Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

DUNA HOUSE-tapasztalatok

Torolt_felhasznalo_695550
Torolt_felhasznalo_695550
Létrehozva: 2010. szeptember 29. 14:09

Sziasztok!

A Duna House ingatlaniroda közreműködésével szeretném eladni lakásomat.

Beszéltem velük, korrektnek tűntek, a becsült ár is kedvezőbb volt más ingatlanosokénál,állítólag kereslet is van az ilyen típusú lakásokra.

Van "gyakorlati" tapasztalatotok?pl. rugalmasság,segítség az adás-vételben, megfelelő lakás találása...

Kicsit bizonytalan vagyok,bele merjek-e vágni?-eladási szándékom komoly.

Az ügyintéző még a telefonszámomat is elkérte,hogy rám csörög egy hét múlva,hogy döntöttünk-ezt a "rámenősséget" hova sorolnátok? + vagy -

Köszönöm segítségeteket!

 

  1. 2017. január 18. 09:4129.

    tényleg hihetetlen milyen szorik vannak, én most fogtam fel mekkora szerencsém volt! Lakást vettünk, fontos volt h modern legyen úgyhogy inkább újonnan épülőket néztünk meg, de simán ment minden! Eszembe se jutott akkor még ilyenekről olvasni… amúgy domusoptimus.hu ha venni akartok!

  2. 2013. február 20. 15:3428.

     Sziasztok, mi nemrég költöztünk nagyobb lakásba és több ingatlanoshoz adtuk a megbízásunkat. A többiek még csak fel sem hívtak utána, egyedül a dh-nál volt érdeklődés és ők is adták el. Szerencsénkre pont bejött egy olyan lakás is, ami tetszett nekünk, így sikerült náluk is venni.Korrektek voltak és hatékonyak, én ajánlom. Zs. 
  3. Torolt_felhasznalo_341664
    Torolt_felhasznalo_341664
    2012. október 31. 15:3727.

    inkorrekt, arcátlan banda.

    Rokoni körömben idős hölgyet vágtak át, egyetlen vevőt sem hoztak, s mikor eladta más ingatlanos  közel 300 ezer forintot követeltek tőle...

    Az illető hölgy utólagosan mindent tagad, ja és a röhej ő a hónap értékesítője:))Ilyen emberben bízzon meg az ember.

    FElháborító ami itt történik, remélem a gazgasági  versenyhivatalnál hamarosan indítanak ellenük vizsgálatot .

    Másik nevetséges tény mi is tettünk fel a netre ingatlant, ők rögtön hívtak mi kijelentettük nem kívánjuk ingatlanoshoz adni a lakást, rá 1órára hív egy másik kollegájuk tudja beszélt velünk a kollegina , de ő nayon szeretne ha összedolgoznánk , "mert van tuti vevője"....

     

    Kerüljétek el őket

     

Címlap

top