujtogattál. Mára csak a hülyék nem tudják, hogy az alkotmányos rend erőszakos megdöntése volt a célod. Hitet tettél a gusztustalan erőszak mellett…
    Ezek után tegnap Tusnádfürdőn volt pofád kiállni, és szabadságharcot hirdetni a liberálisok ellen. Engem, aki nem vagyok szélsőséges, de baloldali radikálisnak vallom magam, a társaimmal, a bajtársaimmal, gusztustalanul erőszakosoknak bélyegeztél.Pedig mi nem gyújtottunk fel autókat, és nem szedtünk fel utcaköveket. Az unió és a szabad versenyes kapitalizmus ellen már nyílt hadjáratot indítottál évekkel ezelőtt. S miközben a kommunistákat szapulod, közben csontig behatoló nyelveddel magasztalod Oroszország, Korea, és Kína sikereit. Őket tartod követendő példának, mert „ők tudnak sikeresek lenni.” Kövérrel és Lázárral egyeztettél? Nem? Van fogalmad, hogy mi a véleményük a kommunistákról?
    Tudod, hogy miben rejlik a sikerük a hirtelen ismét testvérré fogadott kommunista barátaidnak? Megsúgom. Az olcsó munkaerőben! Abban, hogy ott az emberek az elnyomó rezsimnek egy marék rizsért, vagy egy fél fej káposztáért dolgoznak naponta! S te sem vagy tőlük semmivel különb!
    Te ugyanis egy marék rizst sem adsz annak, akinek nincs semmije! Magyarországon bűn hajléktalannak lenni, és ezeknek az embermaradványoknak mára tilos közterületen életvitelszerűen tartózkodni. Magyarországon bűnösek azok a miniszterelnökök, akik ingyen, vagy egy forintért szolgálták a választóikat. Te mennyit is viszel haza havonta? 2,5 milliót?! S politikusként miből tett szert a családod a mai vagyonára? Tán a feleséged kuporgatta össze a GYES-ből?
    Amikor Kínát bálványozod Viktor, akkor érdeklődj tőlük, hogy 2012-ben miért ítélték Kína egyik politikus reménységét, Po Hszi-lajt életfogytiglan tartó börtönre?! Vagy nézz utána, hogy ki volt az a bizonyos Feng Csi-ping! Esetleg az sem baj, ha tudod (és tényleg a teljesség igénye nélkül), hogy ki volt korábban Szung Lin?! Persze, sorolhatnám az orosz diktátor, és Korea felső vezetésének bukott csillagait is. Tudod, ezekben az államokban a bűnöző politikusokat is utoléri a végzet. Ne hidd, hogy féltelek! Nem azért írtam le, amit itt most leírtam. Csupán a levelemet olvasó csendes többségben akartam némi reményt ébreszteni, hogy egyszer ti is így jártok! Még akkor is, ha mi – ellentétben a rólunk terjesztett hazugságaitokkal – nem vagyunk kommunisták (sem).
    Viktor! Ti hazavágtátok a magyar karhatalmat, a magyar honvédelmet is. Éppen ezért, sokkal labilisabb a helyzetetek, mint például a kínai politikus elité. Ott a rendőrségnek saját légi deszant alakulatai is vannak. Miii? TEK? Nevetséges. Járőr státus lesz, ha leváltunk. S még valamit nem baj, ha tudsz. Te most a magyar emberek létbiztonytalanságban tartásával sakkozol. Ez lehet, hogy megy egy ideig, és egy határig. De azután?
    A kínai hozzászokott az életben tartó maroknyi rizshez. A magyar nem! Ezért üzenem Budapestnek, hogy tisztelje a magyart! A magyarság ugyanis, büszke nemzet. Még az unió része, és nem a balkáné. Te lassan balkáni körülményeket teremtesz. Tudod, hogy hol van a tűréshatár? Nem véletlenül kérdezem. Ha azt átléped, onnan hazudozhatsz, és ígérhetsz bármit. Akkor már késő lesz. Számtalan példa volt már erre a történelemben, ezért tudom. A jelenlegi helyzetben pedig még csak reménykedem, hogy egyszer itt is elszakad a cérna, és neked akkor véged! A Jobbikos csatlósaidnak pedig üzenem, hogy ők is elgondolkodhatnak végre, kik is ők valójában, amikor a tusnádfürdői dumádnak egyetértésben bólogatnak?! Kommunisták-e, avagy neonácik? Mondjuk, szerintem, egykutya. Gazemberek, akár csak te…

  10. 2015. július 29. 15:569517.

    Úgy tűnik, hogy Kövérnek is elgurult  gyógyszere.


    Ezeknél ez járvány?

    előzmény:
    sherpa01 (9516)
    2015-07-29  09:30
  11. 2015. július 29. 09:309516.

    „Ma már, tíz év távlatából azt látjuk: mindaz, amit a magyar baloldal sajátosságának, genetikai hibából fakadó torzult karakterének gondoltunk, az valójában az európai baloldal karaktere” – fogalmazott Kövér –, amely karakter szerint a nemzetállamok, s bennük a nemzetek a haladás útján robogó gőzmozdony elől, amelyen 1917 után vörös csillag, most pedig kék meg szivárványszínű embléma szerepel, eltávolítandók.
    Szóval kövér, te nyomorult genetikai hulladék, "eltávolítandó" torz genetikának tartod a baloldali gondolkodású, érzelmű embereket, akiket "eltávolítandónak" tartasz? A "kék, és szivárványszínű"embléma alatti embereket? Ez nyílt célkitűzés, és felszólítás, hogy a NORMÁLISAN, és egymást ELFOGADÓ embereket ki kell irtani???Az, az "európai baloldal, "torz genetikával", az tartja még felszínen a Magyar gazdaságot akiktől a pénzt kapjátok! Mocskos söpredék az ilyen gondolkodású génlánc, mert EMBER így nem beszél! Hitler eszméinek egyelőre kifinomult előre vetítése egy olyan senkiházitól, aki a Magyar parlament házelnöke! Szégyen MINDEN Magyarra nézve! Nem hiszem, hogy ezt a véleményt saját jóérzésű és gondolkodó párt társad magáénak érzi, mert a jobboldali gondolkodású emberek NEM AZONOSAK az ilyen torzult agyú, MINDENKI FELETT állónak képzelt ALJASSAL!
    A TE "NEMZETED" AZ NEM A MIÉNK! CSALÓ, MEGFÉLEMLÍTETT, LEFIZETETT TÁRSAID esetleg NEM MERNEK ellent mondani, de hiszem LELKÜK MÉLYÉN tudják, hogy ez csak az általatok képzelt MEGDÖNTHETETLENSÉG GŐGJE mondatja ki veled! Te, szerencsétlen, sperma foszlány, aki agy nélkül hatalmat kapott! Az a vörös csillag még a te MSZMP párt belépődön is rajta volt! Miért is titkosított minden dokumentum??? A ti "robogó gőzmozdonyotok" már régen sínek nélkül döcög, bele a semmibe, csak ezt még nem vettétek észre!
    — felspannolt állapotban van.

  12. 2015. július 27. 13:299515.

    Flóra Tusványoson


    Tisztelt Lévai Anikó, Miniszterelnökné Asszony! Elnézését kérem a zaklatásért, de súlyos ügyben fordulok Önhöz, a legkisebb lányáról van szó, a 11 éves Flóráról. Több évre visszamenőleg visszanézheti, hogy miközben az Ön férjének kíméletlen kritikusa vagyok, családi intimitásokkal soha nem foglalkoztam, az ezzel kapcsolatos pletykáktól és nemtelen híresztelésektől mindig is távol tartottam magam.



    De most szólnom kell. Mint ismeretes, az Ön férje múlt hétvégén a Tusványoson lépett fel, ahová a Facebook-oldala tanúsága szerint magával vitte bűbájos és romlatlan Flóra lányukat is, tán nem is gondolva arra, hogy mekkora veszélynek lesz kitéve. Jaj, nehogy azt higgye, hogy olcsó poénként most az Ön férjének előadására gondolok. Nincs azzal semmi baj, ahogyan ő is utalt rá, minden évben túl kell szárnyalnia az előző évi produkciót, s olyat mondani, amitől hónapokra kifekszik Európa, riadókészültségbe helyezi magát a Fehér Ház, s megint mindenki róla beszél. Ebből a szempontból magam már régóta nem osztozom a honi ballib aggodalmakban és felháborodásában, sőt egyáltalán nem tekintem az Ön férjét gonosz diktátornak. Sokkal inkább magaménak vallom az egyik kommentelő értékelését, miszerint férje eljutott oda, hogy sikeresen tölti be azt az űrt, amit szegény Gábor Zsazsa hagy maga után szép lassan; beszél, csak beszél, hogy beszéljenek róla.


    Azt mondjuk nem értem, hogy férjének miért kellett az első sorban ülő Martonyi volt külügyminisztert s egyáltalán a kormánya egykori kommunistáit és besúgóit megsérteni azzal, hogy a baloldaliak nem szeretik a magyarokat, mert azok magyarok. Továbbá Ön nemrég nagylelkűen személyesen nyújtott át adományokat a nagyfai menekülttábor lakóinak, köztük olyan afrikai feketéknek, akik a férje szerint milliószám foglalják el kontinensüket, hogy megerőszakolják fehér asszonyainkat; Svédországot már le is rohanták. Hogyan adhat ön segélyadományt ilyen négereknek, elvéve azt a magyar gyerekektől, a mi gyerekeinktől?



    De nem ez. Hanem hogy volt Tusnádfürdőn egy üzenőfal, amelyre a jelen lévő fiatalság, az Ön férjének hívei, sőt rajongói, a férje által elképzelt jövő letéteményesei kis cédulákon jelezhették, hogy mi a legfőbb vágyuk, hogyan képzelik a jövőt. Engedelmével, de pírral az arcomon, kipontozva a kipontozandókat, idéznék pár kívánságot az üzenőfalról, mintegy azt is demonstrálva, hogy az Ön férjének magvas gondolatai nem hullanak terméketlen talajra: „Egy jó p…át!” „Dugjatok meg!” „Hányásmentes napokat”. „ LSD-t!” „Erotikát, sokat”. „Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem valaki leszophatna.”


    Azt gondolom, hogy egy tizenegy éves, keresztényi szellemben nevelt kislány fejlődésére kifejezetten káros hatással van az ilyen környezet, úgyhogy jövőre azért gondolja meg, hová engedi el a kislányát. És akkor még Semjén Zsolt puszta jelenlétét és szüntelen mosolygását nem is említettem. Maradok őszinte híve,


    Megyesi Gusztáv, az Élet és Irodalom munkatársa


  13. 2015. július 26. 17:239514.

    Mikor fogja végleg megunni a román kormány ezt az állandóan Erdély után ácsingózó Orbán Viktort?


    Nem lehetne a kitiltottak listájára tenni ?

    előzmény:
    sherpa01 (9512)
    2015-07-26  07:11
  14. 2015. július 26. 17:219513.

    Ki számolta meg, hogy tényleg annyi válasz érkezett vissza, amennyit állítanak: Hiszen interneten is és meghosszabbított határidővel tudták csak összetarhálni az állítólagos szavazókat.


    Hogy is van ? Állítólag fixen 2 milla szavazója van. Akkor a többi hová lett?


    Az sem igaz amit kérdeznek, akkor hogy hihetném el, amit állítanak?

    előzmény:
    sherpa01 (9511)
    2015-07-25  19:54
  15. 2015. július 26. 07:119512.

    Na, lehet elemezgetni, nézegetni, szétszedni, összerakni, amit Orbán Tusványoson kiöklendezett magából. Lehet baromi okosakat mondani róla baromira nézetlen tv műsorokban. Lehet írni magasröptű publicisztikákat, de kinek? Lehet úgy csinálni, mintha bármi újat mondott volna. Semmi meglepőt nem mondott. Ugyanazt a szar náci kirekesztő dumát, mint eddig, csak már a látszat sem érdekli. Pont ezt vártam. Így beszél egy önmagától megrészegült, megkattant despota az ájuldozó hívei és ölebei előtt.  Szóval én a magam részéről szarok Orbán tusványosi beszédére! Tegyetek ti is így!

  16. 2015. július 25. 19:549511.

    Unalmas, jaj de unalmas. Kedves fideszesek, ezért nem szabad túl magasra srófolni a várakozást, pláne, ha Tusnádfürdőn is nagy a meleg, pláne, ha a főnöknek most nem jut az eszébe semmi új. Orbán tusványosi beszéde az önmagába visszatérő kör. Annak idején azzal keltett feltűnést, hogy a nemzet nem lehet ellenzékben. Most csak arra tellett, hogy ugyanezt elpróbálta fordítva is: aki ellenzékben van, az nem nemzet. Ennél hasznosabban is el lehetett volna ezt a több mint egy évtizedet tölteni. Az egyetlen megjegyezhető mondanivaló, hogy a baloldaliak "egész egyszerűen nem szeretik a magyarokat, és azért nem szeretik, mert magyarok". A baloldaliak eszerint nem magyarok. Tán hottentották, vagy még inkább "tuggyukkik". Ennél egyszerűbb és elegánsabb lett volna simán anyázni egyet. Simicska bezzeg mennyivel szebben és tömörebben fejezné ki magát!



    Mivel a magyarságból így végképp kitagadva, ugyan illetéktelenül és jogtalanul, de még bírom valamelyest a magyar nyelvet, (tényleg, rendben van ez így?), megtudhattam azt is, hogy nemcsak én, de az egész európai baloldal ámokot fut, Mindig is rühellte a nemzetet (gondolom, kiki a sajátját, egyszerre mindet így futás közben azért strapás lenne), és most fondorlatos módon a menekültek idecsalogatásával akarja beváltani ördögi tervét: vesszenek a nemzetek! Hogy miért, nem tudni. Csak. Ilyenek, és kész. A főnöknél nincs visszakérdezés.


    Van viszont precíz statisztika. Kiderült, hogy ha én is magyar lehetnék, akkor 90%-om inkább a családokat támogatná a menekültek pátyolgatása helyett. 10%-om sajnos még család- és magyarellenes. Úr isten, ha a magyarságtanusító kérdőívet csak egy millióan küldték vissza, abból is százezerrel baj van, akkor lehet, hogy összesen 9oo.ooo magyar él széles e hazában? Hát csoda, hogy idejutottunk? Szerintem csak az ő családjaikat kéne támogatni. A többi meg csak fizessen továbbra is bölcsődei díjat, maradjon befagyva a családi pótlékjuk, nagy szerencse, hogy a lakhatási és az óvodáztatási támogatást már meg is szüntették, és nehogy már végre rendesen megoldják az ő éhes gyerekeik nyári és hétvégi étkezését.


    Persze nekem kuss. Nem elég, hogy nem vagyok magyar, nem elég, hogy képes voltam vizet és cipőt vinni a Keletibe egy 2 éves mezítlábas terroristának (az csak ravasz porhintés, hogy magyar gyerekeknek is szoktam), most azt is rámolvasták, hogy baloldali kormány esetén már 2012-ben menekülttáborrá vált volna az ország. Szerencsére most olyan tábor, ahonnan menekülnek. Többszázezren, és eddig úgy tudtam, ők is magyarok. (L.I.)


  17. 2015. július 25. 19:409510.

    Ilyen gyalázatos jobboldalunk is régen volt!


     


    Az országot nem irányítja, hanem önnön céljai szerint rángatja a hatalom. Kialakították a maguk elitjét, falábú focisták, erkölcsi gátlástól mentes senkik, álszent templomjárók, ostoba tahók szabják az irányt, osztják a kegyeket. Már a második generáció számára készítik elő a talajt, hamarosan az ő kölykeik tanulhatnak, juthatnak pozícióba, mehetnek elit iskolákba, tanulhatnak nyelveket. Hamarosan ők lesznek a politikusok, orvosok, ők oktatnak az egyetemeken, ők rendeznek a színházakban, írnak az újságokban, beszélnek a televízióban, irányítják az országot a maguk érdekei szerint.
    http://orditok.blog.hu/…/12/21/mi_a_budos_franc_tortent_vel…

    előzmény:
    gerbera24 (9509)
    2015-07-25  16:36
  18. 2015. július 25. 16:369509.

    Nekem ezzel a regnáló kormánnyal meg a Vezérével az a bajom, hogy  az eltűnésüket én már nem fogom megérni.

    előzmény:
    sherpa01 (9507)
    2015-07-23  18:47
  19. 2015. július 25. 16:329508.

    Valamelyik nap a nyíregyházi állatkertben született kistigriseket mutatták be.


    Ott láttam  hasonló szerkezetű és magas kerítést. Talán a pengék nem voltak rajta.

    előzmény:
    gerbera24 (9502)
    2015-07-22  15:04
  20. 2015. július 23. 18:479507.


    "Ma annyi közünk van Európához, hogy befogadtak félmillió magyar gazdasági menekültet, eközben narancsszín mancsok lopják az onnan érkező pénzt, Orbán Viktor pedig időről időre rúg egyet Nyugat felé. Azt hiszi, hogy nekik fáj, de közben minket taszajt keletebbre. És csak abban tudunk bízni, hogy majd egyszer Európa lesz itt is. Tanult, toleráns, elfogadó Európa.


    Aztán azt is gondoltuk, hogy az nem jöhet el újra, amikor Magyarország regnáló kormánya és egy náci, méghozzá egy srác bőrszíne miatt annak barátnőjét összeverő náci egy húron pendülnek. De.



    Majd egyszer megint békében fogunk élni, és nem hisszük, hogy valaki kevesebb amiatt, amilyennek vagy ahol született. Majd. Egyszer kinyitunk minden határt, és befogadó ország leszünk, majd. De most még szögesdrótot tekerünk a hazánk nyakára, saját húsunkba tépnek a pengék. Mi, akik átvágtuk a vasfüggönyt! Majd átvágjuk megint. Majd. Húsz évig bogoztuk az állami korrupció szögesdrótját is, üvegzseb, közérdekű adatok, nem tökéletesen, de az irány egyértelmű volt. Most meg tízmillió forintba kerül, ha megkérded a tolvajt, mit lopott. De majd egyszer kérés nélkül is kint lesz minden a honlapon vagy az első füttyszóra kikerül. Majd."


    (A teljes írást a címre kattintva olvashatjátok)








    Ceglédi Zoltán: Majd
    Én egy európai országban akartam élni. Jelzők nélküli, „csak” európai országban. És úgy nézett ki, hogy össze is jön; bénán, de lelkesen és őszintén indultunk. Aztán öt éve összegyűrtük és sárba dobtuk az egészet.

     



  21. 2015. július 23. 18:199506.

    A rezsicsökkentésre felesküdött Orbán-kormány újabb ígérete szerint tovább folytatja majd kíméletlen harcát az energiaárak ellen. Miközben az állam propagandagépezete mindenütt ezt harsogja, a gazdaságkutatók elemzései viszont azt bizonyítják, hogy a környező országokban, ahol nem a politikai akarat, hanem a piaci mechanizmus működött, sokkal erőteljesebben csökkentek az energiaárak, mint Magyarországon.






    Rezsiblöff: mostantól mindenkinek fájni fog
    Hegedűs Miklós: "Az unió elfogadja, ha egy tagállam a legelesettebbeknek kedvező áron adja az energiát, de nálunk a rezsicsökkentés kiemelt kedvezményezettjei a nagy lakásokkal, uszodákkal rendelkező gazdagok."

    168ora.hu|Forrás: 168óra



  22. 2015. július 23. 09:519505.

    hát, így!

  23. 2015. július 23. 08:259504.

    Elképesztő ez a gátlástalan hazudozás.


    "A Fidesz-frakció szerint a Gyurcsány-Bajnai-kormányok az emberek nyugdíj-megtakarításait külföldi érdekeltségű magánnyugdíjpénztáraknak adták, amelyek elcsalták az emberek nyugdíjjárulékát."


  24. 2015. július 22. 19:539503.

    A halálozási arány és az államadósság is történelmi csúcson van az orbáni diktatúrában. Eddig úgy egymillió jól képzett, fiatal magyar állampolgár menekült külföldre. Ennek ellenére 20% felett van a munkanélküliség, amit az újkori rabszolgaságot jelentő közmunka rendszerrel akarnak leplezni az aljas fideszes oligarchák. Az Orbán-kormány kirabolta a magyar népet, elsikkasztotta a magánnyugdíj vagyont, lenyúlta az állami földeket, az uniós pénzeket, de még a trafikokat is. A magyar társadalom majd fele már a létminimum alatt nyomorog, a nyugdíjasok nem tudják megvenni legalapvetőbb gyógyszereiket sem, a rokkantakat pedig tudatosan ítélték halálra Orbánék. Az országban közben tombol az antiszemitizmus, a homofóbia és az idegengyűlölet... Magyarország jobban teljesít???

  25. 2015. július 22. 15:049502.

    Mióta bekerültek a hatalomba, csak ezt csinálják.


    Árokásás.


    Most már túlhaladta az árokásást.


    Ez a acélpenge akció hasonlít a fasiszta módszerekhez.Embertelen, gonosz.

    előzmény:
    sherpa01 (9498)
    2015-07-20  12:01

Címlap

top