Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Színház tanácstalanoknak

Catara
Létrehozva: 2010. október 30. 11:04

Tudom van egy pár régebbi színházas topik, de sajnos nem igazán pörögnek és aktualitásukat is elvesztették.

Így gondoltam jó lenne egy ilyen topik, ahol leírhatnánk mennyire tetszett ill. nem tetszett valamelyik darab, amit mostanában játszanak és láttunk.

 

Én például ebben a színházi évadban még nem jutottam el színházba és elég tanácstalan vagyok, hogy mire is lenne érdemes jegyet venni. A darabok címéből sajnos nem tudom eldönteni, hogy tetszene e, vagy sem, viszont ha olvashatnék a darabokról néhány nézői véleményt akkor az biztos sokat segítene a választásban.

(Engem személy szerint minden érdekel, a klasszikus daraboktól a könnyedebb, vidám darabokig, lehet dráma, vígjáték, musical...stb)

 

Tehát, ki mit ajánl? Kinek mi tetszett (illetve nem tetszett)mostanában?

Várom (várjuk) a véleményeket:)

  1. 2017. február 3. 13:48230.

    Hattyudal,Jozsef Attila szinhaz...szuper...


    Az Angyalfoldi ballada milyen?

    előzmény:
    mazsola7 (229)
    2017-02-03  12:59
  2. 2017. február 3. 12:59229.

    De jó lenne feléleszteni ezt a topikot..:)Ébresztő..:)

  3. 2014. május 13. 20:03228.
    Látta valaki a Kamrában A mi osztályunk c. darabot?
  4. 2014. Április 19. 09:14227.

    Bányavakság - Szkéné

     Ismét egy jó darab, amit csak ajánlani tudok. A már oly nagy sikert aratott Bányavirág második része. Az első rész sikeréhez nagyban hozzájárult a két nagyszerű színész Stohl András és László Zsolt alakítása. A második részben ők már nem szerepelnek, de a színészek itt is kiválóak, bár én korábban őket egy darabban sem láttam ( de ez az én hiányosságom lehet) : Kaszás Gergő, Bozó Andrea...

    Nézzétek meg, nem fogtok csalódni, mi megyünk a trilógia 3. részére is:) 

     

    Kellemes húsvétot!  

Címlap

top