Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

UPC hűség felmondása

manyokati
Létrehozva: 2010. november 16. 19:29

Sziasztok!

 

Idén június 01-től az albérletként kivett lakásra kötöttünk tv+net szerződést 1 éves hűségnyilatkozattal az UPC-nél. Már akkor is tudtuk, hogy most november végén el fogunk költözni és úgy volt, hogy át tudjuk íratni más címre a szerződést, de sajnos ma tudtuk meg, hogy ez nem lehetséges.

Azt szeretném kérdezni, hogy mit tegyünk, mik a lehetőségeink és a jogaink akkor, ha felmondjuk most ezt a hűségnyilatkozatot. Kifizettethetik velünk a hátralevő fél évre a díjakat? Vagy hogy van ez? Valami olyasmit olvastam, hogy két hónapig szüneteltethetem is a szolgáltatást. Ez igaz?

Lécci segítsetek!

 

Köszi:

 

Kati

  1. 2016. június 12. 19:5530.

    Az előző postomat sikeresen olvashatatlanra tördelte az oldal, nekifutok mégegyszer :)


     


    Új, nem UPC-s házba költözöm, így "eladóvá" vált jövő márciusig hűségidős kedvezményes UPC csomagom, július 1-től. 


    Tartalma:


    TV: digital bronze - 3190huf


    HBO pack - 1490huf


    2. set-top box - 490huf


    Net: Fiber Power 120 - 3809huf


     


    telefon: Ninstop S - 500huf


    összesen: 9479huf


     


    Az átírás költségét természetesen én állom.


    Érdeklődni a maverickttny kukac gmail pont com címen.


     

  2. 2016. június 9. 09:1529.

    Sziasztok!


     


    Új, nem UPC-s házba költözöm, így "eladóvá" vált jövő máriusig hűségidős szuperkedvezményes UPC csomagom, július 1-től. 


    Tartalma:





    Megnevezés
    Összesen


    digital bronze
    3190


    digital HBO Pak
    1490


    HD + felvétel opció
    0


    DTV plusz TV-n
    490


    Fiber Power 120
    3809


    Nonstop S díjcsomag 1-7808803
    500


     
    Bruttó összeg


     
    9479 Ft



    A set-top boxok természetesen visszaadhatók/cserélhetők.

  3. 2016. június 4. 00:0128.

    Sziasztok!


    Költözés miatt átadnám előfizetésem; mivel sajnos nem elérhető UPC szolgáltatás az új albérletünkben.


    A havidíj a csomag tartalmához képest nagyon kedvező!


    - Fiber Power 500 internetcsomag
    - Digital Gold csomag (94 csatorna + összes HD csatorna)


    A havidíja 9290 Ft


     


    A hűség 2018 április 19.-én jár le. Az átvétel 2033 forintba kerül, amit természetesen én állok.


    Érdeklődni a kzsuzsi90@gmail.com e-mail címen lehet.

  4. 2016. május 10. 11:5927.

    Sziasztok. 


    Költözés miatt upc szolgáltatásom amit sok helyre próbáltam már átvinni sikertelenul. 2017. Közepčig még van 1.5 év a lejártáig. 


    Átvétel után amit természetesen én állok lehet csomagot is váltani az ügyintéző által akár kisebbre is. 


    Adatok. Upc Trio L / 240mbit.s internet /89 csatorna /4 hd csatorna az alap csomagon felül /myPrime csomag/wifi free box /feeber power 500/ felveszi a beállitott müsorokat . 


    Havidija jelenleg 10.500 ft


    Érdeklődni a nonabeatbox@gmail.com 


    Telefonszám :06309734157 a nap bármely szakában

Címlap

top