Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tinik és az análszex

Fatplayer
Létrehozva: 2010. október 4. 08:43

döbbentem hallom egyre gyakrabban, hogy a 14-16 közötti tinilányok a szüzesség megőrzése, de a szexelés élvezete(?) érdekében análisan szexelnek...

 

jóbarátom 15 éves, dögös, jótanuló, csellózó "kislányáról" is kiderült..., hogy már egy éve...

az apja őrjöng..., szíve szerint kipofozná belőle a szex iránti vágyat örökre..., persze úgy se teszi...

 

normálisak ezek a kölkök?

ja és állítólag gumi nélkül szexelnek, és a fiúk beléjük engedik az örömnedveket...

 

mi történik itt...?

 

felnőttként is elgondolkozunk arról, hogy csináljuk-e és hányszor análisan, erre a kis kölkök így élvezkednek...

 

 

  1. 2014. augusztus 5. 13:41306.
    Remenytelenul le vagyok maradva:-)))

    Mondjuk en mindig is eleg eretlen voltam,18 evesen vesztettem el a szuzessegem szoval szamomra ez a tini analozas eleg bizarrul hangzik:-)))

    A gyereket megutni nem megoldas, a felvilagositas egy sokkal jarhatobb ut:-)

    Eletemben kb.5-szor csinaltam analisan,waaaa soha ne mondd h soha,de megis...ez nem olyasvalami amit szeretenek rendszeresen csinalni:-))))))

    előzmény:
    Fatplayer (1)
    2010-10-04  08:43
  2. 2011. Április 28. 13:29305.

    Üdv. Kertész Úr!  Akkor jó gyakorlást .

    Gondoltam megemlítem, hátha beugrik, tudod csak beazonosítás képpen .

     

  3. 2011. Április 28. 12:15304.

    Ígérem . Ha még itt ronton a levegőt,  akkor keressük egymást, és kisírhatod a vállamon a bánatod.

    Más nem megkérdezem, hogy megy a kerti favágás....

  4. 2011. Április 12. 15:25303.

     

    asszem van itt egy kis félreértés.

     

    én egyáltalán nem gondolom, hogy a szexuális életem kataszrofális lenne.  baromi sokan vannak itt az nlc-n szerintem, akik ... na jó ne részletezzük.

     

    csak annyi, hogy mint mindenki másnak, nekem is vannak nehézségeim, és azon munkálkodom, hogy ezek rendben legyenek.

  5. 2011. Április 12. 14:03302.

    Én is így látom .

    Vigyázz, ma mindenki kötekedős hangulatában van itt.

    Engem mindenki megtalál...

    előzmény:
    trinityx (301)
    2011-04-12  13:59

Címlap

top