Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Rubint Réka: „Boldog vagyok, hogy nem adtam fel!”

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2010. szeptember 8. 08:30
Sikeres házaspár, két csodaszép gyerek, azt gondolnánk, a Schobert Norbert–Rubint Réka házaspárnak minden sikerült az életben. Az pedig már csak hab a tortán, hogy Réka ismét kisbabát vár. De mint egymásnak írt őszinte levelükből kiderül, nekik is meg kellett szenvedni a boldog családi életért. Norbi pedig azt is bevallja, hogy ő csak most – negyvenévesen – érett meg az apaságra.

Tovább a cikkre...
  1. 2010. szeptember 11. 12:23105.

    Nekem csak annyi a véleményem, hogy nagyon örülök neki hogy ebben a helyzetben, ahogy és ahol élünk, léteznek olyan emberek, akik boldogok. Elég szomorú, ha valaki ezt elirigyli tőlük!

    Végre megismerhetünk egy újabb családot akik úgy vállalnak gyereket, hogy megvan mind a lelki-, anyagi hátterük. Ők tudják (gondolom), hogy a gyerekneveléshez ezek a hátterek elengedhetetlenek, s törődnek azzal, hogy a gyereknek legyen a legjobb. Sajnos sokan csak azért vállalnak gyereket, mert hoppá ez becsúszott vagy szimplán azért hogy eggyel több legyen. Arra viszont nem is gondolnak hogy azzal a gyerekkel foglalkozni is kell! Megszülik őket az emberek aztán meg leszarják (szerintem ezért van egyre több neveletlen kölyök) őket.

    Ezzel nem akartam megbántani senkit, plusz tisztelet a kivételeknek (hála az égnek sok van), de szerintem először el kellene 10ig számolni s aztán ÉSSZERŰEN dönteni!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  2. 2010. szeptember 9. 10:21104.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  3. 2010. szeptember 9. 10:12103.

    Gratulálok Rékának a 3. babához, jó egészséget kívánok nekik!

     

    Amúgy meg akinek nem tetszik,ne nézze őket. Nekem sem szimpatikus, amit csinálnak és ahogy szerepelnek, meg amennyit szerepelnek, de ezt leszámítva szeretem a tornáikat,hatásosak,jók,használom is rendszeresen.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2010-09-08  08:30
  4. Torolt_felhasznalo_903306
    Torolt_felhasznalo_903306
    2010. szeptember 9. 09:46102.
    Ha nem szeretitek őket, nem kell elolvasni,amit róluk írnak,ennyi az egész.Az újságot össze lehet hajtani, lehet benne tovább lapozni, a tv-t ki lehet kapcsolni vagy át lehet váltani másik csatornára.Senkinek sem tartanak pisztolyt a fejéhez,hogy márpedig most mindent el kell olvasni a Schobert-Rubint házaspárról.Attól senki élete nem lesz se könnyebb,se jobb, hogy leállok fikázni a másikat,hogy így nyálas,úgy röhejes,amúgy szerencsétlen...Ha ismernének,lehet,hogy nekik is ugyanez lenne a véleményük rólad.Sikeresek,jól állnak anyagilag,nekik összejött az élet, ennyi,a magyar média meg amúgy is olyan,hogy ha egy "celeb" véletlenül kettőt lép a bal lábával egymás után,abból is vezető hírt csinálnak.Inkább arra törekszem,hogy a saját életemben boldog legyek,nem arra,hogy mást pocskondiázzak,név nélkül,arc nélkül.Mert így a legkönnyebb.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     

Címlap

top